Grupa C Faza II

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Summer Cup 2008 Zobacz poprzedni temat
GRZELBI1989

Dołączył: 10 Cze 2008
Posty: 98

Ja za to mam problem w RANK-u załamanie formy, a w summer idzie jak narazie świetnie zdzier

Skąd: Chobienice

Panowie to nie off-top ;] Tabela zaktualizowana ;] w razie jakiś problemów prosze pisać na moje Gadu-Gadu - [link widoczny dla zalogowanych]

gAc 0:4 Aros

2 min czerwona kartka dla defensywnego pomocnika i to ona zadecydowała o wyniku

Pią 23:05, 22 Sie 2008 Zobacz profil autora

s-m-o-l-u-ch 2-2 vitoss
Mecz z lekką moją przewagą, głównie w strzałach, bo ogólnie czystych sytuacji mieliśmy po tyle samo. Rywal wyrównuje 5 minut przed końcem regulaminowego czasu.

s-m-o-l-u-ch 2-0 vitoss
Szybko strzelam dwie bramki. Dobitki nieciekawych strzałów to były, potem jako tako gram w obronie, nie najlepiej napastnicy rywala się spisywali, genialnie mój GK. W końcówce nie trafiam do pustej bramki.

dzieki powo dalej
Pią 23:25, 22 Sie 2008 Zobacz profil autora

Adrian1993 - s-m-o-l-u-c-h 2:5

Mecz wyrównany, u mnie bramkarz popełniał fatalne błędy, co skrzętnie wykorzystał s-m-o-l-u-c-h. Strzały 11:11 jeśli się nie mylę Wink

s-m-o-l-u-c-h - Adrian1993 0:2

Mecz podobny do poprzedniego, tyle że tym razem mój bramkarz świetnie się spisywał, obronił dobitkę z 2 metrów szczęśliwy

Adrian1993 - Aros 0:5

Fatalny mecz w moim wykonaniu, do przerwy oddałem 6 strzałów czyli tyle samo co na koniec meczu szczęśliwy Strzały 6:14.

Aros - Adrian1993 0:2

W tym meczu moi zawodnicy mieli świetne formy, co oczywiście wykorzystałem, gdyby nie nieskuteczność Abreu, mogło by być wyżej. Rywal też miał swoje okazje Wink

Dzięki powo dalej radosny

Z optymizmem oczekuje na rozegranie reszty meczów, mając nadzieje na awans zdzier
Sob 12:53, 23 Sie 2008 Zobacz profil autora

vitoss - aros 4-1 i 1-2

Pierwszy mecz przewaga moja, w drugim arosa i cudowny gol kallstroma. Dzieki za mecze
Sob 13:18, 23 Sie 2008 Zobacz profil autora
pes.4

Posty: 376

pes.4 1-0 Aros
brama w loos time i moje szczęscie

pes.4 1-4 Aros
prowadziłem 1-0 pare schrzanionych piłek lost. Po loście Mutu nie trafia na pustą bramkę i Chivu wcześniej nie trafia na pustą a Aros trafia 2 gole i praktycznie moje szanse na awans są zerowe.
Sob 14:13, 23 Sie 2008 Zobacz profil autora

s-m-o-l-u-ch 2-4 aros
s-m-o-l-u-ch 0-2 aros
W obydwu meczach lekka przewaga arosa. W obydwu również prawie do końca miałem szanse na remis. Rywal odskakiwał na 2 bramki w ostatnich 5 minutach meczu.

Aros 4-0 gAc

Zaczęło się całkiem ładnie, bo szybko prowadziłem 2-0. Co z tego, kiedy przy dużym szczęściu gAc wyszedł na prowadzenie 2-3 i wynik utrzymał się do końca meczu.

Drugi mecz bez uniesień, bo tuż po pierwszym gwizdku grałem z przewagą zawodnika. Konsekwentnie bramka, za bramką i uważnie w obronie, wynik 4-0.

Aros 1-4 vitoss
Aros 2-1 vitoss

W pierwszym meczu przewaga vitossa od początku do końca. Zasłużone zwycięstwo, po prostu mnie rozsmarował.

W drugim spotkaniu po idiotycznym zagraniu mojego bramkarza, który wychodzi, wślizgiem zatrzymuje napastnika, skutecznie i czysto wybijając mu piłkę zamiast ją później wykopać, to ucieka do bramki... vitoss wstaje, strzela, bramkarz robi idiotyczną paradę i... 0-1. Strasznie się zdenerwowałem.
Dziesięć minut później doprowadzam do remisu, a kolejne kilka minut przynoszą mi bramkę na 2-1 po fantastycznym strzale Kallstroma z ni to przerwotki, ni to nożyc.

Aros 5-0 Adrian1993
Aros 0-2 Adrian1993

Pierwszy mecz rozwiewa złudzenia co do zwycięzcy już po kilku kopnięciach. 5 bramek w szybkim tempie meczu. 5-0.

Drugi mecz bardzo dziwny, tracę bramkę, robię wszystko, żeby wyrównać, ale w rezultacie tracę drugą bramkę. 0-2 i bye, bye!

Aros 0-1 pes.4
Aros 4-1 pes.4

Pierwszy mecz przegrałem mega pechowo. Raczej równe spotkanie, strzał za strzał. Pod koniec meczu pes.4 przeprowadza kontrę, nic tylko pozostaje mi faulować "po plecach". Otrzymuję czerwoną kartkę, ale z rzutu wolnego udaje mi się obronić. Gdy myślę już o cennym remisie piękny, prosty strzał w krótki róg, przed wychodzącym bramkarzem daje pes.4'owi zwycięstwo.

Drugi mecz przynosi ukojenie moim nerwom. 2-1, tracę internet. Po powrocie dokładam dwie bramki i wynikiem 4-1 chyba pozbawiam pes.4'a szans na awans.

Aros 4-2 s-m-o-l-u-c-h
Aros 2-0 s-m-o-l-u-c-h

Bardzo wyrównany mecz, w strzałach też prawie równo, powyżej 10, bramki wpadają cios za cios, w końcówce meczu strzelam na 3-2 i gdy przeciwnik próbuje coś zrobić, by doprowadzić do remisu pakuje mu bramkę na 4-2.

Drugi mecz bardzo podobny do pierwszego, tyle tylko, że zachowałem czyste konto bramkowe.

Aros 7-0 Wez1
Aros 3-2 Wez1

Myślę, że po tym dwumeczu nigeryjscy kibice nie będą widzieć w Szwedach niczego, poza druzgocącą maszyna, która rozjechała ich w pierwszym meczu aż 7-0. Drugi mecz był już znacznie bardziej wyrównany, jednak w 42 minucie, przy stanie 2-2 udało mi się strzelić bramkę na wagę wygranej.

Ostatnio zmieniony przez Aros dnia Sob 15:12, 23 Sie 2008, w całości zmieniany 4 razy
Sob 14:25, 23 Sie 2008 Zobacz profil autora

vitoss - Wez1

5-2 i 1-3

Mecze bardzo fajne, bramki ladne, dobrze ze juz koncze gre w tym turze gdyz chyba mialem najgorszy team z grupy..ciezko bylo powojowac

- Ewentualnie dodatkowy mecz z dogrywką i karnymi

Wedlug tej zasady powinniem byc przed graczem Wez1 gdyz w bezposrednich meczach jestem lepszy o 1 bramke.
Nie 13:50, 24 Sie 2008 Zobacz profil autora

s-m-o-l-u-ch 2-1 grzelbi
Wyrównany mecz, moi zawodnicy byli jednak skuteczniejsi i zdołałem wygrać. ramkę kontaktową rywal ustrzelił w loss time.

s-m-o-l-u-ch 4-0 grzelbi
Znowu mecz wyrównany, moi zawodnicy znowu nie zawiedli, a to co robili napastnicy grzelbiego to n/c marnowali wszystko.

Nie 16:35, 24 Sie 2008 Zobacz profil autora
Aros

Posty: 404

Aros 3-3 grzelbi
Aros 0-0 grzelbi

Na 5 minut przed końcem, gdy strzelając bramkę kontaktową na 1-2 myślałem, że jest jeszcze szansa na remis, grzelbi strzelił na 1-3. Chwilę po tym było 2-3, a za kilka sekund 3-3. Szok!
Mało brakowało, a przegrałby, ale nie wykorzystałem ostatniej akcji.

Drugi mecz również bardzo zacięty, ale bez bramek. 0-0.
Nie 17:04, 24 Sie 2008 Zobacz profil autora
GRZELBI1989

Posty: 98

1 mecz Grzelbi 3-3 Aros Było już 3-1 i 87minuta a on wyrównuje na 3-3 bo mnie h.. strzeli.

2 mecz Grzelbi 0-0 Aros Wiele nie wykorzystanych sytułacji. dz pa
Nie 17:05, 24 Sie 2008 Zobacz profil autora
beninho

Posty: 230

Tabela zaktualizowana ;] Dziekuje wszystkim za bezproblemowe rozegranie meczy i Gartulacje dla tych co awansowali , dalej , a tym co nie awansowali życze powodzenia w następnych turniejach ...

PS. Terminarz pojawi się jutro wieczorem ponieważ nie zdąze tego dzisiaj dokonczyc ;]
Pon 22:01, 25 Sie 2008 Zobacz profil autora

Dziękuję za rozegranie kompletu spotkań w tej grupie.

Awans uzyskali :

Aros
gAc
grzelbi

Wto 23:50, 26 Sie 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Summer Cup 2008 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)