Grupa E [I Faza Grupowa]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Xmas Cup 2008 Zobacz poprzedni temat

Post Grupa E [I Faza Grupowa]

Witam wszystkich w grupie E. W tym temacie podajemy wyniki waszych potyczek. Mam nadzieję, że rozegramy fazę grupową bez problemów. Życzę przyjemnej zabawy.

żwiras13 6-1 Qwerty

TERMIN NA ROZEGRANIE MECZÓW FAZY I GRUPOWEJ MIJA W ŚRODĘ (24.12) O GODZ. 21.00.

jakichkolwiek błędach pisać na [link widoczny dla zalogowanych]

Ostatnio zmieniony przez Biszkopt dnia Śro 19:56, 24 Gru 2008, w całości zmieniany 7 razy
Wto 20:10, 23 Gru 2008 Zobacz profil autora

żwiras13 (AS Roma) 3:0 andzi (Juventus)

Nie znoszę takich meczy. Cisnę rywala, ale nic nie wpada. Trafiam w słupek, kontra żwirasa i gol. Zaraz następna kontra i 2:0. Mnie się odechciało grać, a do tego gracze Romy za często uciekali się do wybicia piłki z własnego pola karnego. Później tracę bramkę po dośrodkowaniu, bo mój obrońca stoi jak kołek.

andzi (Juventus) 4:0 żwiras13 (AS Roma)

Wkur***** się. Rywal tym razem nie miał tyle szczęścia, bo tym razem moi zawodnicy byli skuteczni. Żwiras stworzył może ze 3 dobre sytuacje na bramkę, ale tym razem Buffon nie dał się pokonać.

Sob 17:52, 20 Gru 2008
PRZENIESIONY
Wto 20:11, 23 Gru 2008

50ml-Ben_Ass 3:1(pytanie : pytanie)
no w takich lagach dawno nie gralem,nie wiem czyja to wina ale zgralismy ten mecz na 3 serwerach i wszedzie tak samo,najpierw C3L(20')gdzie strzelam Raulem,pozniej MyDevil(37')Robenn po lamerskim wolnym i SejNet(41')po wrzutce z rogu Pepe,sprezentowalem honorowa bramke mojemu kochenemu Juve po zabawie w polu karnym,jak warunki sie poprawia bedzie nastepny,
thx

Sob 19:47, 20 Gru 2008
żwiras13

Dołączył: 23 Sie 2008
Posty: 74

żwiras13-Qwery 2-1
mecz bardzo ciezki duzo gry w srodku pola przeciwni w 1 polowie nie dostaje sie pod moja bramke ani razu i nie oddaje zadnego strzalu ja mialem ich 4 z czego 1 gol tottiego do przerwy 1-0 po przerwie przeciwnik zmienia ustawienie na bardziej ofensywne ale zaraz po tym traci bramke znow totti z ok 25 metrow strzela gola i jest 2-0 za chwilke przeciwnik oddaje 1 strzal w meczu i strzela gola ijest 2-1 wiecej strzalow kolega nie oddal strzaly 8-1wynik 2-1

Qwerty-żwiras13 1-6
pierwsza polowa zaczyna sie dobrze dla mniestrzelam gole po kombinacyjnych akcjach w 11 totti 19vucinic i 23 vucinic dobra gra daje efekty i pirwsza polowa konczy sie 0-3 w drugiejpolowce w 54 min strzela totti potem dostaje czerwona kartke ale dalej gram do przodu i w 69 min perrota na 0-5 i zaraz totti w 71 na 0-6 kolrga strzela bramke chonorowa w 73 giggs i nic sie juz nie dziej
dzieki za mecze powo dalej

Ben_Ass-żwiras13 2-2
mecz zaczyna sie bardzo twarda gra z obus tron ciaezko sie przebic pod pola ikarne ja strzelam szybko 2 bramki po kombinacyjnych akcjach ale kolega do przerwy wyrownuje strzlajac tez 2 bramki w 2 polowie ciagle proby z obu stron lecz nikt nic nie ustrzelil i skonvczylo sie podzialem pkt

żwiras13-Ben_Ass 8-2
ten mecz to moja przewaga dobra gra w srodku pola i odbiory pilek do przerwy zdobywam 2 gole i jest 2-0 poprzerwie szybko strzelam gola i kolega zmienia ustawienie na ofensywne czego widac skutek dobre kontry powduja ze na 5 min przed koncem jest 7-0 dostaje czerwona kartke kolega strzela 1 golaprzez dziure w murze drugie za chwile z akcji ja jeszcze dokladam gola i koniec 8-2 strzaly 18-4 dziekipowodzenia

Ostatnio zmieniony przez żwiras13 dnia Nie 15:55, 21 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 12:20, 21 Gru 2008

50ml-Ben_Ass 3:4(19:9)
wreszcie czysty mecz bez lagow szczęśliwy ale co tu duzo mowic,takie mecze tez sie zdazaja,po pierwszej polowie prowadze na luzie 3:1,w strzalach 14:5,myslalem ze samo sie wygra a tu po 20 minutach 2 polowy trace 3 bramki i 3:4 dla Juve,mozna bylo zremisowac,mozna tez bylo wygrac ale RvN 2 razy trafil w slupek i w ostatniej akcji poprzeczka,Trezeguet tez zaliczyl slupek,
thx,powo

50ml-andzi 5:1(pytanie : pytanie)
andzi-50ml 1:2(11:11)
pierwszy mecz grany na raty,pierwsza czesc,15min,gralismy wczoraj i bylo 2:1,dogrywalismy dzisiaj,mowilem andziemu zeby niejadl zaduzo obiadu,ale nie posluchal i gral jakos bez polotu,wolno radosny pierwsza polowa bez goli,do przerwy w strzalach 14:5,w 2 polowie szybko strzelam 3 bramki i spokojnie kontroluje gre,pod koniec dokladam jeszcze jedna,
1 polowa 2 meczu to powtorka pierwszego spotkania,Raul w zastepstwie RvN strzelil 2 bramki,do przerwy 8:2 w strzalach,2 polowa to przewaga andziego mial sytuacje ale Jurek doskonale sie spisal i zachowal czyste konto,
thx,powo

50ml-żwiras13 5:0(17:3)
żwiras13-50ml 1:2(10:12)
podchodzilismy do tych mecz pare razy,ale przez moje lagi w sobote i niedziele niestety sie nie udalo,pierwszy mecz to totalna miazga,w pierwszej polowie RvN ustrzelil hat-tricka,w drugiej polowie(po zmianie serwera)zle sie poczul i usiadl na lawie,jego zmiennik Raula dlozyl 2 trafienia,
2 mecz lepszy w wykonaniu Romy ale nadal z moja przewaga,obejmuje prowadzenie,żwiras doprowadza do remisu,ponownie Robenn daje mi prowadzenie,żwiras mial chyba jeszcze slupek,
thx,powo

Ostatnio zmieniony przez 50ml dnia Pon 19:14, 22 Gru 2008, w całości zmieniany 2 razy
Pon 16:14, 22 Gru 2008
Wto 20:12, 23 Gru 2008

TABELA ZAKTUALIZOWANA PROSZĘ NIE EDYTOWAĆ POPRZEDNICH POSTÓW!
Wto 20:41, 23 Gru 2008 Zobacz profil autora
Qwerty

Dołączył: 28 Wrz 2007
Posty: 123

Skąd: Minsk

Qwerty 5-1 Ben_Ass

Mecz kontrolowalem strzelilem szybko bramke , ale przeciwnik wyrownal i dalej juz sie posypal grad bramek z poczatku drugiej polowy.

Qwerty 3-2 Ben_Ass

Tutaj bardzo emocjonujacy mecz kolega mowil ze sie spieszy ale zemna zagra no to gramy wychodze na prowadzenie przewaga sie trzyma pozniej wyrownanie i wyjscie Ben-Assa na prowadzenie i pod koniec meczu strzelam 2 bramki i ustawiam ustawienie na defensywne a tu patrze i przeciwnik do mnie pisze "Idz w pizdu" i wychodzi zostalo wtedy 13 min do konca meczu spowodowane to bylo pewnie tym ze z okolo 2 min ustawialem formacje , a on sie spieszyl ale to nie moja wina jak sie zgodzil grac to niech gra musialem ten mecz wygrac zeby dalej walczyc o awans to wraz ze zmiana sytuacji na boisku (strzeleniem bramki) zmienialem formacje dla mnie to normalne bo mam juz dosc przegrywania w koncowkach.

ps.Przeciwnik napisal na gg ze ten mecz nie trzeba dokanczac i jest 3-2 dla mnie.

Dzieki , powodzenia dalej!!
Wto 21:07, 23 Gru 2008 Zobacz profil autora

Ben_Ass (Juventus) 3:1 andzi (Juventus)

Nie wiele pamiętam. Wiem, że mój Del Piero zwalił naprawdę dwie dobre akcje mur Nie wykorzystane sytuacje mszczą się i za chwilę przegrywałem 1:0 szczęśliwy. Później straciłem bramkę na 2:0. W końcówcę strzelam bramkę po rykoszecie, ale Ben_Ass zaraz przypieczętował swoje zwycięstwo. Ogólnie mecz wyrównany i byłem rozczarowany po nim cool

andzi (Juventus) 4:2 Ben_Ass (Juventus)

Mecz, który obfitował w wiele sytuacji podbramkowych. Tym razem szczęście po mojej stronie i moi zawodnicy byli skuteczniejsi.

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

Qwerty (Manchester Utd.) 2:6 andzi (Juventus)

Hmmmm... mecz raczej z moją przewagą bo mogła być dwucyfrówka przy odrobinie szczęścia. Mecz grany na raty, więc nie wiem jakie były statystki pomeczowe smutny.

andzi (Juventus) 2:0 Qwerty (Manchester Utd.)

Pierwsz połowa zdecydowanie pod moje dyktando. W strzałach 9:0 dla mnie, co przełożyło się na prowadzenie 2:0. Następnie OOS i gramy od nowa. Druga połowa już wyrównana. Rywal raz trafia w słupek ;D Ja też coś tam zmarnowałem. Ogólnie zasłżenie wygrałem. W strzałach na koniec 12:4 dla mnie.

Wto 21:59, 23 Gru 2008 Zobacz profil autora
Ben_Ass

Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 567

Skąd: Górny Śląsk

Qwerty napisał:

Tak, oba mecze kontrolowałeś moim zdaniem radosny))))) Po każdej bramce grzebanie w formacjach plus dwa razy brak synchronizacji ale na koniec to już przesada jak ich tam przesuwał po dwa milimetry każdego, potem 3 razy zmieniał miejscami. Zaczęliśmy grę i .. OOS. Nie miałem czasu i siły żeby dokańczać to.
P.S. Kto wsadził Juve w pierwszy kosz ?! radosny))
Wto 22:28, 23 Gru 2008 Zobacz profil autora

Sorry chłopaki ale musze zrezygnować z tura. Powód?? Niestety problemy osobiste :/
Wto 21:16, 23 Gru 2008
Wto 23:54, 23 Gru 2008

Tabela zaktualizowana.
Proszę 50ml i Qwertego o rozegranie meczów gdyż od tego będzie zależeć kto awansuje do kolejnej rundy.

Śro 12:45, 24 Gru 2008 Zobacz profil autora

50ml-Qwerty 5:1(15:6)
Qwerty-50ml 0:3(3:14)
przed meczem Qwerty mowil ze brakuje mu pkt. do awansu,ja natomiast powiedzielm ze odemnie w prezencie go nie dostanie :)nie ma co za bardzo opisywac,duza przewaga,w 1 spotkaniu juz po 20 minutach prowadzilem 3:0 i spokojnie gralem,ManU oddalo z 2-3 grozne strzaly ale Iker dobrze sie spisywal,u mnie czerwony Robenn rozbi miazge na skrzydle,
w 2 meczu Qwerty zagral 7 na wlasnej polowie zeby wywalczyc upragniony remis,ja tak samo(4-4-2A) i juz w 25' RvN daje mi prowadzenie pod koniec polowy doklada swoje trafienie Raul,w 2 polowie zagralem 3-4-3 i dolozylem w 84' jeszcze jedna Robennem,

Wszystkim serdecznie gratuluje Wink

Do końca o awans walczył Qwerty, ale niestety nie potrafił nawet zremisować z 50ml. gitara
Śro 20:07, 24 Gru 2008 Zobacz profil autora

Dziękuję za bezproblemowe rozegranie wszystkich meczy w terminie.

Czw 18:40, 25 Gru 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Xmas Cup 2008 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)