Grupa D
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Wielki Turniej dla Nowych Graczy ed. VI Zobacz poprzedni temat
Grupa D

Post Grupa D
____________

Witam wszystkich w grupie D. W tym temacie podajemy wyniki rozegranych meczów. Mile widziane oczywiście opisy i nagrane bramki. Mam nadzieję, że rozegramy fazę grupową bez problemów.

Proszę zapoznać się z regulaminami:

Ogólny Regulamin

Regulamin Turnieju

Termin na rozegranie fazy grupowej mija 12 Marca o godzinie 23.59! Każdy gracz, który do 6 Marca do godziny 23.59 nie będzie miał rozegranych przynajmniej 4 spotkań, zostaje usunięty z turnieju!

W razie błędów lub pytań pisac [link widoczny dla zalogowanych]

ŻYCZĘ WAM POWODZENIA I MIŁEJ ZABAWY!!!!!!!!

Ostatnio zmieniony przez Krzysiuk dnia Wto 17:41, 11 Mar 2008, w całości zmieniany 20 razy
Sob 23:15, 01 Mar 2008 Zobacz profil autora
patryk88

Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 242

1 mecz

BIELU - PATRYK ( 2 - 2 ) strzały ( 7 - 20 ).
mecz bardzo zaciety który powinienem wygrac ; / ale niestety remis przeciwnik trzymał tempo przez pierwsza połowe 1-0 dla mnie gol dosc przypadkowy SAGANOWSKI zbiega z prawej flanki w pole karne strzela w dalszy róg jednak uderza w słupek piłka fartem odbija sie od pleców bramkarza japoni i wpada do bramki. w 43 minucie czerwona karta w przeciwnej druzynie.
2 połowa ostro zaczolem ale jedna kontra przeciwnika w 72 minucie i miniety BORUC i przeciwnik strzala na pusta bramke.w 75 minucie robie zmiany i w 80 minucie gol matusiaka na 2-1 jednak wystarczała tylko minuta aby przeciwnik po prze pieknym strzale z przed pola karnego trafil do siatki w 85 minucie czerwona karte ujrzał Nakamura jednak nie starczylo czasu na to aby strzelic 3 bramke jeszcze w 90 minucie Gargóła mógł sie wstrzelic i mogłem wygrac jednak nie udało sie.

BRAMKI:

41'SAGANOWSI
71'YANAGASIWA
80'MATUSIAK
81'TAKAHARA

2 mecz

Patryk88 - Bielu ( 3 - 2 ) strzały ( 10 - 8 )

Mecz rówenie zaciety jak pierwsze spotkanie ale udało mi sie odniesc zwycestwo troche szczesliwie ; p no przeciwnik jest dobry i chciałbym aby wyszedł z grupy bo nalezy mu sie.juz w 11 minucioe stzelil bramke na 1-0 jednak po 5 minutach moja odpowiedz i dalej gra toczyla sie w srodku pola 30inuta smolarek i 2-1 dla mnie w 40 minucie rzut wolny znów nakamóra i mamy 2-2.
Dróga połowa równie zacieta akcja przenosi sie z jednej strony boiska na druga Boruc i Kawaguchi mieli pełne rece roboty radosny. Jednak w 75 minucie udało mi sie strzeli 3 bamke znów Smolarek i juz do konca meczu nie dalem sobie odebrac prowadzenia

BRAMKI:
11'Nakamura
18'Krzynówek
30'Smolarek
40'Nakamura
75'Smolarek

DZIEKI I POWODZENIA W DALSZYCH MECZACH.

Ostatnio zmieniony przez patryk88 dnia Nie 15:36, 02 Mar 2008, w całości zmieniany 6 razy

Skąd: Częstochowa

Prz3m4s Dzisiaj zagramy rewanz poporstu wczoraj przed 1 w nocy gralismy:)
Nie 11:39, 02 Mar 2008 Zobacz profil autora
patryk88

Posty: 242

1 mecz

Es_Sabbi - PATRYK 88 ( 0 - 6 ) strzały ( 1 - 27 )
nie wiem jak opiac to spotkanie cały mecz pod moje dyktando przeciwnik oddał w całym czemu jeden strzał.wynik odzwierciedla przebiek tego meczu akcje przeciwnika zazwyczj konczyly sie w lini pomocy.

BRAMKI

11'BŁASZCZYKOWSKI
22'SMOLAREK
54'SAGANOWSKI
76'KRZYNÓWEK
80'SAGANOWSKI
85'SMOLAREK

2 mecz

PATRYK 88 - Es_Sabbi ( 3 - 1 ) strzały ( 20 - 3 )

W tym spotkaniu gra przeciwnika wygladała o niebo lepiej mimo iż postawił bardziej na defensywe to w 7 minucie udało mi sie strzelic 1 bramke a autorem niej byl Krzynówek.do przerwy 1-0 w strzałach 12-0 dla mnie w 2 połowie strzelam Matusiakiem na 2-0. okolo 70 minuty meczu przeciwnik przeprowadził dosc dobry kontratak i wywyalczył rzut rozny po dosrodkowaniu Dariusz Dudka wbija piłke do własnej bramki.jakies 5 minut puzniej kolejna kontro i mógł byc remis jedna Kuszczak popisał sie dobra interwencja.w 81 minucie znów bramka Krzynówka na 3-1 i wynik utrzymał sie do konca.

BRAMKI
7'Krzynówek
51'Matusiak
68'Dudka ( sam.)
81'Krzynówek

Nie 11:46, 02 Mar 2008 Zobacz profil autora
patryk88

Posty: 242

1 mecz
Patryk88 - Paulinho ( 2 - 1 ) strzały ( 6 - 7 )

Mecz chyba naj trudniejszy ze wszystkich jakie do tej pory gralem w tym turnieju przeciwnik narzucil ostre tempo a polacy nie nadzali za przeciwnikami i w 34 minucie padła bramka na 1-0 dla rywala.
Po przerwie osty atak przeprowadziłem i juz w 51 minucie mamy 1-1 ale przeciwnik dalej atakuje jednak moi obroncy dobrze sie spisywali.Do 80 minuty walka trwała w srodku pola,przeciwnik zle wyrzucił rzut z autu i pilke przeja Smolarek wbiegł w pole karne i nie dał szans bramkarzowi rywali.

BRAMKI:
34'Is Bangou
51'Smolarek
81'Smolarek

2 mecz
Paulinho-Patryk88 ( 0 - 3 ) strrzały ( 6 - 16 )

To spotkanie bylo o wiele prosztrze od 1 meczu juz do poczatku zaczolem ostro atakowac ale nie potrafilem sie wstzelic w 7 minucie duze zamieszanie pod bramka przeciwnika ale wybijal ciagle na róg.w 20 minucie naj skuteczniejszy zawodnik przeciwnej druzyny Youla mial dobra akcje sam na sam ale boruc obronił Corner dla przeciwnika Jop wybija pilke do krzynówka ten do Zurawia i ten ładuje pilke w siatce 1-0.do konca 1 połowy acja toczyła sie bardziej w srodku pola.Druga połowa dos ostry atak przeciwnika i z przed pola uderza znów Youla no jednak boruc znakomicie broni i znów róg wybijaja moi opbroncy i atakuje trzema na jednego no ale nie udałoo mi sie wstrzelic.
Kolejne akcje w 70 minucie zamieszanie pod polem karnym krzynówek mial strzelac ale zostal zablokowany i pilka wyszla na róg.krzynówek rozgrywa do bronowickiego ten do Kuby Błaszczykowskiego i ten poterznym strzałem pakuje pilke w siatce 2-0.i 85 minucie koleny atak mój atakuje trzemna jeden obronca przeciwnika górna pikka do smolarka ten nie daje szans bramkarzowi.

22'Żurawski
74'Błaszczykowski
85'Smolarek

Dzieki i powodznia dalej...

Ostatnio zmieniony przez patryk88 dnia Pon 18:49, 03 Mar 2008, w całości zmieniany 8 razy
Nie 17:33, 02 Mar 2008 Zobacz profil autora

Posty: 73

1MECZ

Bielu 5:1 es_sabbi

Mecz rozpoczął sie od bramki tunezyjczyków.. po 20 min jednak przejąłem incjatywe...strzelilem na 1:1 pozniej 2:1 3:1 przeciwnik sporadycznie koontratakowal w 2 pol bramka na 4:1 juz mocno zrezygnowany es_sabbi odpuscil nieco i koncowka totalna dominacja 5:1

2MECZ
Bielu 6:1 es_sabbi

Mecz jakby taki sam jak pierwszy... z ta roznica ze to ja prowadzilem juz 3:0 w 2 polowie znow zaczolem dominowac... mysle ze wynik moglby byc wyzszy a i ze 2 bramki mogl strzelic es_sabbi lecz zabraklo skutecznosci

Pozdrawiam i Dzieki za mecz:)
Nie 18:56, 02 Mar 2008 Zobacz profil autora
patryk88

Posty: 242

1 mecz
patryk88 - Fajtek ( 0 - 0 ) strzały ( 15 - 8 )
moge powiedziec tak lagi lagi lagi nie wiem czemu rozegralem ten mecz ; / napewno rew. bedzie leprzy.przeciwnik mial wiele dobrych okazji do pokonania mnie no ale nie wykorzystał ich na moje szczescie no ja tez nie naj lepiej gralem no cuz 1 punkt tez dobrze w rew. mam nadziej wygrac.

2 mecz

Fajtek -Patryk88 ( 1 - 2 ) strzały ( 3 - 5 )
Mecz zaciety no ale statystyka strzałów tego nie przedstawia poniewarz gra toczyla sie w srofku pola.
juz w 7 minucie Krzynówek popisał sie pieknym golem z wolnego okolo 24 metrów.jednak ze przciwnik nie poddal sie tak łatwo i w 33 minucie po strzale Petrova wyrównał o przerwy w strzałach 2-1 dla przeciwniki gra prowadzona byla w srodku pola mało akcji pod bramokowych.Na poczatku 2 poowy szybki poczatek polaków saganowski odgrywa do Baka i ten z przed pola karnego dosc silnym strzałem pakuje pilke do siatki i w 47 minucie mamy 2-1.Przeciwnik miał jeszcze jedna okazje do wyrównania jednak boruc obronił strzał znów Petrova.W 74 minucie bak mógł strzelic 2 bramke jednak ze trafił w słupek.mcz konczy sie wynikiem 2-1 dla polski.

BRAMKI:
7'Krzynówek
34'Petrov
47'Bąk

Dzieki i Powodzenia dalej....

Ostatnio zmieniony przez patryk88 dnia Wto 13:36, 04 Mar 2008, w całości zmieniany 2 razy
Nie 20:40, 02 Mar 2008 Zobacz profil autora
paullinho

Posty: 6

Skąd: Rzeszów

paullinho 3:3 es_sabbi

strzały 20:5
30' Jaziri
42' Youla (I. Yattara)
44" Dos Santos (Jaziri)
48' I.Yattara
74' Ben Saada (Dos Santos)
77" I. Yattara ( Feindouno)

Mecz od samego początku nie układał się po mojej myśli. Marnowałem okazję za okazją. W końcu w 30. min przeciwnik przechwycił piłkę w strefie środkowej i strzelił na bramkę. Piłka odbiła się od słupka i została wbita do pustej bramki. Zacząłem pogoń za rezultatem i w końcu wyrównałem. Nie cieszyłem sie długo ze zwycięstwa bo po dwóch minutach przeciwnik wyszedł na ponowne prowadzenie-znowu po akcji z kontry. Później strzelaliśmy już na przemian.

dziękuje za mecz pozdrawiam i powodzenia szczęśliwy

Ostatnio zmieniony przez paullinho dnia Wto 12:05, 04 Mar 2008, w całości zmieniany 3 razy

bramki: 41' I.Yattara

Patrząc na mecz moimi oczami był to mecz walki. Cios za cios. Tylko lekka nieporadność naszych napastników, a może świetna dyspozycja bramkarzy sprawiła, że wynik jest tak niski. Warto również zauważyć, że praktycznie wszystkie strzały padały w światło bramki.

Dziękuję za mecz radosny

Ostatnio zmieniony przez es_sabbi dnia Nie 21:08, 02 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 21:07, 02 Mar 2008 Zobacz profil autora

Doszły mnie słuchy, że gracz Heros ma problemy z grą. Jednak nie odpisuje mi na gadu, więc proszę o wypowiedź innych graczy, czy próbowali się z nim skontaktować i rozegrać spotkania. Prawdopodobnie wejdzie 1 rezerwowy.
Nie 21:43, 02 Mar 2008 Zobacz profil autora

Posty: 73

no ja od rana probowalem sie skontaktowac...bez skutku. Dowiedziiałem sie rownież ze Patryk88 mial z nim problem otoz Heros nie gral ani razu w we2k2 i musial mu tlumaczyc wszystko krok po kroku jak wejsc na serw itepe...niestety Heros nie bardzo kumał.. moze niech Patryk sie wypowie:)
Nie 21:50, 02 Mar 2008 Zobacz profil autora
patryk88

Posty: 242

no wiec ja chyba pierwszy próbowalem z nim grac i nic nie wyszlo musialem mu wszytko tłumaczyc jak sie wchodzi na serwy itp... i ma problem z gra raz ze go wyrzuca potem ze obrazu nie ma ; / cóż ja jestem za tym aby wstawic rezerwowego ale niech reszta graczy sie wypowie
Nie 21:56, 02 Mar 2008 Zobacz profil autora
Fajtek

Posty: 12

Ja rozmawiałem z herosem nawet dziosaj probowal zemna rozegrac mecz ale nic z tego niewyszło kolega ma problemy chyba z ustawieniami gry

Ostatnio zmieniony przez Fajtek dnia Nie 22:18, 02 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 22:17, 02 Mar 2008 Zobacz profil autora

Do mnie też nie odpisuje, a więc do turnieju wchodzi rezerwowy: kaweczka [link widoczny dla zalogowanych] Proszę namiestnika o wprowadzenie odpowiednich zmian. Zawodnik został już przeze mnie poinformowany.

Ostatnio zmieniony przez Przemas dnia Nie 22:41, 02 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz

Heros (WEOL) 18:44:17
no nie za bardzo bo cos nie moge wogole meczu rozegrac bo wystepuje jakis blad aplikacji

Bramki
68' Is.Bangou. (Youla)

Obie drużyny grały zachowawczo czekając bardziej na to co pokarze przeciwnik niż chcąc zbudować jakąś składną akcję. W pierwszej połowie oddałem dwa dobre strzały z dystansu, ale bramkarz rywali był tam gdzie być powinien. W drugiej połowie moja gra znacznie się ożywiła zacząłem budować dobre akcje i w 68. min otworzyłem wynik-wyrzuciłem piłkę z autu i dośrodkowałem a mój napastnik nie dał szans bramkarzowi po pięknym strzale głową. Potem próbowałem jeszcze strzału głową ale zabrakło centymetrów. Przeciwnik nie stworzył w tym meczu jakiegoś realnego zagrożenia mojej bramki.

2MECZ

Paullinho 0:0 Fajtek

Strzały:
Gwinea-7 Bułgaria-7

To spotkanie bardziej przypominało pinball niż mecz piłkarski. Dużo było walki w środku pola, czasem któraś z drużyn poderwała się na jakąś żywszą akcję. Niby obie drużyny miały po siedem strzałów ale w większości były to uderzenia z nieprzygotowanych pozycji, bądź też świetnie spisywali się bramkarze. Najlepszą okazję w całym meczu miałem ja. Mój strzał z wolnego z ok. 21 m wylądował na górnej siatce.

DZIĘKUJE ZA DWUMECZ I ŻYCZE POWODZENIA DALEJ radosny

Ostatnio zmieniony przez paullinho dnia Wto 12:30, 04 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz

patryk88 1 - 1 Huta

Ostatnio zmieniony przez patryk88 dnia Czw 17:53, 06 Mar 2008, w całości zmieniany 5 razy
Wto 13:36, 04 Mar 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Wielki Turniej dla Nowych Graczy ed. VI Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)