Eliminacje
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Autumn Cup 2008 Zobacz poprzedni temat

_______________[link widoczny dla zalogowanych]
W tym temacie piszemy wyniki spotkań eliminacyjnych! Pamiętaj możesz zrobić skrót! Nam sie przyda!

Organizator napisał:
Mecze eliminacyjne należy rozegrać do godziny 21.0 0 dnia (21.01.2009)

Ostatnio zmieniony przez LGZuczek dnia Czw 16:52, 22 Sty 2009, w całości zmieniany 12 razy
Czw 1:24, 15 Sty 2009 Zobacz profil autora

Para 47
KrecikGKS 2:0 Szamanaldo
KrecikGKS 5:0 Szamanaldo

Mecz bez przyszłości jak na faworyta przystało wygrany.Pierwszy mecz troszkę skuteczność szwankuje i dopiero w końcówce połowy pierwszej udaje mi się zdobyć bramkę - Voronin po przerwie ruszam ale bramka pada ok.70 minuty ostateczna jak się okazała a strzelcem Rebrov.
W drugi meczu natomiast Sheva z czerwoną strzałką rozbujał towarzystwo choć mogło być więcej.Bramki dla Żółto-niebieskich zdobyli wymieniony wyżej kapitan 3 i Voronin oraz Rebrov.Dzięki za szybkie rozegranie meczu , pozdro.

5-7

Normalnie jestem glupi ze nie nagralem tych meczy bramka za bramka w pierwszym meczu 1:0 1:1 2:1 2:2 a pozniej ja strzelalem myslalem ze mam awans murowany ale w dugim meczu memp bym juz naprawde wkurzony tez myslal ze jest w dupie, w drugim meczu dal mi niezle popalic;/ po 10 min 2:0 dla mempa i sie pozadnie wystraszylem strzelam na 2:1 i troszke sie uspokoilem potem znowu memp i 3:1 i znowu sie boje potem 4:1 i juz szlag mnie trafil tak sie skonczyla pierwsza polowa drugiego meczu, lubie drugie polowy bo czesto mi w nich dobrze idzie no i na poczatku bylo tak samo zaczalem odrabiac straty i jest 5:4 dla mnie i juz spokoj na duszy:) ale memp przystapil do ataku i po chwili bylo 7:5 i znowu cholernie boje sie o awans od 3 meczu uratowal mnie minimalny spalony!! z mempem juz drugi raz gram a tym razem dal mi popalic mysle ze awansowac powinien on ale to mi szczescie przypisalo:) dzieki za gre

Awans=chyzio

Ostatnio zmieniony przez chyzio dnia Wto 10:47, 20 Sty 2009, w całości zmieniany 2 razy
Wto 0:11, 20 Sty 2009 Zobacz profil autora

AAAAAAAAAAni mnie chyzio nie wk$@^#$%#rzaj szczęśliwy Takiego kurde dwumeczu dawno nie miałem... zamiast przy 4:1 (odrobione straty) zmienic ustawienie na bardziej lajtowe... eh nie ma co gadać zdzier po prostu Cie chyzio nie lubie i tyle! szczęśliwy
Wto 0:15, 20 Sty 2009 Zobacz profil autora
Sebus93

Dołączył: 29 Lut 2008
Posty: 362

3-0

mecz od poczatku pod dyktando przeciwnika i przez pierwsze 30 minut nie potrafie wyjsc z polowy :/. jednak w koncu udaje sie wyjsc za linie polowy zdzier i w 33 minucie po faulu na Forlanie na 18 metrze Recoba trafia do siatki po perfekcyjnie wykonanym wolnym radosny. Pozniej juz z gorki przeciwnik popadl w nerwy atakowal bez pomyslu a ja kontrowalem i udalo sie strzelic 2 brameczki radosny. Man of the match Los Santos za walke w srodku pola ( tutaj moja opinia ).

7-1

Do tego meczu podchodze jeszcze bardziej zdenerwowanym gralem bardzo ostroznie jednak przeciwnik trafia pierwszy. Stres na maks pad sie slizga w rekach ale udaje sie wyrownac i juz jest spokojniej radosny. Znowu szalencze ataki rywala na nic sie zdaja i to ja kontruje. Przy wyniku 4:1 rywal oddaje kolejne 3 bramki, szkoda ze nie walczyl do konca smutny

Skrót ostatnich 15min drugiego meczu:
warto obejrzeć ze względu na 40 minutę i kiks Forlana;)

Szybko objęte prowadzenie 2-0 pozwoliło mi na komfortowe rozgrywanie meczu. Spokój zakłóciła kontaktowa bramka rywala, jednakże trzy kolejne trafienia zanotowali moi zawodnicy.
Bramek w meczu mogło być więcej, ale gracze obu drużyn mieli rozregulowane celowniki. Taktyka Dxe14 sprowadzała się do crossów z jednej strony na drugą i była bezowocna. Moja gra również pozostawiała wiele do życzenia, ale grając poprawnie w obronie, drużyną Urugwaju nawet bez specjalnych fajerwerków można zdobywać kilka bramek.

W drugim meczu panował tzw. futbol radosny. Mając w kieszeni praktycznie pewny awans rozluźniłem szeregi obronne co skwapliwie wykorzystał przeciwnik. W 75 minucie ze stanu 2-2 wyprowadził na 4-2 i moja czterobramkowa zaliczka z pierwszego meczu była zagrożona. Ale już po wznowieniu gry pierwsza akcja przyniosła mi gola na 3-4, a w przeciągu 2-3 minut wyrównałem.
Na 5 minut przed końcowym gwizdkiem wymarzoną okazję do zdobycia decydującego trafienia miał Forlan, ale stojąc 6 metrów, już po minięciu golkipera, spudłował na pustą bramkę.

PS. Rozegraliśmy także dwumecz Irlandią nieświadomi tego, że pary zostały przesunięte. Wygrałem w nim 6-1.
Przeciwnik zwracał uwagę na wysoki współczynnik farta po mojej stronie. Mam nadzieję, że drugi dwumecz wyprowadził go z błędu.

Ostatnio zmieniony przez Bakel dnia Wto 1:15, 20 Sty 2009, w całości zmieniany 3 razy

Kenny 3-1 s-m-o-l-u-ch

Pierwszy mecz niezmiernie wyrównany pierwszy tracę bramkę i następnie muszę szukać wyrównania i udaje się to w 36minucie Drogbie ten sam zawodnik podwyższa w moim zespole na 2-1 w 44 minucie. Po gwizdku sędziego przeciwnik atakował miał kilka okazji ale nic mu nie wpadało do siatki dopier pod koniec drugiej połowy zaskoczył mojego bramkarza i wyrównal wynik spotkania, który nie uległ juz zmianie.

Drugi mecz rozpocząłem z nadzieją, którą szybko we mnie zgasił przeciwnik strzelając bardzo szybko pierwszą bramkę. Więc teraz nie miałem już nic do stracenia atakowałem coraz pewniej ale nawet na moment przeciwnik mi nie odpuszczał czułem że mecz jest naprawdę wyrównany jeszcze przed przerwa udało mi się strzelić bramkę do szatni. W drugiej połowie znowu zaczęło się od testowania brakarzy jednej jak i drugiej strony ale to ja okazałem się skuteczniejszy jedną bramkę strzelam w 73 minucie a drugą tuz przed gwizdkiem sędziego i ustalam wynik na 3-1. Dzięki za grę szczęśliwy
Wto 0:41, 20 Sty 2009 Zobacz profil autora
dxe14

Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 32

Co do meczu ja gralismy irandia. przeciez w pierwszym meczu nie istniales i gdyby nie keane i jego 3 sam na sam + jeszcze doyle i spolka to mecz powinien sie skonczyc z 5-0 ty zadnej groznej sytuacji nie stworzyles radosny Co do 2 meczu przy stanie 0-2 dla Ciebie wychodzi golkiper do pilki i majac ją fauluje? zawodnika czerwona kartka bramka na 1-3 nie pomogla potem i sie skonczylo jak sie skonczylo.

Co do meczu Urugwajem, pierwszy mecz zmiazdzyles choc nie mowie ze ja tez nie mialem swoich okazji no ale, 2 mecz bardziej ciekawy, ale bez szans na awans trzeba bylo postawic na nonszalancie i wyjsc przynajmniej z honorem co sie nawet udalo radosny

dzieki i powodzenia dalej
Wto 0:42, 20 Sty 2009 Zobacz profil autora

___________________________________ Para 13
____________________ totomiX 2-0 Tomek

Zacząłem w eksperymentalnym ustawieniu 4-5-1. Zdominowałem środek pola, jednak w akcjami ofensywnymi było ciężej. W 40 minucie sędzia dyktuje dla mnie rzut karny i jest 1-0. W drugiej połowie zmieniłem ustawienie na 4-3-3. W 80 minucie prowadzenie podwyższa Zalayeta. Strzały na koniec 14-5.

____________________ totomiX 4-1 Tomek

Od poczatku grałem 4-3-3. Nie miałem takiej przewagi w środku to też rywal stwarzał więcej sytuacji w ofensywie. Mniej wiecej od 20 do 30 minuty strzeliłem trzy bramki, skutecznie konczac swoje akcje. Przed przerwa Tomek strzela bramke kontaktową. W drugiej polowie zdołałem wbić jeszcze jedną bramke. Strzały: 14-8.

Ben_Ass 3:1 Bodzio89Rdk

Pierwsza połowa strasznie niemrawa, ja oddaje dwa strzały, z czego jeden Ronaldo zamienia na bramkę. Rywal posłał jedno uderzenie w stronę mojego golkipera. Druga połowa to już była prawdziwa gra. Strzelam baśką w słupek, rywal przeprowadza dwie akcje, które też kończą się słupasem, za chwile ja odpowiadam kolejnym. W następnej akcji Ronaldo mija bezradnego Bosingwe, któremu pozostaje faul w polu karnym - karny i 2:0. Zaraz po tym Bodzio strzela honorową bramkę i wciąż walczy, w ostatnich minutach Ronaldo wykorzystuje brak Bosingwy na boku i dobija swój strzał po kolejnym słupku ustrzelając hat-tricka. Drużyna przeciwna miała jeszcze ze dwie okazje by zmniejszyć rozmiary porażki lecz nic z tego nie wyszło.
Strzały: 11-7

Bodzio89Rdk 0:1 Ben_Ass

O ile pierwszy mecz był wyrównany, w drugim to ja miałem inicjatywę, Bodzio oddał jeden groźny strzał w pierwszej połowie z daleka i dwa podobne z 25 metrów przy ziemi, które minęły minimalnie słupek. Moja Portugalia często grała na Ronaldo, który w 60 minucie dostrzegł wchodzącego Deco i wyłożył mu ładnie na 20 metr. Było jeszcze kilka zagrożeń z mojej strony ale to po tej akcji pada jedyna bramka meczu.
Strzały: 5-12

P.S. Rywal czuł się bardzo pokrzywdzony po tym dwumeczu. Pierwszy mecz powinien wygrać a w drugim też miałem farta. Proponuje następnym razem nagrywać spotkania i obejrzeć je obiektywnie, na chłodno. Dzięki i wybacz, że tak pechowo odpadłeś radosny

Ostatnio zmieniony przez Ben_Ass dnia Wto 14:10, 20 Sty 2009, w całości zmieniany 2 razy

rezerwa! 2:1 Horvi

Mecz wyrownany, jednak sporo sytuacji bramkowych nie bylo jak juz byly to padaly bramki i tak w 30 min pierwszy trafia Horvi, wysuniecie i napastnik trafia lekkim, plaskim strzalem po ziemi. Wzialem sie jednak i jeszcze przed przerwa wychodze na prowadzenie !!! Po przerwie podobnie jak w pierwszej polowce z gry na remis lecz nikt juz nie trafia. W 90 minn bramkarz rywala dostaje czerwo.

mecz nr 2

Horvi 1:0 rezerwa!

Mecz wyrownany ze wszkazaniem na rywala, jedyna bramka pada w 50 min. Nikt w tym meczu nie zdobyl juz bramki, szczgolnie Horvi mogl podwyzszyc.

mecz nr 3

rezerwa! 2:1 po dogr. Horvi

Mecz przebiegal podobnie jak 2, rywal mial wiecej z gry lecz to ja trafiam pierwszy po strzale glowa w 30 min jednak zaraz odpowiedzial rywal. Druga polowa wyronana, lecz nikt nie pokonal juz bramkarza. W dogrywce Horvi mial przewage marnuje 3 setki za to ja zdobywam gola w 112 min strzalem z ponad 20 metrow. rywal jeszcze mogl wyrownac lecz bramkarz byl na postrunku.

Mialem sporo szczescia, ale sie udalo, pozostaje mi sie wykurowac i popracowac nad forma zeby nie bylo kaszany w rozgrywkach grupowych. dzieki Horvi za mecze

Ostatnio zmieniony przez rezerwa! dnia Wto 15:09, 20 Sty 2009, w całości zmieniany 2 razy

Bart0o0sh 3-1 dzila6

Pierwszy mecz zasluzenie wygrany ... mocno przeszkadzaly mi lagi i duzo zmarnowanych sytuacji przez to. Tragiczne podania w moim wykonaniu doprowadzaly do nerwicy ... zadna pilka niedochodzila i wogole parodia.

Drugi mecz zaczyna sie od 3 super sytuacji zmarnowanych przez Martinsa... ogolnie mecz z moja bardzo duza przewaga jak i nieskutecznoscia... przeciwnik moze sie tylko cieszyc ze niebylo wiecej bramek . Awans jak najbardziej zasluzony Dzieki

3-1

Mecze zagrane od niechcenia. W pierwszym meczu mimo w strzałach 10-7 przeciwnik mi tylko raz poważnie zagroził w 2 połowie gdzie prowadziłem już 2-0. Jednak na posterunku był Oleg Szowkowskij radosny 2 bramki strzelone w odstępie 8 minut w 1 połowie.

Drugi mecz zagrany na pełnym luzie. Szybko 2 strzelone bramki pozwalają mi na pełną kontrolę meczu. Rywal strzela kontaktową bramkę po moim niepotrzebnym wyjściu bramkarzem. Rywal lekko przycisnął i mógł doprowadzić do wyrównania. Niestety dla robo13 Szewczenko dał o sobie znać i przypieczętował moje zwycięstwo. W strzałach 11-7 dla rywala

qbra 5-1 Mintaj

Pierwszy mecz dość wyrównany...słabo rozpocząłem od straty na początku bramki...
Lecz zadziałało to na mnie motywująco... Przez co szybko doprowadziłem do wyrównania.
i Tak zakończyła się 1 połowa spotkania...
W drugiej częsci po 15 minutach znów stracilem bramke, lecz miedzy 76-79minutą
ustrzeliłem dwie brameczki i wszystko wskazywało na to że nie przegram tego spotkania...
Nic bardziej mylnego...;/ Rywal w ostatnich 3 minutach wykorzystuje moją
niefrasobliwość i pechowo przegrywam mecz 3-4...

Do rewanżu przystąpiłem lekko wkurzony z wielkim zapałem do odegrania sie...
Zagrałem bardziej uważnie co poskutkowało bramką juz w 4 minucie(niesamowity NIHAT)
Przez całą tą część spotkania z jednej jak i z drugiej strony nie brakowało sytuacji na
wpakowanie futbolówki do siatki jednak widzowie obejrzeli tylko tą jedną bramke...
Rozpoczęcie drugiej połowy było wręcz nieziemskie...;p
Bożyszcze Turków-Nihat przeszedł między rywalami jak słupkami,zagrał na skrzydło
do Kazima a ten zacentrował do Mevluta który spokojnie ze środka pola karnego
pokonał bramkarza rywali... Za 8 minut było juz 3-0 na korzyść moich podopiecznych...
Przeciwnik odpowiedział bramką dopiero w 74 minucie,lecz na nic to sie zdało,ponieważ
w 84 i 89 minucie dobił dwukronie rywali NIESAMOWITY NIHAT ustalając wynik
kolejno na 4 i 5-1 zostając bezapelacyjnie PIŁKARZEM SPOTKANIA...

ZAPRASZAM CHĘTNYCH DO OBEJRZENIA RELACJI Z TYCH DWÓCH CIEKAWYCH SPOTKAŃ

Skrót dwumeczu:[link widoczny dla zalogowanych]

Ostatnio zmieniony przez qbra dnia Czw 19:06, 22 Sty 2009, w całości zmieniany 2 razy
Wto 16:39, 20 Sty 2009 Zobacz profil autora
bartosz23

Dołączył: 25 Mar 2008

Post Re: Eliminacje
____________________ żwiras13 0:0 1:4 bartosz23

Pierwszy mecz bardzo wyrównany, dużo było sytuacji podbramkowych, ale świetnie spisywali się bramkarze lub strzały blokowali obrońcy. Strzały 10:9 dla mnie. Dodam, że mecz był rozgrywany w bardzo zwolnionym tempie z powodu lagów.
Drugi mecz już rozgrywany w normalnych warunkach, co udało mi się wykorzystać. W 15 minucie urywa się obrońcom Cuevas i strzela obok bramkarza. Druga bramka niemal identyczna co pierwsza. Do przerwy 2:0 dla mnie. W drugiej połowie przeciwnik zaatakował co udokumentował golem. Chwile po tym golu sędzia idiota pokazuje Cuevasowi czerwoną kartkę za normalny wślizg. Nie minęło 5 minut i podobny wślizg wykonuje Gavillan co dla mnie się kończy źle, gdyż ten debil znowu mi pokazuje czerwoną kartkę, więc od tej pory gram w 9. Zostawiłem tylko Santa Cruza w napadzie. Przeciwnik atakował, ale nie mógł się przebić przez moją obronę. Około 80 minuty piękne podanie dostaje Santa Cruz i strzałem z dystansu umieszcza piłkę w bramce. W ostatniej minucie meczu przeciwnik podał do bramkarza, co wykorzystał ponownie Santa Cruz odbierając mu piłkę i wbiegając z nią do bramki.

2-1

Piekne widowisko zafundowały nam Czechy. Po dwóch meczach nie moglismy rozstrzygnąc kto jest lepszy, potrzebowalismy dodatkowego by to roztrzygnąc.Pierwszy mecz poczatek należa do mnie ale z minuta kolejna przeciwnik dominuje na bosko i 2-0 dla niego. Ja biore sie do ataku i tylko zdobywam kontaktową co pozniej okazuje sie honorową. Drugi mecz zaczyna sie podobnie tylko, że przeciwnik prowadzi 1-0 ja ustwiam zespól na mega ofensywe co daje mi wynik 2-1.Trzeci mecz to już wyrownany pojedynem, każdy wiedział na co kogo stac i gralismy bardzo uważnie w obronie, nikt nie chciał stracic braki. Strzelam pierwszy bramke na 1-0 i probioje kontrolować spotkanie, niestety odpowiedz przeciwnika błyskawiczna i mamy 1-1. No ale Koller bym w doskonałej formie i ustrzelil swoja druga bramke w tym meczu i Czechy MarianaGKS wygrywaja z Czechami gelu 2-1.

19Ruch20 2-2 robson19

Dobry mecz obfitujący w dużą ilośc sytuacji podbramkowych.jako pierwszy strzelam bramkę pożniej kolejna trace na własne zyczenie i zrobilo sie 1-1.Pozniej przeciwnik doklada kolejna.Ale do konca bylo jakieś 8 minut i udało mi sie wyrównać po ładnej akcji indywidualnej na 2-2.

2 mecz 19Ruch20 2-0 robson19

Strzały 12-10

Też dobry mecz po pierwszej połowie moi zawodnicy spokojnie wedrują do szatni po jednobramkowym prowadzeniu.W drugiej połowie miałem juz przewage w jednej akcji strzeliłem w słupek piłka wedruje do mojego zawodnika który miał całą pusta bramke ale i tak skierował ja koło słupka oprócz tego miałem poprzeczke przeciwnik też miał swoje okazje aby zdobyc bramke a najlepszej z nich nie wykorzystał kiedy z 5 metrów strzela obok.dzieki

Awans: 19Ruch20

Ostatnio zmieniony przez 19Ruch20 dnia Wto 17:52, 20 Sty 2009, w całości zmieniany 3 razy
Wto 17:48, 20 Sty 2009 Zobacz profil autora

____________________ dzidzi - lukas15

1 mecz: 3:2

Mecz zaczynam dobrze, przeważałem czego po 20 minutach wygrywałem 2:0.
Następnie lukas15 do przerwy zrobił dwie akcje które były do obrony ale niestety i mamy do pierwszej połowy 2:2. Po przerwie zmieniam dwóch napastników na Klasnica i Petrica.
No i właśnie Klasnic po wrzutce strzela czubkiem buta bramkę która daje mi minimalne zwycięstwo.
Strzały 11:10.

2 mecz: 1:2

Dziwny mecz. Prowadzę po pierwszej połowie 1:0 i sobie myślę że jest po ptokach. Niestety, najpierw bramka w 60 minucie, a następnie bardzo szczęśliwa w loss time lukasa i mamy 3 mecz.
W tym meczu również lekko przeważałem, ale niestety przeciwnik był skuteczniejszy Wink

3 mecz: 3:2

No mecz bardzo emocjonujący. lukas15 strzela dwie bramki w ciągu pierwszych 15 minutach i mamy 0:2. Szybka moja reakcja i zmieniam napastników i przerzucam z 4-4-2 na 4-3-3 i w strategy na offense. Coś zaczęło mi się układac i strzelam do końca pierwszej połowy dwie bramki więc na tablicy widnieje 2:2. Wtedy w strategy wracam na Normal bo udało mi sie wykonac zadanie jakim było wyrównanie. W drugiej połowie przeważałem i udało się Olicem strzelic bramkę która dała mi awans. Do końca nic się nie zmieniło i mogłem odetchnąc bo byłem bliski odpadnięcia.

Dzięki za dobre mecze. radosny

Awans: dzidzi

Ostatnio zmieniony przez dzidzi dnia Wto 19:52, 20 Sty 2009, w całości zmieniany 1 raz

3:1

Niestety najgorsze losowanie jakie mozna było.Ale trudno trzeba by dokopac godlowi no i w pierwszym meczu to ja zaczynam strzelanie przez dlugi okres czasu nic nie działo sie na boisku tylko niesamowita walka o piłke w srodku pola godlo potem pakuje brameczke na 1:1 a potem piekna przewrota pokonuje mojego GK.

W drugim meczu wzialem sie za odrabianie strat i to ja bylem skuteczniejszy pakuje najpierw 1 potem juz 2 i dobijam rywala 3 trafieniem wygrywałem juz 3:0 i rywal zdołał juz tylko trafic pod koniec na 3:1.

Awans: Nowaxis
Wto 18:54, 20 Sty 2009 Zobacz profil autora

Para 42

soniak 3:1 dosia1987

Mecz pod moją kontrolą. Przeciwnik nic wielkiego w tym spotkaniu nie pokazał. Troche zaspałem w ostatnich minutach meczu i stąd stracona bramka.

soniak 3:2 dosia1987

Pierwsza połowa dla przeciwnika. Ja grałem jakoś ospale bez większej ambicji. Pierwsza bramka dla rywala pada w 3 minucie meczu ale kilka minut pozniej wyrównuje. Przeciwnik naciera i stzrela kolejna bramkę a ja bez większego wysiłku tóż po wznowieniu gry wyrównuje. Druga połowa to już moja przewaga zagrałem w niej tak jak w pierwszym meczu. Ostatecznie w stzrałach 13:5 dla mnie.

awans: soniak
Wto 18:56, 20 Sty 2009 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Autumn Cup 2008 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)