Grupa B
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Wielki Turniej dla Nowych Graczy ed. V Zobacz poprzedni temat

xxolimpiaxx - weol997 3-0

Mecz byl bardzo zaciety choc wynik tego nie pokazuje, bylo duzo strzalow przy stanie 1-0 weol tak cisnal strasznie ale ja zdobylem jeszcze 2 gole z katr i dlatego taki wynik

2 mecz
xxolimpiaxx - weol997 4-1

Pierwsza polowa byla bardzo zacieta weol strzelil gola w 44min i wyszedl na prowadzenie ale przed koncem pierwszej polowy nastepna akcja udalo mi sie wyrownac pojedynek na 1-1 do przerwy. Druga polowa nalezala do mnie stzrelilem w niej 3 gole nie tracac ani jednego.

Ostatnio zmieniony przez xxolimpiaxx dnia Nie 20:10, 19 Sie 2007, w całości zmieniany 2 razy
Nie 19:54, 19 Sie 2007 Zobacz profil autora
weol997

Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 28

PawelMarian ja wiem jak się dogrywa drugą połowę ale nie można się z nimi nigdy dogadać.
Nie 20:10, 19 Sie 2007 Zobacz profil autora
PawelMarian

Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 2132

Skąd: (J) Czarna Białostocka

weol997 napisał:

no próbuj próbuj szczęśliwy jeśli nie rozegrasz tych meczy , wezmę to pod uwagę , ale postaraj sie zagrać radosny
Nie 20:24, 19 Sie 2007 Zobacz profil autora
Misiu_17

Dołączył: 05 Sie 2007
Posty: 34

Skąd: Chorzów

Misiu_17 vs weol997 0:2
Mecz nie wyszedl mi totalnie:/ Weol zagrał bardzo dobrze wykorzystał moje błędy:)

Misiu_17 vs weol997 4:0
Drugi mecz to już był lepszy:) Weol dostał niepotrzebna czerwona kartkę przy stanie 1:0 bo jego bramkarz by przechwycił ta piłkę ale cóższczęśliwy

---------------------------------------------------------------------------------

Misiu_17 vs Stary 3:3

Mecz wyrównany. Troche żałuje niewykorzystanych sytuacji ale cóż. Oczywiście Stary ładnie kontratakowałszczęśliwy W tym meczu mógł paść o wiele większy wynik ale niemożna powiedzieć na czyja korzyśćzdzier
Pon 11:02, 20 Sie 2007 Zobacz profil autora
Wez1

Dołączył: 02 Cze 2007
Posty: 454

Skąd: Płoty

Ach ten Stary. Ciągle remisuje. Jak tak dalej pójdzie to chyba nie spotkamy się w 1/8 finału radosny
Pon 13:03, 20 Sie 2007 Zobacz profil autora
Stary

Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 58

Przepraszam wszystkich z grupy, ale coś się dzieje z padem.... spróbuje pożyczyć od kumpla pada i rozegrać mecze... a tym czasem zrozumcie człowieka

Ok chyba będę miał pada... za 20 minut jak ktoś chce grac to Cyber, albo weol serw 2.. bez odbioru;)
Pon 13:07, 20 Sie 2007 Zobacz profil autora
weol997

Posty: 28

REWANŻ:
Stary(Ghana) 0:4 Weol997(Ekwador)

Tym razem rozstrzelałem się nie mogłem sobie pozwolić na porażkę czy remis bo równoznaczne było by to z końcem przygody w tym turnieju.
Mecz był zacięty pierwszą połowa to był bój o wszystko albo nic Stary starał się powstrzymywać moje ataki i kontratakował kilka razy miał może 2-3 sytuacje bramkowe które powinien wykończyć, ale po stracie pierwszego gola przejołem inicjatywę na boisku. I kolejne bramki były już poprostu kwestią czasu.
Pon 13:45, 20 Sie 2007 Zobacz profil autora
Giuly

Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 1069

Skąd: Krk

Sorry, że się tak wcinam do nie swojej grupy ale:
1. mcr fan ma wpisany inny gg niż podał w zapisach (w zapisach: MCR fan: 8483829)
2. Ten numer co podał w zapisach to podobno stary(nie chodzi o gracza o nicku Stary, tylko, że numer stary lool ) , więc nie wiem na ch*j go podaje znowu Oo
cyt. z rozmowy w holiday cup na gg:
6780023 (12-08-2007 0:11)
zmienione jest gg
znaczy sie zmienilem
6780023 (12-08-2007 0:12)
aa bylem na liscie rez i nie wiedzialem

Myślę, że nie było sensu dawać mcr fanowi 2 szansy i trzeba go było zostawić na czarnej liście bo widać, ze coś kombinuje...

Ostatnio zmieniony przez Giuly dnia Pon 15:41, 20 Sie 2007, w całości zmieniany 3 razy
Pon 14:59, 20 Sie 2007 Zobacz profil autora
weol997

Posty: 28

Giuly masz rację powinien ktoś wejść z listy rezerwowej na jego miejsce, ZERO KONTAKTU Z MCRFan. O czym pisałem wcześniej.
Pon 15:04, 20 Sie 2007 Zobacz profil autora
Stary

Posty: 58

Ee giuly nie wie o co dokładnie chodzi ;/ napisze na gg do Ciebie i się wyjaśni.. bo nie czaje. Eh ja również z mcr nie mam kontaku..

Hehe Ale ja tępy jestemxD dzięki Giuly za wyjaśnienie:D

Ostatnio zmieniony przez Stary dnia Pon 15:29, 20 Sie 2007, w całości zmieniany 1 raz
Pon 15:18, 20 Sie 2007 Zobacz profil autora
PawelMarian

Posty: 2132

Co do MCR fana - 21.08.07r godz. 23:59 . jeśli nie będzie miał żadnych meczy dostaje 2 miesiące czarnej (zgodnie z regulaminem).
Pon 15:20, 20 Sie 2007 Zobacz profil autora
xxolimpiaxx

Posty: 89

Mam klopoty z rozegraniem meczy z rywalami nie moge sie z nimi skontaktowac nie odpowiadaj na gg
Pon 16:55, 20 Sie 2007 Zobacz profil autora
weol997

Posty: 28

Bartek i MCRFan jest brak kontaktu z Bartkiem mam rozegraną 1 połowę meczu a MCRFan to od kilku dni pisze codziennie i zero kontaktu.
Pon 21:33, 20 Sie 2007 Zobacz profil autora
Misiu_17

Posty: 34

Mi zostały tylko 3 mecze a też nie umie ich rozegrać. Z Bartkiem jeden i z MCR 2:/ Dzidzi ma screena ode mnie jak pisałem dziś po raz kolejny z Bartkiem jak siedział on na gg a nie odpisywał wogole:/ A z MCR fan zero kontaktu.
Pon 22:00, 20 Sie 2007 Zobacz profil autora
PawelMarian

Posty: 2132

Co do MCR fana , sprawdźcie czy macie dobre GG , bo on coś kombinował tak jak napisał Giuly radosny
Pon 22:14, 20 Sie 2007 Zobacz profil autora
weol997

Posty: 28

Na wszystkie podane numery gg MCRFana pisałem !! I nic smutny DAJCIE INNEGO GOSCIA ZA NIEGO BO TO SZLAK TRAFIA LUDZI
Pon 22:29, 20 Sie 2007 Zobacz profil autora
PawelMarian

Posty: 2132

Przypominam, że jeżeli ktoś nie rozegra dzisiaj minimum 5 meczy! zostaje usunięty z turnieju i trafia na Czarną listę, a za niego wchodzi gracz rezerwowy.

1 mecz xxolimpiaxx - stary 4-0

Oddalem w tym meczu duzo strzalow dlatego wpadlo duzo goli bylem strona przewazajaca choc stary w pewnych momentach cisnal ale mu sie gola nie udalo strzelic
Wto 15:38, 21 Sie 2007 Zobacz profil autora
PawelMarian

Posty: 2132

vietnams otrzymuje 1 miesiac Czarnej listy za nierozegranie swoich meczy w terminie. Prosze namiestnika o wprowadzenie BwinPl (5938348) i poinformowanie go o tym na gg.

MCR Fan otrzymuje 2 miesiace Czarnej Listy za zupełny brak zainteresowania turniejem NN V. Prosze namiestnika o wprowadzenie kruk44
(1377607)
i poinformowanie go o tym na gg.

Ostatnio zmieniony przez PawelMarian dnia Pią 14:19, 24 Sie 2007, w całości zmieniany 1 raz
Śro 7:36, 22 Sie 2007 Zobacz profil autora
Wez1

Posty: 454

Skąd: Płoty

No to Stary ruszaj do boju. Ja już bankowo wychodzę z pierwszego miejsca w swojej grupie, a ty masz dwóch nowych rywali, czyli jest szansa na awans radosny
Śro 16:32, 22 Sie 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Wielki Turniej dla Nowych Graczy ed. V Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)