GRUPA F

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Wieki Turniej dla Nowych i Nowszych Graczy WE2002 ed. I Zobacz poprzedni temat

Drwal 1-2 mauger_ht

Ostatnio zmieniony przez Rivaldinho dnia Wto 22:32, 09 Maj 2006, w całości zmieniany 54 razy
Pią 20:53, 07 Kwi 2006 Zobacz profil autora
Hiho

Posty: 8

Hiho 3-3 Rivaldinhio

Po długiej przerwie bez we2002 rozegralem dobry mecz ale mialem tez farta. Najpierw prowadzilem 3-0 ...a potem doswiadczenie riwaldinhio wzieło górę i skonczylo się 3-3. pzdr!
Czw 10:57, 13 Kwi 2006 Zobacz profil autora
mauger_ht

Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 243

mauger_ht ( Szwajcaria) 3:2 Drwal ( Rumunia )

Na poczatku napisze ze sie BARDZO CIESZE szczęśliwy

Podszedlem to tego meczu moim zdaniem w roli przegranego radosny
Mecz na poczatku byl spokojny , konstruowanie akcji z obu stron. Drwal nie mogl dojsc do strzalu , ja probowalem uderzen z dystansu. Akcje nie udawaly sie , wiec sprobowalem indywidualniej akcji Alexnadrem Frei'em udalo sie GOL radosny , Drwal nadal nie dochodzil do strzalu , ja mialem kilka ladnych uderzen , az w koncu po raz drugi Alexander Frei i GOL radosny Koniec pierwszej polowy.

Na poczatku drugiej polowy staralem grac bardziej stylu i od czasu do czasu wychodzic z akcjami , Drwal zaczal naciskac , az w koncu okolo 70 minuty padla bramka na 2:1 , chwile pozniej doslownie 3 minuty i 2:2 , zaczelo sie robic nieciekawie , Drwal naciskał , ale nadeszla chwila prawdy ponownie Alexander Frei ( Hattrick:D ) w okolo 80 minucie pokonal Rumuńskiego bramkarza szczęśliwy .

Moim zdnaiem ten mecz pokazal ze majac teoretycznie slabsza druzyne mozna dobrze zagrac mecz i go wygrac szczęśliwy
Czw 11:36, 13 Kwi 2006 Zobacz profil autora
Rivaldinho

Posty: 123

[link widoczny dla zalogowanych]-!Bramki z meczu!

SooSh 1 - 2 mauger_ht

Heh ciekawy nawet mecz powiem wam Wink Pierwsze minuty lekka przewaga Chorwatow ale po chwili goscie ruszyli z atakiem i strzelaja pierwsza bramke. Chorwacja zaraz po stracie bramy ruszyla na bramke Szwajcarow i po niedlugim czasie Olic wyrownuje. W drugiej polowie ataki obu druzyn nie przynosza upragnionego gola. Pod koniec spotkania Szwajcarzy strzelaja druga bramke a Chrowacja mimo wielu prob ( slupek ) nie moga wyrownac. Mecz konczy sie wynikiem 1 - 2 dla gosci.
Miejmy nadzieje ze w nastepnym meczu bedzie lepiej radosny
Czw 14:31, 13 Kwi 2006 Zobacz profil autora
mauger_ht

Posty: 243

mauger_ht ( Szwajcaria ) 1:1 Rivaldinho ( Paragwaj )

w sumie to dla mnie dobry wynik , teraz szykuje sie na dwa bardzo wazne mecze z Hiho i Dumianem szczęśliwy

Posty: 243

Dumian potem zglosi jako gospodarz wynik , bo musial uciekac ja dodam opis meczu szczęśliwy

Z mojej strony chcialbym powiedziec ze podchodzilem do tego meczu jak na skazanie szczęśliwy Myslalem ze dostane bęcki i bede walczyl juz tylko o 2 miejsce w grupie.

W pierwszej polowie obie druzyny probowaly raczej strzalów z dystansu , kilkakrotnie pod obronach bramkarzy , ktorzy w obu druzynach spisywali sie znakomicie , kotłowalo sie pod jedna i druga bramka. Caly czas trwala wojna nerwow , kto otworzy wynik.

W drugiej polowie zawodnicy dochodzili do wiekszej ilosci sytuacji blizej bramki , uderzenia z kolo 12 metrow swietnie bronili bramkarze lub blokowali obrońcy. Od 35 minuty Dumian zaatakowal i mial kilka sytuacji pod bramka Szwajcarów , lecz i one nie przynosily rezultatów. Ostatnie 3 minuty nalezaly do Szwajcarów kilka ładnych strzałów i ten jeden , po strzale z daleka sparowanym przez bramkarza Togo w sytuacji sam na sam znalazl sie zawodnik gosci lecz nie zdolal swietnie spisujacego sie bramkarza.

Spotkanie ogolnie bylo meczem walki , w calym meczu byly moze z 2 dosrodkowania. Wynik spotkania 0:0
Pią 11:44, 14 Kwi 2006 Zobacz profil autora
Dumian

Posty: 138

Skąd: Bydgoszcz

Sporo nerwów kosztowała mnie końcówka meczu a całość spotkania była raczej wyrównana. Na szczęście dla mnie w ostatnich minutach wynik meczu się nie zmienił wink

Dumian 0 : 0 mauger_ht

--------------------------------------
EDIT:

Dumian 3 : 0 Drwal

Mecz odbywał się niestety w kiepskich warunkach (lagi). Początkowo gra obu drużyn była raczej wyrównana. W późniejszej fazie spotkania reprezentanci Togo zaczeli stopniowo przeważać na boisku co w rezultacie przyniosło 3punktową przewagę. W końcówce meczu zawodnicy Rumunii stworzyli kilka sytuacji strzeleckich, jednak bramkarz przeciwników nie pozwolił się zaskoczyć. W ok. 40min piłka trafiła szczęśliwie (dla Togo) w słupek i kilka minut później sędzia zakończył spotkanie.

Ostatnio zmieniony przez Dumian dnia Pią 18:17, 14 Kwi 2006, w całości zmieniany 1 raz
Pią 18:00, 14 Kwi 2006 Zobacz profil autora
Drwal

Posty: 10

Drwal 10-0 Soosh

Mecz od poczatku do konca pod dyktando Rumuni. Do przerwy pewne 3-0. Soosh miał rowniez swoje szanse ale niestety ich nie wykorzystywal.Po przerwie kolejna bramka robi sie 4-0 i wtedy puszczaja nerwy Sooshowi ... 2czerwone kartki strzelanie z połowy itp... konczy sie 10-0...

Rivaldinho 2 : 2 Dumian

To był dla mnie jak dotąd zdecydowanie najtrudniejszy mecz w tym turnieju i dobitnie uzmysłowił mi ile trudu trzeba włożyć aby ugrać coś reprezentacją Togo grając z wymagającym przeciwnikiem jakim niewątpliwie jest Rivaldinho.

Na boisku toczyła się ciągła walka o piłkę i naprzemienne ataki obu drużyn nie ustawały ani na moment. W trakcie spotkania łatwo można było dostrzec przewagę szybkościową napastników Paragwaju. Obrońcy Togo zwyczajnie nie nadążali za szybkim atakiem Paragwajczyków co kilkukrotnie kończyło się zagrożeniem bramki Togo i w rezultacie nawet bramką. Końcowy wynik, który nie był pewny do samego końca to 2:2 (Rivaldinho wrzuci później bramki).

Cały mecz określić można ciągłą nerwówką, pressingiem z obu stron i walką o każdy centymetr boiska wink
Pią 19:32, 14 Kwi 2006 Zobacz profil autora
Rivaldinho

Posty: 123

Cardozo_______________Olufade
Cuevas________________Kadar

Ostatnio zmieniony przez Rivaldinho dnia Pią 20:39, 14 Kwi 2006, w całości zmieniany 4 razy
Drwal

Posty: 10

Drwal 3-1Rivaldinho

Rumuni przystepowali do tego meczu z wysokim morale po zwyciestwie z Soosh. Odrazu zabrali sie do roboty i po chwili zrobiło sie 1-0 :] Jednak bład obroncy i mamy 1-1 spokojne mogł to wybic.. no ale coz błedy sie zdarzaja... Panowie nic sie nie stało - i po chwili mamy 2-1 wynik ten utrzymuje sie do 33 minuty szczęśliwy i mamy lost conection... powrot na boisko ciekawa gra w srodku pola Rivaldinho przewazal ale nie potrafił znalesc drogi do bramki...konczy sie druga połowa i zaczynamy 3szczęśliwy 10 min ... nic ciekawego az do 8 minuty Mutu przedziera sie strzał z ostrego konta dobitka i 3-1 koniec meczu ...
Rumunii po meczu otwarcie mowia o 2 miejscu w grupie smierci!

Posty: 78

A ja moge sobie tylko pomarzyc o awansie......

Posty: 8

Sory wykrzyknik wykrzyknik wykrzyknik nie mialem przxez swieta czasu, juz nadrabiam zaleglosci

Sosh szybko strzelił na 1-0. Jednak moja walia sie nie poddała. Ostatnie 20minut pod moje dyktando. Wyrownanie padło w 85minucie, a gol na 2-1 w 90. Miałem duzo szczęscia,ale juz wcczesniej nie wykorzystalem kilku extra sytułacji.r

----------------------

mauger_ht 4-5 hiho

Piekny mecz, gol za gola. Najpierw 1-0 dla Mauguera_ht, nastepnie wyrownalem po golu Giggsa. Potem błąd...i gol na 2-1 dla mojego przeciwnika!! Nastepna akcja pieknie wypusciłem Ernshawa ten wrzucil i piękny goooooool z Voleja na 2-2. W drugiej połowie,szwajcaria sterowana przez mojego rywala strzeliła gola bo niezdecydowaniu obroncy Walijskiego...3-2. Ptem gwiazdor Gigs wzial wszsytko w swoje ręce a raczej nogi. Najpierw wyrownał po karnym...3-3. Potem dwie solowe akcje i strzały z dystansu...3-4 i 3-5. Szwajcarzy szukali swoich szans jeszcze, i po błedzie bramkarza na 4-5 wynik ustalil jeden ze szwajcarow.

[/b]
Pon 15:42, 17 Kwi 2006 Zobacz profil autora
Hiho

Posty: 8

Sorki za duble posta

hiho 2-1 Drwal

Ciezki meczyk, drwal strzelil na 0-1 w ok 65min. 5min pozniej wyrownal bellamy po akcji Giggsa. W 88min piekne podanie bellamego do giggsa, ten wychodzi sam na sam i spokojnym strzałem ustala wynik spotkania na 2-1. Poraz kolejny zwyciestwo w koncowce, po dramatycznym meczu, powoli staje się takim farciuchem jak Legia w Orange Ekstraklasie. Pzdro
Wto 12:42, 18 Kwi 2006 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Wieki Turniej dla Nowych i Nowszych Graczy WE2002 ed. I Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)