Grupa B

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Wielki Turniej dla Nowych i Nowszych Graczy ed. IV Zobacz poprzedni temat

M__Zawodnik_____Mecze___W_R_P____+__-___Pkt
1._Piotrek1989____10____8_0_2____15_6___24 AWANS !!
2._Maska__________10____6_1_3____18_9___19 AWANS !!

Piotrek1989 1-0 seba152

Ostatnio zmieniony przez Maska dnia Nie 19:12, 22 Kwi 2007, w całości zmieniany 18 razy
Czw 16:32, 12 Kwi 2007

Maska popraw błędy i jak dajesz flagi to dawaj jednakowe...
Czw 17:19, 12 Kwi 2007 Zobacz profil autora
Maska

Czarny napisał:
jak dajesz flagi to dawaj jednakowe...
jak nie ma w tych z imageshack egiptu a z tamtych nie ma irlandi ....
Czw 17:23, 12 Kwi 2007

Piotrek1989 2-1 D@niel

Piotrek1989 3-0 D@niel

Mecze bardzo nudne, nic specjalnego sie nie działo. Dużo walki.

1 mecz Egiptu i wysoka wygrana !!

Witam z stadionu w Egipcie , przed chwilką zakończył się mecz pomiędzy Egiptem , a Irlandią Płn ... Wynik nie był wielkim zaskoczeniem , bo od początku gracze z kraju Piramid byli faworytami ....pierwsze minuty na to wskazywały ponieważ juz po 10min bramke strzelił Zaki , 5min pozniej pięknym strzałem popisał się Mido ... już pod koniec połowy bramke strzela Hassan i po 45min gry Egipt prowadzi 3-0 .... 2 połowa też pod dyktando egiptu , ale to Irlandia strzela bramke kontaktową i mamy wynik 3-1 , pozniej gracze trenera Maski , grali bardziej defensywnie , lecz z kontrataków i to zaowocowało bramką na 4-1 i takim wynikiem zakończył się mecz pomiędzy Egiptem , a Irlandią ... Dziękuje za uwage i oddaje głos na ... forum lool

Edit -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

nie chce mi się pisac o tym meczu ... bałem sie przeciwnika bo nic o nim nie wiedziałem , ale mialem dużą przewage , lecz tego nie wykorzystałem

Tutaj lepiej zaczołem bo wiedziałem jak gra mój przeciwnik ... tylko ten egipt nie pasuje mi do stylu gry jaki gram ;/ ale musze sie nauczyc nimi grac
Czw 19:42, 12 Kwi 2007
Maska

ładny mecz dla oka ... po prostu miałem więcej szczęscia niz mój przeciwnik ...

bramki : 2x Mido
1x Ziko

2.mecz

Rozpoczecie meczu.... wrzutka Ziko i .... goooooooollll Mido strzela bramke w 1:32 min szczęśliwy pozniej piłkarze z afryki mieli 2 słupki wykrzyknik , ale nie wykorzystali żadnej z okazji dopiero przy stanie 2-0 dla piłkarzy " piramid " strzelili , lecz bylo to za pożno
Pią 14:54, 13 Kwi 2007
seba152

Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 23

WALIA (Kuboss) 1-1 KOSTARYKA (seba152)

Mecz bardzo dynamiczny, było to niemalże jednostronne widowisko, w którym dużą przewagę osiągnął zespół Kostaryki. Niestety zabrakło szczęścia i wynik to zaledwie 1-1.

WALIA (Kuboss) 0-2 KOSTARYKA (seba152)

Nic ciekawego w tym meczu się nie działo, dużo walki.

TUNEZJA (Piotrek1989) 0-1 KOSTARYKA (seba152)

Bardzo zaciekły mecz. Tempo aż do końcowego gwizdka utrzymywało się na bardzo wysokim poziomie. Skromne zwycięstwo Kostaryki po golu z narożnika pola karnego. Niestety w tym meczu zabrakło Tunezji szczęścia.

GHANA (petr) 3-1 KOSTARYKA (seba152)

Fatalny początek Kostaryki w tym meczu. Strata bramki całkowicie zdezorganizowała szyki obronne gości. Momentami ich obrońcy nie wiedzieli co robią na boisku. Zasłużona wygrana Ghany.

GHANA (petr) 0-1 KOSTARYKA (seba152)

Do drugiego meczu goście przystąpili z wielką determinacją i walą walki. Zaowocowało to skromną wygraną 0-1, chociaż ten wynik nie oddaje sytuacji jaka panowała na boisku. Bilans strzałów na bramkę to 5-13.

Edytuj swoje posty! Nigdy nie pisz kilku swoich odpowiedzi pod sobą w krótkim czasie!
edit by Czarny

Pią 16:52, 13 Kwi 2007 Zobacz profil autora
Maska

Egipt znów wygrywa !

1.mecz Maska (Egipt) 1-0 seba152 (Kostaryka )

Gdyby państwo widzieli te spotkanie ... ahhh co to był za mecz walka o każdy metr , a nawet centymetr boiska Kostaryka nie miała sposobu żeby strzelić bramke , w 15min meczu strzelał na bramke gości Mido który strzelił w słupek , a jego partner z drużyny Zaki nie trafił z 5m. !! pierwsza polowa zakończyła się bez bramkowym remisem . Druga część gry nalezała do Egiptu chodz Kostaryka miała swoje akcje , akcje szły z jednej jak i z drugiej strony boiska , chociarz obrońcy gośći musieli się trudzić z duetem Mido - Zaki ... już w doliczonym czasie gry wynik ustawil niezastąpiony Mido .... Trener Maska po meczu powiedział - Bardzo dobry mecz w wykonaniu moich chłopaków , graliśmy na maxa i byliśmy skoncetrowani w całym meczu

2.mecz Maska ( Egipt ) 4-1 seba152 (Kostaryka)

trenerzy mieli nowe taktyki na ten mecz i to lepsza okazała się na początku spotkania taktyka trenera Kostaryki , już w 7min meczu bramkarz gośći sfaulował Gomeza(czy jakoś tak szczęśliwy) i mamy karnego dla graczy z Ameryki Płd , do piłki podeszedł sam poszkodowany ... ustawił piłke , wziął rozbieg i...... NIE MA GOLA !! pozniej juz gra układała się pod " dyktando " egiptu , lecz po 1 połowie był remis 0-0 2 połowa to ataki gospodarzy i przyniosło o oczekiwane efekty juz po 50min gry Gomez uspokoił kibiców i strzelił na 1-0 ... Mido - Zaki - Hassan te trio ruszylo do ataku i juz 6min pozniej bramke na remis strzelił Zaki ... pozniej po 10min strzela Mido 1-2 dla Egiptu !!! pozniej bramke samobójcza po kiksie bramkarza który nie przejął podania z połowy boiska od Gomeza radosny i mamy 1-3 !!!! pozniej Mido pięknie strzelił z 38m lecz bramkarz ratuje gospodarzy , ale juz 2min pozniej ten sam piłkarz strzela na 1-4 i ustawia wynik spotkania ...

Po meczu spotkaliśmy się z trenerem Kostaryki sebą152

Red. - Witam

seba152 - Witam również

Red. Wyniki są dla Pana rozczarowaniem ?, a być może odwrotnie chciał pan zdobyć komplet punktów

seba152 - Troche rozczarowujące, gdyż liczyłem chociaż na remis przynajmniej w jednym spotkaniu. Przyjaciele z Egiptu są bardzo mocni na swoim terenie. Pierwszy mecz mógł potoczyć się po naszej myśli ale zabrakło koncentracji

Red. - chyba Pan nie mógł przerzyć , że pańscy piłkarze nie strzelili karnego w 7min 2 meczu

seba152 - byłem bardzo zawiedziony tym jak podszedł do "11" jeden z moich podopiecznych. Chyba widział już piłkę w siatce...A to go zgubiło

Red. - tylko że bramkarz go uspokoił (smiech) szczęśliwy ... a więc podsumując dzisiejsze mecze niech Pan powie jedno zdanie na temat dzisiejszych spotkań przeciwko Egipcie

seba152 - Dzisiejsze mecze były bardzo trudne, aczkolwiek mieliśmy szanse, trudno. Zabrakło szczęścia.

Red. - A więc dziekuje i powodzenia w dalszych meczach , myśle że Pan wyjdzie z grupy

seba152 - Dziękuje, miejmy taką nadzeję.
Pią 19:24, 13 Kwi 2007
D@niel

Posty: 17

Post RELACJA Z DWUMECZU Irlandia Płn vs Ghana!!
1 mecz:
Irlandia Płn(D@niel) 0:2 Ghana(petr)
Bramki:
2 min. Essien
63 min. Gyan

Mecz od początku ułożył się pod dyktando drużyny z Afryki. Już w 2 minucie pierwszą bramkę zdobył błyskotliwy pomocnik Chelsea, M. Essien. Zapowiadało się na pogrom. Mimo to piłkarza z wysp próbowali odrobić straty. Jednak ataki były bardzo chaotyczne, nie przynoszące efektu, w postaci bramki. Toteż w 63 minucie kolejną bramkę zdobył Gyan. I mielismy juz po meczu. Do końca Irlandczycy nie zdołali się podniesc. Odetchnęli z ulgą gdy usłyszeli koncowy gwizdek sędziego.

2 mecz:
Irlandia Płn 0:1 Ghana
Bramki:
12 min. Gyan

Co tu dużo pisac. Kolejny nieudany mecz piłkarzy Irlandii Płn. Już w 12 minucie Gyan zdobywa bramkę po dobitce na 1:0 i ten wynik utrzymał się do konca. Po prostu nudny mecz i mało bramek. To mówi samo za siebie>
POzdrawiam!
zycze powodzenia w dalszych rozgrywkach:D
Pią 22:01, 13 Kwi 2007 Zobacz profil autora

Piotrek1989 3-1 Petr
Piotrek1989 1-0 Petr

W obu meczach miałem przewagę. W drugim meczu nie wykorzystałem wielu sytuacji.

Maska

Bardzo dobry mecz w wykonaniu obu drużyn , lecz bramke strzela ino piotrek ....

tutaj myślalem ze juz wygram.....
Sob 19:53, 14 Kwi 2007
D@niel

Posty: 17

Irlandia Płn(D@niel) 0:0 Kostaryka(seba156)

W pierwszej połowie piłkarze Irlandii Płn spokojnie kontrolowali przebieg gry. Jednak nie zaowocowało to bramką. W 2 połowie gra sie wyrównala i wlaśnie Kostaryka była bliżej zdobycia bramki. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Moim zdaniem był to sprawiedliwy wynik. Dziękuję za uwagę!!
I życzę powodzenia w dalszych rozgrywkach! zdzier

D@niel 0:0 Maska
Irlandia Płn : Egipt

W pierwszej połowie minimalna przewaga Irlandczyków. W drugiej połowie Egipcjanie poprawili nieco swoją grę, zagrażając bramce rywala. Dużo walki.. Mecz zakończony remisem. To zaledwie drugi remis w tej fazie Irlandczyków, i to z liderem. Można uznać to za niespodziankę. szczęśliwy

Sob 20:06, 14 Kwi 2007 Zobacz profil autora

A propo mojego meczu z Maską. Moim zdaniem miałeś farta, zasłużenie wygrałem 2 razy.
A w drugim meczu po tym jak doprowadziłeś do stanu 2:2 to ja strzeliłem brame z norzyc i miałem jeszcze 2 poprzeczki i słupek !!!
Jak możesz to uzupełnij tabele.
Sob 20:29, 14 Kwi 2007 Zobacz profil autora
seba152

Posty: 23

No to sytuacja w grupie chyba już wyjaśniona. Gratulacje dla Piotrka i Maski! radosny

Nie 15:31, 15 Kwi 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Wielki Turniej dla Nowych i Nowszych Graczy ed. IV Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)