Grupa A [II Faza Grupowa]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Nowy Patch Turniej Zobacz poprzedni temat

1 MECZ

____________________ adek4 1-0 kaimada

Mecz bardzo nudny, mało akcji z obu stron.Obaj skupiliśmy się na obronie co nieowocowało zbytnio akcjami ofensywnymi.Do połowy bezbramkowy remis.Druga też bardzo nudna, ale w 60 minucie Saifi dochodzi do dogodnej sytuacji i bezlitośnie pakuję piłkę do bramki.Od tej pory dalej staram się dobrze grać w obronie i do końca meczu już nic ciekawego się nie działo.

2 MECZ

____________________ adek4 2-1 kaimada

Dobry, szybki mecz.Przeciwieństwo poprzedniego.Szybko wychodzę na prowadzenie, później nadal atakuje i strzelam drugą bramkę.W tym momencie Kaimada się obudził i zaczął kontrolować grę, ale bramkę kontaktową zdobył dopiero w 80 minucie i nie zdołał już nadrobić strat.

Dzięki i powo dalej.

Ostatnio zmieniony przez adek dnia Wto 17:33, 11 Lis 2008, w całości zmieniany 2 razy
Wto 16:54, 11 Lis 2008 Zobacz profil autora
$liwa

Dołączył: 18 Kwi 2006
Posty: 147

$liwa 2:0 glazunio2

Mecz grany na raty. Ogólnie gra była wyrównana, obydwie drużyny były przy piłce tyle samo, gra toczyła się przeważnie w środku boiska. Zawodnicy Togo dochodzili do sytuacji bramkowych ale obrońcy B.Faso w ostatniej chwili przerywali atak. Pod koniec pierwszej połowy napastnick B.Faso strzela bramkę na 1:0 i na przerwe schodzą z wynikiem korzystnym. Po przerwie w 11min drugiej połowy przerwało i musieliśmy dogrywać mecz na innym serwerze. Nic się nie zmieniło w grze gra w środku boiska. Pod koniec czasu Adebayor strzela petardę na bramkę B.Faso ale piłka odbija się od słupka. W ostatniej sekundzie po zamiesaniu w polu karnym Togo, zawodnik gospodarzy ustala wynik na 2:0.

[color=orange]glazunio2 0:4 $liwa[/color]

Strzały 4:14

Ten mecz już pod dyktando teamu z B.Faso o czym swiatczy ilość oddanych strzałów, pierwsze min meczu i po akcji Y.Kalu piłka wpada do bramki Togo. Po chwili ten sam zawodnik odpala petarde zza pola karnego i jest 2:0 dla B.Faso. Pod koniec pierwszej polowy mogłem strzelić jeszcze jedną brakę ale zamiast strzału wcisnołem start i nic z tego nie wyszło. W drugiej połowie poddenerwowani zawodnicy Togo grają nieczysto co zmusiło sędziego na pokazanie drugiej żółtej a co za tym idzie czerwonej kartki pomocnikowi wyżej wymienionej drużyny. B.Faso zwietrzyło szansę na strzelenie jeszcze jednej bramki i po akcji lewą strona znowu Y.Kalu strzela chattrika. Pod koniec meczu jeszcze jedna czerwona kartka dla obrońcy Togo. Wynik meczu zamyka środkowy napastnik B.Faso co daje im zasłużone 3 pkt. Dzięki i pozdrawiam.size=12][/size]

Ostatnio zmieniony przez $liwa dnia Wto 20:56, 11 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz

Banan1707 - Adzinho 1-2

1 mecz zaczynam dobrze już w 2 minucie obejmuje prowadzenie i staram się podwyższyć wynik ale to nic nie daje i tracę bramkę w 25 minucie udaje mi sie wyjść na 2-1 w 35 minucie. Pod koniec pierwszej polowy każdy mógł strzelić po bramce ale bramkarze spisywali sie dobrze w tych akcjach. Druga polowa to popis gry Adzinho który strzela mi 4 bramki W starzał 13-14

Drugi mecz to przewaga Adzinho który do polowy prowadzi 2-0 chodz mógł więcej ale nie wykorzystywał sytuacji. W połowie drugiej polowy udaje mi się strzelić bramkę kontaktowa na 1-2 i takim wynikiem kończy się mecz

powodzenia i dzięki
Wto 23:18, 11 Lis 2008 Zobacz profil autora
Sinus

Dołączył: 23 Lip 2008
Posty: 974

Tabelka zaktualizowana, bramki policzę później, w razie błędów na gygy, proszę pisać pod tym postem, jutro się kończy czas na rozegranie meczy, powo.
Śro 0:22, 12 Lis 2008 Zobacz profil autora

1 MECZ

____________________ adek4 6-1 $liwa

Bardzo szybki mecz.Od pocztku niesamowicie dużo akcji w szczególności z mojej strony.Szybo też pada pierwsza bramka dla mnie.Dalej nacieram na bramkę przeciwnika i jest już 2-0.Wydawało mi się, że teraz będę już tylko dokładał bramki, lecz $liwa przeprowadza składną akcję po której zdobywa kontaktowego gola.Wziąłem się do roboty i znów przejąłem inicjatywe co dało oczekiwane skutki w postaci aż czterech kolejnych goli.

Strzały 18-5

2 MECZ

____________________ adek4 2-0 $liwa

Już bardziej zachowawczy mecz, choć akcji też nie brakowało.Po jednej z akcji udaje mi się wyjsć na dogodną sytuacje bramkową i odrazu to wykorzystuje.Długo utrzymuje się rezultat 1-0 i wiedziałem że przeciwnik w każdej chwili moze wyrównać.Właśnie po jednej z akcji piłka powinna znaleźć się w mojej siatce, ale napastnik Burkina Faso fatalnie przestrzela ze szczupaka.Na moje szczęście dokładam jeszcze jedną bramkę i kończe ten mecz na swoją korzyść.

Strzały 12-4

Dzięki za mecze, powo dalej

1 MECZ

____________________ adek4 4-2 Banan1707

Zacząłem źle, szczególnie w obronie co przeciwnik dość szybko wykorzystał.Później już było trochę lepiej, ale tylko w ataku.Na szczęście strzliłem aż cztery bramki co dało mi dwubrankowe zwycięstwo.

2 MECZ

____________________ adek4 4-0 Banan1707

Tutaj strzelam bramkę i bardzo długo utrzymuje się ten wynik.Po drodze przeciwnik miał strzeleckie okazje, lecz zawsze czegoś brakowało.Pod koniec meczu wpuszczam Cherrada, który poraz kolejny udowadnia, że to on powinien mieć miejsce w pierwszej jedynastce.Strzela dwie bramki i zwyciężam wysoko 4-0.

1 MECZ

____________________ adek4 6-1 glazunio2

Pierwsza połowa grana kilka dni temu wiec nic nie pamiętam.Natomiast w drugiej uzyskuje przewagę i gładko wygrywam.

1 MECZ

____________________ adek4 4-1 glazunio2

Kolejny dobry mecz w moim wykonaniu.Dobrze, że forma wraca na Lige.Szybko obejmuje prowadzenie i kontroluje gre.Dokładam drugiego gola, lecz przeciwnik zdobywa kontaktowego gola.Długo jednak kibice Togo sie nie cieszyli, ponieważ Cherrad szybko dokłada dwie bramki.

Ostatnio zmieniony przez adek dnia Śro 20:33, 12 Lis 2008, w całości zmieniany 3 razy
Śro 11:25, 12 Lis 2008 Zobacz profil autora
$liwa

Posty: 147

$liwa 2 : 1 Adzinho

Mecz pod dyktando Adzinho. Od samego początku raz za razem składne akcje pod bramką B.Faso. Pierwsza bramka wpada około 30min pierwszej połowy, po rozmontowaniu obrony B.Faso przez napastników Białorusi. W drugiej połowie obraz gry się nie zmienił, adzinho nadal atakował a ja się broniłem, wyprowadzając kontrataki, po jednym z nich udało mi się strzelić bramkę na remis 1:1. Pod koniec połowy po następnym ataku B.Faso środkowy napastik ustala wynik meczu na 2:1. Piłkarze z czarnego lądu cieszą się ze zwycięztwa szczęśliwy

$liwa 1 : 2 Adzinho

Mecz trochę bardziej wyrównany niż poprzedni. Pierwsza bramka wpada w 20min meczu, po główce jednego z napastików B.Faso. Pod koniec pierwszej połówki Adzinho strzela bramkę z główki po rajdzie A.Hleba lewą flanką. Druga połowa przebiega podobnie do pierwszej, akcje Białorusi, B.Faso wyprowadza kontrataki ale nic nie wpada. Ostatnia akcja w tym meczu należy do Adzinho po dosrodkowaniu A.Hleba piłka odbija się od napastika i wpada do bramki. mecz kończy się wraz z wznowieniem ze środka pola. Zasłużone zwycięstwo.
Śro 17:45, 12 Lis 2008 Zobacz profil autora

adek4 3-3 Mutd

Rozegralismy jeden mecz, ponieważ były lagi i drugo mieliśmy w innym terminie zagrać, lecz to się nie udało.Ten wynik miał dać przeciwnik ale jakoś go nie widze.
Śro 20:44, 12 Lis 2008 Zobacz profil autora
$liwa

Posty: 147

$liwa 1 : 0 Banan

Mecz z moją przewagą mało akcji z obydwu stron. Bramka wpada w 1 połowie meczu, później gra toczy się w środku pola.

Banan 3 : 3 $liwa

Mecz całkiem inny od poprzedniego, toczony w szybkim tempie i z wieloma sytuacjami. Pierwsze 2 bramki strzelam w pierwszej połowie. Druga część to ataki Banana , które przynoszą korzyść w postaci bramki. B.Faso odpowiada w kolejnej akcji golem. Pod koniec meczu Banan przycisnoł i strzelił 2 bramki wyrywając mi zwycięstwo w ostatnich min.

Dzięki!!

Ostatnio zmieniony przez $liwa dnia Śro 22:04, 12 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz

mutd napisał:

P.S. Jeszcze jedno. Mam pytanie. Czemu administratorzy, którzy uważani przez większość na scenie są jak jacyś bogowie, są "nietykalni"? Narzucają nam, ludziom z "niższej pułki" swoje zasady, regulaminy, a sami nie stosują sie do swoich wykazań. Fakt. Oni są tutaj najważniejsi, trzeba ich szanować, ale o innych nie trzeba dbać tak jak o własną d... (pośladek). Gdybym np. "ja", obraził kogoś kto jest związany z tym całym "sojuszem" u góry, od razu posypało się ostrzeżenie. Albo lepiej, od każdego admina po kolei, bo zaszkodziłem koledze z "władzy". Już by mnie tu nie było w każdym bądź razie. Jednak jeśli ktoś obraża "nas", to można przymknąć na to oko, gdyż strona obrażająca jest dobrze związana z serwisem. Trochę dziwne, ale prawdziwe, co gorsze przeczące wszystkiemu temu co zostało przez was wprowadzone w "życie". I dlatego proszę abyście nie chronili tylko swoich i swoich "bliskich" stołków, ale zgodnie z waszym "regulaminem" ( o ile można takowym go nazwać) przestrzegali praw każdego osobnika, korzystającego z waszej strony, forum. Rafał posunął się za daleko i pozwolił sobie na obrazę przeciwnika, czyli mnie w tym wypadku. Nie wiem ile osób zdążył jeszcze w tym czasie obrazić, ale jeśli zrobił to raz bez upomnienia zrobi to po raz kolejny wiedząc, że nic mu nie "grozi". Domagam się tym samym stosownym ukaraniem rywala, by nie miało ponownie miejsca obrażanie z jego strony, tym razem na innych osobach. Dzięki i pozdrawiam.

Dla ciebie to jest obraza? A co jak sie mówi użytkownikowi który chce zagrac w przyjemnych warunkach i równych dla wszystkich?
Jeżeli po meczu mówi się że "u mnie nie lagowało a jeśli tak to troszkę" a póżniej pisze się " a moze ty coś masz z epsxe" to wcale sie nie dziwie użytkownikom pózniejszych ostrych słów.
Ja grałem z tobą i wiem że wina jest po twojej stronie a te zdania w cudzysłowach świadczą że nie chcesz przyjąc to do wiadomości.
Powtarzam ostatni raz: Jeśli nic nie zrobisz z internetem , to spodziewaj się takich sytuacji w przyszłości.
Każdy gra tu dla przyjemności nie dla katorgi , a takie warunki oferujesz na ten czas.

Awans z tej grupy wywalczyli:
*adek4
*Adzinho
*Rafal6217

Ostatnio zmieniony przez dzidzi dnia Czw 3:10, 13 Lis 2008, w całości zmieniany 3 razy
Czw 2:53, 13 Lis 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Nowy Patch Turniej Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)