GRUPA D

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Winter Cup 2007 Zobacz poprzedni temat

GRUPA D

Proszę o zapoznanie się z Regulaminem Turnieju Winter Cup jak i z Ogólnym Regulaminem Turniejów

Papaj 0-1 marky_ramone

Ostatnio zmieniony przez szyma dnia Pią 14:57, 23 Lut 2007, w całości zmieniany 20 razy
Wto 1:11, 13 Lut 2007 Zobacz profil autora
szyma

Posty: 2703

Skąd: Koło

szyma(Norwegia) 1-0 (Ghana)karol_pomarancza

karol_pomarancza(Ghana) 0-1 (Norwegia)szyma

Bardzo mało dogodnych sytuacji, defensywa Ghany spisywała sie naprawdę bardzo dobrze lecz w pierwszym jak i drugim meczu popelnila jeden zasadniczy bład, w pierwszym nie upilnowała Pedersena ktory pewnym strzałem pokonał Kingstona. A w drugim najpierw sytuacji sam na sam nie wykorzystał własnie Pedersen strzelając w słupek, jednak wyręczył go Carew który po doskonałej centrze popisał się fantastycznym strzałem z nożyc. Poźniej jeszcze rezerwowy napastnik mogł popisać się podobny strzałem jednak piłka po jego strzale trafiła w słupek.

Dzięki za mecze i powodzenia dalej wink
Pią 2:28, 16 Lut 2007 Zobacz profil autora
Tomek

Dołączył: 23 Wrz 2006
Posty: 2162

Skąd: Dembiohammer

Niestety muszę się wypisać z turnieju smutny ponieważ, zmieniam dostawce. Zamówiłem 8 dni przed rozpoczęciem turnieju (więc zdążyłbym rozegrać te mecze) ale dzisiaj się dowiedziałem ze jestem dopiero na liście oczekujących zagubiony i może to potrwać 2 tygodnie płacze

marky_ramone (iran) 1:2 (maroko) damian

Mecze dość wyrównane z lekką przewagą damiana. W pierwszym meczu przegrywałem 0:1 do połowy jednak potem wziąłęm się do roboty i strzeliłem 3 bramki po szybkich kontrach. W drugim meczu znowu tracę bramkę jako pierwszy jednak tym razem nie zdołałem odrobić strat, wręcz przeciwnie, straciłem drugą bramkę. W końcówce zaliczyłem honorowe trafienie, pomimo usilnych starań nie zdołałęm wyrównać. Dobrze jednak że skończyło się na 2 bramkach damiana bo sytuacji do podwyższenia wyniku miał sporo.

damian (Maroko) 1 - 3 (Ghana) karol_pomarancza

Pierwszy mecz pod dyktando damiana. Miałem fuksa jak nie wiem, damian trafiał w słupki chyba z 3 albo i 4 razy, parę razy dobijał i nic nie wpadło. Jak by to nazwał jeden z bohaterów Pulp Fiction "to był palec Boży" szczęśliwy. Mnie się udało na szczęscie wyprowadzać skuteczne kontry, dwie bramki dość przypadkowe ale bramki.
Drugi mecz już lepszy w wykonaniu Ghanczyków mimo ze stracili pierwsi bramkę. Zdołali wyrównać i strzelić bramkę na 2-1 przed końcem 1 połowy. W tym meczu miałem szczęście również, co tu gadać słabo grałem ale jednak zdobyłem bramkę na 3-1 gdy damian grał już w 10. Szczerze powiedziawszy to damianowi należało się zwycięstwa. Dzięki za mecz, pozdrawiam radosny.
Sob 22:35, 17 Lut 2007 Zobacz profil autora

Posty: 1452

Skąd: rumia

marky_ramone (iran) 2:2 (norwegia) papaj
marky_ramone (iran) 1:0 (norwegia) papaj

Dziwne mecze, w sumie to miałem przewage ale jakoś nie potrafiłem skonstruować sensownych akcji, może ze względu na duże lagi.

dzienks za mecze
Sob 23:52, 17 Lut 2007 Zobacz profil autora

Posty: 1173

owenik (USA) 1-2 (Ghana) karol_pomarancza
Dobry mecz, z duża dramaturgią. Strzałów w 1 połowie mało ale za to bardzo dobra gra w obronie do przerwy Amerykanów jak i Ghańczyków. Zaraz po rozpoczęciu drugiej połowy owenik zdołał strzelić bramkę. Trener Ghany nie wytrzymał i dokonał zmiany na ataku wpuszczając Pimponga szczęśliwy za Boatenga. Właśnie ten pierwszy okazał się bohaterem meczu. Najpierw wykorzystał znakomite podanie górą na wysunięcie od Apphii (czy jakoś tak zdzier) i.... było po jeden (to była gdzieś 30 minuta meczu). Dosłownie kilka minut później po akcja skrzydłem Essiena, który podaje górną, mocno bitą piłkę przed 5 metr gdzie znakomicie, wręcz fenomenalnie "zaszczupaczył" na nią PimPong i.... dwa jeden. Usa nie zdołało się już podnieść. PimPong bohaterem. Dzięki za mecz, pozdrawiam radosny

Ps. Sorry marky i papaj, że nie zagrałem z wami kiedy pisaliście ale tak sie do dupy czułe, że niewiem ale przeszlo Wink
Nie 1:57, 18 Lut 2007 Zobacz profil autora
damian

Posty: 489

Skąd: Dębska Kuźnia

Damian-Papaj 3-0
Papaj-Damian 1-4
Pierwszy mecz pod moje dyktando, drugi był bardziej wyrównany, ale się udało.

Edit:
Damian- szyma 3-2
szyma - Damian 2-3
Dwa razy prowadziłem 3-0 i dwa razy szymie zabrakło czasu na odrobienie strat do końca.
Nie 11:44, 18 Lut 2007 Zobacz profil autora
Papaj

Dołączył: 21 Cze 2006
Posty: 738

Skąd: Kraków

karol_pomarancza (Ghana) 1:0 (Norwegia) Papaj

Nie szło mi źle i remis byłby bardziej sprawiedliwy zdzier karol strzelił ładna bramkę z wolnego ale zbyt szybko wyłączył replay i niema jej nagranej... a szkoda wink Później stworzył jeszcze jedną groźną sytuacje a reszta meczu to walka w środku boiska i moje próby zmiany wyniku. Byle do rewanżu cool
Pon 22:05, 19 Lut 2007 Zobacz profil autora

Posty: 1173

hehe, nie szlo mi w tym meczu, papaj jak mi sie wydawalo mial wiecej sytuacji ale sie udalo to juz 3 raz tak radosny, nie mam rownej formy niesety ;/
Wto 0:16, 20 Lut 2007 Zobacz profil autora

Posty: 1452

Skąd: rumia

marky_ramone (iran) 3:3 (norwegia) szyma

Fajny mecz, bez lagów, szybka gra, sporo ładnych akcji. Pierwsze trafienie dla mnie po dobrej zespołowej akcji, potem się za bardzo rozluźniłem i straciłem 2 bramki. Szyma kontrolował gre ale po jednej z kontr wyrównałem. Póżniej dołożyliśmy jeszcze po jednej bramce. W 80 min. lost i trzeba było dogrywać, ale w tym czasie nic sie już nie zmieniło.

dzieki za mecz
Wto 1:19, 20 Lut 2007 Zobacz profil autora
szyma

Posty: 2703

Skąd: Koło

Dobry opis, tylko z jednym bym się nie zgodził a konkretnie "bez lagów" bo jak dla mnie to gra cieła i to całkiem sporo, niekiedy podanie załapywało mi po kilku sekundach... ale dzieki za mecz i do rewanzu wink.
Wto 13:55, 20 Lut 2007 Zobacz profil autora

Posty: 1452

Skąd: rumia

marky_ramone (iran) 2:1 (ghana) karol_pomarańcza

Mecz wyrównany tak do 50 min. potem czerwona kartka dla mnie, zmieniłem ustawienie na defensywne i grałem z kontry co zaowocowało dwoma bramki po składnych akcjach. Karol pomimo usilnych starań i wielu strzałów zdołał odpowiedzieć tylko jednym trafieniem. Myśle że bardziej sprawiedliwy byłby wynik remisowy ale ciesze sie ze zwycięstwa.

dzieki za mecz i czekam na rewanż
Wto 14:25, 20 Lut 2007 Zobacz profil autora

Posty: 1173

dodam tyle, 9-3 w strzałach dla mnie do przerwy, marky skuteczniejszy o niebo ode mnie, to co wyprawiali moi napastnicy... ech szkoda gadać, jedna z sytuacji: wolny bodajże, pilka trafia w poprzeczkę, bramkarz wyłożony podbiega Boateng i strzela z pierwszego metra wzdłuż linii bramkowej... aż mi ręce opadły. Gratki marky radosny

papaj - karol_pomarancza
0-2

lepszy mecz niż ten wcześniejszy, byłem skuteczniejszy, papaj próbował wyrównać ale mu się nie udało, tyle, pozdrawiam

screen z meczu:

karol_pomarancza 2-1 marky_ramon

Ghańczycy przystąpili do tego meczu bardzo umotywowani, pałając chęcią rewanżu. Mecz był dość wyrównany bardziej niż pierwszy z markym. Mimo tak dużej woli zwycięstwa marky objął pierwszy prowadzenie i do przerwy było 1-0. Ghana usilnie atakowała lecz na marne, zmiana ustawienia na bardziej ofensywne przyniosła efekty. W ciągu 7 minut Ghańczycy zdobyli aż dwa gole, Iran na kolanach. Nieco wcześniej przy stanie 1-0 dla markygo jeden z moich trafia w poprzeczkę i pomyślałem, że koszmar 1 meczu zaczyna się od nowa. Na szczęście się tak nie stało. Dzięki.

karol_pomarancza 1 - 0 owenik
Cóż meczyk dobry. W pierwszej połowie to Ghanczycy kontrolowali przebieg gry, stwarzając parę sytuacji podbramkowych. W strzałach po pierwszej części spotkania było 5-1 dla mnie. W drugiej połowie Ghanczycy strzelili bramkę, dobitka a raczej wejście z piłką do bramki jakiegoś murzyna na A., dobrze ze wszedł do bramki bo jeszcze było by jak z markym zdzier. Owenik po tej bramce wziął się w garść, zaczął wreszcie grać dobrze w ataku, mobilizacja robi swoje. Lecz niestety nie udało mu się strzelić bramki, oddał z 3 strzały bardzo groźne za pola karnego. I wynikiem 1-0 mecz się kończy.

Dzięki wszystkim za mecze w grupie. Pozdrawiam
Wto 16:49, 20 Lut 2007 Zobacz profil autora
szyma

Posty: 2703

Skąd: Koło

szyma 3-0 marky_ramone

Miałem przewage i myśle że zasłużenie wygrałem, hat-trick'iem popisał się Haestad.
Czw 1:35, 22 Lut 2007 Zobacz profil autora

Posty: 1452

Skąd: rumia

marky_ramone (iran) 3:0 (USA) owenik
marky_ramone (iran) 1:1 (USA) owenik

W pierwszym może jakiejś miażdżącej przewagi nie miałem ale myśle że wygrałem zasłużenie, szybko strzeliłem 2 bramki a potem kontrolowałem wynik dokładając w drugiej połowie jedno trafienie ( strzały 8:9). Drugi mecz to masakra z jednej i drugiej strony jeśli chodzi o skuteczność - ja nie trafiłem sam na sam 3x a owenik z metra głową. Prowadzenie objąłem jakoś w 70 min. i myślałęm ze dowioze wynik do końca, ale nieporozumienie moich obrońców spowodowało że w 87 min. owenik pakuje piłkę do pustej bramki po odbiciu piłki przez bramkarza.

Czw 22:33, 22 Lut 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Winter Cup 2007 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)