Grupa A
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Wielki Turniej dla Nowych Graczy ed. III Zobacz poprzedni temat
Grupa A
Szczursky

Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 14

Skąd: Kleczew

(Chile)Szczursky - (USA)miki 1:0

Mecz bardzo wyrównany, 1 połowa zdecydowanie na korzysc Chile, wiele strzalow, skladnych akcji, ale bez bramkowo. Jednak druga polowa nalezala do USA, amerykanie atakowali zaciekle liczac na 3 pkt ! , Jednak to po kontrze Salasa ktory odegral pilke do Gonzaleza a ten popisal sie fantastycznym strzałem z 18 m w 89 min. , pogromil USA i to Chile odniosło zwyciestwo nad dryzuzyna przyjezdna.
Wto 16:12, 12 Gru 2006 Zobacz profil autora

Za m@teo do turnieju z listy rezerwowych wchodzi KubeX, proszę namiestnika o wprowadzenie go do tabeli i terminarza oraz poinformowanie o wejściu do turnieju.
Wto 18:54, 12 Gru 2006 Zobacz profil autora
mihal1985

Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 15

Skąd: nowiny wielkie

witam rozmawiałem przed chwilą z KubeX'em i dowiedziałem sie że będzie mógł grać dopiero w piątek lub sobotę:/
Wto 19:39, 12 Gru 2006 Zobacz profil autora

Za KubeX'a do turnieju z listy rezerwowych wchodzi hugo, proszę namiestnika o wprowadzenie go do tabeli i terminarza oraz poinformowanie o wejściu do turnieju.
Wto 20:31, 12 Gru 2006 Zobacz profil autora
m@teo

Posty: 5

ja już jestem gotowy do gry. jesli jeszcze jestem w tabeli
Wto 22:09, 12 Gru 2006 Zobacz profil autora

Jesli hugo nie wykaże zainteresowania turniejem to powrócisz do niego, a swoja droga nie mogłes wczesniej rozegrac meczy ?

(Walia)mihal1985 5-0 m@teo(Meksyk)

meczyk rozpoczal sie bardzo interesujaco. najpierw zaczela atakowac walia kilka nieskutecznych strzalow w slupki lub obok bramki meksyk przeprowadzal zadkie kontry ktore stanowily zagrozenie dla walijskiej bramki ale niestety nie udalo im sie strzelic gola. pierwsza bramke walia zdobyla w 9min po strzale hartsona ktory w sytuacji sam na sam zachowal spokoj i umiscil pilke w bramce nastepne 30 min bylo pod znakiem nieskutecznych atakow walii ale w 44min bellamy strzela tzn bramke do szatni i wynikiem 2-0 zakonczyla sie 1 polowa

druga odslona meczu byla juz popisem tylko i wylacznie walii . atakowala ona zaciekle meksyk bronil sie jak mogl gdy w 55min bellamy znalazl siem oko w oko z bramkarzem oddal strzal ale w trafil w bramkarzea ale na jakiego szczescie pilka wpadla mu pod nogi i umiescil ja w bramce i bylo 3-0 nastepnie w 65 minucie strzalem z 16metrow popisal sie bellamy strzelajc tym samym hat-trick i podnoszac wynik na 4-0 w tym momencie meksyk byl juz na kolanach po jednej z akcji walii pilka zostala wybita na rzut rozny. z naroznika boiska pilke w pole karne poslal hartson a pieknyk strzalem z woleja z okolicy 11-nastki popisal sie delaney(73min) ostatnie 17min gra przebiegala spokojnie walia kontrolowala sytuacje i bezpiecznie dowiozla wynik do konca spotkania ktore zakoczylo sie stanem 5-0 na kozysc walii

p.s. rozegralem mecz z m@teo poniewaz hugo nie mogl sobie poradzic z konfiguracja gry

Posty: 15

siemanko mam pytanie czy rewanze mozna rozgrywac gdy ja mam juz 5 meczy czy dopiero gdy wszyscy w grupie rozegraja runde wstepna????
Śro 20:21, 13 Gru 2006 Zobacz profil autora
beninho

Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 230

Skąd: Chobienice

mihal1985 napisał:
Wszyscy muszą rozegrać runde wstępną , a dopiero po ukończeniu wszytkich graczy rundy wstepnej możecie rozegrać mecze rewanżowe
pozdro cool
Śro 21:01, 13 Gru 2006 Zobacz profil autora

Dopiero gdy cała grupa rozegra runde wstępną.
Śro 21:02, 13 Gru 2006 Zobacz profil autora
magnum

Posty: 5

Skąd: Lębork

Magnum (Turcja) 4 - 0 Mateo (Meksyk)

Jednostronny mecz, choc do przerwy bylo 0 - 0. Pozniej sie rozkrecilem radosny. Dzieki za mecz i powodzenia.
Pią 20:24, 15 Gru 2006 Zobacz profil autora
miki

Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 40

Skąd: katowice

miki (USA) - mateo (Meksyk) 4:0 (4:0)

tutaj nie rozpisze sie za bardzo. od pierwszej minuty ciągłe ataki USA, które przyniosły efekt bramkowy już w 5 minucie meczu. Meksyk zrywał się czasami do ataków, ale jedynie groźne były strzały z dystansu, z dużego dystansu, które czasem jednak aż zadziwaiły precyzją, wtedy jednak bramkarz Jankesów robil co do niego należało. bo obfitującej w gole pierwszej połowie Amerykanie nie potrafili jakoś potem znaleźć wystarczającej mobilizacji do strzelania kolejnych goli, czego dowodem było przestrzeliwanie nawet na pustą bramkę.

powodzenia Kolego
Pią 21:03, 15 Gru 2006 Zobacz profil autora

Ogłaszam runde wstępną za zamkniętą wykrzyknik szczęśliwy

Rozpoczynamy RUNDE REWANŻOWĄ wykrzyknik

W walce o awans nadal liczy się kilka osób, więc tym bardziej zachęcam do dobrej gry i pokazania rywalom jak się gra w WE szczęśliwy

mihal1985 (Walia)- Tomfif ( Belgia) 0:1
Bardzo ciezki mecz dla mnie ale sie udalo bramka w 1 polowie. w 2 polowie cioagle ataki Wali jednak Belgia zdolala utrzymac wynik.
Sob 17:57, 16 Gru 2006 Zobacz profil autora
tomfif

Posty: 9

Szczurski (Chile) - Tomfif (Belgia) 1:2
Kolehjny mecz szczescia z mojej strony. 1 bramkia Szczurskiego w 2 polowie moja odp i 1:1 wszystko wskazywalo na to ze mecz sie tak zakonczy jednak w doliczonym czasie gry Belgio udalo sie szczelic bramke zwycieska. dzieks
Sob 18:39, 16 Gru 2006 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Wielki Turniej dla Nowych Graczy ed. III Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)