Faza Pucharowa

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Xmas Cup 2008 Zobacz poprzedni temat

__________

TERMIN NA ROZEGRANIE 1/2 FINALU MIJA 08.01.09. O GODZINIE 23.59.

Ostatnio zmieniony przez Przemas dnia Śro 14:51, 31 Gru 2008, w całości zmieniany 2 razy
Śro 14:50, 31 Gru 2008 Zobacz profil autora
...Koshaolin...

Dołączył: 30 Kwi 2007
Posty: 773

Para: 1

ALigi PL 1-3 ...Koshaolin...

Pierwsza połowa wyrównana. Udaje mi się zdobyć bramkę po dobitce na pustą bramkę. Strzały do połowy 3-3. Na początku drugiej połowy rywal strzela bramkę na 1-1, a następnie ma mnóstwo sytuacji aby podwyższyć rezultat. Mimo iż to rywal stwarzał sobie ciągle groźne sytuacje to ja strzelam 2 bramki i wygrywam spotkanie 3-1. Strzały na koniec meczu: 13-6 na korzyść rywala. Trzeba przyznać iż rywal w tym spotkaniu nie miał kompletnie szczęścia.

ALigi PL 2-2 ...Koshaolin...

W tym meczu w ciągu 20 minut rywal odrobił straty z pierwszego spotkania. Bramkę na 2-1 strzelam tuż przed przerwą. Strzały na koniec pierwszej połowy: 7-5 na moją korzyść. W drugiej połowie do około 70 minuty utrzymywał się wynik 2-1, który premiował mnie awansem do kolejnej rundy. W 75 minucie rywal ustawia bardzo ofensywne ustawienie. Rywal miał kilka dobrych sytuacji do strzelenia bramki lecz zawodziła skuteczność. Mi udało się wykorzystać jedną z kontr i doprowadzić do remisu. Strzały na koniec meczu: 12-6 na moją korzyść.

Dzięki.

Ostatnio zmieniony przez ...Koshaolin... dnia Śro 20:38, 31 Gru 2008, w całości zmieniany 2 razy

PODKREŚLAM ŻĘ GRAŁEM NAJE****

Pierwszy mecz wyrównany R1 stwarza se dogodne akcje wogle nie mogłem się wczuć w mecz . Świetna postawa mojego bramkarza chroni mnie przed utratą bramek. Lecz z czasem wczuwam się w mecz i zaczynam zagrażać bramce R1 co przynosi skutek akcja prawa strona wrzuteczka i Keyta pakuje z głowki na 1:0 R1 wyrównuje po dziwnym strzale na plecach obronca i z dystansu pakuje od slupka

Drugi mecz tak samo 10 min dla R1 a pozniej to już moje akcje rozluzniłem się i tworzyłęm groźne sytuacje znowu wrzutka do pola po pieknym podaniu na czyste pole messi skraca kąt wrzuca i eto pakuje na 1:0 R1 sie wydygał i zmienił strzałki na różowe w lini pomocy i ataku ;] co nic nie zmieniło w jego sytuacjach a dało mi słupek piękny i akcje Henry ktory swoim popisowym strzałem prawa noga ładuje w długi róg;]

WYNIKI: 3:1 6:0

W pierwszym meczu powitały mnie tragiczne formy zawodników, tak że musiałem wystawić w ataku Sinclaira. Był to strzał w dziesiątkę, bo już w 20 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego J.Cole, Sinclair otwiera wynik meczu. Pod koniec I połowy drugą bramkę dokłada Kalou. Rywal zmniejsza straty strzelając gola pod rękami Cudiciniego. Na szczęście szybka odpowiedź i Sinclair płaskim strzałem ustala wynik meczu na 3:1.

Bohater meczu:

W drugim meczu za to świetne formy pomocników i obrońców. W 30 minucie strzela Ballack wybija Coupet, piłka leci pod nogi Kalou i ten nie ma problemów z umieszczeniem piłki w siatce. Jeszcze przed przerwą strzelam gola na 2:0 po trafieniu J.Cole. Rywal w przerwie zmienia taktykę na 3:4:3, ale nie przynosi ona skutku. W 50 minucie Kalou trafia po dobitce. Rywal w tym momencie odpuścił mecz i strzelam jeszcze trzy gole. Hattrickiem popisał się Kalou. Dwie bramki Drogby.

Czw 19:05, 01 Sty 2009 Zobacz profil autora
totomiX

Dołączył: 27 Kwi 2007
Posty: 1635

totomiX 1-1 Bart0o0sh
_________________-__strzały: 6-6

Grałem z jakimś dziwnym spokojem, może to te procenty...
Niestety już w 5 minucie tracę klasyczną "bramkę z dupy". Strzał zza pola karnego, piłka zablokowana, jednak po rykoszecie trafia pod nogi napastnika Romy i tamten musi tylko trafić do bramki z 2 metrow. Później wyrównane spotkanie, były okazje, jednak do przerwy utrzymał się wynik 0-1. Mniej więcej w 65 minucie przeprowadziłem dobry atak, a celnym strzałem popisał się Van der Vaart. W 75 minucie Salgado dostał czerowną kartkę, jednak wynik nie uległ juz zmianie.

totomiX 1-0 Bart0o0sh
_________________-__strzały: 6-7

Kolejne bardzo wyrównane i zacięte spotkanie. Obie drużyny miały bardzo dobre okazje, żeby wyjść na prowadzenie jednak przez bardzo długi czas żaden bramkarz nie chciał skapitulować. W 85 minucie piękny rajd przeprowadził prawa stroną Arjen Robben. Wystartowal jeszcze z własnej połowy, najpierw zmielił lewego obrońcę, później skręcił Juana, żeby następnie wykorzystać swoja szybkość i wpakować piłke w długi róg bramki strzeżonej przez Doniego. Taki wynik utrzymał się do końca meczu.

mati 2-1 Krzysiuk

Mecz dla rywala. Ja pierwszy strzelam bramkę. Niestety były to dobre złego początki. Później na boisku zamiatał rywal. Do przerwy wyrównał. Wynik po 45 minutach 1-1 w strzałach 2-1 dla matiego. W drugiej połowie rywal praktycznie nie wychodzi z mojej połowy. Udało mu sie strzelić tylko jednego gola. W strzałach 8-1. Zasłużone zwycięstwo.

mati 2-3 Krzysiuk

Mecz dla mnie o wszystko. Musiałem go wygrać przynajmniej 1 bramką, żeby doprowadzić do decydującego meczu. Niestety rywal pierwszy strzela bramkę. W 10 minucie. Rywal nie podwyższa w miedzy czasie, pomimo paru pięknych akcjach. Po paru nie składnych moich akcjach zmieniam ustawienie na ofensywne, wszystkich daje do ataku. W pierwszej akcji od razu strzelam gola. Dziwny gol ale ważne, że piłka zatrzepotała w siatce. W kolejnych akcjach staram sie podwyższyć co udało sie przed przerwą. W strzałach 5-4 dla rywala. Wiedziałem, że jedna stracona piłka zadecyduje o awansie. Niestety w 25 minucie rywal strzela na 2-2. Ale sie nie poddaje staram sie atakować. Przynosi to skutek w loss time. Messi po pięknym strzale umieszcza piłkę w siatce. Udało sie -- przejdźmy do 3 meczu

mati 1-2 Krzysiuk

Mecz bardzo wyrównany jak ten poprzedni. Znowu rywal zdobywa pierwszy bramkę. Cos mi nie szło jak grałem podstawowym ustawieniem więc znowu dałem wszystkich na atak. Nie długim czasie udało sie strzelić na remis. W Drugiej połowie na początku udało sie strzelić 2 gola, który później okazał sie zwycięskim. Rywal mógł, powinien wyrównać ale Valdes świetnie bronił w każdym z tych meczów. W strzałach 6-10 dla mnie

WYNIKI: 5-2, 3-1

Oba mecze dobre.Dużo akcji z obu stron, co owocowało w bramki.Miałem lepszą skuteczność, co na pewno zadecydowało o tak wysokim zwycięstwie w dwumeczu.Mecze grane wczoraj i nie pamiętam za bardzo szczegółów.Wiem tylko że w drugim meczu pierwsze moje dwie bramki padły z przypadku, co na pewno ustawiło ten mecz.Dzięki za mecze wink

Para 3

KAMIL_B_KNAJFELD (Inter) 1:0 andzi (Juventus)

Mecz wyrównany. Początek należał do mnie i przy odrobinie szczęścia mogłem wyjść na prowadzenie. Następnie Kamil przeszedł do ataku, ale nic nie wpadło. Przez większość czasu meczu atakowaliśmy na zmianę. Inter dwa razy zaliczył słupek, raz po strzale Adriano, drugi raz Buffon sparował piłkę na słupek. No właśnie po mimo, że mój bramkarz miał czerwoną strzałkę niepewnie bronił. Zwycięską bramkę strzelił Ibrahimovic, strzałem głową po rękach Buffona.

andzi (Juventus) 2:2 KAMIL_B_KNAJFELD (Inter)

Tutaj zdecydowanie przeważał Kamil, który mógł spokojnie wygrać ten mecz, lecz jego zawodnicy mieli zeza. Mnie wyszły dwie akcje, nic poza tym. W strzałach 5:18 dla przeciwnika.

coyote852:3
chyba nigdy nie gralem tak naje***y,masakra,ledwo co kontaktowalem,nie wiem czemu wyszedlem zwysieko z tej konfrontacji,w pierwszym meczu jakims cudem wychodze na prowadzenie po strzale od slupka Robenna,przed przerwa,po stracie w srodku Van Persie strzela na 1:1,mielismy jeszcze po slupku,
w 2 spotkaniu ponownie pierwszy prowadze po strzale RvN,znowu strata w srodku i 1:1,2 polowa wyrownana i ostatnie bramki strzelalismy w koncowych 15 minutach,najpierwsz Snajder z ok 25 metrow,ponownie wyrownanie i 2 minuty przed koncem Raul strzela zwycieska bramke,
thx

Sob 0:42, 03 Sty 2009 Zobacz profil autora
Adrian1993

Posty: 930

WYNIKI: 2:0 1:1

W pierwszym meczu od początku rzuciłem się do ataku co zaowocowało golem Deco w 3 minucie meczu. W 37 minucie dołożyłem kolejną bramkę. Drugiego gola w meczu zdobył portugalski pomocnik. W drugiej połowie rywal dążył do zdobycia bramki kontaktowej, ale brakowało mu skuteczności. Mogłem także podwyższyć wynik, ale Drogba miał niebieską strzałkę i knocił każdą sytuację.

W drugim meczu rywal bardzo szybko, bo już w 8 minucie wychodzi na prowadzenie za sprawą Henryego. W 44 minucie Kalou wyrównuje po wykorzystanej sytuacji 1 na 1 z Valdesem. Rywal postawił w tym momencie wszystko na jedną kartę. Ja staram się grać z kontry i gdyby nie fatalna skuteczność Kalou mogło być więcej. Rywal miał może jedną dogodną sytuację w tym meczu. Na szczęście obrona nie dała się zaskoczyć. Do końca wynik nie uległ zmianie i to ja mogę cieszyć się z awansu do kolejnej fazy szczęśliwy

Dzięki.

Ostatnio zmieniony przez Adrian1993 dnia Sob 18:19, 03 Sty 2009, w całości zmieniany 1 raz
Sob 18:18, 03 Sty 2009 Zobacz profil autora
50ml

Posty: 977

Skąd: White

50ml1:1(3:16)gAc

gAc2:3(6:9)50ml
Wielkie Gran Derbi,a zarazem Derby Białegostoku.Niestety niezdazylem wytrzezwiec,przeciwnik mowil ze tez jest dzien "po",wiec postanowilem zagrac,jednak moja gra w pierwszym meczu nie przypominala niczego radosny ogromna przewaga Barcy,jednak to ja oddaje pierwszy strzal w 20' i 1:0,pod koniec pierwszej polowy Messi doprowadza do wyrownania,do przerwy w strzalach 2:10,powiniennem ten mecz na luzie przegrac,
2 mecz grany chyba 3 godziny pozniej,nie moglem grac w takim stranie bo byloby to roznoznaczne z oddaniem meczu bez walki,mecz rowny,wszystkie 3 bramki strzelam z glowy,zawsze pierwszy wychodzilem na prowadzenie,gAc dochodzil,ale ostatnie slowo nalezalo do mnie,
zachowania przeciwnika nie opisze,najgorsze jest to ze to moj "kumpel" z kalnu

Ostatnio zmieniony przez 50ml dnia Nie 13:55, 04 Sty 2009, w całości zmieniany 1 raz
Sob 21:36, 03 Sty 2009 Zobacz profil autora
gAc

Posty: 984

Skąd: Ełk

50ml napisał:
50ml1:1(16:3)gAc

chyba 16:3 w strzałach dla mnie nie dla CIebie....
Nie 13:52, 04 Sty 2009 Zobacz profil autora
totomiX

Posty: 1635

_____________PARA 3

WYNIKI: 1-3 , 4-1

Tak jak są bramki z dupy, tak sa i mecze z dupy. To był własnie jeden z nich. Rywal ustawił sobie jakąś fikuśną formację i od razu odechciało mi się grać. Przegrywałem już 3-0, jednak w 70 minucie strzeliłem bramke kotnaktowa. Pod koniec meczu Raul nie trafił jeszcze jednej setki. Strzały na koniec 6-10.

Drugi mecz już rywal gra normalne 4-4-2a, natomiast ja gram 3-4-3a wiedzac ze musze odrobic dwubramkowa strate. W pierwszej polowie mam strasznego lapsa w obronie, a do tego dobrze Casillas. Pod koniec pierwszej czesci moi zawodnicy się obudzili i praktycznie z niczego było 2-0 dla mnie. Na druga polowe rywal daje all off, ja natomiast 4-3-3b. Już na samym poczatku trace bramke z dupy, jednak do konca meczu zdołałem strzelić jeszcze dwie bramki. Strzały na koniec 14-14.

KAMIL_B_KNAJFELD 0-4 adek4

Jak można zauważyć pierwszy mecz grałem na padzie który i tak ledwo zipi, ale pad, a klawa, to jak porównywać picie do pracy szczęśliwy w pierwszym pojedynku adek nawet grał swoją formacją, a ja bezproblemowo ładowałem kolejne bramki.
Drugie spotkanie i ja z klawą lool Też zazgrałem swoją formacją i co piła był przy mojej nodze to wybicie i jakoś dotrzymałem do końca dostając mniej bramek radosny

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KAMIL_B_KNAJFELD 1-1 Adrian1993
KAMIL_B_KNAJFELD 7-3 Adrian1993

Pierwsze spotkanie z lekką moją przewagą, dostaje brame w pierwszej połowie w loss time, po takiej bramce odechciewa się grać, nie wiem jakm cudem się jeszcze podniosłem tym bardziej że co chwile musiałem poprawiać krzyżaka bo padł jush prawie na maras:/
W drugim spotkaniu pozwoliłem sobie na zrobienie małej przerwy w celu poprawienia krzyżaka, zagrałem lepiej i do połowy prowadziłem 3-0, dalej Adrian daje full-offa, a mi się nie gra dobrze, można to zauważyć na filmiku, czasem wogule gdzieś indziej szedł mi pacjęt, dalej dostaje 2 bramki i mamy 3-2, na szczęście formacja Adriana była nastawiona na mocny offens i ja także nie miałem problemu w poszukaniu sobie sytuacji.

Dzięki

2-mecz:

Ps. Jeżeli Totomix i ty 50ml dacie rade szybciej, rozegrać prosiłbym o to, ponieważ w piątek jade na pare dni i problem będzie z finałem wink

Ostatnio zmieniony przez KAMIL_B_KNAJFELD dnia Wto 20:50, 06 Sty 2009, w całości zmieniany 2 razy
Wto 0:28, 06 Sty 2009 Zobacz profil autora
totomiX

Posty: 1635

totomiX 1-0 50ml
_________________-__strzały: 11-5

Zagrałem dosyć zachowawczo, a mimo to miałem przewagę w pierwszej polowie. Może nie miałem tzw. setek, ale spokojnie mogło coś wpaść, jednak na drodze stanął mi Casillas, którzy bronił bardzo dobrze. Strzały do połowy 6-2.
Druga połowa miała podobny przebieg, jednak tym razem udało mi się strzelić bramke. Strzelił ją bodajże Nisterlooy w 70 minucie. Strzały na koniec 11-5.

totomiX 2-2 50ml
_________________-__strzały: 8-8

Drugie spotkanie bardzo wyrównane. Do przerwy w strzałach 3 do 3, jednak 50ml prowadził po dobrym dryblingu Raula. Na druga połowę przesunąłem Van der Vaart'a na lewy atak co okazało sie pozniej dobrym posunieciem. W 50 minucie Nisterlooy strzałem prosto w okienko wyrównał, a w 55 wyżej wspomniany V.d.Vaart po bardzo ładnym dryblingu wyprowadził swoj zespoł na prowadzenie 2-1. W 75 minucie Raul oddaje strzał, a mój bramkarz wrzuca są piłkę do siatki i mamy remis. Zapowiadała się gorąca koncówka. Obaj mieliśmy przyzwoite okazje, żeby coś jeszcze ukuć, ale zabraklo szcześcia.

Śro 23:40, 07 Sty 2009 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Xmas Cup 2008 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)