Grupa D(II faza grupowa)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Autumn Cup 2008 Zobacz poprzedni temat

KrecikGKS 3-2 Lisekx111

Termin na rozegranie swoich spotkań II Fazy mija w sobotę tj.31.01.2009r. o godzinie 23.00

Tabela będzie uaktualniana codziennie około godziny 22

Tutaj dajecie Wasze nagrane mecze

Tutaj głosujecie na najlepszego namiestnika

Tutaj wpisujecie o spornych sytuacjach

Tutaj dajecie wasze piekne bramki

Ostatnio zmieniony przez godlo dnia Nie 1:11, 01 Lut 2009, w całości zmieniany 14 razy
Wto 19:51, 27 Sty 2009 Zobacz profil autora
RONALDO 1

Dołączył: 14 Sie 2007
Posty: 1017

Skąd: Orzesze

Pierwszy mecz to przewaga piłkarzy Portugalii którzy strzelają jedynego gola w meczu.W tym meczu akcja działa się tak: ja przeprowadzam atak pozycyjny rywal kontruje i tyle w tym meczu.W drugim meczy rywal zagrał odważniej z przodu lecz to on już po 30 minutach gry przegrywał 2 bramkami.W drugiej połowie dostaje czerwoną i zmieniam taktykę na bardzo defensywną co się zemściło i tracę 2 bramki i tym samym 2 pkt zagubiony

Ostatnio zmieniony przez RONALDO 1 dnia Śro 0:08, 28 Sty 2009, w całości zmieniany 1 raz

Ben_Ass 4:1 soniak

Spotkanie z grupowiczem z pierwszej fazy. Tam dwa razy górą był soniak i jego WKS.
Mimo wyniku spotkanie wyrównane. Wynik otwiera Almeida mijając lekkim strzałem bramkarza. Potem odpowiadają Afrykanie. Lekka wymiana ognia aż na 2:1 szczęśliwie po rykoszecie trafia Cristiano. Potem długo nic i trzecią bramkę pod koniec spotkania strzela jeszcze raz Ronaldo z czystej pozycji. Na koniec bramka ze spalonego - po strzale zza pola karnego piłka trafia w leżącego pod bramką Naniego, który ustala wynik.

Ben_Ass 4:3 soniak

W tym mecz zawiodło przygotowanie kondycyjne. Nie można nawet było ustalić pełnego składu, który miał chociaż formy neutralne, jednak to co działo się w końcówce to Polska-Norwegia przy tym meczu ma na noc. Szybko strzela już w piątej minucie Ronaldo od słupka. Do przerwy mimo ataków z obu stron wynik nie uległ zmianie. Po gwizdku soniak wziął się za odrabianie strat i po 20 minutach drugiej połowy na tablicy jest już 1:3!! Na 20 minut przed końcem stawiam wszystko na jedną kartę, wiedząc, że ten mecz i tak już nie jest mój. Podrasowanie ofensywne, które skutkuje bramką w 72 minucie (Ronaldo). Byłem narażony na kontry, jednak rywal nie potrafił ich wykorzystać. W 88 minucie trafiam znów w okno z pola karnego Cristiano. W międzyczasie jeszcze wpuszczam Postige, (z niebieską strzałą). Rywal nie wykorzystuje akcji, a ja podaniami dostaje się powoli pod jego pole karne... i Helder kończy to wszystko bramką na 4:3.

Dzięki. Cuda się zdarzają.

Ostatnio zmieniony przez Ben_Ass dnia Śro 0:52, 28 Sty 2009, w całości zmieniany 1 raz
Śro 0:48, 28 Sty 2009 Zobacz profil autora
RONALDO 1

Posty: 1017

Ben_Ass 1-2 RONALDO 1

Po meczach z Sebousem czas przyszedł na poważny sprawdzian z młodym utalentowany graczem.W pierwszym meczu strzelam gola już w 10 minucie meczu.W drugiej połowie rywal doprowadza do remisu lecz to do mnie należało ostatnie słowo w tym meczu i wygrywam spotkanie.Drugi mecz Ben_Ass wychodzi skoncentrowany lecz to ja szybko strzelam dwa gole i rywal chyba sie załamał i strzelam kolejne bramki po czym on odpowiada honorowym golem.Thx za mecze
wink
Śro 0:50, 28 Sty 2009 Zobacz profil autora
Ben_Ass

Posty: 567

Ben_Ass 3:1 KrecikGKS

W pierwszym meczu bardzo dobrze zaczęli Ukraińcy, jednak nie potrafili zamienić na bramkę swoich okazji, a dobija ich przed przerwą Quaresma wypuszczony w uliczkę. Po zmianie stron następuje wyrównanie, lecz chwile potem w zamieszaniu obrócony tyłkiem do bramki Almeida trafia na 2:1. Następnie walka, walka i walka, aż pod koniec spotkania z ok 25 metrów przy pomocy Szowkowskiego piłka wpada do bramki po przyłożeniu Ronaldo.

Ben_Ass 7:2 KrecikGKS

W tym meczu bardzo szybko wychodzę na prowadzenie dwubramkowe a rywal również szybko dostaje drugą żółtą kartkę jednym graczem. Mimo to nie oddaje łatwo skóry i trafia przed przerwą 2 bramki. W międzyczasie Nani dobija strzał Cristiano i po 45 minutach 3:2. W drugiej połowie Ukraina już rzadziej przedostawała się pod pole karne Ricardo. W ok. 70 minucie Portugalczycy dobijają walczących rywali, a w ostatnich 10 minutach już leżącym na murawie reprezentantom Ukrainy dwie bramki pakuje Quaresma, a gwóźdź do trumny przybija R. Meireles..

soniak 3:2 RONALDO_1

Pierwszego gola strzela przeciwnik. Później kontroluje grę i najpierwsz trzelam na wyrównanie później wychodze na prowadzenie i tak mija piewrsza połowa z rezulatatem 2:1 dla mnie. Po 10 minutach drugiej połowy zdecydowaliśmy że zmienimy serva bo zaczęło ciąć. 20 minut przed końcem strzelam kojejnego gola a przeciwnik ustawia się na atak. Przynosi mu to kontatkowego gola. I ostatnia akcja meczu. Wychodze pędzę opd pole karne jest 34 minuta, jestem juz w polu karnym podaje do swojego grajka aby strzelił na pustą brakę bo bramkarz wychodził pojawia się 35 minuta (bo tyle mieliśmy dograć) a przeciwnik co robi?? Pauzuje gre i wychodz z gry. I teraz pytanie czy to było fer?? Chyba istnieje takie coś jak ostatnia akcja. Nie lubie takich hamskich zachowań!!

soniak 1:1 RONALDO_1

Pierwsza połowa wyrównana. W niej właśnie stzrelam pierwszego gola. W drugiej części spotkania przeciwnik nastawił się na atak ja się cofnąłem. Oddałem inicjatywę grając z kontry. Prawie to dało dobry rezultat. W ostatniej minucie meczu rywal strzela bramkę i ratuje swoja druzynę przed drugą porażką.

soniak 3:2 HoOpek

Mecz ogólnie bardzo wyrównany. Piewrsza połowa dla przeciwnika druga połowa dla mnie. Cały czas to ja musiałem gonić wynik meczu. Po ciężkim meczu udało sie wygrać. Nie było łatwo.

soniak 6:3 HoOpek

Bramkowo jest różnica ale na boisku tego nie było widać. Ogólnie bardzo fajny meczyk. Duzo ciekawych akcji podbramkowych z obu stron. W strzałach 13:12 chyba dla mnie ale mogę się mylić. Najładniejsza bramka padła dla mne w 90 minucie meczu kiedy po dośrodkowaniu strzelam nozycami piłka odbija się od poprzeczki a póżniej od pleców obrońcy.

Ostatnio zmieniony przez soniak dnia Śro 15:57, 28 Sty 2009, w całości zmieniany 2 razy
Śro 14:27, 28 Sty 2009 Zobacz profil autora
HoOpeK

Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 196

Skąd: Stargard Szczeciński / Szczecin

HoOpeK 3 - 2 RONALDO 1

Meczyk wyrownany, musialem sie bardzo spiac po 2 przegranych meczach z soniakiem ( ktorych najwidoczniej jeszcze nie wpisal) Na poczatku przewage zdobywa ronaldo, ale udalo sie na szczescie wyrownac, a nastepnie zdobyc prowadzenie, ktore utrzymalem do konca. No teraz po stracie 6 pkt bede musial do kazdego meczu podejsc 100% skoncentrowany szczęśliwy

HoOpeK 4 - 0 RONALDO 1

Tutaj jak widac po wyniku mecz zdominowany przezemnie. Niestety Ronadlo, po zdobyciu bramki na 4-0 zachowywal sie karygodnie, wybijal pilke, faulowal, odchodizl obroncami odemnie, gral na czas. Niestety nie przyjemnie sie takie cos znosi, tracisz swoj a no najwazniejsze moj czas w ten sposob, nie chcesz nie graj. Nara.

Ostatnio zmieniony przez HoOpeK dnia Śro 16:31, 28 Sty 2009, w całości zmieniany 2 razy
Śro 16:23, 28 Sty 2009 Zobacz profil autora
Kicek

Posty: 2428

Kicek 1 - 0 KrecikGKS

Znowu zagrałem ustawieniem w którym się zbytnio nie odnajduje, ale co by nie powiedzieć przynosi oczekiwane efekty Wink Jeśli chodzi o mecz to pierwszą połowę zagrałem ospale i Krecik powinien prowadzić ze 2-0, ale nic nie wykorzystał. Pod koniec 1 połowy jakoś gra troszeczkę zaczęła się kleić. Pod koniec 2 połowy po fantastycznej asyście CR7 i błyskotliwemu wykończeniu akcji przez Simao wpada bramka na 1-0. Do końca już nie oddałem prowadzenia. W strzałach 12-11. Jednak więcej 100% sytuacji miał przeciwnik.

Kicek 3 - 2 KrecikGKS

Postanowiłem zagrać tym samym schematem co w 1 meczu. Mimo małej przewagi w 1 połowie tracę bramkę, po tym jak mój obrońca podał prosto pod nogi napastnika Ukrainy. Po chwili to samo stało się po 2 stronie boiska ale CR7 nie potrafił tego wykorzystać. W końcu wyrównałem i wyszedłem na prowadzenie 2-1. Na 15 minut przed końcem Krecik wyrównuje i zanosiło się na remis. W 84 minucie CR7 przejmuje piłkę na połowie i pędzi sam w stronę bramki. Sytuacji nie wykorzystał, bo GK wybił na rzut rożny. Jednak oliwa sprawiedliwa i po szybkim wznowieniu strzelam na 3-2. Tak jak i w pierwszym meczu przez ostatnie minuty już starałem się utrzymać korzystny rezultat. W strzałach 12-7 bodajże.

Sebus93 4 - 2 KrecikGKS

Zaczynam nietypowo bo ustawieniem 4-3-3a, jednak juz w 5 minucie przynosi to skutek i trafiam gola na 1 - 0. Po strzelonej bramce walka w srodku pola jednak po podanie Chevantona na skrzydle urywa sie Forlan dwa zwody i strzela druga brame radosny. Do konca polowy myslalem ze sie nic nei wydarzy jednak przeciwnik trafian a 2 - 1 i nerwy :/. Po przerwie zmiana ustawienia na 5 obroncow. To byla tragiczna decyzja i po kilku minutach dostaje brame na 2 - 2. Mowie sobie ze remis to tez dobry wynik i dlatego zostawiam 5 z tylu ale dwa swietne podania do Forlana i wynik koncowy wyglada tak: 4 - 2

Sebus93 3 - 2 KrecikGKS

Tutaj rozluzniony podchodze a nawet za bardzo rozluzniony i trace brame na 1 - 0. Pozniej Fornal dwie dobre okazje jednak zmarnowane. Do przerwy 1 - 0. Decyduje sie zostac przy 5 obroncow i liczylem na kontry, ktore przyniosly skutek i Forlan wpierw trafia w slupek jednak Ukrainiec tak pechowo zrobil wslizg ze ta po odbiciu sie od slupka trafia w niego i jest 1 - 1. Po tej bramce nabralem wiatru w zagle i Forlan po kolejnym kuriozalnym golu wyprowadza Urugwaj na prowadzenie. Ukraincy rzucili sie do ataku i po bledzie obroncy, ktory kompletnie zamulil wyrownuja. Jednak szybka riposta i po rzucie roznym trafiam na 3 - 2 i do konca utrzymuje taki wynik

Sebus93 4 - 1 HoOpek

Mecz wydaje mi sie ze byl pod moja kontrola a ustawienei z piatka obroncow bardzo dobrze sie sprawowalo i przeciwnik nie mogl dotrzec do bramki. Pierwsza brame zdobywa niezawodny Forlan, ktory w II fazie jest w znakomitej Formie. D.Silva - kompletna porazka nawet z czerwona strzalka nie potrafi pozadnie strzelic. Zdenerwowany wprowadzam Abreua, ktory takze trafia bramke bodajze ostatnia. Recoba i Forlan trafiali reszte goli. Wydaje mi sie ze byl taki wlasnie wynik lecz nie jestem pewny i jesli bedzie cos zle napisz na gg to poprawie radosny

Drugiego meczu nei rozegralismy na zbyt beznadziejne warunk ido gry :/

Dzieki i powo dalej

Ostatnio zmieniony przez Sebus93 dnia Czw 20:48, 29 Sty 2009, w całości zmieniany 1 raz
Czw 16:30, 29 Sty 2009 Zobacz profil autora
Lisek

Posty: 509

Skąd: WLKP

Ostatnio zmieniony przez Lisek dnia Czw 22:02, 29 Sty 2009, w całości zmieniany 1 raz
Czw 22:00, 29 Sty 2009 Zobacz profil autora
soniak

Posty: 639

soniak 1:2 KrecikGKS

Troche pechowy mecz. Prawie przez całe spotkanie prowadzę 1:0. Przeciwnik wznozi się na wyżyny swoich umiejętności i w końcówce stzrela mi dwie bramki. Szkoda tych punktów bo ich właśnie może zabraknąć do awansu.

soniak 2:1 KresikGKS

Mecz z inicjatywą przeciwnika. Tym razem on stzrela pierwszy gola. Po jednym z kontrataków wynik ulega zmianie i jest remis 1:1. I tak też kończy sie pierwszza połowa. Decydującą bramkę strzelam w doliczonym czasie gry. Przeciwnik tak się wkurzył że odrazu po utracie brtamki wyszedł z gry. Ale i tak to pewnie była ostatnia akcja meczu.

Kicek 2 - 1 Ronaldo 1

W tym turnieju spotkaliśmy się już 4x i za każdym razem jak widać byłem górą. Na tym etapie znowu komplet punktów z tym zawodnikiem co mnie ogromnie cieszy, bo jakoś nie za bardzo chciało mi się teraz grać zdzier W pierwszym meczu za każdym razem wychodziłem na prowadzenie, ale przeciwnik wyrównywał, co mnie ogromnie irytowało cool Pod koniec meczu strzeliłem 3 i jak się okazało ostatnią bramkę.
W drugim spotkaniu to rywal wychodzi pierwszy na prowadzenie po ładnym uderzeniu CR7. Ja nie pozostaje dłużny i po kilku minutach jest już 1-1. Do końca 1 połowy już nic ciekawego się nie wydarzyło. Na początku 2 połowy miałem setkę, ale zmarnowałem. Powolutku przejmowałem inicjatywę, co zaprocentowało drugą bramką w ostatnich minutach.
Generalnie jest identycznie jak w 1 etapie, po 4 meczach komplet punktów, więc plan minimum wykonany. Do następnych meczów mogę podejść z lekkim dystansem i na luzie, bo do awansu już dużo punktów mi nie potrzeba radosny

dzięki za mecze, powo dalej

______________________________________

Kicek 1 - 1 soniak

Kicek 2 - 1 soniak

Nooormalnie jakieś fatum. Okropna niemoc strzelecka zdzier Nie mówię konkretnie o spotkaniach z soniakiem, ale ogólnie. Wszystkie mecze ciągle na styku, już nie pamiętam kiedy wygrałem więcej niż jedną bramką szczęśliwy
W pierwszym spotkaniu jak mi się często zdarza ostatnio, prowadzię 1-0 i nie mogę nic ustrzelić więcej. Przeciwnik nie wykazywał ogromnych chęci odrobienia, bo nawet nie zmienił na bardziej ofensywne ustawienie. Czas leciał, a na boisku gówn* się działo Wink W loss time gdy moi obrońcy zostawili ooooogromną lukę w środku pola, soniakowi udaje się zdobyć bramkę wyrównującą. Uwielbiam to Wink W strzałach 10-5.
Na drugi mecz się zmobilizowałem, bo chciałem już zdobyć 3 punkty. Były ku temu przesłanki, to czemu nie wzbogacić konta punktowego zdzier Jednak w pierwszych minutach zimny prysznic i 0-1. Nie czekałem, szybko dałem 4-3-3, bo trzeba było wreszcie konkretniej zaatakować Wink Zdominowałem raczej pierwszą połowę spotkania i zdobyłem dwie bramki dające mi prowadzenie. W drugiej połówce, zawodnicy jakoś zniechęcili się do tej formacji i w ogóle nie wychodzili na pozycje zdzier Zaczęło iść coraz gorzej, więc postanowiłem trochę powrzucać. Ajajaj...nie pamiętam kiedy ostatni raz zdobyłem bramkę z główki z normalnej akcji. Tym razem też mi się nie udało. Pod koniec wróciłem do 4-4-2 i przeczekałem do ostatniego gwizdka sędziego. FT 2-1. W strzałach 13-5.

dzięki za mecze, powodzenia dalej.

Ostatnio zmieniony przez Kicek dnia Pią 2:59, 30 Sty 2009, w całości zmieniany 1 raz
Pią 2:13, 30 Sty 2009 Zobacz profil autora
Sebus93

Posty: 362

Sebus93 3 - 3 HoOpeK

Zaczynam bardz odobrze bo stwarzam sobie dwie okazje bramkowe ale zadnej z nich nei wykorzystuje ;/ po tym co widzialem od poczatku bylem pewny zwyciestwa a tu zonk przeciwnik wyprowadza kontre i 1 - 0 ;/ . Szybko odrabiam straty za sprawa D.Silvy i 1 - 1 do przerwy. po przerwie fenomenalne podanie Regueiro i Forlan trafia na 2 - 1 !!.Pozniej 3 - 1 i looz. Nadchodzi ostatnbei 5 minut i horror bo w 85 minucie przeciwnik trafiana 3:2... i chwile pozniej wyrownuje !! Mogl jeszcze ze dwa razy trafic ale sie nei udalo

KrecikGKS 2:0 Hoopek

Mecz dość dobre , ominął mnie pech ciążący od poniedziałku gdzie byłem już na skraju załamania.W końcu Ukraina zagrała dobre spotkania choć i tak nie mają już szans na awans.Pierwszy mecz to koncertowa gra Shevy natomiast drugi stał pod znakiem Rebrova,który zaliczył bramkę i asystę.W drugim meczu do przerwy prowadziłem 2-0 , po przerwie przeszedłem na defensywne ustawienie i się opłacało.Dzięki pozdro.

Pią 20:30, 30 Sty 2009 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Autumn Cup 2008 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)