GRUPA D

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Wieki Turniej dla Nowych i Nowszych Graczy WE2002 ed. I Zobacz poprzedni temat

6.kyle     10 0-0-10  4-31 -27   0

Do fazy pucharowej awansują Whankus oraz Carol.
1 zagra z drugą druzyną grupy H, 2 z pierwszą druzyną grupy H.

max 0:2 MAZI_

Ostatnio zmieniony przez whan dnia Czw 21:41, 04 Maj 2006, w całości zmieniany 66 razy
Pią 16:40, 07 Kwi 2006 Zobacz profil autora
whan

Posty: 119

Whankus - kyle 7:0 (4:0)

Mój pierwszy mecz w turnieju zaczął sie od potężnych ataków na bramkę Peru. Przez kilka początkowych minut moi zawodnicy nie mieli zbyt dobrze nastawionych celowników...... jednak nadeszła 15 minuta meczu Alexandr Kerzahakov po ładnej akcji zespołu Rosji owtorzył wynik meczu szczęśliwy. Kolejne minuty to kolejne akcje zespołu Rosyjskiego. W 26 minucie meczu Dmitry Sychev dośrodkował w pole karne a tam piłka niefortunnie odbiła sie od jednego z obrońców Peru, myląc tym samym bezradnie interwenijuącego bramkarza, 2:0 płacze . Drużyna Peru mimo wielkich chęci i prób przeprowadzenia kontr nie mogła sforsować dobrze prezentującej sie defensywy zespołu Rosji mur.
Kolejne bramki były wiec już tylko kwestią czasu..., do przerwy (4:0) po kolejnych bramkach Kerzahakov'a i Sycheva. Po wznowieniu meczu, obraz gry nie uległ zmianie, hattrick'a skompletował Sychev champion a formalności dopełnił 2 krotnie gracz Benfiki Lizbona Andrei Kariaka. Po jednostronnym widowsku Rosja pokonała Peru 7:0

Ostatnio zmieniony przez whan dnia Pon 13:02, 17 Kwi 2006, w całości zmieniany 1 raz

Whankus - ArekŁDZ 1:1 (0:1)

Mecz z finalistą I edycji turnieju miał dać odpowiedz w jakim miejscu sie znajduje... pytanie Od początku spotkania widać było że obie drużyny chcą zdobyć cenne 3 punkty. Pierwsze minuty to groźne akcje Rosjan i walka w środku boiska. Pierwszą groźną akcję przeprowadził niezawodny Alexandr Kerzahakov, jednak piłka po jego strzale trafiła w spojenie słupka z poprzeczką mur . Rosjanie atakowali i wydawało sie że bramki to tylko kwestia czasu.......nic bardziej mylnego.... oj nie ładnie ,groźna kontra zespołu Wybrzeża Kości Słoniowej i Yapi-Yapo strzałem zza pola karnego otwiera wynik meczu wprawiając w osłupienie drużyne rosyjską zszokowany . Pierwsza połowa zakończyła sie wynikiem 0:1. Ale "co sie odwlecze to nie uciecze"...... Po zmianie stron mecz toczony był głównie w środkowej strefie boiska... z czasem Rosjanie coraz to bardziej zbliżali sie pod bramkę WKS, natomiast rywale starali sie kontrować, jednak gwiazdor zespołu Didier Drogba był wyraźnie "pod formą" i praktycznie nie zagroził bramce Akinfijeva....Nadeszła 60 minuta meczu po pieknej wymianie podań akcje zespołu Rosyjskiego zakończył skutecznym strzałem Dmitriy Sychev brawo ustalając wynik tego zaciętego meczu na 1:1

Ostatnio zmieniony przez whan dnia Pon 13:05, 17 Kwi 2006, w całości zmieniany 2 razy
Czw 16:09, 13 Kwi 2006 Zobacz profil autora
whan

Posty: 119

MAZI_ - Whankus (1:3)2:6

Mecz jednego aktora: Dmitry'a Sychev'a champion , zdobywcy 5 goli dla zespołu Rosji. Spotkanie rozpoczeło sie od frontalnych ataków gości co dało skutek już na samym początku, swoją 1 bramkę strzelił Sychev. I gdy wydawało sie że łatwo padną kolejne gole gospodarze niespodziewanie doprowadzili do remisu zszokowany (notabene był to ich 1 strzał na bramkę rywali). W szeregi Rosjan wkradła sie nerwowość wydygany jednak szybko sytuacje uspokoił Sychev strzelając kolejno na 1:2 i 1:3. Do przerwy (1:3). Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie (no poza większymi lagami). Ukraincy sie bronili natomiast goście dążyli do strzelenia kolejnych bramek. Swoją 4 i 5 bramkę zdobył Sychev wykrzyknik . W ostatnich sekundach Ukraincy zdołali jeszcze zmniejszyć rozmiary porażki na 2:5 jednak po chwili tuż przed ostatnim gwizdkiem sędziego 6 bramkę dla Rosjan uzyskał Arshavin. Końcowy wynik 2:6.

Ostatnio zmieniony przez whan dnia Wto 19:09, 25 Kwi 2006, w całości zmieniany 2 razy
Czw 22:35, 13 Kwi 2006 Zobacz profil autora
ArekŁKS

Posty: 236

ArekŁDZ - MAZI_ 5:0

Teraz uchwytny będe raczej dopiero w środe bo wyjeżdżam na święta :/.

:ball: Rasiak

Ostatnio zmieniony przez max dnia Sob 23:37, 15 Kwi 2006, w całości zmieniany 1 raz

max - Whankus 1:3 (0:1)

Tym razem krótko: Sychev champion dołożył 2 gole i ma ich już 11 na swoim koncie zszokowany .Polska próbowała ale jak to Polska w najważniejszych meczach zawsze zawodzą...., na pocieszenie gol Krzynowka w koncówce spotkania. Końcowy wynik 1:3

Ostatnio zmieniony przez whan dnia Śro 17:01, 19 Kwi 2006, w całości zmieniany 2 razy

ArekŁDZ - Whankus 0:3 (0:1)

Mecz na szczycie tabeli, WKS podejmowało Rosję lidera grupy D. Obie drużyny przystąpiły do niego w niemal najsilniejszych składach. Na przeciw sobie stanęło dwóch snajperów z najwyższej światowej półki: Didier Drogba oraz Dmitry Sychev, który przed meczem miał na swoim koncie aż 11 goli w 5 meczach turnieju champion Mecz rozpoczął sie od zdecydowanych ataków gości, ale 2 strzały Kerzakov'a mijały minimalnie bramkę WKS'u. plizzz Gospodarze bronili sie jednak zawzięcie, starali sie wyprowadzać kontry ...które jednak kończyły sie w środku boiska, wyraźnie było widać brak kogoś kto podrerwie tę drużynę do walki, środek pola nie istniał... Akcje Rosjan były coraz groźniejsze i wydawało sie że bramka to kwiestia czasu... 38 minuta i Dmitry Sychev po rajdzie lewą stroną strzela swoją 12 wykrzyknik bramkę w turnieju. Do przerwy 0:1. Rosjanie o dziwo nie bronili się i mimo zmian tatycznych w ekipie gopodarzy ciągle byli stroną zdecydoowanie lepszą. Dali temu wyraz już w 55 minuci kiedy to.......tak Sychev bardzo zły diabeł strzelił 13 bramkę w turnieju po niemalże kopii akcji z 38 minuty 1 połowy. A ekipa, której liderem miał być Drogba, grała wciąż słabo bez pomysłu...dlatego też została ukrana poraz trzeci tym razem jednak na liste strzelców wpisał się Arshavin :ball: , ustalając wynik tego jednostronnego widowiska na 0:3 yeah Dzięki temu zwycięstwu, Rosja zdecydowanie umocniła sie na czele grupy D i ma już 5 pkt przewagi nad WKS.....

Gole:
Kerzhakov dla Rosji a dla Ukrainy Shevchenko (chyba)
Mecz fatalny i jeszcze przerywany i dokańczany, lipa smutny

Wto 19:11, 25 Kwi 2006 Zobacz profil autora
whan

Posty: 119

kyle - Whankus 0:3 (0:0)

Kolejny słaby mecz w wykonaniu Rosjan smutny Dla porządku podam że 14 bramkę w turnieju zdobył Sychev champion , jednak forma strzelecka Rosjan pozostawia wiele do życzenia.... mur Przewaga Rosjan duża jednak bramek bardzo mało. Oprócz Sycheva na liste strzelców wpisali sie Kerzhakov i Gusev. Końcowy wynik 0:3.

Ostatnio zmieniony przez whan dnia Śro 20:36, 26 Kwi 2006, w całości zmieniany 1 raz

Śro 20:17, 26 Kwi 2006 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Wieki Turniej dla Nowych i Nowszych Graczy WE2002 ed. I Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)