GRUPA A
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Wieki Turniej dla Nowych i Nowszych Graczy WE2002 ed. I Zobacz poprzedni temat

NIE GRAMY OD RAZU RUNDY REWANŻOWEJ
CZEKAMY NA ZAKOŃCZENIE RUNDY WSTĘPNEJ!!!

Regulamin Turnieju-

Witajcie. Jestem namiestnikiem tej grupy, czyli będe robił jej aktualki i rozwiązywał Wasze problemy.
W tym temacie możecie podawać wyniki swoich meczów i opisywać je. Wszelkie problemy związane z grupą ''A'' kierować do Czarnego bądź do mnie na PW lub gg.

UCZESTNICY:
vego21 (Meksyk) gg: 5658604 (namiestnik)

created by vego21

Ostatnio zmieniony przez vego21 dnia Śro 10:03, 10 Maj 2006, w całości zmieniany 38 razy
Pią 15:15, 07 Kwi 2006 Zobacz profil autora
vego21

Posty: 1631

vego21(Meksyk) 4:0 kajorek(Chorwacja)
Mecz inaugracyjny grupy A.
Mecz toczył się pod dyktando Meksyku, który w pełni kontrolował sytuację na boisku(doszła jeszcze do tego czerwona kartka Chorwatów) do chwili aż kajorek zakończył mecz tłumacząc się, że nie może już grać i mówiąc, że moge wpisać wynik jaki chce radosny. Do tego momentu zdołałem strzelić bramkę, a że chamski nie jestem taki wynik wpisuje. Tu macie link do bramki, mała waga i warto obejrzeć, kodek x264 ---> [link widoczny dla zalogowanych]

Ostatnio zmieniony przez vego21 dnia Sob 1:20, 15 Kwi 2006, w całości zmieniany 1 raz
Pią 23:14, 14 Kwi 2006 Zobacz profil autora

W której minucie meczu wyszedł z gry?
Albo dokańcza spotkanie, albo należy wpisać 4-0
Tu nie chodzi o to czy jest się chamskim czy nie tylko o Zasady zagubiony
kajorka prosze o wyjaśnienie tej sytuacji...
Ostrzegam, że jeżeli ktoś jeszcze się na Ciebie kajorek poskarży, że uciekasz z gry to zostaniesz usunięty z Turnieju, bo taka gra z Tobą to żadna przyjemność, wole wprowadzić starającego się Rezerwowego niż trzymać olewatora. oj nie ładnie
Sob 1:14, 15 Kwi 2006 Zobacz profil autora
vego21

Posty: 1631

Czarny chłopak skonczył mecz bo mu ojciec kazał iść spać. I powiedział że moge wpisać wynik jaki chce. Dograć meczu nie ma sensu bo będzie więcej niż 4:0 i jeszcze czerwona kartka dla niego. W sumie masz racje z +3 radosny
Ps te kolory Image Admina coś mi mówią zdzier hehe
Sob 1:19, 15 Kwi 2006 Zobacz profil autora
kajorek

Dołączył: 27 Mar 2006
Posty: 7

Ładny z Ciebie dureń,a twoje zasady vego??Jak taki mocny jestes to trzeba było nie wpisywać wyniku!!!!!Ino na następny raz dokonczyc!!był 35 min i 1-0 dla ciebie a przewage to nie wiem gdzie miales miales 2 strzaly na bramke a ja z 4 ,,,jak to jest na twoja przewaga to !!!a czerwona katka o niczym nie swiadczy!!wale Ciebie,,,rewwanz bedzie to zobaczymy!!
Sob 8:17, 15 Kwi 2006 Zobacz profil autora
kajorek

Posty: 7

Post Vego-cwaniak
A jak ci sie gosciu komp wylaczy albo neostrada siądzie to cco zrobisz idoto??Myślisz ze ktos tez bedzie wpisywal takie głupoty jak ty??
Nikt nie jest tak głupi jak ty!!,gościu daj na wstrzymanie bo ty mnie rozwalasz!!!namiestnik i tak głupi ..Ja bym ciebie nawet nie zapisal na turniej bo twoja głupota na to nie pozwala!!!!Ale z tym że byloby więcej niż 4-0-jaki ......Gościu grałem z tobą spara kiedys było 1-0, teraz było 1-0 dla ciebie moze miales te dwa strzały-jak sie nie myle!!Ja mialem więcej strzałow na pewno od ciebie..narq
Sob 8:27, 15 Kwi 2006 Zobacz profil autora
vego21

Posty: 1631

Za dwa posty pod rząd (istnieje coś takiego jak edycja postów) i obrażanie użytkowinika ostrzeżenie grozi
Natomiast co do meczu to nie wiem gdzieś widział te swoje strzały, ale nich Ci będzie. Następna sprawa to czerwona kartka myśli , nie będe czekał teraz w meczu aż ją dostaniesz bo to nie ma sensu, nawet nie pamiętam kto ją dostał.

WE kajorek (14-04-2006 23:01)
starszy mi nie pozwoli juz
grac
napisz ile tam chcesz
wynik

Nic więcej do powiedzenia nie mam, temat tego meczu uważam za zamknięty !
Sob 10:42, 15 Kwi 2006 Zobacz profil autora

-Wszelkie próby oszustw, oraz niekulturalne zachowanie w stosunku do innych graczy będzie konsekwentnie karane usunięciem z Turnieju

kajorek dostajesz ode mnie ostrzeżenie za niekulturalne zachowanie w stosunku do gracza, namiestnika oraz moda tego forum, którym jest vego21. Zostajesz natychmiast usunięty z Turnieju, nie potrzebujemy tu takich jak Ty.

protest

W związku z tym do Grupy A wchodzi rezerwowy Mag, który w danej chwili był najwyżej w mini ranku.

kajorek, gdybyś dał sobie na wstrzymanie to może rewanż byśmy zagrali, ale takie zachowanie jak Twoje nie będzie tolerowane na tym forum !!! Jeżeli masz kogoś wyzywać od idiotów itp. to nie tu. Żegnam radosny

Prosimy Was o przestrzeganie regulaminu i zachęcemy do gry w Mini Ranku Rezerwowych.
Powodzenia

Sob 12:02, 15 Kwi 2006 Zobacz profil autora
vego21

Posty: 1631

vego21(Meksyk) 2:2 Lesiu(Irlandia)
Hmmm....... wyrównane spotkanie choć mogłem spokojenie wygrać, doszła jeszcze do tego czerwona kartka z mojej strony w ataku i lipa radosny. Niestety bramek nie nagrałem, ponieważ nie wyłączyłem klawiszy multimedialnych na klawie i się nie nagrały smutny

Ładne z was jebane suki!!Narq jebac was!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!hahah

I wyszło szydło z worka radosny. Mam nadzieje, że inni użytkownicy nie wezmą przykładu z kajorka i będą się z nami świetnie bawić. A panu kajorkowi już podziękujemy.

Skąd: Łaziska

Panowie nauczcie się ignorować pewne posty bo po co sie zniżać do pewnego poziomu
Sob 22:49, 15 Kwi 2006 Zobacz profil autora
Mag

Dołączył: 29 Mar 2006
Posty: 412

Mag(Chorwacja)4-1(Kamerun)koniuszy
Mecz był bardzo wyrównany. Właściwie to pierwsza połowa dała mi wygraną po której mieliśmy stan 3-0 dla mnie bardzo zły diabeł . W drugiej połowie strzeliliśmy jeszcze po jednej bramce, druga odsłona meczu była pod dyktando koniuszego ale wygrałem lool

Gole z I półowki- [link widoczny dla zalogowanych]

Ostatnio zmieniony przez Mag dnia Nie 16:09, 16 Kwi 2006, w całości zmieniany 1 raz
Nie 7:11, 16 Kwi 2006 Zobacz profil autora
vego21

Posty: 1631

Mag(Chorwacja) 1:2 vego21(Meksyk)
Pierwsza połowa zdecydowanie pod dyktando Meksyku, który co chwile stwarzał sobie sytuacje pod bramką przeciwnika. Udała się tylko jedna akcja i prowadziłem 1:0. W drugiej połowie mecz się wyrównał i Mag zaczął gróźnie atakować, co jednak nie przynosiło efektu w postaci bramek. Po jednej z kontr Meksyk prowadził już 2:0 a chwilę później gra się wyłączyła i musieliśmy dograć jeszcze 10 min, w których Chorwaci strzelili bramkę kontaktową ( ta bramka niestety się nie nagrała smutny ). Do końca wynik się nie zmienił i po mało efektownym zwycięstwie z mojej strony zdobyłem cenne 3 punkty. Link z bramkami ---> [link widoczny dla zalogowanych] , kodek x264
Dzięki Mag i powodzenia. Czekam na rewanż zdzier
Nie 15:48, 16 Kwi 2006 Zobacz profil autora
vego21

Posty: 1631

koniuszy(Kamerun) 1:1 vego21(Meksyk)
Hmm ja grałem po paru głębszych z dodatkiem chmielu, nie wiem jak koniusz radosny lool
Meksykanie objeli prowadzenie w 20 minucie w strasznych lagach, które trwały do końca pierwszej połowy. Druga połowa już w normalnych warunkach. Kemarun przejął inicjatywe i w 60 minucie meczu doprowadził do remisu. Od tej pory Meksyk rzucił się do ataku, ale żadna z akcja nie przyniosła oczekiwanego rezultatu.

topek(Chile) 2:1 vego21(Meksyk)
Ostatni raz grałem po piwkach i bez rozgrzewki zdzier (zjebałem na cąłej linii)
Pierwsza połowa wyrównana z niewielką przewagą Meksyku, który miał dogodniejesze sytuacje. Druga zaczęła się od bramki Chile (co mnie podłamało). Po kilkunastu minutach było już 2:0 dla Chile (tu już byłem załamany swoją grą radosny). Rzuciłem się do ataku, który przyniósł jedynie bramkę kontaktową w 85 minucie. Do końca wynik się nie zmienił wkurzony
Ta porażka może mnie kosztować bardzo dużo, ale wiedz topek, że w rewanżu zagram na maxa radosny
Pozdro i powodzenia
Wto 15:55, 18 Kwi 2006 Zobacz profil autora
topek

Posty: 16

lool jakiej rozgrzewki szczęśliwy ja wogole w to nei gram , czasem tylko z kompem a tak bez zadnego przygotowania , bez taktyki :]
wiec bedziesz musial sie ciezko nameczyc jak sie przygotuje odpowiednio eheh szczęśliwy zdzier
Wto 19:26, 18 Kwi 2006 Zobacz profil autora
vego21

Posty: 1631

Przypominam wszystkim graczom, że termin rozegrania fazy wstępnej upływa 23 kwietnia.
Proszę o rozegranie swoich spotkań przed upływem owego terminu.
Śro 15:13, 19 Kwi 2006 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Wieki Turniej dla Nowych i Nowszych Graczy WE2002 ed. I Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)