GRUPA D
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Xmas Cup 2007 Zobacz poprzedni temat

GRUPA D!

Termin na rozegranie wszystkich spotkań grupowych mija 20 Grudnia o 23:59. Jeśli do 17 grudnia do 23:59 którykolwiek z graczy nie będzie miał rozegranych minimalnie 3 spotkań, zostaje usunięty z turnieju, a w jego miejsce wchodzi rezerwowy!

M__Zawodnik____Mecze___W_R_P____+__-___Pkt
1._totomiX________7_____6_1_0____18__3____19 AWANS!
2._korzen_________7_____5_0_2____14__11___15 AWANS!
3._Marv___________7_____4_1_2____13__14___13 AWANS!

POWODZENIA!!

Ostatnio zmieniony przez Marv dnia Pią 10:45, 21 Gru 2007, w całości zmieniany 21 razy
Sob 14:05, 15 Gru 2007 Zobacz profil autora
andzi

Dołączył: 24 Cze 2007
Posty: 1287

Skąd: Lesko

Rafal6217 (Ghana) 1:2 andzi (Iran)

Mecz należał do wyrównanych. Pierwszą bramkę strzela Rafał, a nie długo później ja wyrównuje. Po tym mecz jeszcze bardziej się ożywił - raz Rafał atakował raz ja. Mój przeciwnik oddał kilka bardzo groźnych strzałów za pola karnego, które jakimś cudem bronił mój bramkarz, ja natomiast marnowałem tylko swoje setki zdzier W końcu, bodajże w 88 minucie, pokonuję bramkarza krzywackim strzałem za pola karnego. Rafałowi niestety brakło czasu, aby mógł jeszcze ostatni raz zaatakować skutecznie.

Dzięki i powodzenia dalej.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

50ml (Belgia) 1:3 andzi (Iran)

Strasznie dziwnie mi się grało, dużo moich błędów. Było kilka okazji dla Belgów jaki i Irańczyków. Gdybym nie miał lepszej drużyny to zapewne przegrałbym ten mecz.

Dzięki.

Ostatnio zmieniony przez andzi dnia Sob 18:52, 15 Gru 2007, w całości zmieniany 3 razy
Sob 14:29, 15 Gru 2007 Zobacz profil autora
totomiX

Dołączył: 27 Kwi 2007
Posty: 1635

totomiX 1-0 Rafal6217

Mecz wyrownany, w strzalach na koniec bylo 6-4 dla mnie. Obie reprezentacje nie stworzyly sobie jakis stuprocentowych sytuacji. W 86 minucie po tym jak zawodnicy z Afryki stracili pilke w srodku boiska, nie zdazyli jeszcze poukladac szykow obronnych jeden z pomocnik Irlandii poslal szybka i celna pilke do napastnika Whitleya. Ten dobrze przyjal futbolowke i skutecznie wykonczyl ta akcje strzalem po dlugim rogu. Wynik 1-0 dla Irlandczykow z Połnocy utrzymal sie do konca mecz. Trzeba odnotowac jeszcze obecny w tym meczu lag.

Dzieki za gre i powodzenia.

***************************************************************

Irlandczycy około 20 minuty przeprowadzili skladna akcje, a na prowadzenie wyprowadzil ich Smith. Pozniej Belgowie przeprowadzaja akcje, zawodnik oddaje strzal z 16 metrow po krtokim spupku, jednak bramkarz nie radzi sobie z tym strzalem i mamy 1-1. Od tego momentu w tym wyrownanym meczu, Irlandczycy zaczeli uzyskiwac znaczna przewage. Do 90 minuty mieli sporo dogodnych sytuacji, jednak bramkarz z Belgii bronil wysmienicie i nie dal sie pokonac. W strzalach 12-6.

Ostatnio zmieniony przez totomiX dnia Sob 18:07, 15 Gru 2007, w całości zmieniany 1 raz

thx za mecz,powo

Ostatnio zmieniony przez 50ml dnia Sob 19:26, 15 Gru 2007, w całości zmieniany 1 raz
Sob 19:21, 15 Gru 2007 Zobacz profil autora
korzen

Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 185

Skąd: miasto niedzwiedzi

edit: ANDZI (iran) 0:2 korzen (rumunia)

mecz równy. gra toczyła się głównie w środku pola, jednak to rumuni stworzyli sobie wiecej dogodnych sytuacji. pierwszy gol padł dopiero w 80 minucie. strata pod własnym polem karnym któregoś z irańczyków i bramka od słupka - strzelcem ilie. po stracie bramki iranczycy rzucili się do ataku - swietna akcja i dosrodkowanie karimiego, jednak asekuracja obroncow rumunskich sprawila, ze którys z napastników strzelił "na vivat" - wysoko ponad bramka. na dwie minuty do konca, w sytuacji sam na sam znalazl się marica - pewnym strzałem ustalił wynik na 2:0.

Ostatnio zmieniony przez korzen dnia Nie 13:18, 16 Gru 2007, w całości zmieniany 5 razy
Nie 0:43, 16 Gru 2007 Zobacz profil autora
Przemas

Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 2635

Yyyyy...Przecież Marv gra Arabią Saudyjską, a nie Iranem. ocb?

Ostatnio zmieniony przez Przemas dnia Nie 0:54, 16 Gru 2007, w całości zmieniany 1 raz

WO nie ma, wyjaśnienie poniżej.

Ostatnio zmieniony przez Leszczu dnia Nie 12:17, 16 Gru 2007, w całości zmieniany 2 razy
Nie 0:55, 16 Gru 2007 Zobacz profil autora
korzen

Posty: 185

nie! nie! sory, pomyliły mi sie nicki. nie grałem z marv tylko z andzim. wpisałem wynik troche bezmyslnie.
przepraszam za zamieszanie, po prostu nie znam jeszcze wszystkich ludzi i mi się troche myli ; )

Skąd: Uniejów /łódzkie

Witam! Chciałbym powiadomić, że nie dam rady rozegrać tych meczy na tą chwile, bo net mi sie spier*dolił smutny Wróciłem wczoraj z uczelni, patrze a tu co chwila connect i disconnect i tak w kółko. Zgłosiłem tą awarie, no i właśnie się dowiedziałem , ze sie "coś" zje*ało jakis eapek czy coś i bedzie jutro wymieniane, wiec nie wiem, teoretycznie, jak wróce jutro z roboty po 17 i bedzie net działał bezproblemowo, to spokojnie zdąże zagrać te minimum 3 mecze do 23:59. I teraz wszystko w rękach organizatora... Pewnie, wprowadzi rezerwowego. Chyba,że jest możliwośc, że dostane szanse rozegrania wszystkich meczy do czw, wtedy to napewno nie bedzie próblemu, to tylko 6 meczy zdzier No ale niech zdecyduje Organizator Xmas Cup. Przepraszam za kłopot i Pozdrawiam

Ostatnio zmieniony przez Elwis dnia Nie 12:31, 16 Gru 2007, w całości zmieniany 1 raz
Nie 12:29, 16 Gru 2007 Zobacz profil autora
Leszczu

Posty: 2967

Skąd: Łdz

Jeśli umówisz się z min. 3 graczami na mecz na jutro po 17 i zdołasz je zagrać, to nie będzie potrzeby wprowadzania rezerwowego. Spróbuj skontaktować się z nimi, jeśli się nie uda, napisz w tym temacie lub do mnie na [link widoczny dla zalogowanych]
Nie 12:36, 16 Gru 2007 Zobacz profil autora
Rafal6217

Dołączył: 07 Sie 2007
Posty: 1427

Skąd: Lublin <--> Okolice

Rafal6217 2:0 Bialo

Mecz grany na 2 raty, w pierwszej połowie 0:0, do[piero w drugiej udało mi się strzelić 2 bramki, bardzo ciężki mecz, przeciwnik zawiesił wysoko poprzeczke, dzieki i powodzenia

Ostatnio zmieniony przez Rafal6217 dnia Nie 12:40, 16 Gru 2007, w całości zmieniany 1 raz
Nie 12:39, 16 Gru 2007 Zobacz profil autora
Przemas

Posty: 2635

Kolejne info od Marva: Marv będzie miał kompa z powrotem jutro około 17, więc Elwis i Marv będą mieli już na pewno po jednym rozegranym meczu. Wink
Nie 12:40, 16 Gru 2007 Zobacz profil autora
Bialo
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 5

Rafal6217 dałeś statystyki z drugiej połowy w której przeważałeś a w pierwszej była moja przewaga w strzałach która niestety nie została udokumentowana hehe
Nie 12:51, 16 Gru 2007 Zobacz profil autora
Leszczu

Posty: 2967

Skąd: Łdz

Prz3m4s napisał:
Tutaj to samo co w przypadku Elwisa. Na razie daję mu czas, ale jeśli jutro do 23:59 nie będzie miał rozegranych minimum 3 meczy, wprowadzę rezerwowego.
Nie 13:00, 16 Gru 2007 Zobacz profil autora
Rafal6217

Posty: 1427

Bialo napisał:

wiem, bo w pierwszej nas wywaliło i nie moja wina ze nie zrobiłem fofto, ale napisałem w opisie co było i jak, w strzałach w pierwszej 4:3 na twoją korzysc, bez odbioru
Nie 13:10, 16 Gru 2007 Zobacz profil autora
totomiX

Posty: 1635

Moja wyrazna dominacja, do przerwy 1-0 dla mnie, w strzalach 5-0. W drugiej polowie strzelam na 2-0, strzaly na koniec 12-1. Ogolnie mialem pare dobrych sytuacji, a wynik powinien byc wyzszy. lag...

Nie 16:24, 16 Gru 2007 Zobacz profil autora
Rafal6217

Posty: 1427

Rafal6217 1:1 50ml

mecz z przewagą 50ml, no ale troche szczescia i prowadziłem, az do ok.70min gdzie to 50ml strzela bramke po jego składnej akcji, trzeba walczyc dalej ..... płacze
Nie 18:49, 16 Gru 2007 Zobacz profil autora
50ml

Posty: 977

Skąd: White

Rafal6217 napisał:

nie moge nie dodac ze mecz grany na raty,pierwsza polowa na p2p grana na strasznym lagu(7:3 w strzalach dla mnie),na poczatku 2 wychodze,dograywamy na Cyberze i jest spoko,znowu zabraklo szczescia zagubiony i skutecznosci(po 2 polowie 6:3 w strzalach na moja korzysc)
Nie 18:55, 16 Gru 2007 Zobacz profil autora
totomiX

Posty: 1635

_____________-_strzały: 10-4

Elwis zdecydowal sie na gre 6 w obronie, jednak mimo to szybko strzelilem mu bramke, byla to 3 minuta spotkania. Ogolnie przez caly mecz mialem przewage i kontrolowalem ten mecz. Padly ladne bramki, dodam pozniej. Warto odnotowac strzelca wszystkich 4 bramek, zapamietajcie to nazwisko zdzier
Dzieki za mecz i powodzenia.

Ostatnio zmieniony przez totomiX dnia Nie 19:06, 16 Gru 2007, w całości zmieniany 1 raz
Nie 19:04, 16 Gru 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Xmas Cup 2007 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)