Grupa D
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Wielki Turniej dla Nowych Graczy ed. VI Zobacz poprzedni temat

Paulinho 2-1 Bielu

Tu mecz zupelnie inny domincaja w 1 polowie paulinho co prawda 1 bramka po moim niesamowicie idiotycznym bledzie ale coz zycie.. w 2 polowie odzylem przycisnolem...strzelilem bramke lecz braklo czasu pozniej czerwona kartka i niestety japonia nie dala juz rady. pozdro:)
Wto 15:19, 04 Mar 2008 Zobacz profil autora
Fajtek

Dołączył: 29 Lut 2008
Posty: 12

wnosze o to zeby gracz kaweczka został wyrzucony a dodano nastepnego rezerwowego

Wto 20:56, 04 Mar 2008 Zobacz profil autora

Do mnie na gadu też nie odpisuje od 2 dni, więc za gracza kaweczka, wchodzi gracz: Neutroxus Proszę namiestnika o wprowadzenie zmian.

Ostatnio zmieniony przez Przemas dnia Wto 21:34, 04 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz

Posty: 242

NEUTROXUS [link widoczny dla zalogowanych] ale takze jak narazie nie odpowiada ;/

mecz bardzo wyrównany w 3 minucie bramka i reszta meczu w obronie
2 szczały japoni były tak grozne dla mnie ze ja juz te piłke widziałem w bramce ale jakos bramkarzowi udało sie wyjasc te piłke

Szczelali :
m. Petrov

2 Mecz
Bielu 0 : 4 Fajtek
Niewiem co wemnie wstapiło grało mi sie wspaniale statystyka szczałow to 18 do 8

Posty: 242

ze wzgledu na to iz z listy rezerwowych pierwsza 4 nie odpowiada jestem za tym aby do turnieju dopuscic gracza o nicku HUTA który odpowiedzial na gg i wyrazil chec gry tak ze prosze o potwierdzenie tego pzez przemasa albo kogos i wprowadznie zmian przez namiestnika bo inaczej to my tych mczów nie rozegramy ;/!!
Czw 0:18, 06 Mar 2008 Zobacz profil autora
Fajtek

Posty: 12

Ja w zupełnosci sie zgadzam z patrykiem gadałem z "huta" na gg i mysle ze chłopak chetnie zagra w turnieju .
Czw 0:22, 06 Mar 2008 Zobacz profil autora
huta

Dołączył: 01 Mar 2008
Posty: 13

potwierdzam potwierdzam jestem zainteresowany radosny:
Czw 0:45, 06 Mar 2008 Zobacz profil autora

Za gracza Neutroxus, wchodzi gracz: huta. 4 zawodnik z listy rezerwowej milczy od wtorku, natomiast gracz huta, ktory znajduję sie na rezerwie na miejscu 5, przejawia duże zainteresowanie turniejem, dlatego taka a nie inna decyzja. Proszę namiestnika o wprowadzenie zmian.

Ostatnio zmieniony przez karol_pomarancza dnia Czw 1:24, 06 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 1:23, 06 Mar 2008 Zobacz profil autora
patryk88

Posty: 242

HUTA [link widoczny dla zalogowanych]

POWODZENIA PO TYM SPARINGU MOGE PRZYZNAC ZE GRASZ DOBRZE WYNIKU NIE WYJAWIE ALE POWODZNIA W MECZACH GRUPOWYCH.
Czw 1:40, 06 Mar 2008 Zobacz profil autora
patryk88

Posty: 242

1 mecz
Huta - Patryk88 ( 0 - 2 ) strzały ( 17 - 10 )

mecz toczony w bardzo szybkim tempie moge powiedziec ze gralem w tym meczu jakies 25 minut a reszta to nacieranie przeciwnika i bronienie sie moich obroncow.Mecz zaczoł sie dosc dobrze dla polaków bo to oni zaatakowali jako pierwsi i mieli dogodne sytuacje jednak okolo 27 minuty cos sie stało i przeciwnik zaczoł wysmienicie grac do konca pierwszej połowy nie mogłem wyjsc poza połowe boiska Artur Boruc znakomicie jednak bronił strzały a w 39 minucie Diouf miał znakomitaokazje na zdobycie gola to byla jedna z wielu akcji sam na sam w który Boruc mnie ratował.
W drugiej połowie troche lepiej ale to wciaz ataki przeciwnika i moje kontry które konczyły sie w połowie boiska ;/.W 60 miucie zmiany na boisku pojawiaja sie KOSOWSKI,MATUSIAK,WASILEWSKI troche swierzej krwi w 85 minucie akcja prawym skrzydłem Matusiak zagrywa piłke do Krzynówka ten z przed pola karnego mocnym stralem pa ziemi wbija piłke do siatki.I po tej bramce jakos morale przeciwnika opadło kolejna akcja skrzydłem w 87 minucie Smolarek wbiega w pole karne i trafia na 2-0.90 minuta spotka nia H.Camanra atakauje akcja sam na sam jednak boruc broni znakomicie gwizdek sedziego koniec spotkania.

musze przyznac ze mecz byl dosc szczesliwy powinienem odniejsc poraszke jednak jakos udało sie wygrac zobaczymy w rewanrzu.

2 mecz

Patryk88- Huta ( 1 - 1 )strały ( 8 - 10 )

Pewni siebie i Awansu z grupy Polacy podeszli do tego spotkania ze sporym dystansem.
do przerwy wynik 0-0.w drugiej połowie po ładnej składnej akcji Huta wyprowadza wynik na 1-0 i pewnie wynik ten pozostał by do konca gdy by nie to ze w 77 minucie faul na 17 metrze i konctuzja Rasiaka to mnie dosc mocno wkurzyło ;/ wiec musiałem zremisowac i tak zrobiłem. w 80 minucie Smolarek 1-1. w 84 minucie mogłem prowadzic 2-1 ale zabraklo zimnej krwi w polu karnym i wynik jest jaki jest.

Dzieki i powodzenia dalej...

AWANS...!!!!

Ostatnio zmieniony przez patryk88 dnia Czw 16:27, 06 Mar 2008, w całości zmieniany 4 razy
Czw 15:49, 06 Mar 2008 Zobacz profil autora
Fajtek

Posty: 12

1 mecz
Fajtek 2 : 1 Huta

Mecz wyrównany do 90 minuty wynik 1 : 1 ale w ostatnich sekundach piła na lewe skrzedło rajd uderzenie z rogu szesnastki i goool na 2 :1

Huta 0 : 2 Fajtek

do dupy mecz cieło sie w pierszej polowie grałem dobrze a w drugiej huta był lepszy ale niedałem sobie szczelic bramki szczęśliwy

strzały 16-4

Olbrzymia przewaga udokumentowana tylko 3 bramkami.