Grupa A ( I Faza Grupowa )

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Christmas Surprise Cup Zobacz poprzedni temat

hahaha ptak,ile razy zmieniales juz majtki pytanie

Post nie związany z tematyką. Przez to powstają niepotrzebne dyskusję, ptaku odpisze chamsko potem Ty jemu i zacznie robić się bałagan a razem z nim sypać ostrzeżenia. Proszę zachować refleksje na temat zmiany majtek ptakams dla siebie. Pozdrawiam.
Edit by burza-lukas

Czw 21:13, 18 Gru 2008 Zobacz profil autora

Krzysiuk - ptakms 1-3

Ja atakuje rywal strzela. Przez pierwsze 30 minut cisne rywala nie miłosiernie. Niestey raz popełniłem bład w obronie i 0-1. W kolejnej akcji wyrównuje. I to tyle z mojej strony. Atakuje ale co, w 88 minucie jest rożny i mamy 1-2. Minute pózniej 1-3. Po meczu.

Krzysiuk - ptakms 0-4

Nie chciało mi sie grać. Postawiłem wszystkich na atak. Zasłużone zwyciestwo choć miałem swoje sytuacje

F*ck Algieria zabij

A gdzie opisy Panie Moderatorze ?

Dodane

Ostatnio zmieniony przez Krzysiuk dnia Pią 7:47, 19 Gru 2008, w całości zmieniany 2 razy
Czw 21:53, 18 Gru 2008 Zobacz profil autora

Przemas 3:3 Krzysiuk

Wyrównane spotkanie. Bramka na 2-3 pada po moim fatalnym błędzie w obronie i wystawieniu piłki wprost do Krzysiuka. Wyrównuje dopiero w loss time po dalekim wyrzucie z autu, obróceniu się i oddaniu mocnego strzału w długi róg bramkarza.

Przemas 3:0 Krzysiuk

Lekka moja przewaga, choć Krzysiuk też miał kilka swoich sytuacji.

Ostatnio zmieniony przez Przemas dnia Czw 23:02, 18 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 22:33, 18 Gru 2008 Zobacz profil autora

kaimada 3-1 Krzysiuk

Od początku atakowałem. Już w 5. minucie faul na Stankoviciu i .... kontuzja :/. Ale kapitan grał dalej. W 15' wrzucał z rogu Janković główka Kristajića i golazo! Chwilę po przerwie piękna akcja Pantelića podanie do Zigića i 2-0! W odpowiedzi ok 65' strzela Algieria. W 83' Zigić dostaje czerwoną. Zmiany taktyczne wchodzi m.in. Dusan Basta. I to on podaje w 88' do Pantelića ten wymanewrował obrońców i ustalił wynik spotkania na 3-1.

Krzysiuk 0-1 kaimada
W 1. połowie piękne podanie od Stankovića do Pantelića i 1-0 dla mnie. W całym meczu Krzysiuk oddał tylko jeden na dodatek niecelny strzał. To pokazuje kto powinien wygrać ten mecz :p. Mogło być wyżej ale bramkarz przeciwnika nieźle bronił.

Nie chce mi sie grać Algierią, poza tym w 1 meczu też miałem pare okazji ale twój bramkarz też wybronił pare piłek

Strzały 7:14

W pierwszej połowie moja mała przewaga, żadnych groźnych strzałów ani emocjonujących sytuacji. Druga połowa już zacięta. Najpierw z wolnego 39 metrów od ocieram się o gola, a później w 80 minucie spotkania sam na sam Kanoute trafia głową w poprzeczkę. Jak to mówią niewykorzystane sytuacje się mszczą. No i zemściło się. W 87 minucie ptakms wykorzystuje błąd w obronie i strzela bezlitośnie na 1:0, aż mało u mnie w domu pad nie rozbił monitora szczęśliwy

shearer14 2:1 ptakms

Strzały: 6:6

Ptakms strzela już w około 25 minucie spotkania. Gdy to omija mojego obrońcę i strzela klasyczną jak dla tej gry bramkę z 16 m obok słupka. Pomyślałem, że już za późno na odrabianie strat ale nie poddałem się. Bramka w połowie drugiej połowy spotkania podniosła mnie na duchu. Tak jak i w pierwszym meczu decydująca bramka padła w 87 minucie i zadecydowała o końcowym wyniku spotkania.
Pią 16:51, 19 Gru 2008 Zobacz profil autora
ptakms

Posty: 108

Skąd: Głogów

50ml napisał:

A co do tego cytatu powyżej nie będę go komentował nie ma sensu ale uważam ze za prowokacje powinien być jakoś ukarany ?!?!?!?

Wszystkie mecze rozegrane czekam na razie 1 miejsce zobaczymy jak się potoczy dalej tak sobie myślę idler chyba czeka jak wszyscy zagrają i niektórzy nie będą mieli o co grac i oddadzą mu mecze bez walki i będzie się starał o 1 miejsce szczęśliwy wiec nie dajcie się szczęśliwy

Powodzenia i dzięki za rozegranie bez problemowo meczów radosny
Pią 17:07, 19 Gru 2008 Zobacz profil autora
shearer14

Posty: 265

shearer14 4:0 Krzysiuk

W około 25 minucie meczu Krzysiuk otrzymuje czerwoną kartkę i kończą sie złudzenia, że może on wygrać ten mecz. Pierwsza bramka pada właśnie po tym faulu. Bodajże 24 metr od bramki Krzysiuka. Nie zmieni on zawodnika i w murze była luka wielkości jednego zawodnika. Ja wykorzystuje bezlitośnie prezent i leciutko po ziemi kieruje piłkę do siatki przez tę lukę. Następne bramki już padają dlatego, że Krzysiuk postanowił grać trzema obrońcami. Mimo to, że grał bez jednego to miał o dwa strzały więcej

shearer14 1:1 Krzysiuk

Krzysiuk już na samym początku meczu strzela mi bramkę. Ja uciskałem z całej siły krzyrzyk i kwadrat a on mijał moich obrońców jak tyczki. Druga bramka w 82 minucie. Po błędzie krzysiuka w obronie wykorzystuję sam na sam.

Jak bym miał o co grać to bym zmienił w murze tego zawodnika ale chce odpaść zdzier

Już się tak nie tłumacz ;p

Taka prawda

Ostatnio zmieniony przez shearer14 dnia Sob 0:08, 20 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 17:44, 19 Gru 2008 Zobacz profil autora
idler

Dołączył: 10 Sie 2008
Posty: 71

ptakms napisał:

Weź się nie ośmieszaj i nie wymyślaj jakiś spiskowych teorii. Wczoraj pracowałem od 6 do 17.
Dzisiaj od 6 do 16. Wszystko dlatego, że jeden chłopak nagle zrezygnował i ktoś go musi zastąpić. Dodam jeszcze, że jutro mam zajęcia na uczelni od 8 rano do 20:45, a w niedziele do 16. Pewnie je opuszcze, bo jestem tak zmęczony, że nie mam siły ruszyć palcem. Zresztą nie muszę Ci się tłumaczyć.
Pią 18:27, 19 Gru 2008 Zobacz profil autora

Przemas 3:1 idler

O ile w pierwszej połowie mecz w miarę wyrównane, o tyle w drugiej już moja przewaga. Zasłużone zwycięstwo, a mogło być jeszcze bardziej okazalsze, ale 2 razy moi piłkarze trafiali w słupek rywala.

Przemas 2:1 idler

Zdecydowanie mecz na remis. Sporo dobrych strzałów z dystansu obu ekip. Do tego obie drużyny raz trafiły w słupek przeciwnika. Jednak to ja miałem więcej szczęścia i decydującą bramkę zdobyłem w loss time.

Pią 22:16, 19 Gru 2008 Zobacz profil autora
shearer14

Posty: 265

shearer14 1:1 idler

Mecz w miarę równy idler strzela pierwszą bramkę, lecz później niezawodny Kanoute wyrównuje. W pierwszym meczu zasłużony podział punktów.

shearer14 1:2 idler

Idler otrzymuje po faulu z tyłu w nogi czerwoną kartkę po czym ja idiotycznie odwdzięczm mu się tym samym całkowicie bez sensu. Domicaja gry przez idlera, a pad latał po pokoju jak samolot szczęśliwy

Pią 23:15, 19 Gru 2008 Zobacz profil autora
idler

Posty: 71

idler - kaimada 2:1 i 2:1

Oba mecze bardzo podobne. W pierwszym ja wychodze na prowadzenie po bramce z rogu. Potem kaimada wyrównuje, lecz ostateczny cios należy do mnie.

W drugim meczu kaimada strzela pierwszy bramkę, a ja odpowiadam kopią bramki z pierwszego meczu po rogu. Dalej gra toczy się w środku pola. Ataki mi się nie kleją, a przeciwnik gra na wysokiego Zigica, który nic nie zdziałał w pojedynkach z Choto. Gola na 2:1 nie pamiętam.
Pią 23:26, 19 Gru 2008 Zobacz profil autora

Witajcie drodzy gracze, po co tu jestem zapewne pytacie ?
Cały wór prezentów niosę by obdarować Was szczęśliwym losem.
Tak oto wyciągam z wora wielkiego ( 3 punkty, 5 punktów) by Życzyć Wam wszystkiego dobrego !

5 punktów - banan
5 punktów - Krzysiuk
3 punkty - kaimada
3 punkty - shearer14
3 punkty - Tomek

Świątecznych prezentów nadszedł czas, nagrodę dostanie prawie każdy z Was. Im słabiej tym większa prezentów moc by pomóc wam wygrać i zyskać coś. Więc zajrzyj do worka i raduj się gdyż punkty dostaniesz... a może nie.

Namiestnika proszę o dodanie wyznaczonej ilości punktów do tabeli.

Sob 1:43, 20 Gru 2008 Zobacz profil autora

Tabela zaktualizowana, bonusy nadane.

Dzięki za 5pkt tak nie awansuje, gra Algierią nie sprawia mi radości nie nie

Krzysiuk - idler 2-3

W tym meczu zagrałem dobrze. Jego Zimbabwe ma chinyame, który strzela mi 3 gole. Dwie z głowki i jednego z woleja. W mecuz prowadziłem 1-0 i 2-1 ale ostatecznie to rywal zdobywa 3 pkt i pieczętuje awans do kolejnej rundy. Dla mnie turniej sie zakonczyl Super

Krzysiuk - idler 3-1

Od początku atakowałem. W 20 i 25 minucie strzelam 2 identyczne bramki. Zejscie do środka i mijający strzał bramkarza. W II połowie rywal strzela kontaktowego gola. Na szczescie w oloss time udało mi sie strzelić na 3-1 po błędzie obrońcy.

Turniej skończony, fajny turniej, gratuluje organizatorom choć drużyny troche żle dobrane. Ale jest już za pózno szczęśliwy

ja tez nie miałem najlepszej drużyny przez co odpadłem więc jest nas dwóch wink

Uzbekistan jest bardzo dobry >> Patrz każda liga wink

Ostatnio zmieniony przez Krzysiuk dnia Nie 22:22, 21 Gru 2008, w całości zmieniany 2 razy
Sob 9:28, 20 Gru 2008 Zobacz profil autora
ptakms

Posty: 108

1 miejsce w grupie szczęśliwy chodź miałem dobra passe która się skończyła na graczu o nicku: idler ale cóż 1 miejsce zostało szczęśliwy Lider od początku do końca szczęśliwy szczęśliwy

Wszyscy widzą ile razy to jeszcze napiszesz że grupę wygrałeś? Napisz wszystkim na gg. Nie rób maniany w grupie.

Edit by kristo2323

Ostatnio zmieniony przez ptakms dnia Sob 13:34, 20 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 13:28, 20 Gru 2008 Zobacz profil autora
Tomek

Posty: 2162

Skąd: Dembiohammer

__________________ Tomek vs. shearer14
_________________________________3:1

Łatwy mecz, choć z początku nie umiałem trafić na właściwy tor. Przeciwnik pierwszy zdobywa gola, lecz po chwili udaje mi się zremisować. W samej końcówce drugiej połowy zdobywam jeszcze dwie bramki i tym samym ustalam ostateczny wynik meczu. Jak zwykle Arabie saudyjską uratował Yasser, który w tym spotkaniu zdobył Hattricka pokonując trzykrotnie bramkarza Mali.

_________________________________1:4

Mecz zaczął się szybko. W trzeciej minucie spotkania po podaniu do Kanoute piłka ląduje w siatce Arabów. Zawodnicy z Mali nie cieszyli się długo z powodu objęcia prowadzenia, gdyż w 5 minucie udało mi się wyrównać. Przeciwnik zdobywa tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę bramkę. W drugiej połowie miałem dużo szans m.in. słupek z 5 metrów, lecz ich nie wykorzystałem. Shearer14 zdobywa jeszcze dwie bramki tym samym ustalając ostateczny wynik.

Dzięki za mecze i powodzenia dalej.

Ostatnio zmieniony przez Tomek dnia Nie 18:30, 21 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 18:29, 21 Gru 2008 Zobacz profil autora

Tomek otrzymuje WO na korzyść przeciwnika a pozostałe nierozegrane spotkania proszę potraktować jako WO 00 bez punktów - brak zgłoszeń w temacie wyjaśnienia/walkowery

Ostatnio zmieniony przez kristo2323 dnia Pon 16:43, 22 Gru 2008, w całości zmieniany 2 razy
Pon 16:40, 22 Gru 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Christmas Surprise Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)