GRUPA E [Nowi3]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Wielki Turniej dla Nowych Graczy ed. III Zobacz poprzedni temat
Tomek

Posty: 2162

Skąd: Dembiohammer

Do wszystkich co mają zaległe mecze pisałem na gg już od piątku wykrzyknik
ale odpowiedź zawsze była podobna( "dzisiaj nie mam czasu rozegram je jutro")

Skąd: Białogard

FilipQ(Grecja) 2:0 nikilauda.pl(Rumunia)

Wrescie nastal ten dzien w ktorym druzyna Rumuni znalazla trenera i mogla rozegrac mecz:)
Wto 23:39, 19 Gru 2006 Zobacz profil autora
lugi997

Dołączył: 12 Wrz 2006
Posty: 68

lugi997 (Walia) - nikilauda.pl (Rumunia) 4:0

Mimo, że wygrałem dosyć wyraźnie to tak jednak nie było, w strzałach było podobnie. Moj rywal miał mniej szczescia i troche mu brakuje ogrania i za mało przewiduje gre ale mysle ze jak troche pogra to bedzie dobrym graczem.

nikilauda.pl (Rumunia) - lugi997 (Walia) 1:2

W tym meczu ja jako pierwszy wyszedłem na prowadzenie nastepnie nikilauda wyrwnał a w drugiej połowie Giggs strzelil zwyciezkiego gola. W tym meczu mniejsza skutecznosc z mojej strony bo mogło pasc wiecej goli. Dziekuje za mecze i zycze powodzenia dalej wiem ze stac Cie na duzo wiecej!
Śro 0:29, 20 Gru 2006 Zobacz profil autora
lugi997

Posty: 68

Lugi997 (Walia) - Filipq (Grecja) 1:2

Zajebiscie wyrównany mecz szczęśliwy Dwoch godnych siebie rywali. Akcja za akcje rzez cały mecz. Pierwszy na prowadzenie wychodzi Filipq i wynik 0:1 utrzymuje sie do konca I połowy. W drugiej połowie straty odrabiaja Walijczycy i mecz dla obu drużyn zaczyna sie od nowa. Niestety radosc Walijczykow nie trwała długo bo znow na prowadzenie wyszła Grecja. Do konca było jeszcze duzo nerwow bo mogły pasc bramki dla jednej jak i drugiej druzyny. Niestety sedzie konczy spotkanie i wynik juz nie zostaje zmieniony. Walijczycy schodza z boiska z łzami w oczach poniewasz ich szanse awansu znacznie zmalały. Dziekuje za uwage, gratulacje dla Filipq Wink
Pozdrawiam :p
Śro 1:14, 20 Gru 2006 Zobacz profil autora
FilipQ

Posty: 29

Luigi zajebiste komentarze robisz.

Tak to prawda to byl bardzo zaciety mecz:)

Posty: 29

zle wpisaliscie wynnik moj z Nikolida 2:0 dla mnie nie dal niego:)

Czw 0:40, 21 Gru 2006 Zobacz profil autora

Panowie na rozegranie wszystkich meczów macie czas do 24.12 godziny 23:59, po tym czasie zostaną przyznane walkowery. Proszę namiestnika o umieszczenie tej informacji w pierwszym poście. Możecie już zacząć rewanże.
Czw 12:23, 21 Gru 2006 Zobacz profil autora
Rachmaninow

Posty: 32

Przepraszam za chwilowa nieobecnosc....
Jeszcze dzisiaj mnie nie bedzie,ale jutro(piatek) wieczorem moge rozegrac wszystkie zalegle mecze.

lugi997 (Walia) - Rachmaninow (Urugwaj) 4:1

Zagralem bez przygotowania. Pierwszy mecz 2:0 w plecy, chyba przyszła mi teraz forma. Juz bedac w formacji bardzo sie ucieszyłem bo wszystkie strzałki prawie na czerwono szczęśliwy. Mecz z poczatku wyrownany. Po kilku wymianach, moja doskonała akcja: strzał najpierw w słupek, dobitka drugiego napadziora i 1:0. Chwile pozniej 2 ładne akcje Urugwajczykow: słupek (na szczescie bez dobitki) i mocny strzał minimalnie obok słupka ufff. Zgodnie z zasada "niewykorzystane sytuacje sie mszcza" chwile pozniej strzelam gola na 2:0. I takim wynikiem konczy sie I połowa. W drugiej połowie Walijczycy przejmuja gre i dochodza do prowadzenia 4:0. Jeszcze glupi faul ze strony Urugwajczyka ktory opuszcza boisko po obejrzeniu czerwonego kartonika. Odziwo od tego momentu do konca meczu gra jest zdominowana przez piłkarzy z Ameryki Płd. a Walia sie tylko broni co daje honorowego gola w doliczonym czasie gry. Dziekuje za uwage. Dzieki za mecz!

Rachmaninow(Urugwaj) 2:1 (Rosja)Faturum

Po przerwie spowodowanej obowiazkami trenera w innej branzy Urugwaj powraca do rozgrywek. Na poczatek zimny prysznic od Walijczykow...zaskoczenie,ale fakt-porazka 1:4. Teraz przyszedl czas na Rosjan(rodakow pana Rachmaninowa szczęśliwy ). Mecz bardzo szybki i zaciety zwlaszcza w srodku pola. W strzalach dominowali Urugwajczycy,ale jak Rosjanie podchodzili pod ich obrone to bylo bardzo niedobrze. Statystyka strzalow 14:8 dla Urugwaju i sadze,ze wynik byl adekwatny do tego,co dzialo sie na bosiku.
Pią 15:45, 22 Gru 2006 Zobacz profil autora
lugi997

Posty: 68

lugi997 (Walia) - faturum (Rosja) 2:1

Ja jestem bardzo stresowy chłopak i naprawde jesli bede mial takie mecze jak ten to mi kiedys serce stanie :].
Mecz zaczał sie dosyc dobrze od poczatku armagedon z mojej strony cool. Ale nawalalem i jakos nic z tego nie wychodzilo tylko slupki, niecelne strzały i piekne parady bramkarza, zaczalem zie pomału denerwowac ale to jeszcze nie był koniec. Po kilkudziesieciu minutach faul na graczu z Walii i sedzia pokazuje czerwony kartonik dla rywala (podzielam zdanie faturum ze byla to kontrowersyjna sytuajca :]). Po jednym z wykopow przez obrone Rosyjska fatalne glowkowanie zawodnika Walijskiego (wogole nie zgrał tam gdzie ja chciałem :/) piłke przejmuje napastnik i sam na sam wykorzystuje sytuacje a był to chyba pierwszy strzał gosci neutralny. Myslalem ze szlak mnie trafi i moja gra stała sie bardzo chaotyczna. Po I połowie było 1:0 dla Rosji, w strzałach 10:4 dla Walii. W drugiej połowie znow ciagłe ataki z mojej strony, od czasu do czasu jakas akcja faturum ale nadal nie mogłem wstrzelic sie w bramke rywala. Napastnicy pudlowali jak amatorzy. Po klikunastu minutach mam rzut rozny, ładnie wykonany zawodnik Walii oddaj strzał głowa, piłka odbija sie od poprzeczki, od jakiegos obroncy i leci po linii pola karnego dopada do niej obronca i napastik obaj sie przewracaja w bramke zabierajac z soba piłke. Załosny ale wkoncu upragniony gol. Pozniej juz jakos łatwiej szło, chociaz skutecznosc rownie słaba. Kilka minut przed koncem gol na 2:1 i koniec złudzen Rosjan na urwanie chociaz punktu mimo iz waliczyli dzielnie i nalezy im sie pogratulowac takiej zacietosci.

No i dorzuce sobie screen po meczu neutralny
Pią 16:33, 22 Gru 2006 Zobacz profil autora
lugi997

Posty: 68

Zauwazyłem 2 błedy w tabeli: ja powinienem miec bilans bramkowy 23:13 a nie 23:10 (wyjde na tym gorzej ale liczy sie sprawiedliwosc szczęśliwy). Drugi bład dotyczy Rachmainowa bo ma rozegrane 7 meczy a nie szesc zdaje mi sie ze nie uwzgeldniles jego remisu z faturum 0:0.
Tomek sprawdz jeszcze raz wszystkie wyniki, wiem ze bylo spore zamieszanie z tymi nowymi graczami ale jesli wyniki sa dobrze wpisane w pierwszym poscie to w tabeli sa przynajmniej te 2 błedy.

Sob 18:34, 23 Gru 2006 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Wielki Turniej dla Nowych Graczy ed. III Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)