Grupa F [Faza Grupowa]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Xmas Cup 2008 Zobacz poprzedni temat

Uwaga!

Termin na rozegranie wszystkich meczy grupowych mija 24.12.08. o godzinie 21.00.

Ostatnio zmieniony przez Sinus dnia Pon 1:12, 22 Gru 2008, w całości zmieniany 6 razy

strzały 16-3

Od początku ruszyłem do huraganowych ataków. Stwarzałem sobie dobre sytuacje ale nie mogłem nic trafić. Jednak wkońcu udaję mi się strzelić gola, a zaraz potem dokładam drugiego. W drugiej połowie przeciwnik zmienia na 4-3-3a, co daje mu gola, jednak Forlan był bardzo dobrze dysponowany tego dnia i mamy 4-1.

DR_man 1:1 Rafal6217
strzały 8-6

Tutaj już się trudniej grało. Na początku zrobiło się gorąco pod moją bramką, więc bez namysłu użyłem [] co skończyło się wyjściem za obrońcę Aguero, który dograł piłkę do Forlana, a ten trafia do pustej bramki. W następnej akcji ogromnego pecha miał rywal trafiając 2x w poprzeczkę. Druga połowa była dosyć nudna, Rafal trafia gola po dośrodkowaniu z rożnego.

Dzięki.
Sob 13:08, 20 Gru 2008 Zobacz profil autora
Sinus

Posty: 974

Sinus 1:3 Rafal6217

Szybko tracę 3 bramk i równie szybko się załamuję. Rafal wykorzystuje najlepsze okazje i 1 połowa to 3 w plecy. W drugiej udaje mi sie ustrzelić tylko 1 bramkę. Niestety to za mało. Osobiście uważam, że Juventus jest zrobiony za słabo ogólnie a z takimi statami powinien wylądować w 2 koszyku. Bo Bayern nic mu nie ustępuje.

Sinus 2:1 Rafal6217

mecz wyrównany. 1 połowa to ogólnie nudy. Nic się nie dzieje. Sporadycznie jakieś tam akcje są. 2 połowa już ciekawsza. Biegne lewą flanką. Chcę sobie nastawić Iaquinte na wrzutkę i naciskam [] a następnie X i komputer za Rafala robi mi wślizg w nogi i jest czerwo. Parę chwil potem tracę bramkę po wrzucie z rogu. Wysoki Toni robi co powinien. Jakiś czas później udaje mi się dwukrotnie wykorzystać dziurę w obronie i są 3 pkt szczęśliwy

dyzy

Ostatnio zmieniony przez Sinus dnia Sob 15:37, 20 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 15:36, 20 Gru 2008 Zobacz profil autora
DR_man

Posty: 413

DR_man 2:2 Sinus

Oba mecze podobne. Mało się działo, a gdy nadarzała się jakaś dobra sytuacja to zazwyczaj padała bramka. W pierwszym meczu przegrywałem już 2-0, ale udało się doprowadzić do wyrównania. W drugim wygrywam 1-0, lag ;/. Zaczynamy od nowa 1-2 ;/ i wyrównuje, potem Maniche mógł jeszcze strzelić, ale to nawet nie było blisko bramki.

Strzały: 7-7
Już piąta minuta spotkania i prowadzę 1:0. Sinus nie daje łatwo za wygraną i jeszcze do końca pierwszej połowy ustala wynik na 1:2. Wiedziałem, że tak będzie ;/ na drugą połówkę wychodzę nie do końca pewny siebie. Ataki suną z dwóch stron, koło 80 minuty udaję mi się uratować cenny punkt z nieprzeciętnym Juve. W sumie mecz wyrównany, choć strzały Sinusa groźniejsze - dwa w poprzekę.

Sinus - Remek 0:2
Strzały: 2-9
No tutaj to już się podjarałem, nic nie wskazywało na to, że wywiozę 3 pkt. Mecz podobnie jak 1 bardzo wyrównany z moją przewagą uderzeń na bramkę. Strzelcem obu bramek dla Atletico Aguero i to pod koniec.
Dzięki bardzo

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Remek - Rafał6217 2:1
Strzały: 7-10
Od początku meczu widoczna przewaga Bayernu, chociaż moi obrońcy wykonywali solidną pracę odbierając piłkę rywalom z Niemiec. Tak przez większość meczu, miałem sporo szczęścia, kilka kociłów w moim polu karnym, ale jakoś wychodzę z twarzą. Gola pop ładnej główce dla Bawarczyków zdobywa któryś z napastników. Ja nie załamuję się i walczę do końca, czego efektem jest gol kontaktowy. Tym samym podcinam skrzydła przeciwnikowi, od tego momentu wyczułem, że Rafał nie jest zadowolony szczęśliwy Około 75 Forlan strzela na 2:1. czym ustala wynik tego meczu.

Rafał6217 - Remek 1:4
Strzałyzagubiony-?
W tym boju Rafał stawia wszystko na jedną kartę, ponieważ awarensy na czerwono wszystkich piłkarzy to nie przypadek. O dziwo to ja otwieram wynik tego meczu, niestety rywal po chwili odpowiada i jest remis. Kiedy był loss time pierwszej połowy, a piłkarze myślą o zejściu do szatni Forlan zostaję wypuszczony i wychodzi sam na sam. Niestety zostaję brutalnie sfaulowany od tyłu. Konsekwencją jest czerwona kartka i gra w osłabieniu. Jeszcze z tego samego wolnego sam poszkodowany zdobywa gola pięknym strzałem i jest 2:1 po 45 minutach. Druga połowa zaczyna się ciekawie, druga czerwona dla Bayernu i naprawdę 3 pkt oddalają im się, ba żeby nawet 1 pkt był... Atletico długo nie czeka i przeprowadza bardzo groźne akcje. Sporo ich było, w szczególności sam na sam z GK. Udaje się wykorzystać tylko dwie i tak kończy się ten emocjonujący mecz.

Remek - DR_man 0:3
Jakiś niemrawy mecz z mojej strony, rywal bezlitośnie wykorzystał wszystkie moje słabości w tych 90 minutach. Ładnymi strzałami zza 16 metrów popisali się między innymi Forlan i Aguero. Ja próbowałem coś tam zrobić, ale nic nie szło. Zasłużona wygrana DR_mana.

DR_man - Remek 1:3
Tutaj już o niebo lepiej zagrali moi zawodnicy, szybko otwieram wynik meczu , za sprawą Diego Forlana. Rywale nie odpuszczali, co widać po chwili na tablicy: 1-1. Po tym golu sprężyłem się na maksa, moi podopieczni spisywali się w tym spotkaniu naprawdę dobrze, zdobyłem gola na 2:1 i zrobiło się pewniej. Kiedy była 75 minuta, otrzymuję reda za brutal kose. Jednakże DR_man nie wykorzystał przewagi i to jeszcze ja dobijam go w 87 min.

Ostatnio zmieniony przez Remek dnia Sob 20:36, 20 Gru 2008, w całości zmieniany 2 razy

Strzały: 8-6
Pomimo bezbramkowego wyniku spotkanie dość ciekawe. W pierwszej połowie najdogodniejszą sytuacje miał mati, jego zawodnik strzelił w poprzeczkę. W 2 trochę przejąłem inicjatywę i próbowałem coś ugrać. Niestety nic nie wychodziło i mecz zakończył się właśnie takim wynikiem.

mati - Remek 2:3
Nie znam strzałów, bo okno gry mi się zamknęło :/ Ale przejdźmy do opisu samego pojedynku. Chelsea jako 1 otwiera wynik meczu i to już w 3 minucie, jednak nic nie trwa wiecznie i nie mija 1.5 minuty i już na tablicy widnieje rezultat 1:1. W tym spotkaniu Chelsea grała pewniej, natomiast moi zawodnicy chcieli długo szanować piłkę. Jeszcze przed przerwą Drogba zamienia wrzutkę na gola i jest 1:2. Po przerwie postanowiłem zmienić taktykę na nieco bardziej ofensywną, nie musiałem długo czekać na owoce tego, bo już w pierwszej akcji doprowadzam do remisu 2:2. Końcówka należała do mnie, zwycięską bramkę zdobywa Forlan z główki po rożnym oczywiście w loss time. Także trochę szczęśliwa wygrana, no ale liczą się 3 punkty. mati miał w tym boju z jakieś daw słupki.

Nie 17:04, 21 Gru 2008 Zobacz profil autora
DR_man

Posty: 413

DR_man 0:2 mati

Zaczynam od dobrego dośrodkowania, i z pięciu metrów nie trafia Forlan (coś jak Lewandowski z Feyenordem). Mecz zacięty, niewiele się działo. W drugiej połowie rywal stworzył sobie 2 okazje i dwa razy trafił do siatki.

DR_man 2:1 mati

Ciekawszy mecz. Zaraz na początku tracę bramkę, jednak L.Garcia po obejściu wyrównuje. Potem obaj próbowaliśmy stworzyć jakąś dobrą okazję, jednak ciężko było coś ugrać przy defensywnemu ustawienia gracza mati 4-3-3b. W 44 min. drugiej połowy idzie podanie w pole karne, przyjmuje ją Simao i strzałem z miejsca pokonuje bramkarza.

Dzięki.

===============================================================

DR_man 5:2 rezerwa!
strzały 8-5

DR_man 4:0 rezerwa!
strzały 9-6

Hmm... Nie wiem dlaczego, ale rywalowi wyraźnie nie szło w ataku. Gdy dochodził już do bardzo dobrych okazji to kończyły się one na moim bramkarzu. Trzeba przyznać, że kawał dobrej roboty wykonał Forlan, który strzelał jak szalony nękając bramkarza przecwinika. Ogólnie mecze czasami z lekką moją przewagą, niezłe dryblingi gubiły obrońców czy pomocników, co w efekcie zaowocowało takimi, a nie innymi wynikami.

Dzięki.

Ostatnio zmieniony przez DR_man dnia Nie 18:05, 21 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 17:30, 21 Gru 2008 Zobacz profil autora
mati

Posty: 374

mati 2:2 Rafal6217
Rafal6217 0:9 mati

Pierwszy mecz z moją wyraźną przewagą której jednak nie potrafiłem wykorzystać. Skończyło się na 2:2. Drugi mecz jak widać po wyniku miał jednostronny przebieg. Rafała szybko opuściły chęci do gry po stracie kilku kolejnych bramek. Ostatecznie skończyło się na wysokiej wygranej. Jedną z bramek była bramka samobójcza którą strzelił sam bramkarz radosny

rezerwa! - sinus atl madrid - juve 0:3

Jak nie idzie tak nie idzie tak nie idzie nawet w losowaniu przechlapane...
Mecz z przewaga rywala ale mialem tez okazje po ktorych powinienem trafic, rywal trafia w 20 min a 2 gole doklada w ostatnich 20 min, mogl strzelic wiecej jak i ja ale ten wynik sprawiedliwy

sinus - rezerwa! 1:2

Pierwsza polowa dominacja rywala w shotach 2:10 no prowadzenie 1:0. W drugiej polowce jush cios za cios no i wkoncu dopisalo mi szczescie bramka w 70 min i w loss time !!! nie ma jak wygrac golem w loss !!!

rezerwa! - Remek 4:0

Wkoncu skutecznosc wyrownany mecz wsumie ale ja stworzylem ze 2 okazje wiecej no i do tego skutecznosc, jak nie ja, po 20 min bylo jush 2:0 w ostatnich 3 min dolozylem kolejne 2

Remek - rezerwa! 3:3

Pierwsze 10 min i przegrywalem 0:2 pozniej mecz remisowy ale zarowno mnie jak i rywalowi nie chcialo wpasc a to broni bramkarz a to slupek a to obok bramki. Za to w drugiej polowie wrocila skutecznosc i w 60 min 2:2 a powinno byc 3:2 dla mnie... pozniej cios za cios z moja lekka przewaga w 75 min bezsensowny moj faul i dostaje czerwo !!! Mimo to trafiam w 85 min !!! Myslalem o nastepnym meczu no i Remek wyrownal... Jeszcze po bledzie obroncy sam na sam miale ale obok slupka...

dz chlopaki powo dalej

Ostatnio zmieniony przez rezerwa! dnia Nie 22:01, 21 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 21:20, 21 Gru 2008 Zobacz profil autora
Sinus

Posty: 974

Podliczone, każdy moze wyjść. Nie edytujcie postów. Pod tym.
Pon 1:12, 22 Gru 2008 Zobacz profil autora
Remek

Posty: 648

PROSZĘ ROZGRYWAĆ MECZE, DO JUTRA CZAS, SZCZEGÓLNIE rezerwa! Wtedy podliczę grupę, oczywiście przyznając każdemu 2xWO z Sinusem.
Wto 18:20, 23 Gru 2008 Zobacz profil autora
rezerwa!

Posty: 600

rezerwa! - Rafal6217 3:2

Poczatek niezly w moim wykonaniu, w 10 min strzelam po kontrze a w 25 min dokladam kolejnego gola, pozniej moglm cos dolozyc lecz Rafal6217 zaczal grac i zrobilo sie w 40 min 2:2 ale zaatakowalem jeszcze w los time no i po 2 dobitce pokonalem bramkarza. Druga polowka wyrownana lecz nic juz nikomu nie wpadlo najblizej byl rywal w 85 mi zaliczyl slupek. Mecz wyrownany lecz ja mialem 1,2 sytuacje wiecej no i wygralem.

Rafal6217 - rezerwa! 1:4

trace gola jush w 5 min a pozniej rywal przestal grac a mnie pilka chodzila jak po sznurku na koniec polowki strzaly 9:1 dla mnie i prowadzilem tylko 2:1. Druga polowa podobna na poczatku strzelam 3 a na koniec w loss dokladam z karnego 4 !!!

Sinus_________10___00___00___10__00__30___-30___000

Tabela podliczona, czekamy jeszcze jutro na dwumecz rezerwa - mati i wszystko będzie tip top szczęśliwy Powodzenia Wam! Macie o co walczyć !
Wto 22:51, 23 Gru 2008 Zobacz profil autora
mati

Posty: 374

mati 2:2 rezerwa!
rezerwa! 0:2 mati

Mecze decydowały o tym kto zdobędzie 3 miejsce w grupie. Rezerwa! miał 2 pkt przewagi więc musiałem zdobyć co najmniej 4 pkt tak więc zrobiłem radosny
Pierwszy mecz bardzo wyrównany na prowadzenie wychodzi przeciwnik, ale nie trwało to długo bo szybko doprowadzam do remisu. Po jakimś czasie wychodzę na prowadzenie ale rezerwa! nie daje za wygraną i zdobywa bramkę na wagę remisu.
Drugie spotkanie z moją przewagą, bez większych problemów wygrywam 2:0.

Sinus________10___00___00___10__00__30__-30___000

Wszystko podliczone za Sinusa. Dziękuję za rozegranie meczów i powo dalej w turze szczęśliwy

Poprawione, sry rezerwa! zdzier

Ostatnio zmieniony przez Remek dnia Czw 14:20, 25 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz

Posty: 2635

Dziękuję za bezproblemowe rozegranie wszystkich meczy w terminie.

Czw 18:41, 25 Gru 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Xmas Cup 2008 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)