GRUPA A

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Winter Cup 2008 Zobacz poprzedni temat
GRUPA A

Kicek 1 - 0 Prz3m4s

Prz3m4s 0 - 2 Kicek

W pierwszym meczu w strzałach 9-10. W drugim 9-11.

W spotkaniu nr.1 mogliśmy strzelić dużo więcej bramek. Pierwsza padła w 7 minucie i utrzymała sie przez cały mecz,mimo,że zarówno ja jak i przeciwnik mieliśmy sporo sytuacji - większość 100%. A to mi 2x po rożnym wybili z linii i 1x uderzyłem w słupek...a to mój GK fenomenalnie bronił wszystkie strzały Prz3m4sa. Gdy w 70 minucie dał strzałki na atak,zmieniłem GK i sie opłacało bo wszystko wyjmował(wypoczęty i w ogóle zdzier )

Drugi mecz już nudniejszy. Przeciwnik ma sam na sam,nie strzela, a ja w następnej akcji zdobywam pierwszą bramke. Później na początku drugiej połowy nie trafiam na pustą bramke. Prz3m4s też marnuje swoje sytuacje. W 70 minucie strzelam drugą bramke i zmieniam na 5-3-2. Do końca już nuda.

pozdr.

_______________________________________________________________

Kicek 4 - 0 dzidzi

Musiałem wygrać ten mecz - to wygrałem wink Szczęśliwe zakończenie zmagań grupowych. lool

Pozdrawiam!

Ostatnio zmieniony przez Kicek dnia Śro 1:29, 06 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 22:20, 05 Lut 2008 Zobacz profil autora
PawelMarian

Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 2132

Skąd: (J) Czarna Białostocka

Prz3m4s popraw tabelę , z 3 miejsca nie ma bezpośredniego awansu..

Ostatnio zmieniony przez PawelMarian dnia Śro 21:06, 06 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 17:26, 06 Lut 2008 Zobacz profil autora

Jakie nie ma? Tylko jedno osoba z Grupy C ma na 3 miejscu więcej punktów niż Kicek, a to oznacza awans.

Ostatnio zmieniony przez Przemas dnia Śro 17:30, 06 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 17:29, 06 Lut 2008 Zobacz profil autora

PawelMarian napisał:
Prz3m4s popraw tabelę , z 1 miejsca nie ma bezpośredniego awansu..

A z którego jest? z drugiego i trzeciego? lool wink

Śro 20:04, 06 Lut 2008 Zobacz profil autora

Kicek, źle zrozumiałeś to zdanie, PM chodziło chyba oto, że ja wpisałem, że awans mają osoby z 1,2 i 3 miejsca, a PM napisał, że - jedna osoba z tej trójki nie ma awansu, ale źle to sformułował, choć przyznam, że na początku sam nie wiedziałem o co mu chodzi. szczęśliwy zdzier

Śro 21:06, 06 Lut 2008 Zobacz profil autora

5. Z każdej grupy wychodzi dwóch najlepszych zawodników oraz czterech zawodników z trzecich miejsc z największą ilością punktów.
neutralny

Czytaj uważnie i ze zrozumieniem to co pisałem , BEZPOŚREDNI awans. W tabeli wygląda to jakby od razu 3 miejsca awansowały.
EOT
Edit by PawelMarian

Omg, to nie zmienia faktu, że Kicek tak, czy siak ma awans. ;] Zmienione. zdzier

Nie chodzi o awans Kicka , chodzi o wygląd tabeli i formalność.

Ostatnio zmieniony przez Przemas dnia Śro 21:31, 06 Lut 2008, w całości zmieniany 3 razy
Śro 21:22, 06 Lut 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Winter Cup 2008 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)