Grupa A [II Faza Grupowa]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Xmas Cup 2008 Zobacz poprzedni temat
rezerwa!

Posty: 600

Skąd: Czernikowo

Dzieki chlopaki za mecze, za bardzo nie daliscie mi pograc tylko 1 wygrana 1 remis i 10 porazek... ale w paru meczach moglo byc inaczej powo pierwszej 4 !!!
Nie 0:37, 28 Gru 2008 Zobacz profil autora

totomiX 4-0 dzidzi

Mam rzut rozny w 2 minucie, wrzutka i 1-0 dla mnie. Pozniej gra szarpana, w 40 minucie Nesta dostaje druga zolta i wylatuje z boja. Podczas drugiej polowy zdoałałem ukuć 3 bramki i ustalić wynik tego meczu na 4-0. Strzały: 13-7.

totomiX 3-1 dzidzi

Prowadziłem 1-0 do przerwy, w strzałach 3-3. W 55 minucie podwyższyłem na 2-0, jednak chwile pozniej rywal strzelił bramke kontaktowa po bledzie mojego obrocny. W 75 minucie Ambrosini dostaje czerwona kartke co pozwla mi wcisnac jeszcze gola na 3-1.

strzały 6-6

Wyrównane spotkanie. Momentami mecz badzo nudny. Dużo walki w środku pola, akcje głównie dochodziły do 30 metra. Przeciwnik kilka razy próbował uderzać z 25 metrów, ale leciały one prosto w bramkarza. Jedynego gola trafia Aguero, po przejęciu piłki i strzale z 18 metrów.

strzały 6-9

Na początku widać było, że przeciwnik chce się odegrać za pechowo przegrany pierwszy mecz. Długo przebywał przed moim polem karnym, jednak całkiem nieźle się broniłem, a jak już można było coś strzelić, to albo w bramkarza, albo niecelnie. Już w loss mam rzut rożny, piłkę dostaje obrońca Barcelony, piłkę przejmuje L. Garcia i mocnym strzałem pokonuje bramkarza. Druga połowa wyglądała podobnie jak pierwszy mecz, mało akcji, sytuacji i wynik nie uległ już zmianie.

Nie 14:20, 28 Gru 2008 Zobacz profil autora

totomiX 4-1 gAc

Zagrałem lepiej, przy czym potrafiłem wykorzystac swoje okazje co było wazne w tym meczu. Rywal tez mógł coś wiecej uderzyć, ale Casillas dobrze sie spisywał. Przy 3-0 straciłem bramke, jednak szybko podwyższyłem na 4-1 i takim wynikiem ten mecz sie skonczył. Strzały na koniec: 9-6.

totomiX 2-2 gAc

Rywal od pierwszej minuty daje mass def. Mimo to w 10 minucie strzalem z roznego na 1-0, w 15 minucie Robben po ładnej akcji podwyższa na 2-0. Wtedy rywal zmienia ustawienie i daje szeroko napastników. Pech chciał, ze raz srodkowy napastnik gAc'a przebił piłke na skrzydło i było 2-1 i drugi raz Messi dobrze wrzucił pilke do Etoo i było 2-2. Miałem okazje, zeby wygrac ten mecz, jednak tym razem zabrakło skutecznosci.

Nie 15:06, 28 Gru 2008 Zobacz profil autora

Dziękuję za bezproblemowe rozegranie wszystkich meczy w terminie.

Wto 23:14, 30 Gru 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Xmas Cup 2008 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)