Eliminacje
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Autumn Cup 2008 Zobacz poprzedni temat
Eliminacje
LGZuczek

Dołączył: 22 Maj 2007
Posty: 1192

Skąd: Wolne Miasto!

LGZuczek 2-1 5-0 Limal91

Mecze pod moje dyktando lecz rywal mógł nawet wygrywać no cóż ale bywa. Jest niezawodny Koller i jego patent na strzelanie bramek z kazdej pozycji. I dokładne Podanie Rosickiego. Przypomnę ze obaj od dawna nie graja w każde jeden skończył karierę 2 leczy kontuzje. Lecz ogolnie to ja byłem strona dominująca w meczu Wink

RonaldoVIP 3-0 danito

Mecz zaczyna sie dla mnie dobrze. Strzelam szybko 3 bramki i kontroluje mecz. Danito miał wiele dogodnych sytuacji lecz słaba forma zawodnikow nie pozwolila na strzelenie gola. Myśle ze mecz dosc wyrównany ale zasłużone zwycięstwo. Dodam tylko ze spotkanie rozgrywane w trudnych warunkach, po pierwszej połowie przerwane z powodu lagow z winy danito.

Mecz II

RonaldoVIP 2-2 danito

Do tego meczu podchodze już z wiekszym spokojem i gram na luzie co skutkuje 2 ładnymi bramkami. W II połowie meczu zaczynaja sie ponownie lagi lecz dokonczylismy w dosc niesprzyjajacych earunkach czego miedzy innymi byłu 2 bramki dla danito. Mecz kontrolowany przezemnie.
Dziwi mnie tak słaba forma przeciwnika. Znamy sie dosc dobrze z ligi IV. Moze druzyna nie pasila nie wiem. Wiem jedno

( kamerun )

pierwszy mecz raczej moja dominacja 2 strzelone bramki na poczatku i trzecia w drugiej polowie ustawila mecz,. Rywal odpowiedzial bramka w ostatnich minutach.

w drugim meczu makouna ustawilem jako ofensyfnego pomocnika co dalo dobry efekt bo strzelil bramke. to bylo dobre posuniecie bo dysponuje on dobrym strzalem z dystansu. mecz wyrownany strzelilem w 23 ( makoun) rywal odpowiedzial w 89 m inucie strzelajac etoo ladna przynzam bramke z daleka z kata w krotki rog ( nie wiem czemu bramkarz tak wyszedl do dlugiego)
ogolnie dobre mecze , i dobrze kamerunem mi sie gralo .

Ostatnio zmieniony przez topper2000 dnia Śro 20:31, 21 Sty 2009, w całości zmieniany 1 raz

I mecz (1:3)

Poczatek meczu dla adama i w pierweszych minutach gry na tablicy 1:0.Ale dlugo nie czekalismy na bramki w 20 min juz byl remis. akcja po akcji sie toczyla i w jednej z nich kolejna bramka i 2:1. pozniej nie ukrywam adam "siadl" na mojej polowie i darzyl do wyrównania. gdy juz wszystko wskazywalo ze wynik sie utzryma, po ostatnicej kontrze (93 min) Voronin ustalil koncowy wynik na 3:1

Rewanż (2:1)

Adam musial od poczatku zaatakowac. i atakowal ale to ja strzelilem piewrsza bramke. Przeiwnik poszedl na calosc i wyrownal do przerwy. To juz wtedy wiedzialem ze bedzie ciezko. I tak bylo. Adam atakowal i bylo juz 2:1. W koncowce meczu slupkow co nie miara. wybijajnie pilki z lini bramkowej i wyciagniecie przez bramkarza "setek". Oczywiscie konterki i moglo to sie skaczyc inaczej. Przeciwnik do konca atakowal i darzyl do zmiany wyniku. Na szczescie dalem rade.

Dzieki za dobry dwumecz radosny

AWANS niket

Ostatnio zmieniony przez niket dnia Śro 21:16, 21 Sty 2009, w całości zmieniany 1 raz

HoOpeK 2- 0 juliusz93

Mecz kontrolowalem, w pierwszej polowie w strzalach 10-2 dla mnie, w drugiej polowie juliusz oddal wiele strzalow, glowne zza pola karnego ktore nie mialy prawa zakonczyc sie bramka.

HoOpeK 6 - 0 juliusz93

Wynik mowi sam za siebie, juliusz nie dal rady nic zrobic mecz w sumie bez walki. Ogromna przewaga. Juliusz gral jakby byl zirytowany tym co sie dzieje na boisku, nie przykladal sie w obronie.

Dzieki, pozdro!radosny

Opisy kolego. Regulamin został ostatnio zaostrzony względem opisów. Za taki opis należy się ostrzeżenie. Następnym razem je dostaniesz jak zobaczę taki krótki opis.
Edit by burza-lukas

Śro 21:57, 21 Sty 2009 Zobacz profil autora
batik

Dołączył: 27 Cze 2007
Posty: 197

ja vs adek mieslmy sie spotkac wieczorem bo napisal mi ze mamy czas do 23.59 jednak byl do 21 a teraz go nie ma tak wiec prosze nam dac czas do jutra przepraszam za klopoty
Śro 23:22, 21 Sty 2009 Zobacz profil autora

rymp@lus13 1-5 i 1-3 Shatko

Awans: Shatko

Pierwszy mecz to totalna dominacja mojego rywala, który urządził sobie trening. Tak naprawde to ja zagrałem gówno. Pozwalałem rywalowi dochodzić to dobrych sytuacji i skończyło się jak skończyło.

Drugi mecz bardziej wyrównany i przy lepszych strzałach moich napastników mogłem uciułać remis, jednak tak się nie stało i zebrałem znowu baty smutny Jednym wytłumaczeniem dlaczego dostałem tak dużo może być to że lekko mnie głowa bolała, ale nie ma co szukać winnych, tylko było zagrać dobrze i wygrać cool Dzięki Wink

Ostatnio zmieniony przez rymp@lus dnia Pią 13:04, 23 Sty 2009, w całości zmieniany 1 raz
Śro 23:41, 21 Sty 2009 Zobacz profil autora

adek4 2-1 batik
adek4 2-2 batik

opisy jutro
Śro 23:56, 21 Sty 2009 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Autumn Cup 2008 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)