Grupa G
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Wielki Turniej dla Nowych Graczy ed. III Zobacz poprzedni temat

6_piotrek1349___10____0_2_8____5_26___2

Najpierw rozgrywamy runde wstępna a później rewanze, mile widziane opisy z meczy oraz bramki:

PRZYJEMNEJ GRY I SUKCESÓW ZYCZE radosny

CZAS NA ROZEGRANIE WSZYSTKICH MECZY MACIE DO 24.12.06 DO GODZINY 23:59 !!!!

Ostatnio zmieniony przez Gallus dnia Pon 11:46, 25 Gru 2006, w całości zmieniany 19 razy
Czw 22:26, 07 Gru 2006 Zobacz profil autora

Vitoss-Lantz

Chorwacja 2:1 Chile

mecz byl bardzo emocjonujacy w szegolnosci po strzleniu 1 bramki przez chorwatow w 16 minucie meczu.natychmiast do ataku rzucila sioe druzyna chile ktora chciala strzelic wyrownujaca bramke ale jej sie to nie udalo.W ostecznosci mecz przesadzila bramka Dado Prso ktory bramke strzelil na tzw.Farta gdyż strzelil prosto w bramkarza ale golkiper gosci odbil pilke przed siebie gdzie stal Dado Prso ktory ponownie strzeli w golkipera a on spowrtoem odbil pilke do stojacego przed nim napastnika ktory wreszcie za 3 razem skierowal pilke do bramki Chilijczykow. pod koniec meczu w 89 minuicie meczu swoja akcje przeprowadzili goscie ktorzy wreszczie zakonczyli ja celnym strzalem do bramki Pletikosy.Chwile pozniej sedzie zakonczyl mecz i chorwaci mogli swietowac to ciezko wywalczone zwyciestwo.Chile wedlug mnie zaslugiwali na chocby jeden punkt ale trudno to jest pilka i jak mowiac niewykorzystane sytuacje sie mszcza.
Sob 14:21, 09 Gru 2006 Zobacz profil autora

wasiak - vitoss

WKS 0:2 Chorwacja

Wks konczyl mecz w 9 po czerownych kartkach Zokory i Toure natomiast chrwaci zmienili Prso za Olicia ktory im ise odwdzieczyl i strzeli 2 bramki
Sob 15:14, 09 Gru 2006 Zobacz profil autora
Lantz_PL

Posty: 70

Skąd: z nienacka

Chile - Dania 5:1

co tu duzo pisac, Dania miała w tym meczu kilka dogodnych szans na zdobycie bramki jednak tylko jedną udało im sie wykorzystac za sprawa T.Gravesena. Napastnicy druzyny gospodarzy oddali w tym meczu 16 strzałów z czego 5 znalazło droge do siatki duńskiego bramkarza. Przez wiekszosc meczu kontrolowali sytuacje i grożne atakowali .
Sob 17:56, 09 Gru 2006 Zobacz profil autora
Lantz_PL

Posty: 70

Jak na dzien dzisiejszy zero kontaktu z Roberto5. pisze do niego od 2 dni i sie nie odzywają .

Ostatnio zmieniony przez Lantz_PL dnia Sob 20:13, 09 Gru 2006, w całości zmieniany 2 razy
Sob 19:35, 09 Gru 2006 Zobacz profil autora
wasiak

Skąd: MMz

WKS : Chile 2:1
Pierwsza bramka dla Chile w wykonaniu Galaza w 6 minucie. Pozniej 2 bramki B.Kone i koniec meczu. Mecz wyrownany
Sob 20:07, 09 Gru 2006 Zobacz profil autora
Gallus

Posty: 1599

vitoss i Lantz_PL nie piszcie posta pod postem!!!!!

mozecie to czynic dopiero gdy miną 3 godziny od napisania poprzedniego.A tak to prsoze edytowac posty.

pozdro.
Sob 20:37, 09 Gru 2006 Zobacz profil autora
Lantz_PL

Posty: 70

Chile - Australia 1-1

Mecz zaczoł sie dobrze dla gospodarzy którzy strzelili bramke juz w 4 min za sprawa M.Salasa pózniej przebudził sie zespół gosci i groznie atakowali . Zdołali wyrównac przed przerwa . I wynik utrzymał sie do konca spotkania
Sob 20:40, 09 Gru 2006 Zobacz profil autora
TurboMan

Posty: 11

Vitoss - TurboMan 0:4

Chorwacja - Australia
Sob 21:17, 09 Gru 2006 Zobacz profil autora

proponuje ze by ajk najszybciej wyrzycic roberto bo znim ise nie da dogadac [caly czas go nie ma]
Sob 23:32, 09 Gru 2006 Zobacz profil autora

Jeżeli jutro przez cały dzień z roberto5 nie będzie żadnego kontaktu zastąpi go rezerwowy.
Sob 23:51, 09 Gru 2006 Zobacz profil autora
TurboMan

Posty: 11

piotrek1349 - TurboMan 0 : 1

Dania - Australia

Zmniejsz swój avatar, maksymalne wymiary to 100x100!
edit by Czarny

Dziwne to forum bo są równi i równiejsi wink

Ostatnio zmieniony przez TurboMan dnia Pon 0:40, 11 Gru 2006, w całości zmieniany 1 raz
Nie 14:43, 10 Gru 2006 Zobacz profil autora

Za roberto5 do turnieju z listy rezerwowych wchodzi anubis, proszę namiestnika o wprowadzenie gracza do tabeli i terminarza.

Chile - Norwegia 1-1

Dobry mecz , duzo szans z obydwu stron w pierwszej połowie lepsza gra norwegów ktorzy strzelili bramke za sprawa S.Rushfelda , w drugie połowie ockneli sie Chilijczycy którzy grozne atakowali bramke T.Myhre wkoncu droge do siatki znalazł Ollara na 9 min przed koncem spotkania. Podział punktów jest sprawiedliwym roztrzygnieciem. Czekam na runde rewanzowa.

ps. czy jesli rozegrałem juz runde wstepna . to czy moge grac juz runde rewanżową
anubis

Posty: 43

WKS-Norwegia 0-1

To był bardzo zacięty mecz, graliśmy na dwa razy, bo tak przerywało. Norwegia wygrala dzieki bramnce Iversena potem byly juz tylko ataki WKS. Od 80 minuty gralismy jeszcze raz ekipa WKS grala 5 napastnikami niestety polegla ale ambitnie i do konca alez bedzie rewanz.

Nie 22:30, 10 Gru 2006 Zobacz profil autora

Z powodu problemów technicznych Gallusa teraz to ja będę namiestnikiem tej grupy i to do mnie należy kierować wszelkie uwagi.
Pon 17:29, 11 Gru 2006 Zobacz profil autora
anubis

Posty: 43

TurboMan-Australia - Anubis-Norwegia 1-1

Mecz był poprostu pokazem walki i ambicji zawodników, taka poprostu angielska piłka.
Pod nieobecność gwiazdy norweskiej piłki Cerew znow musiał wystąpić Iversen i znow strzelił bramke jak ważna bo dająca prowadzenie dla Norwegii, ale niestety w najsilnieszym skałdzie Australia cały mecz przeważała miała dużo dogodnych sytuacji i na 15 minut do końca Kewell strzelił przepiekną bramke, dający remis i dalsza mozliwosć walki o awans do 1\8 pucharu.

dzieki za mecz
Wto 1:42, 12 Gru 2006 Zobacz profil autora
Lantz_PL

Posty: 70

Co sie dzieje z uczestnikami tej grupy , osobiscie wszystkie mecze rundy wstepnej rozegrałem a tu w temacie nie widze zadnych postepów .
Śro 18:40, 13 Gru 2006 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Wielki Turniej dla Nowych Graczy ed. III Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)