Grupa A [I Faza Grupowa]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Xmas Cup 2008 Zobacz poprzedni temat

______________

Termin na rozegranie wszystkich meczy grupowych mija 24.12.08. o godzinie 21.00.

_________________

Ostatnio zmieniony przez adek dnia Śro 22:21, 24 Gru 2008, w całości zmieniany 8 razy
Sob 0:50, 20 Gru 2008 Zobacz profil autora
Biszkopt

Dołączył: 17 Cze 2007
Posty: 764

Skąd: Świętochłowice

Biszkopt 2:1 Lucky

Niezwykle ciekawie zapowiadały się derby Madrytu, obie ekipy wyszły na to spotkanie zmobilizowane w 110%. Od początku atakuje Atletico ale ich napastnicy nie potrafią pokonać bramkarza Realu. Niewykorzystane akcję w końcu się zemściły i Real wyszedł na prowadzenie. Do przerwy Atletico przegrywało z Realem 0:1. Po zmianie stron podopieczni Biszkopta rzucili się do szalonego ataku wpierw bramkę na swoje konto wpisał Forlan, później Aguero i tym samym Atletico wygrało 2:1.
W strzałach 12:4

Lucky 3:2 Biszkopt

Mecz ten od samego początu rozgyrwał sie po myśli Królewskich którzy do przerwy prowadzili juz 3:0. Po zmianie stron w 47 minucie Forlan świetnie dostrzegł Simao a ten płaskim strzałem pokonał bramkarza. Nie trzeba było długo czekać, a na 3:2 strzelił Forlan. (W tym momencie OOS). Potem nic ciekawego się nie działo. Wynik utrzymał się do końca.

Szkoda tego drugiego meczu bo już miałem w garści Lucka i na kolejne bramki nie trzeba by było długo czekać.

Dzięki i powodzenia dalej.

############################################################

Biszkopt 2:2 Bart0o0sh

Mecz wyrównany. Pierwszy gola strzela Bart0o0sh po dobitce. Później ja wyrównuje golem Forlana. Kilka chwil potem Forlan wyprowadza mój zespół na prowadzenie po pięknym strzale głową. Do przerwy 2:1. Po zmianie stron mecz wyrównany ale to Bart0o0sh strzela gola znowu po dobitce.

Bart0o0sh 1:3 Biszkopt

Mecz zaczyna się zupełnie podobnie jak pierwsze spotkanie Bart0o0sh strzela gola. Ja odpowiadam dwoma golami Forlana. Po zmianie stron Aguero strzela na 3:1. Mecz z minimalną moją przewagą.

Dzięki za mecze radosny

Ostatnio zmieniony przez Biszkopt dnia Nie 15:04, 21 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 17:45, 20 Gru 2008 Zobacz profil autora
coyote85

Dołączył: 15 Kwi 2008
Posty: 709

Skąd: Stargard Szczeciński

coyote85 2:1 Biszkopt

Pierwsze co zauwazylem u przeciwnka to taktyka która jest inna niz standardowe i nie wiedzialem jak obronców ustawić. Mecz zaczął sie dla mnie dobrze to ja pierwszy zdobywam bramke. Biszkopt szybko doprowadził do remisu, zauwazylem ze obrona jest jednak zle ustawiona i musialem troche pozmieniac. Chyba w 2 połowie wyszedłem na prowadzenie po golu z główki z rożnego. Do końca juz za wiele sie nie dzialo Biszkopt chcial doprowadzic do remisu ale nie udalo sie obrona dała rade.

coyote85 2:2 Biszkopt

W tym meczu przeciwnik zaczyna od mocnego uderzenia i szybko wychodzi na dwubramkowe prowadzenie, troche sie zgarbiłem ale nie poddawałem się. Po 30 min adebayor ładnym uderzeniem sprawia ze wracam do gry. Przed końcem I polowy Senderos doprowadza do wyrównania. Poźniej byly jeszcze akcje z obu stron ale wynik się nie zmienił.

Dzięki za gre i powo dalej...

####################################################################################

coyote85 2:1 Lucky

Serce mi krawaiło gdy dowiedzialem się ze musze grac przeciwko najlepszemu klubowi na świecie ( Real Madrid) no ale trudno trza było. Mecz był równy jesli chodzi o gre to ja wychodze na prowadzenie na pod koniec 2 polowy meczylem sie strzelałem i zdobyłem bramke w koncu. W II polowie mało się działo juz myslalem ze mecz skonczy sie na 1:0 dla mnie ale lucky na 15 min przed koncem strzela bramke, musialem się przycisnąć i strzelić zwycieska bramke. Cale szczescie na bramce stał Dudek i wpuscil gola w loss time ( sory lucky ).

coyote85 3:1 Lucky

Tutaj nie chcialem sytuacji z poprzedniego spotkania i chcialem jak najszybciej zdobyc bramki. Pierwsza padła bardzo szybko, poźniej 2 i przed przerwą strzelam na 3:0 Widac bylo ze broni dudek... znowu. W II połowie przeciwnik zaczął mocniej atakowac i wiecej faulowac ten ostry styl dał mu bramkę ale do konca juz nic sie nie zmienilo.

Dzięki i powo dalej.

Ostatnio zmieniony przez coyote85 dnia Nie 18:42, 21 Gru 2008, w całości zmieniany 2 razy
Nie 17:51, 21 Gru 2008 Zobacz profil autora
Bart0o0sh

Dołączył: 15 Sie 2006
Posty: 293

BartOoOsh 2-2 Biszkopt
BartOoOsh 1-3 Biszkopt

Oba mecze moim zdaniem wyrownane. Duzo zmarnowanych sytuacji prze moj zespol i wogole tragiczna gra zero obrony w tej romie i ławki co w drugim meczu widac nawet po wyniku ( polowa pierwszego skladu strzalki w dol i dowidzenia:) ).

BartOoOsh 1-1 Coyote85
BartOoOsh 5-1 Coyote85

Oba mecze z moja przewaga jednak Roma to znacznie slabszy zespol od reszty grupy i dalo sie to odczuc ;/. W pierwszy meczu 3pkt byly w zasiegu reki jednak pod sam koniec meczu ta amatorska obrona z Romy nie chciala zrobic nic.
Drugi mecz juz bardziej udany w moim wykonaniu ... znowu slaba gra obrony jednak w drugiej polowie sypia sie bramki i udaje sie zlapac 3pkt.

BartOoOsh 2-0 Lucky

Po niezbyt udanym poczatku nastawilem sie tu na 6pkt i tak sie stalo. Ponownie odczulem ze gram znacznie slabszym zespolem szczegolnie w drugim meczu gdzie musialem ganiac napalonego Robbena.
Pierwszy i drugi mecz z moja przewaga z tym ze ja musialem sie dwoic zeby sklepac jakas akcje oddac strzal a przeciwnik bez trudu mogl dostac sie pod moja bramke np. za pomoca sprintu Robbena... oddal kilka groznych strzalow na ktore bardzo slaba obrona Romy niemogla nic zdzialac. Jednak udalo sie dwa razy skromnie wygrac i jest szansa na awans. Dzieki

Ostatnio zmieniony przez Bart0o0sh dnia Nie 23:46, 21 Gru 2008, w całości zmieniany 2 razy
Nie 23:32, 21 Gru 2008 Zobacz profil autora
coyote85

Posty: 709

coyote85 1:2 adek4

W tym meczu adek szybko wychodzi na prowadzenie ja w I polowie nie mialem nic do powiedzenia rywal grał zdecydowanie lepiej a ja jakos tak drentFo :/ 1 mecz zawsze mi słabo idzie. W II polowie jakims cudem strzelam bramkę a pod koniec meczu adek tak przycisnął ze ciezko bylo mi wyjsc z mojej polowy :/ trza pocwiczyc bo tak grac nie moge.

Dzięki za gre i powo dalej

2 mecz innym razem
Pon 16:28, 22 Gru 2008 Zobacz profil autora
Bart0o0sh

Posty: 293

Bart0o0sh 8-4 Kicek

Znowu mecz z druzyna o klase lepsza niz Roma ;/ Jedyne pocieszenie ze zagralem pierwszy mecz skutecznie tymi manekinami... Przeciwnik szybko wychodzi na prowadzenie i ja rownie szybko remisuje... pierwsza polowa dosc wyrownana i konczy sie wynikiem chyba 3-2 dla mnie. Druga polowa to moja spora przewaga i grad bramek. Dzieki.

Bart0o0sh 2-2 Kicek

Tutaj znowu slaby mecz... moja obrona na poziomie grupy 4 nadaje sie tylko do wykopywania pilki. Dwa razy objemuje prowadzenie i dwa razy je trace ... znowu kilka zmarnowanych sytuacji... mecz dosc wyrownany. Dzieki

Bart0o0sh 0-3 adek4
Bart0o0sh 3-3 adek4

Jak dla mnie dwa mecze dosc wyrownane pierwszy mecz moze lekka przewaga adka z tym ze u mnie jak zwykle nic niewpadalo albo bramkarz przeciwnika popisywal sie. Drugi mecz zasluzony remis. Ciezko grac druzyne o klase slabsza w dodatku z takim przeciwnikiem. dzieki

Ostatnio zmieniony przez Bart0o0sh dnia Pon 21:27, 22 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 21:06, 22 Gru 2008 Zobacz profil autora
Kicek

Posty: 2428

Miałem dać ten sam opis, tylko w miejsce słowa "Roma" wstawić "Bayern" lool
Od eliminacji już mi się odechciało grać, a te pierwsze mecze w grupie mnie rozwaliły na łopatki.
Jeśli wg. mojego przeciwnika Roma jest gorsza, od Bayernu o klasę, to ja już nie chcę grać następnych meczy.
Nie wiem jaki sens miało mieszanie koszyka 1 z 2, jeśli różnice są kolosalne. Nie mam ani dobrego bramkarza, ani dobrej obrony(speed bocznego 15/16), a w ataku drewniany Toni, który ma drybling 1 chyba xD
Grając 5 koszykiem, z 4...to ok nie ma problemu, bo różnice można zminimalizować dobrą grą. A tutaj się tego nie da zrobić. Wystarczy,że przyjdą lepsi GK, czy napastnicy z shootem 18/18, czy speedem 18/18. Grejt...męczarnie jakieś.
Nie, nie, nie...ja wcale nie narzekam. Stwierdzam TYLKO fakty.

Pozdrawiam!
Pon 21:27, 22 Gru 2008 Zobacz profil autora
Bart0o0sh

Posty: 293

Kicek napisał:

Pozdrawiam!

Znam Bayern i jest znacznie lepszy od Romy przynajmniej dla mnie... moze faktycznie o klase to za mocno powiedziane. Zgodze sie z Kickiem co do mieszania druzyn bo Roma przy Arsenalu czy Realu i reszcie druzyn z koszyka 1 jest poprostu slaba jezeli nie beznadziejna... obrona na poziomie mojej kostaryki ( grupa 5 ) bramkarz to moze i gorszy... a pomoc i atak to tez nic specjalnego zwykle sredniaki jak na ten poziom druzyn. Do tego dochodzi lawka rezerwowych ... kilka slaby form i niemam kim zastapic radosny Nastepnym razem zerkne na dobor druzyn zanim zaczne grac:)
Pon 23:01, 22 Gru 2008 Zobacz profil autora
Biszkopt

Posty: 764

adek4 2:0 Biszkopt

Pierwsza połowa wyrównana każdy miał swoje sytuacje zarówno Milan jak i Atletico jednak więcej akcji po stronie mojej . W strzałach 4:6 ?
Po zmianie stron adek4 zagrał bardziej rozważnie i pokonał mojego bramkarza dwukrotnie. W strzałach 12:7?

adek4 3-0 Coyote85

Bardzo dobry mecz w moim wykonaniu kontrolowałem przebieg spotkania.Do połówy 1-0.W drugej gram jeszcze lepiej i dokładam kolejną bramkę.Trzecia to już nie powinna wpaśc, ale jest więc nie ma co płakać wink

Strzały 15-3

Dzięki
Śro 1:06, 24 Gru 2008 Zobacz profil autora
coyote85

Posty: 709

coyote85 0:0 Kicek

Mecz na remis, takie jest moje zdanie no chyba ze Kicek sie nie zgadza. Mało się działo cos tam klepałem ale ogolnie wiało nudą mialem moze jedną dobra okazje, przeciwnik za to o mało nie strzelił mi gola Tonim ale upiekło mi sie.

coyote85 5:2 Kicek

Te spotkanie to zupełnie co innego. W pierwszym kwadransie wychodze na prowadzenie a Kicek szybko wyrównuje. Nie poddawałem się i w 45 minucie zchodzilem do szatni z wynikiem 3:1 dla mnie. W 2 połowie Kicek strzela bramkę kontaktową i juz sie bałem ze bedzie dupa, ale rosicki strzela na 4:2. Przeciwnik ustawia się bardzo ofensywnie i dostaje czerwo. W przodach miałem looz i udało mi się strzelic 5 bramkę.

Gdyby Kicek miał lepszy team a nie te drewna pewnie skonczyloby się tak jak z adkiem czyli miło gładko i nie koniecznie przyjemnie

Dzięki Za Gre.

Ostatnio zmieniony przez coyote85 dnia Śro 2:20, 24 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 2:17, 24 Gru 2008 Zobacz profil autora
adek
Helper

Posty: 506

Skąd: Bytom

adek4 10-0 Biszkopt

Sam niewiem skąd aż taki duży wynik szczęśliwy .Przeciwnik grał na offside trap, lecz za każdym razem go wyczuwałem i wychodziłem sam na sam.Niewiem moze farta miałem, ale ważne ze wychodziło.Oddałem zaledwie 14 strzałów a wpadło, az 10 goli, skutecznosć miałem niesamowitą w tym meczu wink Przeciwnik żadziej atakował, ale też miał swoje okazje, jednak nic mu nie wpadło.

Dzięki za mecz, powo z Kickiem wink
Śro 14:10, 24 Gru 2008 Zobacz profil autora
Biszkopt

Posty: 764

Biszkopt 2:4 Kicek
Do przerwy 0:3. Po przerwie ja strzelam dwa gole ale potem Toni wygrywa pojedynek z moim wysokim obrońcą (180) i strzela gola. Potem już nic sie nie działo.

Biszkopt 0:1 Kicek

Mieliśmy grac graliśmy Kicek wygrywał 1:0 potem lost mieśmy dograć ale Kicka wywala ma problemy z netem ja nie mogę czekać na niego wjeżdżam nie będzie mnie już dzisiaj.

Dzięki.

Ostatnio zmieniony przez Biszkopt dnia Śro 15:59, 24 Gru 2008, w całości zmieniany 4 razy
Śro 15:57, 24 Gru 2008 Zobacz profil autora
Kicek

Posty: 2428

Kicek 3-2 adek4
Kicek 1-0 adek4

Mecze grane dzisiaj w nocy koło 3 radosny
W pierwszym wygrywałem 1-0, potem dostałem na 1-2, a w samej końcówce przechyliłem szalę zwycięstwa na swoją korzyść.
W drugim meczu już nie było widowiskowo. Bardzo wyrównane spotkanie. Bramka na początku meczu przesądziła o tym kto zdobędzie komplet pkt. w tym spotkaniu.

adek4 6-1 Lucky

Początek pierwszgo meczu dobry w moim wykonaniu i szybko obejmuje prowadzenie, jednak przeciwnik miał w składzie Roobena, to co on wyprawiał w tym meczu to szok, brał sobie moich na szybkość jak chciał.PO kilku jego akcjach przegryałem już 2-3.Bramkę na remis strzelam w 89 minucie.atomiast w drugim meczu już moja przewaga, większosc swoich akcji wykorzystałem co dało wysokie zwycięstwo.

Posty: 2635

Dziękuję za bezproblemowe rozegranie wszystkich meczy w terminie.

Awans z tej grupy uzyskali:

- adek4
- Kicek
- Bart0o0sh
- coyote85

Gratulacje!

Ostatnio zmieniony przez Przemas dnia Czw 18:33, 25 Gru 2008, w całości zmieniany 2 razy
Czw 18:32, 25 Gru 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Xmas Cup 2008 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)