GRUPA C

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Winter Cup 2007 Zobacz poprzedni temat
GRUPA C

Post GRUPA C
Winter Cup

GRUPA C

Witam...W tym temacie podajemy wyniki meczów grupy C , mile widziane opisy , nagrywane bramki , oraz mecze szczęśliwy

POWODZENIA wykrzyknik cool

Ostatnio zmieniony przez nadolski dnia Sob 14:02, 24 Lut 2007, w całości zmieniany 13 razy
Wto 0:14, 13 Lut 2007 Zobacz profil autora

Grzehu92(Szwajcaria) 3:0 Ad@sko(Kostaryka)
Ad@sko(Kostaryka) 0:1 Grzehu92(Szwajcaria)

Pierwszy mecz grupy C Winter Cup od początku z przewagą Szawajcarów. W 11 minucie zamieszanie w polu karnym strzał Strellera broni Porras dobitka Freia znów broni bramkarz, ale w końcu dopada do niej Hakan Yakin i zdobywa bramkę na 1:0. Kolejny gol padł w 27 minucie kidy po pieknym strzale z 20 metrów gola znów zdobył Yakin. Jedyny grozny strzal na bramke w 1 połowie oddał Wanchope, ale swietna interwencja popisał sie Zubi. 10-3 to statystyka strzałów w 1 połowie. W 2 połowie kolejne grożne sytuacje Szwajcarów jednak kapitalnymi interwencjami popisywal sie Porras.Nie miał on szans 83 minucie kiedy gola strzelił Streller. Dobra szanse na honorowego gola miał w ostatniej minucie Saborio, lecz obronna reka wyszedł z opresji golkiper gospodarzy.Statystyki strzałów 22-6 na krzysc Szwajcarów

Drugi mecz Kostarykanczycy rozpoczeli dobrym strzalem z woleja Gomeza.Nietety strzal byl niecelny.Jak sie pozniej okazalo była to jedyna okazja Kostaryki w 1 połowie. Potem dominowali goście.Sytuacji na gola było sporo.Jednak oazje marnowali Streller, Yakin i Cabanas.ten ostatni trafił w poprzeczke w 28 minucie.Pierwsza połowa bezbramkowa, ale z przewaga Szwajcarów w strzałach az 7-1.Druga polowa już mniej emocjonujaca ale za to z pierwszym golem w meczu.Na liste strzelców wpisał sie Frei w 59 min wykorzystujac okazje sam na sam z bramkarzem.Było jeszcze kilka strzałow ze strony obu zespłów ale mecz konczy sie wynikiem 1:0 dla Szwajcarii.Zwycięstwo całkowicie zasłuzone o czym swiadczy przewaga w strzałach dla gości az
13-3

Dzieki Ad@sko za mecze i poiwodzenia
Wto 16:25, 13 Lut 2007 Zobacz profil autora

mackal(Szwajcaria) 2:1 Grzehu92(Szwajcaria)
Grzehu92(Szwajcaria) 0:2 mackal(Szwajcaria)

W 1 meczu 2 bramkowe prowadzenie objął mackal.Później dość spokojnie kontrolował grę.Dopiero bramka kontaktowa spowodowała nieznaczną przewagę Grzecha,ale obrona mackal-a nie dała się 2 raz pokonać.

W 2 meczu 1 połowa była wyrównana,natomiast w 2 udało mi się strzelić gola,a pod koniec kolejną.

Dzięki za mecze i powodzenia dalej.
Wto 19:15, 13 Lut 2007 Zobacz profil autora
pele22

Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 91

pele22(szkocja) 2-0 nadolski(korea pld.)
nadolski(korea pld.) 0-3 pele22(szkocja)

1 mecz-szybko strzelona bramka w 8 min pozwolila osiagnac przewage szkocji pozniej gra sie wyrownala...2 bramka na poczatku 2 polowy pozwolila szkocji kontrolowac gre..pod koniec meczu przewazala korea lecz taki wynik nie uległ zmianie- 2-0
2 mecz-poczatek podobny to 1 meczu pozniej koreanczycy jakby nie wierzyli w odrobine strat ...ok 25 min 2 bramka i pozniej korea juz nic nie gra -2 czerwone kartki do przerwy mowia same za siebie.2 polowa w miare wyrownana,szkocja kontroluje gre podwyzszajac wynik pod koniec meczu wynik 3-0
dzieki za gre i powodzenia
Wto 23:33, 13 Lut 2007 Zobacz profil autora

mackal(Szwajcaria) 2:1 pele22(szkocja)
pele22(szkocja) 2:2 mackal(Szwajcaria)
Oba mecze w miarę wyrównane.W 1 meczu zadecydowała lepsza postawa w obronie i w sumie dobra gra.Natomiast w 2 meczu Szkocja pokazała charakter i ze stanu 0:2 doprowadziła do remisu(w ostatniej chwili).
Śro 17:50, 14 Lut 2007 Zobacz profil autora

Grzehu92(Szwajcaria) 3:2 Pele22(Szkocja)
Pele22(Szkocja) 2:0 Grzehu92(Szwajcaria)

Pierwszy mecz pod dyktando Szwajcarów. Pierwszego gola zdobyli już w 3 min. Po strzale z około 20 metra Cabanasa piłka odbija się od słupka, ale dopada do niej Frei i pakuje piłkę do siatki. Kolejnego gola Szwajcarzy zdobyli w 27 min po strzale Strellera. Szkoci oddali w 1 połowie zaledwie 1 strzal na bramke. Statystyki w strzalach 9-1. Druga polowa o wiele lepsza dla Szkotów, choc kolejna bramke strzelili Szwajcarzy, a konkretnie Frei. Natychmiast po tym golu bramke zdobyli Szkoci. Pod koniec meczu udlo im sie jescze zdobyc kontaktowa bramke ale wynik nie uległ zmianie.

Drugi mecz juz o wiele lepszy mecz w wykonaniu Szkotów o czym swiadczy wynik na ich korzyść. Zagrali o wiele lepiej w ofensywie oraz nie popelniali bledow w obronie tak jak w 1 meczu. A Szwajcarzy próbowali atakowac lecz nie potrafili wykorzystac dogodznych sytuacji. Mecz zasluzenie wygrali Szkoci 2:0.
Czw 17:43, 15 Lut 2007 Zobacz profil autora

Siemka chłopaki sork ze nie uzupełniłem grupy ... dzisiaj juz bedzie wszystko Ok

GRAJCIE MECZE wink
Pią 14:12, 16 Lut 2007 Zobacz profil autora

mackal(Szwajcaria) 5:0 Ad@sko(Kostaryka)
Ad@sko(Kostaryka) 0:3 mackal(Szwajcaria)

Oba mecze pod wyraźne dyktando Szwajcarów.Szczególne brawa dla moich snajperów,którzy stwarzali sobie mnóstwo sytuacji.2 pewne zwycięstwa i 6 bezcennych punktów zgarniętych.
Pią 17:17, 16 Lut 2007 Zobacz profil autora

Grzehu92(Szwajcaria) 1:2 Bushmen(USA)
Bushmen(USA) 0:1 Grzehu92(Szwajcaria)
Pierwszy mecz bardzo emocjonujacy duzo walki z obu stron i walka o wynik do ostatniej minuty. Amerykanie objeli prowadzenie po rzucie roznym. Najwyżej do piłki doskoczyl Donovan i było 1:0. Od tej pory mocno zaczeli atakowac Szwajcarzy i w koncu gola zdobyl po dobrej akcji Alexander Frei. Jednak Amerykanie maja to we krwi, że zawsze walcza do konca. Nie inaczej było i tym razem. W 87 minucie gry po dosrodkowaniu z prawej strony i bledzie obrony Helwetów piłke pakuje do siatki piłkarz PSV Beasley. Mecz konczy sie wygrana Ameryjanow, Szwajcarzy szukac punktów bedą w rewanżu

Drugie spotkanie to chyba jeden z lepszych meczow Szwajcarów w Winter Cup.Zdominowali oni pierwsza polowe w ktorej Amerykanie nie oddali strzalu na bramke. Helweci probowali zaskoczyc Kellera az 5 razy w tym 1 raz skutecznie. Po golu Freia Szwajcaria objęla prowadzenie. W drugiej polowie kilka strzalow z obu stron lecz kapitalny mecz rozgrywal Senderos który nie dopuszczal do zbyt wielu okazji i dopilnowal aby Zueberhueler byl dzis bezrobotny. Szwajcarzy dowiezli korzystny wynik do konca . Teraz czeka ich trudna i daleka wyprawa na mecz z Korea Południowa i z pewnoscia tam beda szukali zapewnienienia awansu do fazy pucharowej Winter Cup.

Dzieki za mecze radosny
Pią 18:09, 16 Lut 2007 Zobacz profil autora
pele22

Posty: 91

pele22(szkocja) 6-0 ad@sko(kostaryka)
ad@sko(kostaryka) 0-4 pele22(szkocja)

1 mecz -przewaga szkocji juz po 15 min bylo 3-0...
2 mecz-lepsza postawa kostarykanczykow ,dobra postawa obrony szkocji i napastników. dzieki za mecze:)

Czemu po 6 meczach mam 4 wygrane i 1 remis szczęśliwy
Powininien mieć teraz 16 pkt + 1 po meczach z bushmenem.

bushmen(USA) 1-0 pele 22(szkocja)

w miare wyrownane mecze...o wyniku decydowala lepsza skutecznosc napastnikow ...dzieki za mecze i powodzenia radosnyradosny
Sob 20:24, 17 Lut 2007 Zobacz profil autora

nadolski staraj się i nie popełniaj błędów, bo skończy się Twoje namiestnikowanie w przyszłości wink
Nie 1:56, 18 Lut 2007 Zobacz profil autora

mackal(Szwjcaria) 2:0 nadolski(korea pld.)
nadolski(korea pld.) 1:4 mackal(Szwjcaria)
Co tu dużo mówić.Chyba Szwajcarzy zagrali najlepszy dwumecz w tej grupie.
Forma całej drużyny dzisiaj była bardzo wysoka(zwłaszcza ofensywa).
Przeciwnik nie miał zbytnio nic do powiedzenia.