GRUPA F

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / WEOL World Cup Zobacz poprzedni temat

UWAGA:
TERMIN NA ROZEGRANIE MECZÓW ELIMINACJI MIJA 7.02.2007r. o godz. 23.59.

Witam wszystkich w grupie F.
W tym temacie podajemy wyniki rozegranych meczów.

pawelmarian-vanwitka 1:4

Ostatnio zmieniony przez dukekubas dnia Śro 15:54, 07 Lut 2007, w całości zmieniany 5 razy
Śro 23:24, 31 Sty 2007 Zobacz profil autora
Giuly

Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 1069

Skąd: Krk

Giuly(Szkocja) - pawelmarian (Walia) 3-0
Przez większość meczu miałem lekką przewagę, lecz długo nie mogłem zdobyć gola. Dopiero w drugiej połowie dość szybko udało mi się strzelić bramkę. Dzięki bardzo dobrej dyspozycji bramkarza piłkarze Walii nie mieli zbyt wiele do powiedzenia, a za to pod ich bramką nie podzielnie rządził środkowy napastnik Thompson, który 3 razy zachował spokój pod bramką przeciwnika i zdobył ładne bramki. Jedyną rzeczą, która zawiodła w zespole Szkocji były dośrodkowania i strzały z głowy, ponieważ ani jeden nie trafił w światło bramki.

Pozdro

Rachmaninow(Serbia) - Giuly (Szkocja) 1-2
Chciałbym napisać, że mecz był wyrównany lub, że miałem przewagę ale jakoś mi to nie może przejść radosny, więc napisze tylko, że dzięki doświadczeniu i zachowaniu spokoju w kluczowych momentach udało mi się wygrać.

Giuly(Szkocja) 2:1 (Serbia)Rachmaninow

Bylo tak jak napisal Giuly w poscie. Na pewno gral spokojniej i doswiadczenie, o ktorym wspomnial pomoglo Mu w wygranej. Co z tego,ze mialem przewage strzalow.... w finale N&N IIIed. mialem jeszcze wieksza przewage(ok.20-5)i co....skonczylo sie 0:1!!!
Panie Rachmaninow......WNIOSKI!!!! Pilkarze sa i maja niemale mozliwosci..... mur
Na pewno wieksze niz Szkoci. I kolejny przyklad na to,ze trener odgrywa jednak najwazniejsza role....
Sob 0:15, 03 Lut 2007 Zobacz profil autora
Giuly

Posty: 1069

Skąd: Krk

Giuly(Szkocja) - vanwitka(WKS) 2-0
Przez większość meczu miałem lekką przewagę, chociaż w pierwszej połowie vanwitka miał kilka dobrych okazji, a ja dopiero w loss time ostrzelałem bramkę dobrze dysponowanego golkipera WKS. W drugiej połowie zdobyłem dwa gole z główki i było po meczu( jedną po ładnej akcji na skrzydle, drugą po rogu). Tylko przez chwilę było nerwowo gdy napastnik WKS zmarnował sam na sam jeszcze przy stanie 1-0.

Szkocja zapewniła sobie awans bez straty punkty i tylko jedną straconą bramką radosny

Ostatnio zmieniony przez Giuly dnia Nie 15:14, 04 Lut 2007, w całości zmieniany 1 raz
Nie 11:58, 04 Lut 2007 Zobacz profil autora
dukekubas

Posty: 819

fajny opis, szczegolnie "jeszcze przy stanie 1-1" ;f;f;f to bylo 2:0?

pawelmarian(Walia) 1-4 (WKS) vanwitka

Właściwie to po pierwszej połowie mecz był już roztrzygniety...bo to w niej pilkarze z wybrzeza zdobyli 3 bramki.. walijczycy zaliczyli 2 poprzeczki w koncowe 1 polowy... poczatek drugiej polowy przynosi gol "na otarcie łez" dla Walii. Swietnie dysponowani pilkarze z czarnego ladu jeszcze raz tego wieczoru dali znac o sobie. Kone zdobyl piekna bramke z woleja po składnej akcji zespołu.
Nie 23:28, 04 Lut 2007 Zobacz profil autora
Rachmaninow

Posty: 32

Mam prosbe do moich przeciwnikow(pawelmarian i vanwitka). Prosze was,badzcie na kompie do ok. 23-ej. Ja codziennie jestem w domu nie predzej jak o 22 i zawsze sie mijamy...

Ostatnio zmieniony przez Rachmaninow dnia Śro 0:18, 07 Lut 2007, w całości zmieniany 2 razy
Pon 0:37, 05 Lut 2007 Zobacz profil autora
Rachmaninow

Posty: 32

Rachmaninow(Serbia) 4:0 (WKS)Vanwitka

Wlasciwie przez caly mecz pilkarze Rachmaninowa kontrolowali sytuacje na boisku. Statystyka strzalow na korzysc Serbow(16-2....to znowu daje do myslenia płacze ) ale teraz wynik jest najwazniejszy a prawdopodobnie M.Kezman wraz z kolegami beda jeszcze mieli okazje do tego,aby popracowac nad skutecznoscia cool
Śro 0:11, 07 Lut 2007 Zobacz profil autora
Rachmaninow

Posty: 32

Pawelmarian(Walia) 0:3 (Serbia)Rachmaninow

I znowu trener Rachmaninow dyktowal warunki na boisku. Co prawda Walijczycy nie byli w cieniu i tez probowali dojsc do slowa ale do przerwy juz przegrywali 0:2. Druga polowa to jedna bramka Serbow i wlasciwie wymiana akcji. Tyle tylko,ze niemal kazda akcja Serbow zakonczona byla strzalem a Walijczycy przewaznie tracili pilke na wysokosci 16 metra.

Czw 0:27, 08 Lut 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / WEOL World Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)