Mecz o III Miejsce

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Xmas Cup 2008 Zobacz poprzedni temat

__________

TERMIN NA ROZEGRANIE MECZU O III MIEJSCE MIJA 10.01.09. O GODZINIE 23.59.

Ostatnio zmieniony przez Krzysiuk dnia Pią 19:13, 09 Sty 2009, w całości zmieniany 3 razy
Czw 22:47, 08 Sty 2009 Zobacz profil autora
50ml

Dołączył: 16 Maj 2007
Posty: 977

Skąd: White

Adrian19931:2( pytanie : pytanie )50ml
rowny mecz,co tu napisac,malo dobrych okazji w pierwszej polowie,w ok 20 minucie Snajder mial duzo miejsca w srodku,uderzyl mocno ale Cech jakos wyjal gale lecaca w okienko bronionej przez niego bramki,w 32' J.Cole urwal sie lewym skrzydlem,dokladnie dosrodkowal na glowe niepilnowanego Anelki i mielismy prowadzenie The Blues,probowalem doprowadzic do remisu ale Adrian dobrze gral w obronie,do przerwy w strzalach 5:3,2 polowa z wieksza iloscia dogodnych sytuacji do strzelenia bramki,w 56' RvN dostal pilke przed polem karnym,balansem zwiodl obronce i strzelil po dlugim rogu,bylo jeszcze pare okazji ale mecz zakonczyl sie remisem i ptrzebna byla dogrywka,w 107' RvN,po dosrodkowaniu Robenna,strzela z glowy obok bezradnego Cecha,Chelsea probowala ale wynik juz sie nie zmienil,
thx

Sob 2:31, 10 Sty 2009 Zobacz profil autora
Adrian1993

Dołączył: 02 Lis 2007
Posty: 930

Skąd: Kalisz

Graty wykrzyknik Po drugiej fazie grupowej myślałem nawet o zwycięstwie w turnieju, ale cóż nie udało się zdzier

Skąd: Wolne Miasto!

Arian zawiodłem sie na Tobie ocb? lool Brawo dla 50ml za pudełko Wink a Ty Adrian ciesz się z 4 szczęśliwy

Sob 19:11, 10 Sty 2009 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Xmas Cup 2008 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)