GRUPA D
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Xmas Cup 2007 Zobacz poprzedni temat

50ml(Belgia)-Elwis(Ukraina) 2:1
mecz z moja przewaga,z 3-4 setki,ktore jakos cudem nie wpadly,strzelam pierwszy Pieronim,w 2 polowie Elwis doprowadza do remisu,ale gram do konca i znow Pieroni strzela zwycieska bramke w Loss,14:6 w strzalach
thx za mecz,powo

Ostatnio zmieniony przez 50ml dnia Nie 19:49, 16 Gru 2007, w całości zmieniany 1 raz
Nie 19:48, 16 Gru 2007 Zobacz profil autora
Elwis

Dołączył: 07 Paź 2007
Posty: 221

Skąd: Uniejów /łódzkie

Elwis (Ukraina) 2:2 Rafal6217 (Ghana)

Mecz grany na raty. Ogólnie przewaga Rafala6217, nie napisze ile w strzalach bo bylo grane na raty radosny Mi sie udaje w ostatnich sekundach wyrównac. Gdyby nie Sheva to nie wiem co by było... zdzier

Dzieki za gre i powodzenia dalej wink

Ostatnio zmieniony przez Elwis dnia Nie 19:55, 16 Gru 2007, w całości zmieniany 4 razy
Nie 19:52, 16 Gru 2007 Zobacz profil autora

Dzis kolo 18-19 powinienem sie pojawic. Niestety zasilacz sie spalil. Istnieje ew.ze spalil sie rowniez procek,ale moze i z tym dam rade...Narazie ze szkoly pisze
Pon 10:25, 17 Gru 2007 Zobacz profil autora
korzen

Posty: 185

Skąd: miasto niedzwiedzi

totomiX 2:1 korzen

dosc wyrownany mecz, jednak to totomix wypracowal sobie wiecej dogodnych sytuacji i chyba zasluzenie wygral. aczkolwiek troche zaluje dwoch niewykorzystanych akcji.

bialo 1:2 korzen

obdywie druzyny graly w pomaranczowych strojach, rywalowi się zapomniało zmienic. początkujacy jest, trzeba mu wybaczyć ; )

w strzałach 18 do 3, a wynik taki.. ; P
coż ; )

Ostatnio zmieniony przez korzen dnia Pon 18:43, 17 Gru 2007, w całości zmieniany 1 raz
Pon 18:42, 17 Gru 2007 Zobacz profil autora
Elwis

Posty: 221

Bialo (WKS) 0:2 Elwis (Ukraina)

Mecz walki.Bardzo dużo strat w środku pola. Ale to mi udało sie strzelić, te 2 gole. Szkoda, ze nie umiem nageywać bramek, bo Voronin strzelil z przewrotki, tak zaje*iscie, miodzio szczęśliwy No ale cóż, wcisnałem F5 ale to nic nie dalo. W strzałach 10-4 dla mnie.

Dzięki za mecz i powodzenia dalej wink

EDIT:

andzi (Iran) 2:2 Elwis (Ukraina)

1 polowa senna, ogólnie. W drugiej zaczelo sie cos dziac. Prowadzilem juz 2:0 ale niezawodny andzi doprowadzil do remisu zdzier

Dzieki za mecz i powo cool

Ostatnio zmieniony przez Elwis dnia Pon 20:44, 17 Gru 2007, w całości zmieniany 2 razy
Pon 19:09, 17 Gru 2007 Zobacz profil autora

Marv-Elwis 1:1

Arabia to porazka, ale przynajmniej punkcik jest....

Edit:

Marv-Rafal6217 2:0

Nie wierzylem w to co zobaczylem przeciwnik grajacy na dobrym poziomie + Ghana= pewne zwyciestwo, a tu moje Araby 3/4 170 cm wygrywaja Wink

Next Edit:

Marv-Bialo 2:0

No tu mialem wiele obaw Drogba mogl praktycznie w powietrzu wszystko zrobic przy moich zawodnikach (najmniejszy 160cm). Po pierwszej polowce 0:0 raczej malo szans po obu stronach. W drugiej polowie strzelilem 2 bramki i pewnie prowadzilem gre. Przeciwnik mial 2 grozne strzaly bo raz trafil w slupek, a drugi raz kopnal z bliskiej odleglosci prosto w bramkarza. Honorowa sie nalezala...

Next Edit:

Tabela zostanie uzupelniona jutro po poludniu Wink

Ostatnio zmieniony przez Marv dnia Pon 21:13, 17 Gru 2007, w całości zmieniany 3 razy
Pon 19:29, 17 Gru 2007 Zobacz profil autora

totomiX 1-0 Andzi
_____________-_strzały: 12-8

Mecz z lekka przewaga Irlandii Północnej. Przez dluzszy czas zadna z druzyn nie potrafila trafic do siatki, dopiero w 85 minucie po skladnej akcji bramke na wage trzech punktow zdobywa Gillespie.

Dzieki za meczyk.

Ostatnio zmieniony przez totomiX dnia Pon 21:10, 17 Gru 2007, w całości zmieniany 1 raz
Pon 21:10, 17 Gru 2007 Zobacz profil autora
korzen

Posty: 185

50ml (belgia) 3:4 korzen (rumunia)

ahhh, dla takich meczykow az chce się grac w tą gre. juz w pierwszych minutach belgowie objeli prowadzenie, po strzele z dystansu i kuriozalnej "interwencji" rumuńskiego goalkeepera. rumuni odpowiedzieli trafieniem dobrze dysponowanego ilie. pare minut pozniej dwie akcje skrzydłem, dwa dośrodkowania.. i dwa gole. do przerwy wiec 3:1 dla czerwonych diabłów. druga połowa to koncert gry rumunów. dwa gole mutu i jeden marici i na tablicy świetlnej już 3:4.

powiedzieli po meczu (przekręciłem kontekst niczym wp.pl : D )

trener belgii napisał:

rumunia jest o 2 klasy lepsza od belgii

trener rumunii napisał:

od razu zachcialo mi sie uczyc

Ostatnio zmieniony przez korzen dnia Pon 23:26, 17 Gru 2007, w całości zmieniany 4 razy
Pon 23:23, 17 Gru 2007 Zobacz profil autora

aj szkoda gadac,w strzalach 11:7,2 slupki,skrecilem obronce,sam na sam z lewego skrzydla,mierzony strzal i ... 2 metry od bramki,akcje pozniej korzen strzela bramke,parodia,no ale juz sie przyzwyczailem

Ostatnio zmieniony przez 50ml dnia Wto 0:16, 18 Gru 2007, w całości zmieniany 1 raz
Wto 0:15, 18 Gru 2007 Zobacz profil autora
korzen

Posty: 185

^ zycie.

korzen (rumunia) 2:1 elwis (ukraina)

w pierwszej połowie przygniatająca przewaga rumunów, jednak to ukraincy objeli prowadzenie. strzał z dystansu vorobeia. rumuni wiedzeili, ze tak kurna byc nie moze no i od razu wyrownali. tez po strzale z dystansu. w drugiej polowie gra wyrównała się, jednak to rumuni poszli na całość i w 80 minucie zdobyli gola na 2:1. kluczem do sukcesu było wyłączenie z gry szewczenki - doskonale spisał się chivu, który został wyjątkowo przesunięty z defensywnego pomocnika na stopera .

Ostatnio zmieniony przez korzen dnia Wto 0:51, 18 Gru 2007, w całości zmieniany 2 razy
Wto 0:50, 18 Gru 2007 Zobacz profil autora

Zaaktualizuje ktoś tabele tej grupy ?? ocb?
Wto 11:07, 18 Gru 2007 Zobacz profil autora

Marv wrócił i się miał tym zająć, więc czekamy... radosny
Wto 15:03, 18 Gru 2007 Zobacz profil autora
korzen

Posty: 185

korzen 2:1 marv

po raz kolejny gralem konsekwentnie. znowu przegrywalem i udalo mi sie wygrac. przypadkiem raz zagrałem 1-2, ale i tak stracilem pilke. zeby nie było : )
dzieki i pozdrawiam i jeszcze... powodzenia ; )
Wto 17:43, 18 Gru 2007 Zobacz profil autora

Rafal6217 3:1 korzen

Mecz wyrównany mimo przewagi stzrałów, toczony w bardzo złych warunkach, ale na tyle możliwych aby rozegrać, dzieki za mecz i powodzenia

Ostatnio zmieniony przez Rafal6217 dnia Wto 19:37, 18 Gru 2007, w całości zmieniany 1 raz
Wto 19:36, 18 Gru 2007 Zobacz profil autora
korzen

Posty: 185

dzieki rowniez,
szkoda wyniku, ale cóż zasłuzone zwyciestwo mojego przeciwnika ; )
a ewro ssie ; P

Wto 19:37, 18 Gru 2007 Zobacz profil autora

Marv 3-2 andzi

Jak zwykle mecz rozpoczyna sie nudno w 1 polowie nic sie nie dzialo (3-3 w strzalach). Druga polowa to inna para kaloszy szybko obejmuje prowadzenie i podwyzszam prowadzenie na 2:0. Po tych golach chwila rozluznienia i mamy 2:1. Staram sie skupic. Czas leci wolno i pod koniec meczu andzi wyrownuje. Przed monitorem z mojej strony polecialo tylko jedno slowo, ale o jak glebokiej tresci "ku**a". Ostatnia akcja meczu mam akcje sam na sam mysle nie ma szans zeby trafil Arab, a jednak mamy gola. Andzi rozpoczyna od polowy i koniec! ufff...Dzieki!

Marv 3-2 50ml

Piekny mecz! Gol za gol! Szczegolnie cieszy wygrana bo gralem ponad polowe meczu w 10. Dzieki!

Ostatnio zmieniony przez Marv dnia Wto 22:23, 18 Gru 2007, w całości zmieniany 1 raz

Wto 23:37, 18 Gru 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Xmas Cup 2007 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)