Eliminacje
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Xmas Cup 2008 Zobacz poprzedni temat

__________

Czas na rozegranie Eliminacji mija 18 Grudnia (Czwartek) o godzinie 23.59!

Ostatnio zmieniony przez Przemas dnia Pią 16:58, 19 Gru 2008, w całości zmieniany 6 razy

strzały 18:6

wiedziałem, że jest to dobry gracz, często miałem z nim problemy w ranku na przykład. Jednak strzelam gola jako 1. Ja prowadzę piłkę cały czas. Potem po akcji z tyłka wrzutka w pole i 1:1. Gdy już się kończy połowa ja zamyślony zamiast wybić podaje od nogi rywala i ten pakuje pilkę sam na sam do siatki.Myślę sobie, że odrobie w 2 i prawie sie nie pomyliłem. To co ja nie mogłem strzelić to mała bania :/ Bramkarz rywala po prostu zaczarował bramkę i nic nie chciało wpaśc i przegrywam 1 mecz całkowicie niezasłużenie i byłem przekonany, że z takim pechem daleko nie zajdę.

Sinus 4:1 pele22

strzały 17:7

cel jest prosty- wygrać przewagą dwóch bramek. Swój misterny i szpetny plan zacząłem realizować już od 8 minuty 1 połowy gdy trafiam bramencję. Jednak moja radość trwa krótko bo już w 10 minucie trace bramkę. Nie minęło 5 minut i strzelam na 2:1 i ulga z powrotem. tak się kończy 1 połowa. Taki wynik mnie nie satysfakcjonował bo dawał dogrywkę. Udaje się strzelić na 3:1 i się zaczęłem jarać jednak uważałem na każdy swój ruch. nie popełniłem żadnego więcej błędu w obronie a pod koniec dobijam rywala trafiając po raz 4.

Podsumowując: byłem w tym dwu meczu o wiele lepszy. Zdeklasowałem rywala jednak jest takie coś jak niemoc i ona się uaktywniła w 1 meczu gdy nic nie chciało wpaść. Drugi mecz byłem dla mnie szczęściwy

Wbijam enter i spację- tak się przechodzi eliminacje lool

Ostatnio zmieniony przez Sinus dnia Wto 17:52, 16 Gru 2008, w całości zmieniany 2 razy

Musiek07 2:4 coyote85

Przeciwnik dobrze rozpoczął strzelając 2 bramki w 15 minut. Udało mi się wyrównac po 2 bramkach fabregasa ( chyba ). W II połowie gra nawet równa, musiek nie wykorzystał sytuacji a mi sie to udało ( II bramki Walcotta) w 2 akcjach w tym w jednej bardzo przypadkowej.

Musiek07 3:3 coyote85

W tym meczu przeciwnik ostro zaatakował i juz w 2 min strzelił gola ( moze nawet w 1 min.) w dalszej części 1 odsłony meczu dalej atakował, ale dużo strzałów oddawał z dystansu. Jeszcze w I połowie udało mi się wyrównać. W II połówce rywal strzela na 2:1 poźniej ja na 2:2 i na 2:3, a w końcówce wyrównuje. W tym meczu Musiek07 miał duzo okazji, różnica strzałów była nawet duza ale to ja byłem skuteczniejszy.

Dzięki za gre
Wto 18:30, 16 Gru 2008 Zobacz profil autora

WYNIKI: 0:0 i 3:1

__________

1 mecz: W pierwszym meczu nowaxis był o ciut lepszy.
Strzelał,wrzucał lecz obrońcy i bramkarz Kalac byli na miejscu w najważniejszych momentach.
Moja najlepsza okazja to słupek, lecz nic nie zmieniło się do końca i trzeba było w drugim meczu sie wysilic.

2 mecz:Mecz zaczyna się od spokojnych akcji z obu stron, najczęsciej kończyło sie to na obrońcach ekip. W pierwszej połowie miałem poprzeczkę a nowaxis parę strzałów z daleka. Gdy już mieliśmy schodzi do szatni, Ronaldinho ładnym strzałem pokonuje bramkarza nowaxisa.Idę za celem i 10 minut później strzelam bramkę na 2:0 , bodajże Shevą.
Myślałem że rywal postawi wszystko na jedną kartę lecz nie stało sie tak.
Dopiero po ładnej akcji duetu Kaka-Seedorf i bramce tego drugiego rywal zmienia na taktykę ofensywną. Lecz wtedy jest już za późno.
Nowaxis strzela jeszcze bramkę honorową w 88 i po tym sędzia kończy mecz.

lukas15 1 - 1 Kicek

W pierwszym meczu to tylko moi piłkarze grali, a w drugim już było wyrównane spotkanie.
Bayern w tym patchu to jakieś nieporozumienie. Ja nie wiem jak takim gównem, będę później
rywalizował w grupach. Bramkarz lipny, obrona też ma lipne staty, a w ataku też bez rewelacji.
Przy 1 koszyku, to takie małe detale będą decydować o tym,że zwykle będę przegrywał, bo
skuteczność pozostawia wiele do życzenia, a i luki w obronie niewyobrażalne.

Pozdrawiam i dzięki za grę.
Wto 18:47, 16 Gru 2008 Zobacz profil autora

Para 24
50ml-roni1979 2:1(10:12)
roni1979-50ml 0:3(2:16)
strasznie mecze sie Realem,w pierwszym meczu strzelam RvN na poczatku,pod koniec 2 dolozylem Robenem,miby mialem przewage ale jakos zle mi sie gralo,w 2 polowie Dudek broni tak nieporadnie ze Snejder strzela kontaktowa bramke,roni mial chyba jeszcze slupek,
2 spotkanie juz pod wieksza kontrola,przeciwnik rzadko zagrazal bramce bronionej tym razem przez Casijasa,chyba 2 bramki dla mojego zespolu strzelil Snejder,
thx,powo

Ostatnio zmieniony przez 50ml dnia Wto 19:13, 16 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 19:07, 16 Gru 2008 Zobacz profil autora
Qwerty

Dołączył: 28 Wrz 2007
Posty: 123

Skąd: Minsk

Qwerty 1-2 vitoss

Ten mecz kazdy mogl wygrac na poczatku mialem 100% sytuacje z dobitki prawie na pusta bramke Berbatov trafil w bramkarze i sie potwierdzilo po raz kolejny powiedzenie ze niewykorzystane sytuacje sie mszcza odrazu po tym vitoss wychodzi na prowadzenie dalej idzie napieta gra ale przeciwnik mial troche wiecej szans do zdobycia gola no i wkoncu jedna z nich wykorzystal i jest 2-0 ja strzelilem honorowego gola w okolo 70 minucia meczu dalej wynik nie ulegl zmianie.

Qwerty 4-1 vitoss

podbudowany faktem ze nie musze juz odrabiac 2 bramek a tylko jedna rzucilem sie do odrabiania strat ale mecz sie toczyl podobnie jak poprzedni i jedna i druga strona miala sytuacje w okolo 30 minucie nastapil desynch i musielismy dograc te 60 min wiec troche zdenerwowany tym ze nadal jest 0-0 zmienilem taktyke na bardziej ofensywna i jak sie pozniej okazalo mi pomoglo gdyz odrazu po wznowieniu gry strzelilem bramke po glowce Berbatova i widzac szanse zakonczenia tego dwumeczu bez dodatkowego spotkania dalej atakowalem i znowu gdzies po okolo 5-10 minutach strzelam nastepna bramke.vitoss odrazu sie rzucil do ataku co wedlug mnie bylo bledem poniewarz ustawil u wszystkich swoich zawodnikow strzalki do przodu co sie przyczynilo do nastepnej bramki tym razem z kontrataku ferdinand przejal pilke podal na skrzydlo i juz sam na sam z bramkarzem trafiam lobem w poprzeczke i dobija pilke Ronney 3-0 potem taki wynik sie utrzymywal mial szanse na podwyzszenie ale nie umialem dobrze rozegrac pilki ciagle sedzia odgwizdywal spalone az gdy bylem pewny awansu na okolo 5 min do konca meczu przeciwnik zgotowal mi nerwowke rozgrywajac przewage podal do skrzydla i juz sam na sam pokonal bramkarza 3-1 pozniej znowu trace pilke i vitoss ma rzut rozny juz na 90 minucie ale jednak wybijam pilke i po kontrze strzelam na 4-1.Jest awans radosny

Dzieki za meczyk Pozdro!!

Ostatnio zmieniony przez Qwerty dnia Wto 20:07, 16 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 20:02, 16 Gru 2008 Zobacz profil autora
żwiras13

Dołączył: 23 Sie 2008
Posty: 74

PARA13

żwiras13-Przemas 6-1 i 3-2
1 mecz od pocztku pod moje dyktando strzelam gola a potem sypia sie nastepne do przerwy 3-0 w strzalach 10-2 w drugiej polowie dokladam jeszcze 3 golekolega 1 i jest wynik jaki jest zasluzony uwazam niektore z bramek swietne
2 mecz tutaj juz troche inaczej wiecej walki i ciezej mi sie gra szybko strzelam gola w 4 minucie alekolega pozniej wyrownuje i wychodzi na prowadzenie ja dokladam gola tottiego z rzutu wolnego i jeszcze jednego z akcji i jest 3-2 ten mecz byl na remis ale ja wygralem dzieki za mecze
Wto 20:27, 16 Gru 2008 Zobacz profil autora
seboes

Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 44

Seboes - marky_ramone 1-2 (Bayern) PARA 2

Zaczynam mecz w roli nierozstawionego , wiec z obawy o wynik nastawiam sie raczej na obrone i kontry. Marky_ramone od poczatku zaczyna forsowac moja obrone co przynosi efekt juz w 8 minucie po szczesliwym przejeciu pilki przez bodaj Toniego i ladna bomba w okno. Od razu probuje zaatakowac i ku zdziwieniu juz w 16 minucie trafia Klose. Wynik 1-1 zostaje do przerwy. W drugiej polowie marky_ramone przewaza i udaje mu sie strzelic drugiego gola. Do konca meczu zbyt wiele sie juz nie dzieje , a ostatnia akcje marnuje w Loss time w ogromnym zamieszaniu i ryzykownym wslizgu przeciwnika ( powinien byc karny xD ) .

Seboes- marky_ramone 5-1 cool (Bayern) PARA 2

Mecz rozpoczynam z nieco bardziej ofensywnym ustawieniem. Jednak juz w pierwszej akcji trace bramke na 0-1 . Wtedy juz powiedzialem sobie , ze to nie bedzie moj turniej ocb? . Przeciwnik oddal mi troche pola i pozowolil na momentami szalone akcje . Udaje sie wyrownac w pk. 28 minucie po swietnym dograniu w pole karne od marky_ramone do mojego zawodnika Lucio, ktory pewnie trafia. Na boisku sporo sie dzieje akcje z obu stron- dobra postawa bramkarzy(bramkarza- Rensinga). W koncu nadchodzi kluczowa akcja dwumeczu , bezmyslny faul van Bomella na Ribery'm w 44 minucie i czerwona kartka. Mam rzut wolny , ktory wykonuje w najskuteczniejsy sposob z mozliwych . Niemal od razu po przerwie Schweinsteiger zdobywa dla mnie 3 gola po ladnym strzale z 16 metrow. Wtedy juz wiedzialem, ze nie oddam awansu.
Marky_ramone stara sie zaatakowac co skutkuje kontrami i kolejnymi golami w wykonaniu Podolskiego i w koncowce Klosego.

To moj drugi turniej w krotkiej historii zabawy z weolem i juz nalezy uznac ze dokonalem wiekszego sukcesu niz w Division/LM. Jestem zadowolony z awansu i wygranej nad bardziej znanym graczem i ciekawe co przyniesie los w fazie grupowej.

pozdro.

Ostatnio zmieniony przez seboes dnia Wto 20:45, 16 Gru 2008, w całości zmieniany 2 razy
Wto 20:42, 16 Gru 2008 Zobacz profil autora

Para 40

memp 1:1 Judzik

Mecz z moją przewagą, ale rywal miał swoje okazje. Grałem pierwszy raz Liverpoolem i trzeba przyznać, że mają kłopot bogactwa w napadzie, ale w obronie średnio. Cóż obaj byliśmy bardzo nieskuteczni, bo gdyby wynik byłby 4:4 to też byłoby ok. Ja tracę gola w Loss Time i nerwówke sobie robie w rewanżu.

memp 1:0 Judzik

Tutaj mecz cios za cios. Wychodzę na prowadzenie po pięknym strzale Babela w okienko. W drugiej połowie Judzik bierze się do odrabiania strat, ale za każdym razem gdy ma zamiar oddać strzał to odbieram mu piłkę lub blokuję strzał. Wyśmienitą okazję do wyrównania miał po wątpliwym rzucie karnym. Reina wyszedł z bramki i sfaulował Kuyta przed polem karnym, a mimo to sędzia podyktował karnego. Reina obronił strzał z 11 metrów Gerrarda i tym samym stał się bohaterem radosny

AWANS - memp radosny

Po wielkich trudach, wydaje mi się, że 3 mecz powinien roztrzygnąć kwestię awansu. Cóż bywa i tak, ja się cieszę, że gram dalej, czyli jak narazie zgodnie z planem radosny

Wto 21:11, 16 Gru 2008 Zobacz profil autora

PARA 47

WYNIKI: 1:1 i 2:1

Pierwszy mecz wyrównany aczkolwiek ja mam więcej sytuacji stzrelam gola w pierwszej połowie po strzale Aguero. W drugiej połowie mam swoje okazje tak jak i rywal który wykorzystał jedną z nich i stzrelił w loss time na 1:1

Drugi mecz to zupełnie inna bajka moim zdaniem zasłuzenie wygrałem. Strzelam gola jako pierwszy jednak na odpowiedz rywala nie trzeba było długo czekac. Do przerwy remis 1:1. Po zmianie stron stzrelam na 2:1 potem lost kolegi. Ropoczynam od srodka i gol w 1,15 minucie meczu. Nic już sie nie zmienia.

RONALDO 1 7:2 Emiliano_Stefano

Eliminacje to formalność no ale dobre na rozgrzewkę bardzo zły diabeł W 15 min meczu prowadzę już 3:0 i przestaje grać bo widzę że rywal nie jest w stanie mi zagrozić lecz on szybko wykorzystuje to i strzela 2 bramki.W drugiej połowie zaangażowałem się ponownie i strzelam 4 bramki i 2 mecz tylko będzie formalnością szczęśliwy

P.S: drugiego meczu niestety nie zagraliśmy ponieważ rywal uciekł i tłumaczył się że nie ma czasu więc poczekam do czwartku jeżeli się nie zgłosi na gg aby zagrać 2 mecz dostane tak czy siak WO

Wto 21:55, 16 Gru 2008 Zobacz profil autora
LGZuczek

Dołączył: 22 Maj 2007
Posty: 1192

Skąd: Wolne Miasto!

LGZuczek 3-1 Maxio

Mecz pod całkowita moja dominacja. Chodz pierwszy trace bramke. Lecz mam Cambiasso i Ibre radosny ktorzy przed przerwa wyprowadzaja mnie na prowadzenie. Po przerwie Bramke strzela Adriano i mamy 3 jeden. strzały 5-13

LGZuczek 3-2 Maxio

2 mecz wiedzac ze mam awans bawie sie gra szczęśliwy i proboje cos tam jakims tanimi chwytami to mi sie udaje po strzelam na 1-0 po bramce Stankovicia sekunde pozniej Adrano strzela dla Maxia i mamy remis po Ty ja dalej bawie sie i Strzelam 2 bramke Figunio strzela z Lewej a 3 Bramke strzela Cambiasso Prawa:lol: Rywal strzela kontaktowa bramke ale jakos nawet nie potrafił zremisowac. 7-7

Według Rywala powinno byc 5-0 da niego lool No nic ze 4 leciały w Swiatło bramki a reszta to kosmos albo blokowane ale 5-0 radosny

Maxio jezeli ja jestem słaby to jaki Ty jestes lool I naucz sie dziekowac po meczu ocb?

Maxio wiesz co sie Liczy Wynik na Tablicy !!!!

pizmak - tom80kce 6:2 ; 4:2

Mecze pod moją kontrolą. W 1 meczu zwycięstwo mi zapewnił Eto'o - strzelec 4 bramek. Rywal miał już tylko dwugolową stratę lecz nie dałem sobie wydrzeć zwycięstwa z moich rąk. W 2 meczu w garść wziąłem się gdy dostałem czerwoną (przegrywałem 1-0). Do końca połowy strzeliłem jeszcze 3 bramki i też zwycięstwo było niemalże pewne. W strzałach - 19:7 ; 17:11

Wto 22:52, 16 Gru 2008 Zobacz profil autora

Para 30

Adrian1993 - MarianGKS 1:0 4:2

W pierwszym meczu ogromna przewaga, raz po raz szturmowałem na bramkę rywala. Gola zdobywam po przerwie ładnym strzałem zza pola karnego Lamparda. Do końca szły ataki, ale nic już nie wskórałem. Strzały 18:2 dla mnie. W drugim meczu do przerwy prowadzę 2:0 po golach J.Cole i Didiera Drogby. Zaraz po zmianie stron strzelam kolejne dwa gole. Nagle kilkanaście minut rozluźnienia z mojej strony wykorzystuje w połowie rywal zdobywając dwa gole. Chelsea jest jednak świetna szczęśliwy. Strzały 21:7 dla mnie.

Wto 22:54, 16 Gru 2008 Zobacz profil autora
idler

Dołączył: 10 Sie 2008
Posty: 71

Para 12

rymp@lus13 - idler 1:2 i 0:5

Początek pierwszego meczu to moje ataki. W 30 minucie wślizg od tyłu w polu karnym, czerwona kartka dla obrońcy przeciwnika i rzut karny zamieniony przeze mnie na bramkę. Od tego momentu coś się zacięło i rymp@lus13 stwarza sobie groźne sytuacje, w końcu doprowadza do wyrównania. W drugiej połowie strzelam gola na 2:1. Mecz toczy się w środku pola i nic już się nie zmienia. Mecz drugi to pojedynek do jednej bramki. Strzały 13:0.

Ostatnio zmieniony przez idler dnia Śro 17:05, 17 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 23:15, 16 Gru 2008 Zobacz profil autora

PARA 33

Maniek23 - mALo 3-3, 0-0, 2-2 karne: 4-5

AWANS: mALo

Pierwszy mecz to moja pogoń za uzyskanie korzystnego wyniku, który przedłużył by moje nadzieje na awans. Maniek23 wyszedł jako pierwszy na prowadzenie. Mojemu zespołowi udało się wyrównać wynik spotkania. W drugiej połowie rywal dokłada dwie bramki i wysuwa się na wyraźne prowadzenie. W ostatnich 20 minutach udaje mi się nawiązać walkę co przełożyło się na wyrównanie. Ogólnie rywal miał przewagę, a bramki zawdzięczam chyba tylko rozprężeniu rywala oraz grze do końca. Sytuacja był nieciekawa, udał się lecz wrócić do punktu wyjścia.

Drugi mecz to również przewaga rywal, zwłaszcza uwidoczniła się ona w końcówce meczu. W drugiej połowie mój zespół musiał sobie radzić w dziesiątkę. Napór rywala pragnącego wykorzystać grę w przewadze był znaczący. Na moje jednak szczęście udało się nie stracić głupiego gola w końcówce, co w moim przypadku zdarza się dość często.

Mecz, który miał przynieść werdykt, jak się okazało później trwał do samiutkiego końca. Zwycięzcę meczu miały wyłonić rzuty karne. O mojej wygranej zadecydował ostatni strzał serii, który zdołałem wyłapać. W tym meczu dwa razy goniłem wynik. Pierwszy pościg miał miejsce w regulaminowym czasie gry, zaś druga próba w dogrywce.

Z przebiegu wszystkich trzech meczów mogę śmiało powiedzieć, że to rywal był lepszy. Mi zaś dopisywało szczęście. Potrafiłem walczyć do końca i wychodzić z niekorzystnie wyglądających sytuacji. Dzięki za grę.
Wto 23:58, 16 Gru 2008 Zobacz profil autora

para 32

s-m-o-l-u-ch glazunio2
m1: 4-2
m2: 1-1

Bohaterem pierwszego meczu Pirlo. Otwiera wynik strzelając gola z wolnego. Chwile potem po błędzie obrony na 2-0 podwyższa Pippo. Rewanżuje się przeciwnikowi praktycznie identycznym zachowaniem i mamy 2-1. Potem za sprawą Pirlo robi się 4-2. Najpierw huknął z dystansu, a potem z wolnego trafił w poprzeczkę co dobił do pustej bramki bodaj znowu Pippo. Glazunio w jednej z ostatnich akcji meczu strzela na 4-2 i przedłuża swoje szanse na awans.

W drugim meczu rywal na począrku zmarnował dwie świetne okazje. Później po raz kolejny w tym 2 meczu z wolnego piłkę do siatki wpakował Pirlo. Inicjatywa w tm meczu po stronie rywala, mimo to udaje mu się strzelić tylko jedną bramkę. Wynik remisowy dawał awans mi, więc grałem raczej spokojnie czekając na końcowy gwizdek.

dzięki za mecze.
Śro 0:33, 17 Gru 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Xmas Cup 2008 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)