GRUPA A
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Wieki Turniej dla Nowych i Nowszych Graczy WE2002 ed. I Zobacz poprzedni temat

Skąd: Żyrardów

_michal_fci_(Paragwaj) 0:1 vego21(Meksyk)

Bardzo dobry i wyrównany mecz radosny
Pierwsza połowa to ciągła walka w środku pola przeplatana atakami obu drużyn.W 27 minucie mogła paść bramka samobójcza, jeden z Paragwajskich obrońców zagrywająć piłkę głową do bramkarza o mały włos, a wpakował by ją do własnej siatki. Meksykanie lekko przeważali a jak się później okazało, jedyną i zwycięską bramkę meczu strzelili dopiero w losst time. Długi wyrzut z autu, tam nie pilnowany napastnik Meksykan wiedział co z piłką zrobić i 0:1.
Parawajczycy swoją najgroźniejszą akcję stworzyli już w drugiej minucie drugiej połowy, jednak nie wykorzystali dogodnej sytuacji w polu karnym mimo zamotania Meksykańskich obońców. Następnie trochę przewagi Paragwaju i gra się wyrównała. w około 70 minucie meczu Paragwajski bramkarz pokazał dwie fantastyczne parady chroniąc swój zespół od straty kolejnych bramek. Chwile później Paragwajczycy mieli dwie dogodne sytuacje, ale nieporadni napastnicy strzelali w środek bramki.
Cenne 3 punkty Meksyku i dzielna postawa Paragwaju.
Dzięki _michal_fci_ i powidzenia w następnych meczach.
Wto 10:50, 25 Kwi 2006 Zobacz profil autora
vego21

Posty: 1631

vego21(Meksyk) 5:2 topek(chile)

Początek spokojny. Po jednej ze składnych akcji Meksyk w 14 minucie wyszedł na prowadzenie. Chwię później dwie groźne sytuacje Chile i w 20 minucie wyrównanie również po składnej akcji. W 24 minucie po fatalnym błędzie Chile, Meksykanie znów wychodzą na prowadzenie. 27 minuta i znów katastrofalny bład w polu karnym wykorzystany przez meksyk 3:1. Od tej chwili Meksykanie w pełni panowali na boisku do końca połowy. W końcówce fartem bramkarz Chile wybija piłkę na rzut rożny, który przynosi Meksykanom czwartą bramkę. Do przerwy 4:1 strzały 12:4
Druga połowa zaczyna się od fantastycznej akcji Meksyku. Bardzo dobre podanie do napastnika, który wychodzi sam na sam i sytuacji nie marnuje 5:1. Chwile później trzy bardzo groźne akcje stworzone przez Chile (jedna obok bramki i dwie parady bramkarza Meksyku). Chilijczycy rzucili się do ataku, a Meksykanie prowadząc czterema bramkami grali spokojnie i ograniczali się do gry z kontry. Gra w miare wyrównana. Żadna z ekip nie mogła przejąć inicjatywy, chociaż Chile miało kilka dogodnych sytuacji. W loss time błąd Meksykańskich obrońców wykorzystany przez napastnika Chile i 5:2.
Takim wynikiem zakończył się mecz, chociaż nie odzwierciedla on do końca tego co się działo na boisku. Drużyna Chile popełniła więcej błędów w obronie i to się zemściło.
3 punkty dla Meksyku radosny
Jak zapowiedziałem odegrałem się za porażkę z rundy wstępnej.
Pozdro topek
Śro 12:39, 26 Kwi 2006 Zobacz profil autora

topek to Ty pisałeś:
Jeżeli tak to nie jesteś nowym a nawet super nowszym graczem WE2002, ale grając 2 lata śmiałbym powiedzieć że powinieneś tu rządzić, może miałeś jakąś dłuższą przerwę w grze? zdzier
Śro 12:56, 26 Kwi 2006 Zobacz profil autora
topek

Posty: 16

ja gram bardzo dlugo kiedys nalogowo dzien w dzien od pierwszych iss ale potem dluuuuuuuga przerwa a teraz tylko odczasu do czasu online zagram :]
Śro 13:24, 26 Kwi 2006 Zobacz profil autora
Lesiu

Posty: 9

Skąd: Łaziska

_michal_fci (Paragwaj) 0 vs 2 Lesiu (Irlandia)
Czw 19:51, 27 Kwi 2006 Zobacz profil autora
vego21

Posty: 1631

vego21(Meksyk) 1:3 Mag(Chowracja)

Meksyk na kolanach.....
Mecz zaczął się od przewagi Meksykan. W pierwszych minutach było gorąco pod bramką Chorwacji i po jednej z parad Chorwackiego bramkarza sybka kontra na bramkę Meksyku, gdzie bramkarz nie miał nic do powiedzenia i 0:1. Meksykanie mimo przewagi jaką posiadali w posiadaniu piłki nie mogli znaleźć drogi do zdobycia wyrównującej bramki. Udało się to natowmiast Chorwatom, którzy po bramce z rzutu wolnego prowadzili już 0:2. Do końca połowy nie wydarzyło się już nic ciekawego.
Druga połowa i Meksykanie bojowo nastawieni zaczęli atakować. Jednak obrona ich przeciwników tego dnia była nie do przejścia. Mimo że Mag ograniczał się jedynie do gry z kontry i wybijania piłki ze swojego pola karnego w 65 minucie strzelił z rzutu rożnego na 0:3 i po meczu. Meksykanie nie dawali za wygraną do końca i w 75 minucie po dobitce strzelili bramkę kontaktową. Mimo kilku dogodnych sytuacji nie potrafili jednak doprowadzić do remisu i Chorwaci swoją grą w defensywie zasłużyli na to zwycięstwo.
Mag gratuluje 3 punktów i powodzenia radosny
Pią 23:40, 28 Kwi 2006 Zobacz profil autora
vego21

Posty: 1631

Pan koniuszy olał sobie turniej i jeszcze na dodatek wyzwał mnie i zablokował na gg. Nie będe się tydzień czasu prosił o mecz. W tym przypadku przyznaje walkowery.
Moja decyzja jest niepodważalna, nie będe tolerował takiego zachowania. macho21 też został przez Ciebie zablokowany z niewiadomych przyczyn.
Dla pana koniuszego za to co napisał mi na gg ostrzeżenie zły

Ostatnio zmieniony przez vego21 dnia Wto 9:11, 02 Maj 2006, w całości zmieniany 1 raz

Mag 3-0 _michal_fci_
Przeciwnik nie oddał strzału. Mogłem wygrać więcej:)

Wyrównane spotkanie.
Irlanczycy zaczęli fantastycznie już w 3 minucie wychodząc na prowadzenie, w tym przypadku ostatni obrońca Meksyku troche zaspał i nie chciało mu się biec za piłką radosny. Następnie kilka wyrównanych minut i w 8 minucie Meksykanie wyrównują. Po tej bramce Irlandczycy starali się strzelać z dystansu, a Meksykanie, którzy już mieli awans zapewniony nie kwapili się zbytnio do gry. W 24 minucie potężny strzał Irlandczyka z około 35 metrów z trudem sparowany przez meksykańskiego bramkarza.
W drugiej połowie Meksykanie bardziej przyłożyli się do gry i nie oddali już inicjatywy Irlandczykom. Już w drugiej minucie mogli wyjść na prowadzenie. Do 75 minuty wyrównane spotkanie, przeplatane atakami obu drużyn. 78 minuta i w sytuacji sam na sam meksykański napastnik strzela zwycięską bramkę.
Dzięki Lesiu za dobry meczyk, trochę się napociłem, żeby wygrać radosny

Meksykanie zakończyli fazę grupową na 2 miejscu, co może być małą niespodzianką (liczyłem na 1 miejsce), ale jestem zadowolony, że udało mi się awansować.

Posty: 1631

Już topek raczej turnieju nie wygrasz zdzier. A za te ostre granie bierz się jak najszybcie bo masz czas do 08.05.2006 (poniedziałek). Jeśli do tego czasu nie uda Ci się rozegrać 2 zaległych meczów, przyznam walkowery na korzyść Twoich przeciwników.
Sob 14:48, 06 Maj 2006 Zobacz profil autora
topek

Posty: 16

wiesz co i tak to nic nie da a ja bardziej sie skupiam na maturze teraz i zabardzo nie mam czasu wiec mozesz wpisac walkowery :]
Nie 12:42, 07 Maj 2006 Zobacz profil autora
vego21

Posty: 1631

topek szanuje Twoją decyzję, ale szkoda że popsułeś nam trochę zabawę.

PODSUMOWANIE:
Rozgrywki fazy grupowej grupy ''A'' zakończyły się. Sensacją grupy okazał się Mag (Chorwacja), który zajął pierwsze miejsce. Jeden z faworytów - koniuszy (Kamerun) delikatnie mówiąc poleciał sobie w kulki i fazę grupową zakończył na ostatnim miejscu. Następny z faworytów vego21 (Meksyk) połowicznie wywiązał się powierzonego mu zadania zajmując drugie premiowane awansem miejsce w grupie grając w kratkę. Zacięta była natomiast walka o trzecie miejsce, którą wygrał Lesiu (Irlandia), ale _michal_fci (Paragwaj) nie odstępował mu na krok. topek (Chile) mógł trochę zawojować w rozgrywkach, ale zepsuł trochę nam zabawę oddając w ostatnich dwóch meczach walkowery (no cóż matura jest ważniejsza).
Mimo wszystko tą fazę turnieju uważam za udaną i dziękuje chłopakom z moojej grupy za mile spędzony czas przed komputerem. Mam nadzieję, że nie macie zastrzeżeń co do namiestnika tej grupy radosny.
Mag życzę Ci powodzenia w następnej fazie, a pozostałym graczom jak najlepszych wyników w następnych turniejach.

Pon 7:02, 08 Maj 2006 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Wieki Turniej dla Nowych i Nowszych Graczy WE2002 ed. I Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)