Finał

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Xmas Cup 2008 Zobacz poprzedni temat

__________

TERMIN NA ROZEGRANIE FINAłU MIJA 10.01.09. O GODZINIE 23.59.

Ostatnio zmieniony przez Krzysiuk dnia Pią 19:12, 09 Sty 2009, w całości zmieniany 3 razy

____________-______ Robben 116 min.

Baaardzo ciekawy i emocjonujący mecz, godny finału.
Już w 6 minucie rywal atakuje lewym skrzydłem, ja wręcz naparzam w L1 żeby zmienić na obrońcę, jednak za ch... mi to nie wychodzi. Strzał z kąta i 0-1.
Do przerwy udało mi się wyrównać za sprawa mocnego strzału V.d. Vaarta. Strzały w przerwie 3-7 dla rywala.
Druga polowa bardziej wyrownana, zaczałem oddawac wiecej strzałów. W 77 minucie po paru dobrych akcjach rywal wreszcie trafił do mojej sieci, strzelcem Cruz. Zmieniłem ustawienie na 4-3-3 i przeprowadziłem dwie genialne zmiany, na boisko wszedł Saviola z czerowna strzałką i Robben z niebieską. W 85 minucie krótką rozgrywam rzut rozny i to właśnie Saviola przedłuża ten mecz o dogrywkę! Strzały po 90 minutach 8-9.
W 95 minucie K_B_K również krótko rozgrywa rzut rozny i wychodzi na prowadzenie 2-3. Później rywal grał bardzo długo piłką, a ja myslałem, że taki wynik utrzyma do końca meczu. W 114 minucie wyprowadzilem atak pozycyjny i Sneijder mocnym strzalem doprowadza do remisu! Gdy już byłem myślami przy karnych, w 116 minucie zabieram rywalowi piłkę w środku boiska, zagrywam górną piłkę do Robben, a ten gna przed siebie! Pomimo niebieskiej strzałki nie dał się dogonić, a co wazniejsze celnym strzałem zapewnił swojemu klubowi zwycięstwo w turnieju Xmas Cup '08!

Strzelec zwycięskiej bramki, Arjen Robben:

Dzięki za mecz.
Wszystkim zainteresowanym polecam ściagniecie tego spotkania i obejrzenie go w całości:
[link widoczny dla zalogowanych] Moim zdaniem warto.
Jutro powinien pojawić się też skrót z tego finału autorstwa godlo.

Ostatnio zmieniony przez totomiX dnia Pią 20:26, 09 Sty 2009, w całości zmieniany 1 raz

Skąd: Lublin <--> Okolice

znowu ty szczęśliwy , ale w sumie Kamil też ma ich dużo xD , kiedy mi sie w końcu dojść do 1/2 przynajmniej, a tyle turów już za mną szczęśliwy , graty panowie

Graty totomiX. Aż dziw bierze, że pokonałem Cię w grupie dwa razy zdzier

Wystarczy przeczytać relacje z tych spotkań i od razu mamy odpowiedź jak to się stało zdzier
totomiX napisał:
totomiX 2-6 Adrian1993

Mój ulubiony scenariusz. Pierwsza wrzutka w meczu Adriana, główka i jest 0-1. Do przerwy było chyba 1-2. Możliwe, że nawet był remis, jednak pod koniec meczu Drogba dwukrotnie okiwał w biegu (R1) mojego obronce i zrobiło sie 2-4. Poźniej jeszcze dwa strzały i 2-6. Strzały na koniec 10-9.

totomiX 1-3 Adrian1993

To jest dopiero hit... Również pierwsza wrzutka w meczu, tylko że tym razem nie w 10 minucie tylko już w 2 minucie. Malouda głową i 0-1. W 15 minucie moj pomocnik podaje do rywala, tamten od razu daje prostopadła i 0-2. Od tego momentu przejąłem inicjatywe, jednak udało mi sie strzelić tylko jedna bramke, a okazji było pare np. dwa strzały do pustej bramki, jeden wylądował na słupku, a drugi na bocznej siatce... Kwadrans przed koncem Drogba znowu przebiega obok mojego obroncy i nie myli sie w sytuacji sam na sam. Koncówka nudna. Strzały 9-10.

Dzięki za grę.

Nie chce, żeby wyszło, że się tutaj jakoś przechwalam, ale rozgrywki w grupach mnie nie jarają radosny Z resztą ostatnio mówiłem o tym w wywiadzie udzielonym po wygranej w Division & LM dla WEOL TV.

Adrian co się chwalisz ja wygrałem z Toto do Ranak szczęśliwy

Gratki dla Toto i Kamila. Ktory dzielnie walczy na starym sprzęcie a oddaje nowe szczęśliwy
Pią 23:51, 09 Sty 2009 Zobacz profil autora
rezerwa!

Dołączył: 08 Lut 2008
Posty: 600

Skąd: Czernikowo

graty dla was pany !!! Wieksze dla zwyciezcy !!!

P.S. totomix nigdy nie trzymaj robbena na lawie z czerwona koles robi co chce !!!

pozdro
Sob 22:19, 10 Sty 2009 Zobacz profil autora
totomiX

Posty: 1635

lool nie miał czerwonej strzałki:
Zmieniłem ustawienie na 4-3-3 i przeprowadziłem dwie genialne zmiany, na boisko wszedł Saviola z czerowna strzałką i Robben z niebieską.
Od początku grał Raul, bo miał chyba pomarańczową, a Robben miał być właśnie takim jokerem radosny jak widać spełnił się w 100%. Z resztą podobną rolę odegrał w drugim meczu 1/8 z Bart0o0shem.
W 85 minucie piękny rajd przeprowadził prawa stroną Arjen Robben. Wystartowal jeszcze z własnej połowy, najpierw zmielił lewego obrońcę, później skręcił Juana, żeby następnie wykorzystać swoja szybkość i wpakować piłke w długi róg bramki strzeżonej przez Doniego.

Wto 12:05, 13 Sty 2009 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Xmas Cup 2008 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)