GRUPA C

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / WEOL World Cup Zobacz poprzedni temat
GRUPA C
Kicek

Posty: 2428

Post GRUPA C
WEOL World Cup

GRUPA C

W tym temacie podajemy wyniki rozegranych spotkań. Oczywiście bardzo mile widziane ciekawe opisy i nagrane bramki.
Życzę wszystkim powodzenia.

Termin rozegrania spotkań mija 7.02.2007r. o godz. 23.59.

M.__Zawodnik_____Mecze___W_R_P____+__-___Pkt
1.__VinEX__________3_____2_1_0____7__1___7 AWANS!
2.__kristo2323_____3_____2_1_0____5__1___7 AWANS !

Ciacho 0-3 VinEX

Ostatnio zmieniony przez Kicek dnia Czw 1:00, 08 Lut 2007, w całości zmieniany 5 razy

gole- Morrison , Duff

Pierwszy mecz grupu C rozpoczol sie wygrana Irlandi . Irlandia zaczela od mocnego uderzenia pokonujac rywala z eliminacji z ktorym nie potrafila wygrac . Kibice znowu ujzeli bardzo dobra gre w obronie Irlandi a po zdobyciu bramki w pierwszej polowie euforia siegala zenitu. Wdrugiej polowie agresywna gra Lotwy nie wniosla nic do gry a wrecz przeciwnie karnego dla irlandi ktorego wykorzystal Duff i na dodatek Łotwa 30 min przed koncem meczu traci zawodnika za 2 zółte kartki. Koncowy gwizdek meczu dał wiare kibicom Irlandi na wyjscie grupy i na cos jeszcze wiecej oby tak dalej krzyczal jeden z kibicow .

Dzieki za mecz rozegrany szybko i powodzenia sheva7

PS popirtam rozgrywanie meczy w szybkim terminie a nie czekanie na ostatni dzien

kristo2323 Irlandia 2 : 0 Grecja Ciacho

gole - Connolly 2

Poczatkowe minuty meczu byly chaotyczne po obu stronach ekip nerwy dawaly sie we znaki . Po 30 min Irlandia opanowala gre i zaczela dyktowac warunki co udokumentowala 2 bramkami Connlly . W wywiadzie strzelec bramek dla miejscowej gazety podziekowal swoim partnerom za 2 idealne podania .Kibice znowu w eufori Irlandia w 2 meczu nie traci bramki i zyskuje kolejne 3 punkty ktore przyblizaja ich do awansu .

dzieki za szybko rozegrany mecz

PS jw

kristo2323 Irlandia 1:1 Belgia VinEX

gol - Duff

Warunki meczu tak jak by sie czesac szczotkom ryzowa po tyłku . Kibice z mieszanymi uczuciami przyjeli wynik na poczatku smutek a pozniej radosc . Mimi remisu i straconej bramki awansowali z grupy . Traca forme czy nie ?????????? Kibice rozumieja ze nie zawsze sie da wygrywac do zera lepiej teraz popelnic blad niz pozniej . I zaluja ze w 90 min w 100% sytuacji nie wykorzystal irlandczyk ale maja nadzieje ze sie zrehabilituje w nastepnej fazie rozgrywak.

dzieki za mecz szybko rozegrany

PS jednak mozna rozegrac grupe w ciagu jednego dnia a nawet w godzinke powodzenia wszystkim

Bramki - Sonck, Buffel, E.Mpenza

1 połowa meczu dość wyrównana , bez klarownych sytuacji. Statystyki 1 polowy do 5-3 w strzałach dla Belgow. 2 połowa to juz dominacja tylko i wyłacznie Belgow . Zdobyta 1 bramka przez Soncka dodala skrzydel pilkarzom VinEX'a którzy do konca meczu kontrolowali przebieg spotkania. W ostatniej minucie meczu najgrozniejsza sytuacja Grekow , rzut wolny ale pilka odbija sie od slupka i wychodzi poza boisko.

Dzieki za mecz i powodzenia

VinEX (Belgia) 3 - 0 Sheva7 (Łotwa)

MEcz rozpoczął sie od mocnego uderzenia ze strony Belgow. Przez 6 min I polowy ciagle byla oblegiwana bramka Łotwy lecz bramkarz wspaniale bronił . 2 bramki dla Belgow zdobył rosły stoper D.Van Buyten ktory zdobyl identyczne bramki z rzutow roznych plasujac pilke glowa do siatki. Na 3-0 w koncowce meczu podwyzszyl E.Mpenza . Łotwa miala pare 100% sytauacji lecz na szczescie Belgow pilka omijala bramke strzezona przez Proto .

dzieki za mecz
Pią 19:35, 02 Lut 2007 Zobacz profil autora
Kicek

Posty: 2428

Dzisiaj mija termin a w grupie zostało jeszcze jedno nie rozegrane spotkanie:
sheva7 - Ciacho
Prosze o napisanie tu jakichś wyjaśnień,czemu nie zostały on rozegrany.

EDIT:
W meczu na razie wpisałem remis 0-0 i chyba już tak zostanie,bo i tak mecz między wami nie zmieni sytuacji w tabeli.

pozdr.
Śro 23:55, 07 Lut 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / WEOL World Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)