Deatmatch wyniki loswania + rozgrywki eliminacyjne!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / DeathMatch Zobacz poprzedni temat

Para 22 AC Milan

szyma 3-3 Damian232

Bardzo wyrównany mecz, prowadziłem już 2-0 Damian jednak odrobił, ponownie wyszedłem na prowadzenie 3-2 chwilę później był już remis.

szyma 3-2 Damian232

Znów dość wyrównany mecz, tym razem jednak zwycięstwo dał mi w loss time wprowadzony chwilę wcześniej Brocci chwilę później Kaka miał jeszcze okazje sam na sam jednak świetną interwencją popisał się Dida.

kaimada 1-1 minio99
W 1. połowie raczej ja atakowałem. Niestety szczupak Inzaghiego inieskuteczność Ronaldo spowodowały, że do przerwy był bezbramkowy remis. Chwilę po przerwie w 51. minucie Ronaldo oddał strzał Dida wypiąstkował piłkę pod nogi Pirlo i ten wpakował ją do siatki. Niestety chwilę później róg dla minia wrzutka Dida wybija dobitka Inzaghiego Dida odbija ktoś dobija Dida wykopuje piłkę przed siebie i wreszcie Kaka dobił na 1-1. Później ataki minia, ale w 90 minucie Ronaldo wychodzi z kontrą przerzuca piłkę do Inzaghiego ten z 6m strzela ze średniego konta po ziemi w swoim stylu ale bramkarz broni.

kaimada 3-2 minio99
Dałem dupy z ustawianiem składu. Dopiero w 60. minucie się zorientowałem, że wystawiłem na bok Serginho ( niby boczny obrońca ale def 12 oO) co spowodowało, że minio miał 2 znakomite sytuacje po szarżach Kaką i jedną z nich już w 10 minucie wykorzystał. W 20 minucie w sytuacji sam na sam Inzaghi oddał strzał, ale obronił bramkarz. Bałem się, że już jest po wszystkim ale na szczęście 2 30. minucie po kilku podaniach przed i w obrębie PK piłka trafiła do Gilardino ten zszedł do środka i strzałem po długim rogu pokonał Didę. Atakowałem i to się opłaciło. W 39 minucie Inzaghi przejął piłkę popędził na bramkę Didy ( nie nie na swoją tylko tą minia) i tym razem strzelił mocniej i wyprowadził Rossonierich na prowadzenie. W 44 minucie Superpippo najpierw wywalczył róg, później uderzył po wrzutce Oddo w poprzeczkę, aby sam siebie asekurując dobić piłkę do bramki. Do przerwy 3-1. Po przerwie się cofnąłem zdjąłem Serginho, a później Ronaldo i Kake. Cafu, Oliveira i Ambrosini spełnili swoje zadanie. Minio trafił tylko jedną bramkę w 70 minucie Kaka uciekł Oddo ściął w PK strzelił Dida wypiąstkował pod nogi któregoś z grzacza minia i ten wpakował piłkę do siatki.

Pon 17:30, 01 Paź 2007 Zobacz profil autora

Gratulacje, i powodzenia dalej, byłeś lepszy w dwumeczu i zachowałeś zimną krew radosny Baw sie daje szczęśliwyszczęśliwyszczęśliwy
Pon 17:45, 01 Paź 2007 Zobacz profil autora
kajorek17

Dołączył: 29 Mar 2007

Skąd: Piotrowice

kajorek17 2-4 marky
kajorek17 4-3 marky

Ta gra mnie juz dobija,pierdo*** ja...oddaje na bramke markiego okolo 15 strzałow i jeszcze przegrywam a rywal gora z 6...jeb*** robinho i reszta sam na sam nie umieja wykorzystac tragedia..

2 mecz to czysta parodia po pierwszej polowie 1-1 w strzalach 10-1 i tak do konca wkoncowce przyciksłem esc przez pomylka i dogrywamy 15 min...przy stanie 2-2 w ciagy 12 min strzelilem 2 bramy...ale w 15 min bramke strzela martky to byl jego 4 strzal w meczu...lol czysta parodia...

gratki dla markiego..i powodzenia...nie rozumiem tej gierki trzeba chyba zroibić dluga przerwe

Tomek 2:2 Krzysiuk

Mecz dość wyrównany. Pierwszego gola zdobyłem ja po dobitce z rożnego. Niecałe 2 minuty meczowe po wyrównaniu (ładny gol z główki) ze strony Krzysiuka zdobywam kolejną bramkę. Udało mu się pod koniec 2 połowy znowu przechytrzyć mojego Goalkeepera. W tym meczu miałem trochę farta ponieważ mój podstawowy skład miał same czerwone, żółte i zielone strzałki radosny

Krzysiuk 0:1 Tomek

Mecz podobny do pierwszego, gra toczyła się głównie w środku boiska, od czasu do czasu były samotne wypady pod pole karne zdzier

EloZiomKonin (Roma) - Arek25 (Roma) 4:3

Mecz bardzo obfity w bramki, duza skutecznosc obu graczy. Poczatek meczu i juz 1:0 dla EloZioma, pilkarze Arka25 jakby zaspaani, pada druga bramka, po chwili jest juz 3:0. od 15 minuty zaczyna sie parada bramek Arka25. Strzela bramke kontaktowa, po chwili nastepna, pilkarze EloZioma nie wiedza co sie dzieje i i znowu gol jest juz 3:3. Mecz zaczyna sie od poczatku. Druga polowa wyrownana, gra sie uspokaja, gdy juz wszyscy mysleli ze nic sie w tym spotkaniu nie zmieni EloZiom strzela ostania zwycieska bramke.

2 mecz:
EloZiomKonin (Roma) - Arek25 (Roma) 0:1

mecz dobry bardzo zaciety, pada jeden jedyny gol dla Arka25 i trzeba zagrac jeszcze jeden mecz aby roztrzygnąć eliminacje

3 mecz:
EloZiomKonin (Roma) - Arek25 (Roma) 2:1

Chyba najlepszy mecz, max zacięty. Na początku pada bramka dla mnie, kilkadziesiąt minut gry i drugi gol dla mnie jest 2:0, odpuscilem troche, Arek25 zaczyna swoje ataki, co jeden to grozniejszy, wkońcu pada bramka jest 2:1, kilka minut do konca meczu, Arek25 wciaz atakuje a ja przeprowadzam grożne kontry lecz wynik sie juz nie zmienia. Dzieki Arek

Cebula 3 - 2 VinEX

majac tak duza przewage po 1 spotkaniu zagralem na calkowitym luzie i troszke zlekcewazylem Cebule i to byl blad
Pon 22:56, 01 Paź 2007 Zobacz profil autora

nie wiedzialem gdzie to napisac,wiec napisze tu,mimo ze odebralem juz kompa nadal mam problemy,wchodze do gry(WE) i gdy zaczynam grac albo neta mi odlancza albo pada,pojada jeszcze dzis do pada i mam nadzieje ze moze w tym tkwi problem i wreszcie bede mogl zagrac
pozdro
Wto 14:20, 02 Paź 2007 Zobacz profil autora

Para 17 Inter
Marv 2 - 2 Giuly

Szybko strzelam dwie bramki z czego jedna z uzyciem kółka (dosrodkowania) Wink Teraz zaczyna sie dominacja rywala co skutkuje odrobieniem strat do konca 1 polowy. 2 polowa juz sie wyrownala lecz Giuly czesciej atakowal na moja bramke. Pod koniec zrobiło sie bardzo gorąco kiedy to rywal posylal pilki moze o centymetr od bramki. Staty strzalow: 7-14 na korzysc Giuly'ego.

Marv 3 - 1 Giuly

Bez watpienia Giuly moze zaliczyc ten mecz do jednego z najgorszych pod wzgledem skutecznosci. Bramkarz cuda na kiju robil w tym meczu. Na poczatku spotkania znow otwieram wynik i jak to sie mialo w 1 spotkaniu tak i tu Giuly znow zaczyna napierac. O dziwo ja strzelam bramke na 2:0 i troche sie uspokojilem, ale gralem bez przerwy skupiony. Giuly strzela bramke na 2:1 i znow zaczyna sie robic nerwowo. Broniac sie zaliczam pod koniec 1 polowy Czerwona Kartke(to juz jakies fatum). Giuly rozluznil sie myslac, ze nie zdolam zaatakowac majac 1 zawodnika mniej co zaskutkowalo akcja 1 na 1 niestety nie wykorzystana. Giuly przejal calkowicie inicjatywe oddaje strzaly jak trafi w swiatlo bramki to paradami popisuje sie Cesar. W okolo 35 min przejmuje pilke pod polem karnym i zostaje lekko podciety pilkarz Giuly'ego nie obejrzal kartki zreszta slusznie jej nie obejrzal za to ja wykorzystuje pewnie karnego i bronie sie juz do konca spotkania wychodzac czasem z kontra.

Awans: Marv

Dzieki! Wogole nie spodziewalem sie awansu. No obaj organizatorzy dalej Wink Jezeli ktos by ogladal ten mecz stwierdzilby jedno znacznie, ze awans nalezal sie mojemu przeciwnikowi.
Wto 14:23, 02 Paź 2007 Zobacz profil autora
Maciej1992

Dołączył: 26 Mar 2007
Posty: 194

50ml napisał:
pozdro

50 ml jak będziesz mógł zagrać to napisz do mnie na gg, jak nie będziesz mógł grać to napisze tutaj, w temacie wink
Wto 14:31, 02 Paź 2007 Zobacz profil autora

Przypominam!!!

Mecze mozna rozgrywac dzis do godziny 23:59. Kto tego nie zrobi zostanie wpisany na Czarna liste!!!
I proszę wpisywać wyniki odrazu po rozegraniu meczu, a nie jeden nie chcial i drugi tez i dopiero w srode napiszecie ze rozegraliscie, tylko zapomnieliscie wpisac!!

Wto 14:36, 02 Paź 2007 Zobacz profil autora

Leszczu (1-10-2007 21:01)
czesc
tu Leszczu, napisz, kiedy mozesz grac el. Deathmatch.

Oto mój monolog do snake'a radosny
Dziś mogę grać od 18 do około 19:30.
Wto 14:46, 02 Paź 2007 Zobacz profil autora

Para 9 Manchester United

Czarny 2:0 gAc
gAc 2:2 Czarny

Lagi i problemy mojego przeciwnika... Nie mam czego opisywać.
Wto 15:31, 02 Paź 2007 Zobacz profil autora

Leszczu 1-3 snake
pierwsze 2 gole dla snake'a z głowy, nie wiem, gdzie byli obroncy, nvmd. pozniej baptista strzela bramke na 1-2. Pozniej Alumunia odbija przed siebie niegrozny strzal, a tam ktos dobija i 1-3

snake 2-1 Leszczu
gol Henry'ego w 3. minucie [snake'a], sie wku*wilem i mysle sobie "podam do GK". Ale co robi wspaniały Alumunia? Odsuwa się od piłki lool I jest 2:0 po pięknym strzale z połowy. Pozniej tylko adebayor strzelil, a snake dobrze gral w def.

PARA 11 Chelsea
na poczatku powiem ze niegralem ponad tydzien i gralem na nowym padzie ktory owiele sie rozni od starego,ale do rzeczy...
50ml-maciej1992 3:0 (12-7)

maciej1992-50ml 0:5 (11-22)

2 mecze pod kontrola,maciej oddal malo groznych strzalow,mimo tego ze wyniki byly wysokie to zagralem slabo,w 2 meczu S.Kaloute ustrzelil hat-tricka w 2 polowie i dolozyl jeszcze jedna w 1