Grupa B - Dywizja II

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Alternative Cup ed.V Zobacz poprzedni temat

GRUPA B - DYWIZJA II

Jako namiestnik grupy prosze wszystkich o zachowaniu kultury języka w stosunku do rywala Wink Zycze powodzenia oraz prosze o obszerne opisy ze screenami i bramkami Wink

M__Zawodnik____Mecze___W_R_P____+__-___Pkt
1._LGZuczek_______8_____6_2_0___21__5___20 AWANS!

Czas na rozegranie meczy grupowych mija 7 maja o godz. 23.59

Ostatnio zmieniony przez Marv dnia Śro 21:49, 07 Maj 2008, w całości zmieniany 21 razy
Pią 9:06, 02 Maj 2008 Zobacz profil autora
promil

Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 737

promil 1-1 Sebus93
w strzałach: 7-5 dla mnie

Kiepskie warunki :/ niestety. No ale jakoś dograliśmy mecz, jednak na razie tylko jeden , rewanż później. Pierwsza połowa dość wyrównana, niestety na już na początku dostaję czerwo i gram w osłabieniu ;/, zaraz po tym rywal jako pierwszy wpisał się na listę strzelców. Druga połowa już z moją wyraźną przewagą, sporo niewykorzystanych sytuacji z braku wyczucia tempa przez te problemy z płynnością gry.
W końcu zdobywam gola, nawet niezła brameczka radosny, ale jak się okazało była to ostatnia w tym meczu. No i tylko podział pkt.

dzięki

Ostatnio zmieniony przez promil dnia Pią 23:02, 02 Maj 2008, w całości zmieniany 4 razy
Pią 18:07, 02 Maj 2008 Zobacz profil autora
Sebus93

Dołączył: 29 Lut 2008
Posty: 362

Sebus93 5-1 Promil Rewanz

Heh Dziwny mecz od samego pocatku atakuje Ekwador lecz swietnie bronil bramkarz i oczywiscie mialem duzo szczescia,Tak toczyla sie gra az do pewnego momentu, Kanoute wybiega sam na sam z bramkarzem i fauluje go obronca za co zostal ukarany czerwona kartka.To nie koniec koszmaru Ekwadoru Rzut wolny po tym faulu i gola strzela sam poszkodowany.Trener Ekwadoru zmienia ustawienie i gra 3 obrncami co potem wykorzystuje mali w kolejnej kontrze i Diallo strzela bramke.Lecz chwile pozniej bramke kontaktowa zdobywa Tenorio po pieknym strzale z okolo 23 metrow.W drugiej polowie roszke sie wyrownalo lecz nadal atakowal Ekwador ale juz czesciej kontratakowali co zaowocowalo kolejna bramka...I na koniec zupelnie nei bylo widac obrony tylko dlugie pilki i tak padly kolejne 2 bramki.Ogolnie to wynik powienien byc zupelnie inny ale kontratakowac tez trzeba umiec:](to taki zarcik).
Bardzo widoczny byl komfort swojego boiska graczy Mali Ale wynik i tak jest niesprawiedliwy choc pilka bywa czasem bardzo okrutna

Dzieki za super meczyk ;]

Ostatnio zmieniony przez Sebus93 dnia Pią 23:17, 02 Maj 2008, w całości zmieniany 1 raz

Sebus93 3:3 menell987

W 2 meczu moj rywal bierze sie do roboty chyba w pierwsze 20 min prowadzi juz 2:0 ja sobie mysle co z tego nie takie mecze sie wygrywalo szczęśliwy strzelam na 2:1 na poczatku 2 polowy nastepnie po moim golu szybka riposta ze strony rywala i mamy 3:1 nastepnie ciagle napieram i strzelam kolejno 2 bramki jak ja je nazywam tzw biedaki po ziemi szczęśliwy i tak sie konczy meczyk

dzieki i powo dalej

PS: Jutro bede gdzies od godziny 12:00 do 15:00 na kompie wiec jak cos pisac !!!

Ostatnio zmieniony przez menell987 dnia Sob 12:07, 03 Maj 2008, w całości zmieniany 3 razy
Sob 11:30, 03 Maj 2008 Zobacz profil autora
Sebus93

Posty: 362

LGZuczek 3-0 Sebus93

Poczatek meczu bardzo nudny obie druzyny czekaly na blad przeciwnika i sie doczekali pierwsza bramke zdobyl Dos Santos pieknym uderzeniem z 25 metrow lewa noga centralnie w okienko bramki.
Chwile puzniej kolejny blad w kryciu i mamy kolejna bramke dla Tunezji i strzela ja Jaidi ta bramka to taka "szmata" zza pola karnego caly czas po ziemii :/... i taki wynik utrzymal sie do przerwy w miedzy czasie bylo jeszcze kilka okazji.Druga polowa zdecydowanie nalezala do pilkarzy z zachodniej Afryki bylo kilka sytuacji a najlepsza mial Kanoute strzal z 28 metrow z rzutu wolnego i... Pilka trafia w slupek chwile pozniej switne podanie otrzymal Diallo ale nie trafil sama na sam z bramkarzem, kiedy wydawalo sie ze wynik utrzyma sie do konca w 40 minucie kontre przeprowadzili Tunezyjczycy i Jaidi strzela swoja druga bramke.Taki wynik utrzymal sie do konca meczu.A co do wyniku to mogl tu pasc prawie karzdy rezultat,ale coz Gracze Mali udowodnili w poprzednich meczach ze grajac na swoim terenie potrafia odebrac punkty nawet najlepszym druzna

Dzieki i powo
Sob 12:51, 03 Maj 2008 Zobacz profil autora
menell987

Posty: 48

w pierwszym meczu 1:0 dla promila i napisze tylko tyle mial w ciagu calego meczu tylko jeden strzal na bramke wiec tego meczu nie komentuje i on smie pisac zew mecz byl ciekawy szczęśliwy lol dla pana szczęśliwy

w 2 meczu strzelilem bramke na 1:0 i zaswiecil oos po mojej bramce jak wiekszosc graczy wie mam ten problem weszlem do formacji i nie bylo oos a on nie chcial dograc i wpiera mi na sile ze nie widzal gola

Ostatnio zmieniony przez menell987 dnia Nie 11:20, 04 Maj 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 21:23, 03 Maj 2008 Zobacz profil autora
Marv

Posty: 1228

menell987 napisał:
w pierwszym meczu 1:0 dla promila

Jak dojdziecie do porozumienia to dograjcie mecz i wpisz wynik. Jezeli jednak nie dojdzie do kompromisu zglos sprawe organizatorom...
Sob 21:53, 03 Maj 2008 Zobacz profil autora
promil

Posty: 737

1 mecz:
promil 1-0 menell1987

Meczyk ciekawy dość szybki, wyrównana gra od początku do końca. Jednak to ja zdobyłem bramkę i jak się okazało jedyną. Wynik do końca nie uległ już zmianie.I tym sposobem 3pkt. powędrowały do drużyny z Ekwadoru.

dzięki
....................................................................
Podczas drugiego meczu kolega wmawia mi, że zdobył bramkę a później pojawił się oss o_O. No parodia tak mogę to ująć. Sam nawet włączył pauzę, jednak po rozmowie ze mną (gdzie wyzwał mnie od oszustów) w międzyczasie wyszedł z gry.
Straszył mnie później nawet banem hehe. lool lool Aha jeszcze mi wciskał, że ma jakieś dowody tzn. nagrany mecz. Więc niech pokaże jak było...
A tak w ogóle to widzę, że to nie pierwsza taka sytuacja z graczem menell1987, dopiero co się niedawno skończył Big Money Cup a tu z tym samym graczem dokładnie to samo.
ocb? "Nikt mi nie będzie wmawiał że czarne jest ..." lool
powtórka z rozrywki
A gdzie tu przyjemność ? Szkoda słów ;/.

Ostatnio zmieniony przez promil dnia Sob 23:08, 03 Maj 2008, w całości zmieniany 16 razy
Sob 22:13, 03 Maj 2008 Zobacz profil autora
menell987

Posty: 48

tak tak promil to czemu nie chciales wyjsc z formacji??? dobra to mam rozwiazanie rozegrajmy mecz na nowo caly!!!! bo i tak bedzie taki wymog od ogranizatora znajac zycie a to juz nie pierwsza moja taka sytlacja ze ktos nie twierdzi ze widzi bramki wiec oszukuje w pierwszym meczu miales jeden strzal na bramke z ktorego strzeliles gola zdzier lol a w 2 cie cislem strzelilem bramke a ty ze nie widziales tak samo jak kondrados w BMC zapytaj totomixa ile razy z nim gralem zawsze po golu swiecil oos nigdy przed !!!! i on zawsze widzial bramke wiec nie klam!!!'

Odnosi sie to powtorki z rozeywki

I widzisz na zagralem z nim jeszcze raz i z toba tez zagram i cie rozwale!!!

Marv nie bede nic dogrywal w tedy jak on pisze powtorka z rozrywki gralem caly mecz wiec teraz tez uwazam ze caly gramy innej opcji nie wiedze

a czemu promil nie chciales wykjsc z formacji skoro juz nie swiecil oos ????

Skoro tak ma wygladac moja gra to prosze ogranizatora o wycofanie mnie z tura bez zadnych konsekwencji skoro nikt na forum nie moze mi pomoc gdy strzele gola i jest oos nawet wtedy formta robilem gre przeintalowywlem nie wiem co jeszcze moege zrobic nawet memorke od kogos bralem !!!

Wiec marv zawiadom jakiegos ogranizatora niech cos postanowi!!!

i zobacznie tego screena jak kolega ladnie klnie szczęśliwy szczęśliwy

Wiec jak cos moge rozegrac mecz od nowa albo zostaje ze jest 1:0 dla mnie i 30 min do konca!!!

Sory za syf tutaj ale pozniej jak sprawa sie wyjasni bedzie tutaj wynik szczęśliwy

Ostatnio zmieniony przez menell987 dnia Nie 13:31, 04 Maj 2008, w całości zmieniany 8 razy
Nie 11:13, 04 Maj 2008 Zobacz profil autora
Krzysiuk

Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1564

Napisałem do promila ( widze ze używa kailery p2p ) moze nagrał mecz. A menell987 używasz p2p i moze nagrałes mecz?

promil troche kultury nie zaszkodzi jak rozmawiasz z rywalem wykrzyknik Czy to z jego winy wyskoczył OOS?

Z braku dowodów nakazuję powtorzyc mecz!!

Ostatnio zmieniony przez Krzysiuk dnia Nie 13:43, 04 Maj 2008, w całości zmieniany 2 razy
Nie 13:23, 04 Maj 2008 Zobacz profil autora
LGZuczek

Dołączył: 22 Maj 2007
Posty: 1192

Skąd: Wolne Miasto!

LGZuczek 2 - 0 Sebus93

Pierwsza polowa Wyrownana ale to ja strzelam 2 bramki 2 polowa i calkowta dominacja 8;1 w strzalach w 2 polowie ;D

LGZuczek 5 - 0 Konon123

No Tu to totalna przewaga Kolega oddaje 4 strzaly z Polowy anie razu nawet nie wszedl w pole karne Wink w Strzalach 22 do 4
Nie 20:08, 04 Maj 2008 Zobacz profil autora
Sebus93

Posty: 362

konon123 1-4 Sebus93

Jak sam wynik wskazuje byl to mecz z przewaga Mali i to wlasnie w 8 minucie strzelaja pierwsza bramke,fatalny blad popelnia obrona Angoli.Pare minut pozniej kolejna akcja pilkaryz z zachodniej Afryki i gol na 0-2 strzela swietnie dzis dysponowany Kanoute.Pozniej mecz toczyl sie pod bramka konona lecz jedyna kontra i pierwszy strzal w tym meczu daja mu nadzieje na korzystny rezultat mam 1-2 do przerwy.Po przerwie nic sie nie zmienilo troszeczke czesciej odpuszczali obroncy Mali lecz tez obroncy Angoli robili duzo powaznych bledow m.in podania pietka w polu karnym itp itd.Mniej wiecej w 60 minucie spotkania swietnym podaniem popisuje sie Diarra i bramke na 1-3 zdobywa Diallo,kilkanascie minut pozniej kolejne swietne podanie otrzymal Diallo od Diarry i strzela bramke na 1-4 takim oto wynikiem zakonczyl sie ten mecz.Media napisaly ze Angola nie ma co starac sie o korzystny rezultat grajac jednym napastnikem przeciwko piatce obroncow Mali

Menell 2 - 2 Zuczek Wink

Ostatnio zmieniony przez LGZuczek dnia Wto 22:20, 06 Maj 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 19:09, 06 Maj 2008 Zobacz profil autora
LGZuczek

Posty: 1192

LGZuczek 2 - 0 Promil
1 . mecz do Czerwonej kartki wyrownany potem juz tylko ja ciagne

Promil 1 - 3 LGZuczek
2. Mecz moja Kontrola Bramka na 2-1 pozniej tylko dopelniam formalnosci i 3 bramke cisne
17-6 w strzalach dla mnie

Troche Lagowalo ale Promil zawlal na wszystko a to Sedzia a to warunki ;D troche sie nasmialem

[]AWANS []

Ostatnio zmieniony przez LGZuczek dnia Śro 19:18, 07 Maj 2008, w całości zmieniany 2 razy
Śro 19:16, 07 Maj 2008 Zobacz profil autora
Sebus93

Posty: 362

Sebus93 1-0 Konon123

Menager Angoli najwyrazniej czyta prase gdyz ustawil swoj zespol bardziej ofensywnie i to przynioslo korzysci nie w wyniku ale w jakosci.Ale od poczatku.Poczatek meczu dosc wyrownany z malym wskazaniem na Mali dzieki temu to oni strzelaja w 13 minucie jedyna i jakze cenna bramke a strzela ja kat druzyny Angoli Kanoute.po tym ze golu obraz gry sie zmienia coraz czesciej do glosu dochadza gracze Angoli i stwarzaja sobie sytuacje ale to bardziej wynikalo z bledow obroncow niz jak z i ch dobrej gry,ale na efekty musileismy czekac dosc dlugo bo dopiero w 35 minucie Akwa trafia slupek.
takim wynikiem zakonczyla sie ta polowa.Po przerwie nic sie nei zmienilo wciaz atakowali gracze Konona i trafiaja...kolejny slupek w 8 minucie.od tego momentu gra toczyla sie w srodku pola lecz czasem zdarzaly sie kontry jak np ta z 35 minucie kiedy to Kanoute trafia w slupek zły.I wkoncu nadeszlo ostatnie 5 minut totalna nerwowka i koszmarne bledy obroncow mali jednak do konca spotkania nie potrafili tego wykorzystac Angolczycy.Loss Time i swietna kacja Diallo ktory okiwal dwoch graczy przy linij bocznej po czym zszedl do srodka oddal strzal lecz bramkarz swietnie obronil,doslownie sekunde pozniej mogl dobic to Kanoute lecz nie pokonal w pol lezacego bramkarza z 8 metrow zagubiony.Mecz zakonczyl sie wynikiem 1-0 ale rzeba pochwalic druzyne Angoli,poniewaz zagrali o niebo lepiej niz w poprzednim spotkaniu
To na tyle zegna sie z panstwem Dariusz Szpakowski to taki maly zarcik zdzier

Ostatnio zmieniony przez Sebus93 dnia Śro 19:18, 07 Maj 2008, w całości zmieniany 1 raz
menell987

Posty: 48

Konon123 1:4 menell987

menell987 3:0 Konon123

wyrazna przewaga w obydwoch meczach szczęśliwy

Promil 1:3 menell987

i znow promil twierdzi ze bramek nie widzial !!!

PROSZE o pouczenie promila za przeklinanie !!!!

A zale sie po to bo nikt nie bedzie mnie robil w ciula !!!!! po to jest chyba forum zeby pisac o problemach !!!

Ostatnio zmieniony przez menell987 dnia Śro 21:53, 07 Maj 2008, w całości zmieniany 9 razy
Śro 19:32, 07 Maj 2008 Zobacz profil autora
promil

Posty: 737

menell1987 po co prowokujesz pytanie A jak już, to przynajmniej pochwal się jakimi słowami sam się popisałeś wykrzyknik Zresztą co chwilę świeci oos z Tobą podczas gry, na początku były warunki i było 1-1, potem znowu to samo ;/ non stop oos, ale Ty grasz mimo braku synchronizacji dopiero później bawisz się pauzami. Szkoda sensu na takie coś. Nie zależało mi na wyniku wcale i tak mnie to nie obchodzi. Mówiłem Ci nawet, że możesz wpisać wedle Twojego uznania jak chcesz. Ale po co się żalisz i znowu prowokujesz na forum ? o_O
......................................................................
konon123 1-4 promil
promil 1-1 konon123

Mecze ze zdecydowaną przewagą Ekwadoru. Powinno być znacznie więcej. Bananowcy oddali 3 razy więcej strzałów, ale wpadło tyle ile wpadło ;p.
W drugim meczu już rywal trochę powalczył, ja nie wykorzystywałem swoich setek, przeciwnik później po dalekim zagraniu strzelił jedną bramkę a następnie grał na czas. Przez co ustrzeliłem tylko jedną więcej nie szło heh.

dzięki

Ostatnio zmieniony przez promil dnia Śro 21:58, 07 Maj 2008, w całości zmieniany 6 razy
Śro 21:03, 07 Maj 2008 Zobacz profil autora
Krzysiuk

Posty: 1564

Wynik prawidłowy 3-1 dla menella.

promil i menell, jeszcze raz takie zachowaine wobec przeciwnika dostajecie ostrzeżenie wykrzyknik

Ostatnio zmieniony przez Krzysiuk dnia Śro 22:45, 07 Maj 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 22:22, 07 Maj 2008 Zobacz profil autora
Grzehu92

Dołączył: 12 Sty 2007
Posty: 1390

Dziękuję za rozegranie kompletu spotkań w tej grupie. Gratuluję zwycięzcy, a pozostałym graczom życzę powodzenia w następnych turniejach.
Czw 1:03, 08 Maj 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Alternative Cup ed.V Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)