Grupa A [II Faza Grupowa]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Xmas Cup 2008 Zobacz poprzedni temat
Rafal6217

Dołączył: 07 Sie 2007
Posty: 1427

Skąd: Lublin <--> Okolice

Post Grupa A [II Faza Grupowa]

Witam w grupie A, mam nadzieje że rywalizacja będzie zacięta jak i będzie toczona w miłej atmosferze, zachęcam do zapisywania bramek i jak najdłuższych opisów, powodzenia.

s-m-o-l-u-ch 0-3 gAc

W razie jakiś pomyłek, niejasności lub innych zjawisk proszę pisać na [link widoczny dla zalogowanych] . Tabela będzie aktualizowana dosyć często więc o aktualizacje nie pisać, pozdrawiam.

Ostatnio zmieniony przez Rafal6217 dnia Nie 19:38, 28 Gru 2008, w całości zmieniany 11 razy

strzały ?-4

Pierwsza akcja i popełniam fatalny błąd w obronie, co wykorzystuje Ronaldinho strzałem z 17 metrów. Jednak w miarę upływu czasu coraz lepiej mi się grało i bodajże Forlan wyrównuje strzałem z dystansu. Niedługo potem strzelam nieco dziwnego gola: Aguero uderza z 18 metrów, słaba interwencja bramkarza, słupek i mój napastnik wchodzi z piłką do bramki. Seedorf załapał jeszcze czerwo i potem strzelam jeszcze 3 bramki.

DR_man 6:2 dzidzi
strzały 19-7

Dobrze zaczynam i Pongolle po obejściu na 1-0. Niedługo potem udaje strzelić mi się drugiego gola. Tymczasem dzidzi dla odmiany załapał dwa czerwa po rząd, co kończy się czterowbramkowym prowadzeniem po pierwszej połowie. Zaczyna się druga połowa, nie kwapiliśmy się jakoś do wielkich o ataków i przeciwnik wykorzystuje sytuację i mamy 4-1. Gram sobie dalej i 4-2. Zrobiło się nieco gorąco, jednak w dziewięciu się raczej źle gra i dokładam jeszcze dwie bramki.

Dzięki, powo.

===============================================================

DR_man 1:1 lukasso
strzały 6-9

Mecz rozpoczynam fatalnym błędem w obronie, piłkę przejmuje wielki Szwed i mamy 1-0. Mecz w sumie z lekką przewagą rywala. Trudno dochodziło się do dobrych okazji bramkowych. Przeciwnik oddał dwa groźne strzały z dystansu, ale dobrze wybronił je mój bramkarz. W drugiej połowie pasowało mi odrobić tę jednobramkową stratę i udało się: piłkę za obrońców otrzymuje L.Garcia i w sytuacji sam na sam pokonuje bramkarza. Potem dwie okazję zmarnował Adriano strzałami z lewej strony. Do końca wynik nie uległ już zmianie.

DR_man 3:0 lukasso
strzały 11-11

Pierwsza połowa z lekką moją przewagą i co najważniejsze obyło się bez fatalnych błędów. Pokopaliśmy chwilkę piłkę, ale bez jakiś większych okazji. Gdzieś tak w 25 min. piłkę dostaje Aguero i z 15 metrów posyła ją w prawy róg bramki. Zmobilizowało to przeciwnika do żywszych ataków, ale nic nie wpadało. Jeszcze pod koniec połowy L.Garcia bierze na plecy dwóch obrońców i nie ma problemów w sytuacji 1na1. Druga połowa to tym razem lekka przewaga lukasso. Za wszelką cenę starał się strzelić kontaktowego gola, jednak po jednej z kontr piłkę otrzymuje Forlan i mamy 3-0. Później już w zasadzie grał tylko lukasso, ale Adriano i spółka strzelali po bandach reklamowych.

Dzięki.

Ostatnio zmieniony przez DR_man dnia Pią 14:41, 26 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 2:34, 26 Gru 2008 Zobacz profil autora
Adrian1993

Dołączył: 02 Lis 2007
Posty: 930

Skąd: Kalisz

Adrian1993 - lukasso 0:1 2:2

W pierwszym meczu przewaga rywala. Gola strzela dopiero jednak w 40 minucie meczu za sprawą Ibrahimovića. Po przerwie staram się atakować, jednak Chelsea nie ma kompletnie napastników. I nic nie strzeliłem. W drugim meczu za to obejmuje prowadzenie pod koniec I połowy za sprawą Drogby. Po przerwie najpierw Jimenez, potem Stanković strzelają bramki i przegrywam 1:2. Na szczęście akcja skrzydłem Deco, dośrodkowanie prosto na głowę Anelki, a ten trafia na 2:2.

Dzięki.
Pią 12:13, 26 Gru 2008 Zobacz profil autora
totomiX

Dołączył: 27 Kwi 2007
Posty: 1635

totomiX 1-3 lukasso

Jakoś chyba się nie przyłożyłem. Rywal dwukrotnie strzelił bramki po tym jak pokręcił mojego ostatniego obronce oraz jedna po prostoapdlej, gornej pilce. Utwierdzilem się tez w przekonaniu, ze Real nie ma ławki rezerwowych, bo Ci gracze mieli by problemy żeby się załapać to średniego zespołu z OE. Strzały 6-12.

totomiX 3-1 lukasso

Zagrałem o wiele lepiej, czesciej utrzymywałem się przy pilce. W 20 minucie wyszedłem na prowadzenie, jednak przed przerwa lukasso zdołał strzelić bramke po asyscie z rzutu autowego... W drugiej połowie podkrecilem tempo i udało mi się ukuć dwie bramki. Strzały: 12-4.

Dzięki za gre.

Zagrałem bardzo dobre spotkanie. W 20 minucie rywal nie docenia szybkosci Robbena i wychodzi bramkarzem z bramki, ładna centra i 1-0. Do przerwy podwyższyłem jeszcze na 2-0. Druga polowa równiez z moja przewaga, jednak brakowało troche skutecznosci. Strzały: 15-6.

O jeaa! Moj ulubiony scenariusz! Pierwsza minuta, pierwsza akcja i 0-1 w plecy. W 20 minucie rywal zdołał podwyższyć na 2-0. Wziąłem się za gre i na szczescie tym razem gra nie była przeciwko mnie, ponieważ świetne okazje udawało mi się wykorzystywać. Strzały na koniec 10-6.

Dzięki za grę.

Ostatnio zmieniony przez totomiX dnia Pią 16:05, 26 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 16:04, 26 Gru 2008 Zobacz profil autora
Adrian1993

Posty: 930

Adrian1993 - Dr_Man 6:0

Bardzo dobry mecz w moim wykonaniu. Już w taktyce zauważyłem, że środkowi obrońcy mają czerwone strzałki i trudno będzie ich przejść. Do przerwy prowadziłem już 4:0 po golach Maloudy, dwóch Kalou i Anelki. Po przerwie wstawiam Drogbę za Anelkę i zmiennik dostaje czerwoną kartkę. Prowadziłem wtedy 5:0. Szóstą dołożyłem po dośrodkowaniu Kalou, gola zdobył Malouda.

Dr_Man - Adrian1993 0:1

Tutaj już o wiele trudniejszy mecz. Mam duże problemy z przedarciem się przez linie obronną Atletico. Na szczęście gola w 2 połowie po świetnym podaniu Paima zdobywa Kalou. Rywal prezentował się w tym meczu bardzo dobrze i gdyby nie miał takiej formy w zespole pewnie i by wygrał.

Dzięki.
Pią 16:24, 26 Gru 2008 Zobacz profil autora
lukasso

Dołączył: 14 Mar 2006
Posty: 1374

nowe ustawienie , nie chcialo mi sie kombinowac, zwykle 442
mecz bardzo wyrownany jesli chodzi o posiadanie pilki natomiast jesli chodzi o stwarzane okazji to mialem ich wiecej
rywal oddal 4 strrzalu a ja z 13
kiedy wydawalo sie ze przegram 0-2 zlatan wzial sie za gre i pieknie wkrecal w ziemie hiszpanow

dzidzi - lukasso 2:1

Mecz zaczynam dziwnym ustawieniem bo gram jednym defensywnym i jednym który ubezpiecza defensywnego zdzier
I to zadziałało. Pierwszą bramkę strzelam Ronim który dostał świetne podanie od Pirlo przerzutem nad obrońcami.
Przed dłuższy czas akcja za akcją, aż tak do 70 minuty w której lukasso strzela wyrównującą bramkę.
Ostatnie minuty to ataki z obu stron, i w 83 minucie strzelam Kaką bramkę dającą mi zwycięstwo. W tym meczu zdecydowała skutecznośc bo mecz bardzo wyrównany.
W strzałach 6-7.

dzidzi - lukasso 4:1

Również zaczynam tym samym ustawieniem i już po 20 minutach prowadzę 2:0 po dużych błędach lukasso który źle zastawił pułapki ofsajdowe.
Do pierwszej połowy mecz chyba z moją lecz bardzo lekką przewagą ponieważ lukasso nie mógł się przebic przez mój blok obronny.
Druga połowa należała do lukasso. Praktycznie cały czas atakował.
Ja wyprowadziłem jedną kontrę skuteczną i strzał Kaki był nie do obrony.
Byłem już przekonany że wygram ten mecz. Jednak lukasso nie rezygnował, i strzelił bramkę na 3:1. Pod koniec wbijam 4 gola i jest po zawodach.
W strzałach 13:12.

Podsumując oba mecze bardzo zacięte ,wyrównane lecz zdecydowała skutecznośc, w tym przypadku moja.

Dzięki!
Pią 17:23, 26 Gru 2008 Zobacz profil autora
Adrian1993

Posty: 930

Adrian1993 - gAc 3:0 0:1

W pierwszej połowie grałem świetnie. Prowadziłem 2:0 po dwóch bramkach Didiera Drogby. Po przerwie ten sam gracz puszcza piłkę pod nogami Valdesa. Rywal starał się odgryźć, ale ani razu nie zagroził bramcę Cecha. W drugim meczu za to przeważałem do przerwy. Po przerwie rywal wyprowadza kontrę i strzela bramkę Henrym. W dalszej części rywal stawia na obronę, mam problemy z przedarciem się. W 85 minucie fatalnie pudłuje po rzucie rożnym Alex.

gAc 0-3 Adrian1993

7-10 w strzałach dla Adriana trace pierwsza bramkę w śmieszny sposób niespodzianka mikołajowa dla Adriana i to podłamuje mnie trochę Adrian cześciej przy piłce się utrzymuje co sprawia ze ma dogodne sytuacje i taka też wykorzystał po wrzutce strzał głowa i bramka 3 pakuje mi sito

gAc 1-0 Adrian1993

7-10 w strzałach brak skuteczności ze strony Adriana co wykorzystuje po pięknym wypuszczeniu Henry Pakuje piekna bramkę .Mecz równiez wyrównany i zacięty lecz tym razem mi sie udaje wazne 3 pkt

gAc 3-1 rezerwa!

W pierwszej połowe 6-1 w strzałach wynik 1-1 gdzie miałem ze 3 dogodne sytuacje słupek pikła zamiast do bramki to wylatuje przed pole ale nikt nie dobija kolejne bramki zasłużone i zwycięstwo równiez byłem lepszy w tym meczu

gAc 5-1 rezerwa!

Tu mecz zdecydowanie dla mnie pierwsza połowa konczy sie chyba 3-0 w strzałach 5-0 dla mnie rezerwa rozegrał sie troche w drugiej połowie lecz to niec nie zmienia głupimi błedami traci kolejne 2 bramki przy tym strzela jedna ładna z głowki

dzidzi - rezerwa 0:3

Pierwszy mecz z moją przewagą. W pierwszej połowie grałem uważnie w obronie i mogłem spokojnie konstruowac akcje. Pierwszą bramkę strzela Roni po ładnym strzale z daleka. I tak wynik utrzymuje się do pierwszej połowy.
W drugiej rezerwa coś próbował lecz za bardzo mu nie wychodziło.
Pod koniec strzelam drugą bramkę i jest po zawodach.

Drugi mecz zupełnie inny.Szybko tracę dwie bramki po strasznych błędach Kalaca który wypuszcza wszystko przed siebie. Gdy starałem sie atakowac to albo obrońca wybijał piłkę na środek boiska. Rezerwa strzela jeszcze trzecią bramkę i niestety z mojej strony już nie mogło nic sie zdarzyc.

Dzięki!

---------------------------------------------------

dzidzi - s-m-o-l-u-ch 0:5

Do 30 minuty wyglądało nieźle.Mecz był wyrównany,nawet git mi sie grało.
Ale pod 30 minucie dostaje czerwoną kartkę i dwie bramki do szatni, więc odechciało mi sie grac.
W drugiej połowie załapałem jeszcze drugą czerwoną kartkę i karnego dla smolucha.
Skończyło sie na szczeście tylko na 5 zdzier.

dzidzi - s-m-o-l-u-ch 3:0

No tu mecz bajka. Miałem bardzo dobrą skutecznośc.
W pierwszej połowie strzelam jedną bramkę Ronim,smoluch nie mógł sie przecisnąc przez moją obronę. W drugiej połowie udaje mi się wyprowadzic kontrę -strzelcem z ostrego konta Sheva.
W loss time strzelam z główki z rzutu rożnego.

Dzięki!

Ostatnio zmieniony przez dzidzi dnia Pią 23:38, 26 Gru 2008, w całości zmieniany 2 razy
Pią 21:13, 26 Gru 2008 Zobacz profil autora
s-m-o-l-u-ch

Dołączył: 16 Sty 2007
Posty: 1481

muszę zrezygnować z tura ponieważ okazało się, że od jutra do końca roku będę miał bardzo mocno ograniczony dostęp do neta

dzidzi sry, że musiałeś wpisywać nasze mecze, ale sam właśnie się o tym dowiedziałem przed chwilą

wszystkich przepraszam za kłopot
Sob 0:13, 27 Gru 2008 Zobacz profil autora
Rafal6217

Posty: 1427

Mecz s-m-o-l-u-cha zostały zamienione na walkowery. Pozdrawiam.
Sob 10:49, 27 Gru 2008 Zobacz profil autora
Adrian1993

Posty: 930

Adrian1993 - rezerwa! 3:1

Pierwsza połowa to moja przewaga. Prowadzę 1:0 po golu strzelonym przez Maloude. W drugiej połowie do głosu dochodzi rywal i zdobywa bramkę po dobitce na pustą bramkę. Zdenerwowałem się i na 15 minut przed końcem po główce gola zdobywa Anelka. W końcówce jeszcze raz Malouda i mamy 3:1.

rezerwa! - Adrian1993 1:5

Od początku meczu przeważałem. Najpierw bramką popisał się po dobitce Cole. Drugą po główce również zdobyl J.Cole. Trzecią zdobył Malouda strzałem zza pola karnego. Fatalnie prezentował się bramkarz Atletico. Po przerwie rywal zmniejsza straty. Na szczęście dalsza część meczu to moja przewaga i udokumentowałem to dwoma golami (Malouda, Cole).

rezerwa! - lukasso 3:3

To co robia bramkarze atl madrid wola o pomste do nieba... Jedna bramka dla lukasso mozliwa reszta to szok, ale to nic w porownaniu z meczami z Adrian1993, za to moje bramy eleganckie ale co z tego wogole za duza roznieca miedzy 1 a 2 koszykiem pae meczy moglo wygladac inaczej, chocby ten jak i poprzedni z lukaso. Prowadzilem 1:0 pozniej 2:1 pozniej lukasso "strzelil" 2 gole a ja odp w 80 min strzalem z polobrotu.

dz
gAc

Posty: 984

Skąd: Ełk

gAc 0-6 lukasso

Mecz porażka w moim wykonaniu na poczatku wiekszość same niebieskie strzałki nic nie szlo;/ 3 strzały lukasso oddał 3 bramki krew zalewa nic nie szło lukasso zbunkrował sie na swojej połowie zero dostepu do bramki zmieniłem taktyke i grałem skrzydałami mijajac te skupisko obrońcców stworzyłem pare dobrych akcji ale to nic nie dało zasłużone zwycięstwo

gAc 2-1 lukasso

Tu podchodze do meczu z ta sama taktyka na maksa po bokach i wrzutki to przynosi mi ważna bramke na poczatku ale lukasso wyrównuje po zamieszaniu w polu krew zalewa mimo ze miał wiecej strzałów ja swoje wykorzystalem i tak gudjonsen pod koniec meczu wali na 2:1 i wazne 3 pkt;]
Sob 13:16, 27 Gru 2008 Zobacz profil autora
totomiX

Posty: 1635

totomiX 2-6 Adrian1993

Mój ulubiony scenariusz. Pierwsza wrzutka w meczu Adriana, główka i jest 0-1. Do przerwy było chyba 1-2. Możliwe, że nawet był remis, jednak pod koniec meczu Drogba dwukrotnie okiwał w biegu (R1) mojego obronce i zrobiło sie 2-4. Poźniej jeszcze dwa strzały i 2-6. Strzały na koniec 10-9.

totomiX 1-3 Adrian1993

To jest dopiero hit... Również pierwsza wrzutka w meczu, tylko że tym razem nie w 10 minucie tylko już w 2 minucie. Malouda głową i 0-1. W 15 minucie moj pomocnik podaje do rywala, tamten od razu daje prostopadła i 0-2. Od tego momentu przejąłem inicjatywe, jednak udało mi sie strzelić tylko jedna bramke, a okazji było pare np. dwa strzały do pustej bramki, jeden wylądował na słupku, a drugi na bocznej siatce... Kwadrans przed koncem Drogba znowu przebiega obok mojego obroncy i nie myli sie w sytuacji sam na sam. Koncówka nudna. Strzały 9-10.

Sob 14:45, 27 Gru 2008 Zobacz profil autora
dzidzi

Posty: 2750

Skąd: P-ce

dzidzi - gAc 2:0

Mecz wyrównany, mało strzałów,dużo zadziorności.
Pierwszą bramkę strzelam po rzucie rożnym,główkuje Kaka-bramkarz broni i wtedy do pustej pakuje piłkę do bramki Sheva. Do pierwszej nic sie nie zmieniło.
W drugiej gAc przycisnął lecz trudno było mu sie dostac pod moje pole karne.
W 70 minucie strzelam drugą bramkę,strzela Roni z ostrego ,bramkarz wypuszcza przed siebie i Pirlo ładuje potężną bombę pod poprzeczkę.
Pod koniec parę akcji z obu stron lecz nic nie drgnęło na tablicy wyników.

dzidzi - gAc 0:4

Również mecz wyrównany,zacięty więc nie sugerowac sie wynikiem bo nie powinien byc taki wysoki zdzier
gAc przed przerwą strzela Henrym po długim roku i tylko tą bramkę widzieliśmy w 1 połowie. W strzałach miazga 1:2 zdzier
W drugiej hmm nie mogłem sie przebic przez obronę gAca, a jak już się przebiłem to coś metalowego go uchroniło.
Pod koniec od 75 do loss time gAc strzela mi 3 szybkie bramki i jest po zawodach.

Dzięki!
Sob 15:47, 27 Gru 2008 Zobacz profil autora
totomiX

Posty: 1635

totomiX 3-1 DR_man

Prowadziłem 2-0. W 50 minucie rywal strzela bramke kontaktowa. W 65 minucie mam czysta pozycje do strzału, jednak rywal fauluje mnie w polu karnym za co dostaje zaledwie zółtą kartkę... karnego nie wykorzystałem, ale za w 80 minucie przypieczentowałem swoja wygrana gole z akcji.

totomiX 4-2 DR_man

Szybko wyszedłem na prowadzenie, jednak równie szybko zaczałem przegrywać. Rywal zdobył gola po wrzutce i po ładnej akcji. Przed przerwa doprowadziłem do remisu. W 60 minucie identyczna sytuacja jak w pierwszym meczu, rywal fauluje mojego napastnika w polu karnym przed samym strzałem, sedzia znowu pokazuje tylko żółtą kartkę, jednak tym ramem wykorzystałem karnego. Pod koniec podwyzszyłem na 4-2.

Sob 17:30, 27 Gru 2008 Zobacz profil autora
Adrian1993

Posty: 930

Adrian1993 - dzidzi 5:1

Od początku mimo wszystko przewaga rywala, nie mogłem jakoś wejść w mecz. Jednak w 30 minucie za sprawą Drogby oddałem swój pierwszy strzał w meczu, który wpadł w bramkę. Do przerwy w strzałach 2:7 dla rywala. Po przerwie dzidzi wyrównuje. Do końca istniał jednak tylko teatr jednego aktora jakim był Drogba. Zdobył on 4 gole i nie dawał szans obrońcom uciekając im na kilka metrów. Strzały 11:13 dla rywala.

dzidzi - Adrian1993 1:4

Tym razem ja zaczynam kapitalnie mecz, aplikując dwie bramki w 20 minut. Rywal zaraz po przerwie odpowaida golem Pirlo. Strzelam gola na na 1:3 i rywal zaczyna grać bardzo ostro. Dostaje jedną czerwoną kartkę, a w międzyczasie zdobywam gola. Do końca mogłem strzelić jeszcze kilka goli, ale nie mogłem się wstrzelić. Strzały 5:19 dla mnie.

Dzięki.

Ostatnio zmieniony przez Adrian1993 dnia Sob 18:39, 27 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 18:39, 27 Gru 2008 Zobacz profil autora
DR_man

Posty: 413

DR_man 1:0 rezerwa!
strzały 12-9

Od początku staram się atakować, owocuje to dośrodkowaniem z lewej strony i Forlan prosto w słupek. Gra była bardzo wyrównana, doskonałą sytuację zmarnował przeciwnik, po wbiegnięcoi mojego obrońcy w napastnika. Było kilka okazji po obu stronach, ale nic z tego nie wyszło. Drugą połowę zaczynam podobnie jak pierwszą, tylko tym razem Aguero trafia dyńką w słupek. Niezwykła nieskuteczność naszych piłkarzy skończyłaby się pewnie bezbramkowym remisem, ale zostaje sfaulowany na 25 metrze. Do piłki podchodzi Aguero i pokonuje bramkarza.

DR_man 2:1 rezerwa!
strzały 6-11

Tutaj już widać było, że rezerwa! chce wygrać spotkanie. Atakuje na początku, ma ze rożne pod rząd, jednak to ja stzelam gola Forlanem z 15 metrów. Nie mija 10 min, a gdy po dośrodkowaniu, piłkę obrońcy wygarnia Aguero i nie ma problemu ze strzałem na pustą. Potem ograniczałem sie głównie do kontrataków, byle nie stracić. W ostaniej akcji przeciwnik wkońcu trafia do siatki, ale zarazem sędzia zakończył spotkanie, co pozwala mi zdobyć bardzo ważne 6 pkt.

Dzięki.
Nie 0:08, 28 Gru 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Xmas Cup 2008 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)