GRUPA E

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Winter Cup 2007 Zobacz poprzedni temat
GRUPA E
pudel88

Posty: 353

pmcsp (Bułgaria) 0:1 pudel88 (Grecja)

Przez większość czasu mecz wyrównany, obie strony stwarzały sobie sytuacje podbramkowe, jednak to Grecja (ku mojemu zaskoczeniu) zdobywa gola na 1:0. Od połowy drugiej części zdecydowana przewaga Bułgarii, która nie przynosi jednak zmiany rezultatu, więc mecz kończy się dość zaskakującym (jak dla mnie) wynikiem.

pudel88 (Grecja) 1:4 pmcsp (Bułgaria)

Mecz zaczyna się bajecznie dla drużyny Grecji. W 4 minucie już 1:0. Ale co dobre szybko się kończy, w 6 minucie mamy już remis. Od tego momentu jest już tylko gorzej. Inicjatywę przejmuje Bułgaria, która stworzyła sobie więcej sytuacji podbramkowych, co widać po wyniku. Podsumowując mecz jednostronny i tym razem wynik już nie zaskakujący (jak dla mnie Wink ).

Dzięki za mecze. Powodzenia.

EDIT:

piotrek_1989 (Szkocja) 1:6 pudel88 (Grecja)

Na pożegnanie z turniejem Grecja urządziła sobie małe strzelanie. Mecz jednostronny, ze zdecydowaną przewagą Greków.

Tym meczem żegnam się z turniejem. Dzięki wszystkim i powodzenia tym którzy wyjdą z grupy. Wink
Pią 22:22, 16 Lut 2007 Zobacz profil autora
pmcsp

Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 877

pmcsp (Bułgaria) 0:1 (Tunezja) Kicek

Kicek (Tunezja) 0:0 (Bułgaria) pmcsp

W obydwu meczach przewaga Bułgarów była bezdyskusyjna. Jednak zabrakło kropki nad i. Bramkarz Tunezji w tych meczach wznosił sią na wyżyny. Piłkę już kilka razy widziałem w siatce, a tu jakimś cudem bramkarz wszystko odbijał. Jedyną bramkę Kicek strzelił po kontrze...zaraz po sytuacji w której wyszedłem z bramkarzem Tunezji sam na sam...
Drugi mecz to od ok 30 min lagi i tylko lagi. Dzięki.

Statystyki strzałów po pierwszym meczu 8:4 dla Bułgarów, po drugim poniżej:

Sob 10:08, 17 Lut 2007 Zobacz profil autora

piotrek_1989(Szkocja) 1 - 0 Kicek(Tunezja)

Mała wpadka zdzier Spodziewałem się łatwego meczu,źle dobrałem formacje i na samym początku dostałem zabójczą kontre. Potem przez cały mecz próbowałem odrobić ale sie nie udało. Nawet powiem więcej...że groźniejsze były kontry Szkotów,niż moje strzały.
W strzałach 9 - 9

Kicek(Tunezja) 4 - 0 piotrek_1989(Szkocja)

Zmiana formacji... i wszystko wróciło do normy. Poza jednym,na początku znowu nadziałem się na kontre...ale szkot nie trafił sam na sam. Później już meczyk jednostronny z dużą przewagą Tunezji. Mogło paść w tym meczu więcej bramek ale skonczyło się na czterech.
W strzałach 28 - 6

Ufff...jest ten wymęczony awans. Jestem całkowicie bez formy,ale udało się wyjść z grupy. wink
Nie 23:09, 18 Lut 2007 Zobacz profil autora
pmcsp

Posty: 877

Cztery dni przed terminem i wszystkie mecze rozegrane. Już za to należą nam się fanfary lool
Nie 23:16, 18 Lut 2007 Zobacz profil autora

Rozgrywki w grupie E zakończone radosny
Awansowali pmcsp i Kicek (i może ja jak dobrze pójdzie zdzier)
Pon 0:17, 19 Lut 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Winter Cup 2007 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)