Mecz o 3 miejsce

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Wieki Turniej dla Nowych i Nowszych Graczy WE2002 ed. II Zobacz poprzedni temat
pmcsp

Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 877

W końcu się udało. Mały finał rozegrany, zakończony moim zwycięstwem 3:1.

Mecz jak na walkę o podium nie pozostawił niedosytu. Była dramaturgia i huśtawka nastrojów po obydwu stronach. Ale od początku...

Zaczęło się spokojnie od niemrawych ataków z obydwu stron. Nie rysowała się przewaga na korzyść któregoś z nas. Pierwsza połowa przeszła praktycznie bez echa. Druga połowa zaczęła się podobnie. Aż przyszła 56 minuta meczu kiedy to błąd w kryciu Serbów na środku boska i wzorowo rozegrana akcja Rosjan zakończona podaniem na prawe skrzydło do wbiegającego w pole karne napastnika, który lekkim strzałem z kąta pokonał bramkarza Serbów. Od tego momentu musiałem coś zrobić. Ustawienie taktyki bardziej ofensywne, wprowadzenie Kezmana, który bez formy nie wyszedł w pierwszej "11" a później Jestrovica za kiepsko grającego Vukovica. Atak za atakiem, próby kontry Berty, jednak bez efektywnych zakończeń. Czas uciakał a wynik ciągle 1:0 dla Rosjan. Spojrzałem na zegar - Loos Time. Ostatnia moja akcja pomyślałem. Skupienie, piłka jak po sznurku wędrowała od nogi do nogi, podanie do Milosevica przed pole karne, ten odwrócił się w kierunku bramki, pociągnął parę metrów strzał...GOOOOOOLLLLL!!!!! To było godne meczu o taką stawkę. Sędzia wskazał na środek boiska podanie i...gwizdek oznaczający, że będziemy grać dogrywkę.
Tutaj już przewaga Serbii była widoczna co zaowocowało przepięknym udrzeniem z woleja, nie kto innego jak niedocenionego przed meczem Kezmana. Podawał drugi rezerwowy Jestrovic - więc akcja rezerwowych. Pomyślałem sobie - tego już nie mogę przegrać. Na szczęście zachowałem spokój już do końca meczu co przyniosło przysłowiową "kropkę nad i" w postaci bramki Milosevica.

Ps.Dzięki za mecz Barta, a wszystkim za dobry turniej.
Sob 15:09, 05 Sie 2006 Zobacz profil autora
Papaj

Dołączył: 21 Cze 2006
Posty: 738

Skąd: Kraków

gratulacje dla obydwu zawodnikow za dotarcie tak wysoko (a dla pmcsp za wygrana zdzier ) i do zobaczenia w Summer Cup pmcsp wink
Sob 15:30, 05 Sie 2006 Zobacz profil autora

Gratulacje pmcsp za wygrną, gratuluje również Bercie swego rodzaju był czarnym koniem tego turnieju bo kto by sie spodziewał że dojdzei az tak daleko wink
Sob 16:02, 05 Sie 2006 Zobacz profil autora
Demari

Dołączył: 26 Kwi 2006
Posty: 32

i tak miało byc szczęśliwy dwóch zawodników z jednego miasta na podium cool .gratulacje pmcsp!
Sob 16:28, 05 Sie 2006 Zobacz profil autora
Berta

Posty: 70

dziekuje wam wszystkim a także gratuluje pmcsp za wygranie małego finału.
No czarnnym koniem jestem heh
Sob 21:49, 05 Sie 2006 Zobacz profil autora
Tsub

Dołączył: 20 Mar 2006
Posty: 745

Skąd: ...

gratki chlopaki... pmcsp stawialem na ciebie radosny mialem nosa jeszcze raz gratulacje wielkie
Sob 22:01, 05 Sie 2006 Zobacz profil autora

Gratulacje pmcsp!! Ale także Berta mnie zaskoczył bardzo pozytywnie ponieważ doszedł tak daleko.
Gratulacje panowie!!
Pon 1:54, 07 Sie 2006 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Wieki Turniej dla Nowych i Nowszych Graczy WE2002 ed. II Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)