Grupa G ( I faza grupowa )
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Holiday Cup 2 Zobacz poprzedni temat

Witam!
Przez najbliższy tydzień ten malutki temacik będzie całym waszym życiem! Czyli grupa G rozpoczyna batalię o finał. Pamiętajcie o opisach swoich meczy, o tym że posty można edytować i o grze fair.

_________

Termin na rozgrywanie meczów mija dnia 14 lipca o godzinie 23:59. Jeśli ktoś do 10 lipca do godz.23:59 nie będzie miał rozegranych min. 5 meczy, w jego miejsce wchodzi rezerwowy, a delikwent ten trafia na Czarną Listę Graczy.

Warto zapoznać się także z:

Regulamin Holiday Cup II

Ogólnym Regulaminem Turnieju

_________

EloZiomKonin - [link widoczny dla zalogowanych] Korea Płd.

michalek158 1-0 LGZuczek

Życze zaciętych spotkań! Moje gg kontaktowe w razie błędów lub kłopotów jest znane gdyż nie tylko namiestnikuję grupę ale w niej gram także piszcie.

Ostatnio zmieniony przez Minio dnia Pon 23:15, 14 Lip 2008, w całości zmieniany 27 razy

Minio- LGZuczek 2-2, 2-2

W pierwszym meczu powinienem przegrać. Ekwador marnował wszystko co sie dało zmarnować. Wyszedłem na prowadzenie 2-1 ale sprawiedliwość wyciąga dłoń ku Żuczku.

W drugim meczu prowadziłem dwa zero, do tego momentu prowadziłem gre stwarzałem okazje i akcje się zazębiały to co sie stało nie wiem... Straciłem gola na 2-1 przestałem grać... Ani jednej składnej akcji sobie już nie stworzyłem w 2 połowie jeszcze w dodatku w 48 minucie czerwoną kartkę dostał defensywny obrońca.. Jednak nie sądziłem, że będzie remis gdyż farciłem do 89 minuty. no nic podział pkt ale jedność myśli pomeczowej radosny

1-0

Ostatnio zmieniony przez michalek158 dnia Wto 17:10, 08 Lip 2008, w całości zmieniany 2 razy
Pon 23:24, 07 Lip 2008 Zobacz profil autora
Eldim
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 06 Lip 2008
Posty: 8

Ja zjawiam się na serwerze najczęściej około godziny 20:00, natomiast w sprawie meczu piszcie do mnie zawsze kiedy pojawię się na gg.
Wto 12:47, 08 Lip 2008 Zobacz profil autora

Dołączył: 15 Gru 2006
Posty: 246

Skąd: Konin

EloZiomKonin (Korea) - LGZuczek (Ecuador) 2:0 (2:0)

Mecz zaczyna się jak najbardziej po mojej myśli, w początkowych minutach wychodze na prowadzenie, chwile później podwyższam.

EloZiomKonin (Korea) - LGZuczek (Ecuador) 2:1 (1:0)

Drugi mecz bardziej ciekawszy, w pierwszej połowie strzelam bramke. w drugiej połowie LGZuczek za wszelka cene próbuje wyrównać, groźnie atakuje ale jego piłkarze nie mogli trafić w bramkę, oczywiście zemściło się to i strzelam gola na 2:0. LGZuczek zdobywa jeszcze pod koniec honorowego gola. dzieki

EloZiomKonin (Korea) - Michalek158 (Japan) 1:0 (-:-)

W 10 minucie zdobywam prowadzenie, po przepięknej akcji udaje się rozbić potężny mur którym zamurował bramke Michalek, pierwszy raz widzialem zeby ktos grał taktyką 8-1-1 ale to mnie tak nie wkurzyło jak to co stało się w 22 minucie, gościu włącza pauze i pisze mi że on już nie gra bo u niego jest burza, nie zdarzyłem mu nawet odpisać i gościu się wyłącza i zero odzewu, normalnie hamstwo!!!

Ostatnio zmieniony przez EloZiomKonin dnia Wto 13:23, 08 Lip 2008, w całości zmieniany 3 razy
Wto 12:58, 08 Lip 2008 Zobacz profil autora
LGZuczek

Dołączył: 22 Maj 2007
Posty: 1192

Skąd: Wolne Miasto!

a wez tymi pi**ami graj ;/ Strzela na pusta w bramkarza sam nas sam 50 metrow od bramki. A jak juz dobrze strzeli to bramkarz broni szczęśliwy Normalnie dream team Wink
Wto 13:29, 08 Lip 2008 Zobacz profil autora
Minio

Posty: 1836

Minio- Eldim 1-1, 3-2

w pierwszym meczu mogłem wygrać, a w drugim przegrać.. ale dostałem karniaka z kapelusza w 90 minucie. a jak!
szkoda tylko że lagi były w obu meczach.
Wto 14:29, 08 Lip 2008 Zobacz profil autora
Eldim
Debiutant
Debiutant

Posty: 8

I mecz
Pierwsza połowa w miarę wyrównana, akcje z jednej i drugiej strony. Drgie 45 minut to popis Minia, moja drużyna nie istniała na boisku, ale szczęśliwie dotrwałem przy stanie 1-1.
Eldim 1:1 Minio
II mecz
Pierwsza połowa to brak skuteczności Minia i popis moich napastników. Druga zaś, to kawał dobrego futbolu z wieloma bramkami. Przy stanie 2-2 na pustą bramkę strzeliłem w bramkarza, jak to mówią niewykorzystane okazje się mszczą i tak to nadeszła ta diabelska 90 minuta.
Ostatnia akcja, Minio wyprowadza atak wchodzi w pole karne napastnikiem z piłką, lecz wydawało się to niegroźne, a to wobec asysty przy nim dwóch obrońców. Jednak napastnik pada na ziemię i sędzia dyktuje rzut karny! Nie było tam wślizgu, ani nawet ostrzejszej walki bark w bark.
- Howard Webb? - pomyślałem, po czym Minio zamienił jedenastkę na bramkę

Minio 3:2 Eldim.

Eldim 3-0 Michalek158
Mój przeciwnik zaczął dziwnym ustawieniem, grając praktycznie całą drużyną z tyłu. Szybko stracił bramkę i zmienił taktykę. Jednak w całym meczu nie potrafił sobie stworzyć dobrej sytuacji i dołożyłem jeszcze dwa gole.

Michalek158 0-5 Eldim
Podobnie jak w pierwszym spotkaniu nie stworzył żadnej groźnej akcji w całym meczu. Jedno, co zapamiętałem to kilkakrotne bieganie w kółko Michalka jakby chciał grać na czas, to było dość denerwujące.

Ostatnio zmieniony przez Eldim dnia Wto 16:32, 08 Lip 2008, w całości zmieniany 3 razy

Ta gra jest boska lool przeciwnik strzela 7 razy i 5 goli lool

Ostatnio zmieniony przez 19Ruch20 dnia Wto 20:24, 08 Lip 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 19:45, 08 Lip 2008 Zobacz profil autora
Eldim
Debiutant
Debiutant

Posty: 8

Eldim 1-1 19Ruch20
Akcje z obu stron z przewagą Ruchu. Jednak wynik remisowy utrzymał się do końca.

Niesamowita skuteczność 7 strzałów, 5 bramek. Ruch niesamowicie przeważał, ale marnował akcje jedna za drugą i to się na nim zemściło. W tym uporczywym ataku 19Ruch20 wyraźnie zapomniał, że trzeba się też bronić.

Ostatnio zmieniony przez Eldim dnia Wto 22:19, 08 Lip 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 20:26, 08 Lip 2008 Zobacz profil autora
Minio

Posty: 1836

Minio- 50ml 2-2, 2-1

kolejny remis! a jak! dość dobry mecz, wiele akcji i dwaj bohaterowie czyli bramkarze.

w drugim meczu prowadziłem 2-0 i po bramce kontaktowej dla mali miałem chwile zwątpienia. Jednak nic sie nie zmieniło już. ELo

dzięki powodzenia dalej.

-----------------------------------------

Minio- Michalek158 6-0, 2-0

W sumie to rywal był okrutnie brutalny. A ja skuteczny.

Jezusicku!! w drugim meczu było 10 na swojej połowie masakra... co stracilem pilke to faja do przodu. Jakimś cudem udało się dwukrotnie pokonać bramkarza Yakuzów.

Ostatnio zmieniony przez Minio dnia Śro 0:50, 09 Lip 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 23:28, 08 Lip 2008 Zobacz profil autora
LGZuczek

Posty: 1192

50ml 1-2 LGZuczek

Dobry mecz

50ml 3-1 LGZuczek

Gdyby oi umieli szybciej biegac albo dobrze strzelac bylo by 1 po 1 polowei koniec meczuu a tu chu*j co za beznadziejan drozyna

Eldim 2-2(1) EloZiomKonin
Rozpoczyna się mecz, pierwsza minuta dostaję piłkę, a tu nagle nie mam zupełnie kontroli nad moimi piłkarzami, a podania idą w kierunku mojej bramki, piłkę dostaje bramkarz i przepuszcza ją do siatki. Nie mam pojęcia co się stało. Razem z EloZiomemKoninem (xD) zdecydowaliśmy, żeby namiestnik naszej grupy czyli Minio zadecydował czy takową bramkę uznać.

Mecz rozpoczął się pod dyktando EloZiomaKonina (XD), on dyktował warunki i szybko zdobył bramkę. Ja wyrównałem, ale niedługo potem znowu zdobył gola. Cały czas prowadził grę, a ja jedynie przeprowadzałem od czasu do czasu groźne kontry. Oczywiście zwycięstwo EloZioma zasłużone. Gratuluję.

Ostatnio zmieniony przez Eldim dnia Śro 13:41, 09 Lip 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 12:25, 09 Lip 2008 Zobacz profil autora
Minio

Posty: 1836

Minio- EloZiomKonin 1-1 2-0

Mecze były w zasadzie dobre i wyrównane. W obu były okresy równej gry jak i przewagi przeciwnika czy też mojej. Jednak o wynikach zdecydowało szczęście. Bo jak można inaczej nazwać to tracąc w taki sposób gola na [link widoczny dla zalogowanych] w dodatku EZK zrobił to w ostatniej minucie. W drugim meczu wygrałem bo miałem na czerwonej zwyżce Dos Santosa i to on załatwił wynik, najpierw strzałem zza pola karnego a potem z rzutu wolnego. Korea miała okazje do wyrównania ale piłka albo mijała bramkę albo wpadała na słupek. W turnieju debiutował mój drugi bramkarz i był to jego szczęśliwy debiut.

Skąd: White

nie jestem z tych co narzekaja na druzyne,moze Mali nie jest zle ale tak mi nie lezy ze to jest nie do opisania,nie wyjde na 100% to samo bylo w Accinental Cup

50ml-19Ruch20 4:3

na poczatku 2 meczu,po wejsciu w formacje,mialem czerwono-pomaranczowy atak,ruch napisal ze teraz on jest gospodarzem i chce zmienic stadion zagubiony ,wylaczyl mecz ale ja nie mam sil do tego osobnika,mialem z nim juz przyjemnosc pare razy i dla mnie jest czlowiek pokroju R1,nie dogadam sie z nim za nic,moze ktos sprawdzi czy to napewno nie jest ronaldo

Ostatnio zmieniony przez 50ml dnia Śro 16:42, 09 Lip 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 15:12, 09 Lip 2008 Zobacz profil autora
19Ruch20

Posty: 374

19Ruch20 3-4 50 ml

prowadzilem juz 3-1 ale obrona i bramkarz tunezji to tragedia

19Ruch20 ?-? 50ml

mecz narazie nie doszedl do skutku bo 50ml byl tak uparty ze nie chcial wyjsc i przemienic pady.Bo chcialem byc gospodazrem i zmienic stadion!

ps. hehe smieszny jestes ja napisalem na poczatku naszych meczy zebys pozniej zmienil mnie na gospodarza a ty nie zmieniles a teraz historyjki wymyslasz zal takich ludzi po 1 meczu Ci przypomnialem a ty nadal nie chciales zmienic zal!

ps2. on nie chce grac zablokowal mnie na gg widac ze jest pępkiem swiata jak juz wybierze stadion to w 2 meczu nie mozna go zmienic.

Ostatnio zmieniony przez 19Ruch20 dnia Śro 16:51, 09 Lip 2008, w całości zmieniany 2 razy
Śro 16:41, 09 Lip 2008 Zobacz profil autora
50ml

Posty: 977

Skąd: White

szczęśliwy szczęśliwy a nie mowilem,cos masz nie tak z glowa ale to juz twoja sprawa,pokarz screna i pierwszy raz sie spotkalem z czyms takim zeby zmienac stadion ocb?
19Ruch20 napisał:
jak juz wybierze stadion to w 2 meczu nie mozna go zmienic.

random radosny a wogle co ma do rzeczy stadion,
nie mam zamiaru miec z nim nic do czynienia

Śro 16:55, 09 Lip 2008 Zobacz profil autora
19Ruch20

Posty: 374

Jak nie chcesz grac to nie twoja sprawa.Ja chciałem zmienic tylko stadion a ty zrobiłes z tego całą afere i zalisz sie na forum i nie odpisuj! nara

-----------------------------------------------------------------------------

19Ruch20 3-1 dzidzi

17-4 w strzalach duza przewaga

19Ruch20 2-2 dzidzi

mecz wyrównany 9-10 w strzalach przegrywalem juz 0-2 ale sie udało.

Śro 17:05, 09 Lip 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Holiday Cup 2 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)