GRUPA E [Nowi3]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Wielki Turniej dla Nowych Graczy ed. III Zobacz poprzedni temat

Skąd: Białogard

Post FilipQ(Grecja) 1:2 Rachmaninow(Urugwaj)
Dobry meczy:)

--------------------------------------------------------------------

FilipQ(Grecja) 1:2 Rachmaninow(Urugwaj)

Moim zdaniem zaciety mecz chodz z przewaga dla Rachiminowa:)

FilipQ(Grecja) 5:2 lugi997(Walia)

Dobra skutecznosc w moim wykonaniu dwa bledy w obronie lugiego i 2 bramki bardzo zaciety mecz gdzies do 65min gdy strzelilem bramke na 3:2 pozniej rozwiazal sie worek z bramkami. Ten meczbardzo mi sie podobal.
Dziekuje.

FilipQ otrzymujesz ostrzeżenie za brak edycji postów i napisanie 3 swoich odpowiedzi pod rząd w ciągu 5 minut! Przeczytaj ten tutorial jeśli nie wiesz o czym mówie--->
edit by Czarny

Pon 0:20, 11 Gru 2006 Zobacz profil autora
Rachmaninow

Posty: 32

Czy ktos z naszej grupy wie, co sie dzieje z graczem o ksywie Szpila?? Nie rozegral jeszcze zadnego meczu i nie odpowiada na kolejne wiadomosci w celu umowienia terminu spotkania.

Pon 14:48, 11 Gru 2006 Zobacz profil autora

Za szpila06 do turnieju z listy rezerwowych wchodzi faturum, proszę namiestnika o wprowadzenie go do tabeli i terminarza oraz poinformowanie go iż wszedł to turnieju.
Pon 15:04, 11 Gru 2006 Zobacz profil autora
faturum

Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 15

Skąd: KrK

szyma napisał:
...oraz poinformowanie go iż wszedł to turnieju.

sam sie poinformowałem zdzier

faturum (Rosja) 1 (0:0) 1 lugi997 (Walia)

Bardzo wyrównany mecz czego dowodem jest wynik.
Pierwsza połowa toczyła się w środku boiska. Od czasu do czasu Rosjanie i Walijczycy wychodzili z groźniejszymi atakami, lecz nie przynosiło to skutku. Do przewy 0:0.
W 30 minucie drugiej połowy Rosjanie zdobyli bramkę na 1:0. Po błędzie Walijczyków w polu karnym napastnik rosyjski umieścił piłkę w prawym okienku bramki. Walia ruszyła do ataku i już 10 minut póżniej szczęście uśmiechneło się ponownie do Rosjan kiedy piłka po uderzeniu w poprzeczke odbiła się na lini bramkowej i bramkarz złapał ją w rękawice. Ataki Walii były ciągłe i zacięte, aż obrona Rosjan pękła. W doliczonym czasie mocny strzał z linii pola karnego wpadł pod rękami rosyjskiego bramkarza - 1:1.
Mecz zakończył się w przyjaznej atmosferze, kibice jednych i drugich skandowali nazwiska swoich piłkarzy i dziękowali im za wspaniałą gre.

Skąd: KrK

faturum (Rosja) 1 (0:0) 0 hazel33 (Bługaria)

Zacięty wyrównany mecz z lekką przewagą Rosjan co w rezultacje pokazał wynik. W pierwszej połowie ataki jednych i drugich niestety zakończone przez będących w tym spotkaniu w wysokiej formie bramkarzy. Wynik po pierwszej połowie 0:0. W drugiej połowie obraz gry się nie zmienił. Ostateczny wynik ustalił napastnik Rosji który dostał podanie w uliczkę na pole karne i w strzeleniu bramki nie przeszkodził mu nawet biegnący obok niego obrońca. Koniec spotkania na na tablicy wyników widnieje 1:0 dla gospodarzy.

z - fatum Arena - komentował faturum radosny
Pon 21:36, 11 Gru 2006 Zobacz profil autora
Rachmaninow

Posty: 32

RachmaninowUrugwaj) 1:0 Rumunia(Hazel)

Mecz niezwykle zaciety. Co prawda to Urugwajczycy mieli znacznie wiecej strzalow na bramke i generalnie kontrowali gre na boisku,zwlaszcza w srodku pola,ale gdy podopieczni Hazel'a znalezli sie w obrebie pola karnego rywala bylo naprawde bardzo groznie.
Bramka strzelona ok.55min. przy asyscie D.Silvy,ktory to przedarl sie prawym skrzydlem do pola karnego i dogral pilke Zalayecie,a ten strzalem z pierwszej pilki pograzyl pilkarzy z Europy cool

Ostatnio zmieniony przez Rachmaninow dnia Wto 0:28, 12 Gru 2006, w całości zmieniany 1 raz
Pon 22:05, 11 Gru 2006 Zobacz profil autora
Rachmaninow

Posty: 32

Rachmaninow(Urugwaj) 0:0 Rosja(Faturum)

Caly mecz generalnie byl kontrolowany przez pilkarzy z Ameryki Pld.
Dominacja w srodku pola i pod bramka Rosjan(strzaly 11- 3). Mnostwo dogodnych sytuacji dla Urugwaju,ale A.Recoba,D.Silva i spolka nie potrafili umiescic pilki w siatce(powinni szukac winy przede wszystkim w swoich glowach lub nogach) Na te 3 okazje pilkarze z Europy 2 razy bardzo powaznie zagrozili bramce Cariniego i tylko Jemu, Jego KOLEDZY z ataku zawdzieczaja jeszcze swoja obecnosc w reprezentacji. Mecz ogolnie szybki i pomimo statystyki strzalow bardzo zaciety.

Ostatnio zmieniony przez Rachmaninow dnia Pon 23:50, 11 Gru 2006, w całości zmieniany 1 raz
Pon 23:40, 11 Gru 2006 Zobacz profil autora
FilipQ

Posty: 29

FilipQ(Grecja) 7:1 Hazel(Rumunia)

FilipQ(Grecja) 3:0 Faturum(Rosja)

Grajcie to szybciej bo chce runde rewanzowa. Chce wziac rewanz z Kuba i Rachmaninovem:)

Ostatnio zmieniony przez FilipQ dnia Wto 0:08, 12 Gru 2006, w całości zmieniany 2 razy
Pon 23:43, 11 Gru 2006 Zobacz profil autora
hazel33

Posty: 3

niestety z powodu zbyt słabego łącza internetowego jestem zmuszony do wycofania sie z turnieju. jeżeli to możliwe niech ktoś zajmie moje miejsce od 2 rundy. sorki oops
Pon 23:44, 11 Gru 2006 Zobacz profil autora

Za hazel'a33 do turnieju z listy rezerwowych wchodzi stoper, proszę namiestnika o wprowadzenie go do tabeli i teminarza oraz poinformowanie go o wejsciu do turnieju.

I teraz pytanie do FilipQ i lugi'ego997 czy dacie równe sznase rezerwowemu i zrzeczecie się wyników w meczach z hazelem czy osłabicie stopera juz na początku rozgrywek pytanie

Posty: 29

Popieram Luigiego moege grac z stoperem:)

FilipQ(Grecja) 2:0 Stoper(Rumunia)

Ostatnio zmieniony przez FilipQ dnia Wto 0:39, 12 Gru 2006, w całości zmieniany 1 raz
Wto 0:09, 12 Gru 2006 Zobacz profil autora

Ok czyli wyniki zostały anulowane, bardzo dojrzała decyzja panowie wink .

Wto 0:29, 12 Gru 2006 Zobacz profil autora
Tomek

Posty: 2162

Proszę o rozegranie zaległych meczy (szczególnie mam na myśli stopera)(macie jeszcze troche czasu) ponieważ, im prędzej skończymy rundę wstępną tym szybciej zaczniemy rundę rewanżową. cool
Śro 19:28, 13 Gru 2006 Zobacz profil autora

Gracza stoper proszę o sprężenie się i rozegranie jak najszybciej swoich meczy.
Śro 19:34, 13 Gru 2006 Zobacz profil autora
faturum

Posty: 15

Skąd: KrK

mamy problem z kubbasem z rozegraniem meczu za każdym razem jak próbujemy zagrać zawsze świeci się Out of Synth. Próbowaliśmy na różnych serwerach lecz bez skutku. Proszę o informację co w takim przypadku.
Śro 21:32, 13 Gru 2006 Zobacz profil autora
beninho

Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 230

Skąd: Chobienice

Albo ty albo kubbas macie coś żle ustwione sprawdze dokładnie i skonfigurujcie tak jak jest w instrukcji radosny wink
pozdro cool
Śro 21:35, 13 Gru 2006 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Wielki Turniej dla Nowych Graczy ed. III Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)