GRUPA E

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Winter Cup 2007 Zobacz poprzedni temat
GRUPA E

Post GRUPA E
WINTER CUP

GRUPA E

WITAM ! W tym temacie wpisujemy wyniki meczów grupy E, mile widziane opisy oraz bramki! Życzę wszystkim udanej zabawy i sukcesów.

Kicek 2-1 pudel88

Ostatnio zmieniony przez Giuly dnia Pon 0:16, 19 Lut 2007, w całości zmieniany 16 razy
Pon 10:33, 12 Lut 2007 Zobacz profil autora
pmcsp

Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 877

pmcsp (Bułgaria) 2:1 (Japonia) Giuly
Giuly (Japonia) 1:2 (Bułgaria) pmcsp

Obydwa mecze podobne, rozgrywane pod dyktando Bułgarów którzy konsekwencją w grze zdobywali zwycięskie bramki. Giuly ograniczał się do wybijania z pod własnego pola karnego i zbijania główkami do swoich napastników i kontrowania. W drugim meczu drugiej połowy Bułgaria przyjęła taki napór na bramkę Japonii (strzały 17:5), jakiego jeszcze żadna drużyna pod moją wodzą nie dokonała. Efektem niestety była tylko jedna (zwycięska) bramka Bojinova. Ten zawodnik zasługuje po tych meczach na szczególne wyróżnienie. Po za tym na środku ataku mocnym punktem będzie w tym turnieju Berbatov. Dzięki.
Pon 11:32, 12 Lut 2007 Zobacz profil autora

pmcsp napisał:

Ja bym dodał tylko do tego, że bramki na wagę zwycięstwa pmcsp strzelał w loss time Wink

[edit]
Giuly(Japonia) - piotrek_1989(Szkocja) 1-0

Mecz w miarę wyrównany, jednak to ja potrafiłem wykorzystać dogodną sytuacje do zdobycia gola.

piotrek_1989(Szkocja) - Giuly(Japonia) 0-6

Miałem lekką przewagę oraz bardzo dobrze rozgrywałem stałe fragmenty gry (4 gole po rogach i wolnych)
Pon 11:45, 12 Lut 2007 Zobacz profil autora
pmcsp

Posty: 877

pmcsp (Bułgaria) 2:2 (Japonia) kristo2323

kristo 2323 (Japonia) 0:2 (Bułgaria) pmcsp

Pierwszy mecz to moja lekka przewaga. Dwa razy wychodziłem na prowadzenie i dwa razy kitajce zdołali wyrównać. Wszystkie bramki padały po rażących błędach w obronie. Drugą bramkę kristo strzela ok 2 min przed zakończeniem spotkania. Mecz mógł się podobać, szybki sporo sytuacji podbramkowych z jednej jak i z drugiej strony.

Natomiast drugie spotkanie to już dominacja Bułgarów, co odzwierciedla wynik. Już w pierwszych dwóch minutach dwa bardzo groźne strzały Bułgarskich piłkarzy jednak pierwszy odbija się po rękach bramkarza tuż przy słupku na róg. A po dośrodkowaniu z rzutu rożnego minimalnie nad poprzeczką piłkę przenosi jeden z defensywnych pomocników Bułgarii. Jak najbardziej zasłużone zwycięstwo po ładnej grze. Tym razem bramki padały po wypracowanych akcjach, a prym wiódł prawy napastnik M.Petrow, który co chwila nękał lewych obrońców Japonii. Dzięki.
Wto 0:54, 13 Lut 2007 Zobacz profil autora

Co moge dodac swietnie opisane mecze powiem tyle ze w pierwszym meczui 2:2 to jeszcze Japonczycy walczyli starali sie i nie ma co mowic robili co sie da ale drugi mecz to niestety gwizdy kibicow sa zasluzone po meczy kibicy glosnymi gwizdami zegnali pilkarzy japoni i ich trenere niestety nie nawiazalem walki w 2 meczu teraz bedzie bardzo ciezko trzeba wyciagnac wnioski i zaczac wygrywac ale czy sie uda??????????????????

Dzieki za mecze powodzenia
Wto 18:41, 13 Lut 2007 Zobacz profil autora

Giuly( 白い) - kristo232 (青い) 2-1
Mecz toczony w trudnych warunkach (lagi). Przez większość spotkania miałem sporą przewagę, lecz zwycięską bramkę zdobyłem dopiero w 89 minucie.

kristo232(青い) - Giuly( 白い) 1-5
Mecz bardziej wyrównany (mimo wyniku). kristo jak pierwszy wyszedł na prowadzenie po rzucie rożnym, jednak dość szybko wyszedłem na prowadzenie po 3 golach z główki (najwyższy zawodnik w mojej drużynie 186 cm obrońca strzelił jednego, reszta by 177 cm radosny. W drugiej połowie w jednej sytuacji miałem niesamowitego farta po strzale napastnika 青い piłka odbiła się od jednego słupka, potem od drugiego, a dobitka napastnika znowu wylądowała na słupku. Później kristo miał kolejną 100% sytuacje jednak tym razem stanął mu na drodze bramkarz. W 89 minucie strzeliłem 2 gole (1 z główki ;p) i ustaliłem wynik na 5-1.

Giuly(Japonia) - pudel88(Grecja) 1-3

Po tym meczu podziękowałem dwóm graczom z napadu bo dzięki ich wspaniałej skuteczności wynik nie był inny ( w strzałach 16-10 dla mnie)

pudel88(Grecja) - Giuly(Japonia) 1-3

Japonia ze zmienionym atakiem wykazała się lepszą skutecznością i dość pewnie wygrała ten mecz(w strzałach 10-7 dla mnie). Szczególnie poprawił się Tamada, który nie strzelał już "Panu Bogu w okno" tylko w sam środek bramki, dzięki czemu inni mogli dobić radosny
Wto 20:05, 13 Lut 2007 Zobacz profil autora

Kicek 2 - 4 kristo2323
kristo2323 1 - 0 Kicek
opisy da kristo

Już czuję ostatnie miejsce w grupie,albo chociaż drugie od końca.
Z taką grą to moge pykac sobie z drugą setką w mini ranku. yeah
Ten turniej to będzie wielkie DNO w moim wykonaniu. Heh... smutny
Po co się w ogole zapisywałem?! zagubiony
Śro 2:39, 14 Lut 2007 Zobacz profil autora

kristo2323 4:2 Kicek

Japonskie cholerne kamikadze wreszcie wygrali mecz tym razem naprawde ruszali sie na boisku jak trener nakreslil w zalozeniach przedmeczowych. Japonia szybko zdobyla prowadzenie i zanim przeciwnik sie ocknol strzelila 2 bramke no i wtedy sie zacielo cos tunezja spokojnie ale konsekfentnie grala co spowodowalo wekipie japoni zamieszanie i utrate 2 goli . Na szczescie Japonia zdolala sie otrzasnac i strzelila 3 bramke wtedy tunezja rzucila wszystko na jedna sdzale co pomoglo strzelic po kontrataku japonczykom 4 bramke .

kicek 0:1 kristo2323

Mecz zupelnie inny , wyrownany od poczatku do konca walka na calym boisku szczesliwa bramka japoni i bardzo dobra obrona zadziwiajaco dobra w stosunku do poprzednich spotkan 15 min do koca trener Tunezi postawil na jedna karte stawiajac wszystkich mozliwych zawodnikow do ataku ze wszczalkami do przodu ale jak mowi stare japonskie przyslowie glowa muru nie rozbijesz tylko sliwe nabijesz zazartowal terener japoni po pierwszych wygranych meczach no moze teraz cos sie ruszy

oba mecze mogly sie zakonczyc zupelnie innymi wynikami nie bylo zdecydowanej przewagi z jednej stron jakby wskazywaly wyniki .

dzieki za mecze powodzenia
Śro 2:50, 14 Lut 2007 Zobacz profil autora

Giuly - Kicek 1-2

Wynik odzwierciedla przebieg spotkania. Kicek cały czas atakował i wykorzystał swoją przewagę strzelając dwa gole. Ja po lamerskim rogu strzeliłem fartem.
Strzały 16-4 dla mnie

Kicek - Giuly 1-1

Mecz bardziej wyrównany. Szczęśliwie zdobywam gola w 2 połowie i utrzymuje remis.
Strzały 16-10 dla Kicka

Po tych wspaniałych występach chyba pożegnałem się z turniejem Wink
Czw 0:06, 15 Lut 2007 Zobacz profil autora

Już sie boje następnych meczy lool
z Giuly'm jeszcze nigdy nie miałem tylu problemów co w tych meczach wink
W pierwszym to w ogóle ogromny fart,że wygrałem...na szczęście 3 pkt...
w drugim już było lepiej,ale i tak dno cool
Czw 0:10, 15 Lut 2007 Zobacz profil autora
pmcsp

Posty: 877

pmcsp (Bułgaria) 3:1 (Szkocja) piotrek_1989

piotrek_1989 (Szkocja) 2:5 (Bułgaria) pmcsp

No to sobie postrzelaliśmy. Obydwa mecze zdominowane przez Bułgarów. Gdyby piotrek_1989 grał całe mecze tak jak ich drugie połowy...wyniki mogłyby być trochę mniejsze wink. W obydwu meczach szybko wyłapywał po trzy bramki aby później gonić wynik. Nie udało mu się, jednak ambicji odmówić mu nie mogę. A Bułgaria...cóż, środek pola zagęszczony, atak trochę przemeblowany przyniosło efekty. Najbardziej cieszę się ze zdobywanych bramek, bo ostatnio właśnie ten element kuleje w mojej grze. Dzięki.
Czw 18:19, 15 Lut 2007 Zobacz profil autora
pudel88

Posty: 353

piotrek_1989 (Szkocja) 1:3 pudel88 (Grecja)

Mecz w którym kontrole niby miała Grecja, ale w momencie gdy Szkocja strzeliła na 2:1 wydawało się że w meczu wszystko się jeszcze może zmienić. Na szczęście dla mnie udało mi się w samej końcówce powiększyć wynik na 3:1 dzięki czemu wygrałem ten ciężki mecz. Dzięki.
Czw 18:21, 15 Lut 2007 Zobacz profil autora

Kristo2323 0-0 Piotrek1989

Mecz bardzo wyrównany, z jednej jak i z drugiej strony było wiele sytuacji do strzelenia bramki na wage 3 pkt. Dzieki za mecz kristo2323 , Powodzenia w dalszych grach:)
Czw 18:52, 15 Lut 2007 Zobacz profil autora
pudel88

Posty: 353

kristo2323 (Japonia) 1:1 pudel88 (Grecja)

Spotkanie w którym delikatną przewagę miała chyba Grecja, która nie potrafiła wykorzystywać sytuacji podbramkowych. W samej końcówce rywal strzela bramkę na 1:1 , co nie powiem mocno mnie zdenerwowało Wink

pudel88 (Grecja) 2:1 kristo2323 (Japonia)

W tym meczu zdecydowaną przewagę miała Japonia, jednak dzięki szczęściu strzeliłem dwie bramki co spowodowało nastawienie mocno defensywne ustawienie, przez co znowu w końcówce nerwówka, rywal strzela na 2:1. Ostatecznie Grecja szczęśliwie broni wynik do samego końca.

Czw 19:31, 15 Lut 2007 Zobacz profil autora

Z japonczykami nie potrafie sie dogadac nie sluchaja zalozen taktycznych jakie nakreslam przed meczem wiec zostal jeszcze jeden mecz trzeba bedzie go rozegrac ale ich jezyk jest niesamowicie trudny i jakos azjaci nie potrafia pograc pod moja wodza niestety to juz koniec zabawy w tym turnieju troszke nie wyszlo nawt bardzo powdzenia innym zespolom i do nastepnego turnieju oby nie wylosowac tych japonskoch kamikadze
Czw 22:28, 15 Lut 2007 Zobacz profil autora

hehe, zgadzam się. Japonia(日本) ssie(吸いなさい) na całej linii radosny
Czw 23:44, 15 Lut 2007 Zobacz profil autora

Piotrek1989 (Szkocja) 2-1 Kristo2323 (Japonia)

Mecz rozpoczął się dosyć nudno, dużo walki w środku boiska. Po kontrze udało mi się ślicznym strzałem Thomsona z lewej strony boiska umieścić piłkę w siatce. Następne minuty to ataki Kristo, który chciał zremisować, lecz ja wyprowadziłem kontrę którą zakończyłem golem. Kristo strzelił mi bramkę kontaktową, lecz nie zdążył już doprowadzić do remisu:)
Dzięki Kristo za mecz i powodzenia radosny
Pią 0:19, 16 Lut 2007 Zobacz profil autora

Kicek(Tunezja) 4 - 2 pudel88(Grecja)

Mecz zaczął się fantastycznie dla greków. To oni oddali 3 groźne strzały na bramke,w tym jeden po którym padła bramka. Tunezja nie mogła wyjść za swoją połowę. Nie spodziewała się tak mocnego natarcia Grecji i od pierwszych minut była troche zagubiona na boisku. Strata bramki miała swoje plusy jak i minusy. Minusem na pewno było to,że w przypadku przegranej Tunezja pożegna się z turniejem i to,że trzeba odrabiać. A plusem konsekwencje straty bramki - otrzeźwienie zawodników wink Wreszcie zrozumieli,że trzeba ten mecz wygrać. To oni przejęli inicjatywe na boisku,następstwem tego były kolejno 3 zdobyte bramki + 7 oddanych strzałów.
Po pierwszej połowie 10 - 3 w strzałach dla Tunezji.
Tunezyjczycy myślami byli już w drugim meczu,co ich troche zgubiło. Grecy zaczeli groźniej atakować i zdobyli kontaktową bramke na 2-3. Troche zdenerwowało to piłkarzy z Tunezji,którzy skupiali się już tylko na oddaleniu gry z dala od swojego pola karnego. Po jednej z kontr dobijają rywala 4 trafieniem. W strzałach 15-8 i myśle,że w przeciągu całego meczu zasłużona wygrana.

pudel88(Grecja) 1 - 2 Kicek(Tunezja)

Mecz sporo różnił się od pierwszego. Bardziej wyrównany . Oba zepsoły nie chciały już popełnić błędów w obronie i grały dość asekuracyjnie. Po pierwszej połowie w strzałach 7 - 3 ,lecz to Tunezja po błędzie greckiego defensora otwiera wynik spotkania. I mamy 0 - 1. Druga połowa jeszcze bardziej się wyrównała. Grecy po jednej z kontr strzelają na wyrównanie,co rozwścieczyło trenera Tunezji. Był zdania,że z tego 2-meczu trzeba wywieźć 6 pkt. jeśli chce sie liczyc w walce o awans. Pod koniec spotkania zaryzykował i zastosował większy pressing. Wóz albo przewóz wink .Udało się. Po ładnym dograniu(wrzutce) na 15 m. Santos przyjmuje piłke i z pół voleya oddaje ładny strzał. Piłka odbija się jeszcze od słupka i nie daje szans bramkarzowi. Dalsza gra skupiła się na przetrzymywaniu piłki na połowie rywala. W ostatnich minutach miałem jeszcze szanse strzelić na 1 - 3 ale sie nie udało. W strzałach 9 - 8.

dzięki za mecze pudel
pozdrawiam
Pią 0:34, 16 Lut 2007 Zobacz profil autora

Dzieki wszystkim za mecze koncze rozgrywki w grupie niestety z japonskimi kamikadze nie zwojowalem zawiele fajnie ze tak szybko poszlo rozegranie meczow i z nikim nie bylo problemow brak formy troszke , brak znajomosci japonskiego i przestrzegania taktyki przez graczy to wszystko sie zlozylo na taki slaby wynik wrecz katastroficzny ale co tam . Czekamy na nowe turnieje a wam wszystkim zycze powodzenia w dalszej rywalizacji i niech ta grupa bedzie najsilniejsza w tym turnieju do nastepnego Tura.
Pią 10:25, 16 Lut 2007 Zobacz profil autora
pmcsp

Posty: 877

kristo2323 napisał:

Ten turniej Ci nie wyszedł ale za to w Weol World Cup jeszcze wszystko przed Tobą. Powodzenia w nauce japońskiego:)
Pią 11:15, 16 Lut 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Winter Cup 2007 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)