Grupa F(I Faza Grupowa)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Christmas Surprise Cup Zobacz poprzedni temat

Post Grupa F(I Faza Grupowa)
______
___________
______

Witam w Grupie F tego świątecznego turnieju. Z racji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, każdy user może sobie sam sprawić prezent pod choinke. W pierwszym etapie w grupie gra osiem osób, ale tylko czterech najlepszych awansuje do kolejnego etapu. Także powodzenia...

___________

______________Regulamin Serwisu WEOL
_____Regulamin Christmas Surprise Cup

Termin na rozegranie wszystkich meczy grupowych mija 21.12.08 o 23:59 a do 18.12.08 do 20 każdy z graczy musi rozegrać minimum 3 spotkania.

Prosimy o nagrywanie swoich goli, to jest proste po strzeleniu bramki w czasie powtórki wystarczy wcisnąć F1, następnie umieścić w tym dziale. Tam znajdziecie dokładne instrukcja jak i pomoc. Również zapraszam do nagrywania całych spotkań w tym dziale wszystko jest wyjaśnione. W razie problemów proszę pytać - w obu tematach są zamieszczone gg, na które możecie kierować dodatkowe pytania.

Numer GG wyskoczy jak klikniesz na kwadrat z nickiem gracza Wink

Ostatnio zmieniony przez rymp@lus dnia Pon 18:53, 22 Gru 2008, w całości zmieniany 10 razy
Pon 17:41, 15 Gru 2008 Zobacz profil autora
bartas811

Dołączył: 07 Cze 2008
Posty: 22

Skąd: Kościan

bartas811 - X-Vid 2 : 1

Pierwsze zwyciestwo w turze nie przyszlo mi latwo. Przez caly mecz walka toczyla sie w srodku pola i to jako pierwszy dosc szybko prowadzenie obejmuje X-Vid(7min). Bramke na remis strzelam tuz przed przerwa(41min) i obie druzyny schodzily do szatni z takim samym dorobkiem bramkowym. Druga polowa to rowniez zazarta walka i proba strzelenia zwycieskiej bramki. Udaje sie to mnie a bramke zdobywa Frei który z powodu slabej formy siedzial od początku na lawie ale okazal sie znakomitym zmiennikiem. Mecz konczy sie wnikiem 2:1

dzieki pozdro:P
Pon 20:34, 15 Gru 2008 Zobacz profil autora
mati

mati 2:1 RONALDO 1
RONALDO 1 0:2 mati

Jak się okazało przeciwnik tylko nickiem może straszyć bo nie pokazał nic ciekawego Wink
W pierwszym meczu moja lekka przewaga, wychodzę na prowadzenie jednak przeciwnik doprowadza do remisu. W końcówce meczu udaje mi się strzelić zwycięskiego gola i odnieść zasłużone zwycięstwo. Drugi mecz podobny do pierwszego z tą różnicą że przeciwnik nie zdobywa żadnego gola. Moim zdaniem dwa zasłużone zwycięstwa, RONALDO 1 był trochę innego zdania i po meczu trochę się zdenerwował radosny Ale tak to jest jak się nie umie przegrywać Wink
Dzięki za meczyki radosny

Przypominam o 12 punkcie ogólnego regulaminu i bardzo go proszę przestrzegać. Opis meczu minimum 50 słów, proszę poprawić.

Edit by kristo2323

Ostatnio zmieniony przez mati dnia Wto 10:59, 16 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 22:38, 15 Gru 2008 Zobacz profil autora
RONALDO 1

Posty: 1017

Skąd: Orzesze

rymp@lus13 0-4 RONALDO 1

Mecz z moją przewagą co widać po wyniku po prostu musiałem ten mecz wygrać aby liczyć się w walce o awans do kolnej fazy bo nieudanym początku zagubiony Strzelam szybko dwa gole później kontroluję grę czego efektem są kolejne bramki w moim wykonaniu.W strzałach 18-2... szczęśliwy

rymp@lus13 2-2 RONALDO 1

Tutaj mecz bardziej wyrównany choć należało mi się zwycięstwo.W pierwszej połowie rywal strzela szybko gola i ja przejmuje inicjatywę i powinni być przynajmniej 3-1 dla mnie rywal ładuje mi kolejnego gola.W drugiej połowie moi piłkarze wyszli zmotywowani aby tego meczu nie przegrać i strzelali w 70 min. bramkę na 2-1 a w ostatniej akcji meczu na 2-2 na zwycięstwo zabrakło już czasu...

RONALDO 1 5-1 Pajujo

Po pierwszych dwóch przegranych meczach musiałem znowu ugrać w tym spotkaniu przynajmniej 3 pkt żeby mieć dużą szanse na awans i to się udało strzelam szybko 2 bramki które ustawiają mecz później strzelam kolejne ponieważ rywal gra bardzo słabo w obronie.No i kolejne 3 oczka wędrują na moje konto szczęśliwy

RONALDO 1 2-2 Pajujo

Ehh co to był za mecz... Od pierwszych minut jestem bardzo często na połowie przeciwnika lecz rywal tym razem dobrze się broni.W 35min. wyprowadzam atak który kończy się bramką lecz rywal szybko odpowiada i mamy remis.Druga połowa to kolny popis moich piłkarzy którzy wyprowadzają ładny atak który kończy się bramkę.Ostatni akcja meczu doliczony czas gry fauluje głupio rywala w swoim polu karnym i rywal karnego zamienia na gola.Mogło być 6 pkt ale jest 4 zagubiony

P.S: mati nie ładnie tak kłamać że należało Ci sie zwycięstwo ocb?
Wto 18:51, 16 Gru 2008 Zobacz profil autora
Pajujo

Dołączył: 22 Cze 2007
Posty: 421

W tej sytuacji z karnym co byś zrobił i tak byłby gol, więc nie pisz głupot.

Haha, Adebayor vs Walia...
Będzie trudno o awans z tą ekipą.

Ostatnio zmieniony przez Pajujo dnia Wto 19:22, 16 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 19:22, 16 Gru 2008 Zobacz profil autora
RONALDO 1

Posty: 1017

bartas811 3-5 RONALDO 1

Mecz w którym w 10 min. było już 2-1 dla mnie później przejmuje inicjatywę i strzelam kolejne gole.W drugiej połowie bartas strzela kontaktową bramkę lecz ja pozbawiam go złudzeń i strzelam mu jeszcze dwie i mecz kończy się bardzo wysokim wynikiem ale na moja korzyść radosny

RONALDO 1 3-0 bartas811

Mecz rozpoczynam z myślą że rywal jest słaby i spokojnie dopisze sobie 3 pkt po tym meczu ale rywal zaczyna bardzo mocno przyciskać choć nie dochodzi do sytuacji strzeleckich.W drugiej połowie wychodzę bardzo skoncentrowany czego efektem jest strzelenie 3 bramek choć powiem szczerze że rywalowi należała się minimum 1 bramka bardzo zły diabeł

Mam nadzieję że awans już jest pewny xmas
Wto 21:44, 16 Gru 2008 Zobacz profil autora
mati

mati 4:0 robsson19

Od początku gracze Kostaryki byli w ofensywie czego dowodem był wynik 2:0 do przerwy. W drugiej połowie sytuacja nie uległa znaczącej zmianie czego następstwem były kolejne dwie bramki. Robsson19 próbował kontratakować ale nawet w sytuacji sam na sam z bramkarzem nie potrafił strzelić honorowej bramki.

robbsson19 0:4 mati

W drugim meczu sytuacja na boisku uległa niewielkiej zmianie a w szczególności na początku spotkania. Robsson19 kilkukrotnie był bliski zdobycia bramki, ale to mi udało się prowadzić po pierwszej połowie 1:0. W drugiej połowie sytuacja wróciła do normy udaje mi się strzelić trzy gole i powtórzyć wynik z pierwszego spotkania.

mati 1:0 bartas811
bartas811 1:2 mati

Pierwszy mecz zaczął się od mojej dużej przewagi. W pierwszej połowie oddałem dziewięć strzałów na bramkę przeciwnik strzelał raz. Mimo dużej przewagi po pierwszej połowie wygrywałem tylko jedna bramką. W drugiej połowie mecz się wyrównał ale nikt nie zdobył już kolejnej Bramki. Drugi mecz bardzo podobny do drugiego z tym że tym razem ja strzelam dwie bramki a przeciwnik jedną radosny

Ostatnio zmieniony przez mati dnia Wto 23:09, 16 Gru 2008, w całości zmieniany 3 razy
Wto 22:09, 16 Gru 2008 Zobacz profil autora

rymp@lus13 2:2 X-ViD

Do meczu podchodzę zdeterminowany i zaczynam grać swoje, czyli więcej mam z gry, ale jako pierwszy tracę bramkę. Bramka rywala dodała mi skrzydeł i później znów zagrałem to co miałem założone przed meczem i po dość niedługim odstępie czasu po ładnej klepce Słowacy zdobywają gola za sprawą bodajże Nemetha. Słowacy ostro wzięli się za grę, kolejne dobre akcje, ale celowniki ustawione najgorzej jak można. Dopiero później składna akcja i któryś z napastników podwyższa na 2-1. Jestem uradowany z wyniku i przeprowadzam kolejne akcje, ale brak celności skutkuje dalej. Tyle się męczyłem żeby w ostateczności ten mecz zremisować 2-2 w ostatniej minucie.

rymp@lus13 4:0 X-ViD

Tutaj mi trochę podgrzała humor muzyka, która dałem na maksa, żeby się odstresować. Dość szybko zdobywam pierwszą bramkę i jestem na dobrej drodze po 3pkt w tym meczu. Druga bramka to wymiana podań pomiędzy trzema Słowakami i dokładne zgranie w środek "16" i było już 2-0. Teraz już byłem przekonany że te 3oczka polecą w stronę Słowacji. Jeszcze przed przerwą pada trzecia bramka i schodzę do szatni z uśmiechem. W przerwie mobilizacja żeby utrzymać a jak będzie szansa to jeszcze podwyższyć. Tak też się dzieje, nie daje grać rywalowi a sam przetrzymuję piłkę w środkowej części boiska oraz pod polem karnym Tunezyjczyków. Czwarta i ostatnia zaś bramka pada jakieś dziesięć minut przed końcem meczu. Dzięki i powo dalej Wink

rymp@lus13 2:1 Pajujo

Mecz dwóch wyrównanych ekip, ale to Słowacy zaczynają agresywniej w kryciu i odbieraniu piłki o czym świadczy pierwsza bramka, kiedy to podopieczni Pajujo rozgrywają piłke, a agresywni pomocnicy zabierają im piłkę po czym piłka prostopadła do napastnika i Nemeth nie marnuje doskonałej sytuacji. Mecz się trochę wyrównał więc trzeba było coś zmienić i tak też się dzieje, bo Słowacy prowadzą już dwa do zera, co nie wróży najlepiej ekipie Toga. Około 65 minuty spotkania Togańczycy zdobywają bramkę kontaktową, ale trzy punkty zabieram ze sobą.

rymp@lus13 1:2 Pajujo

Chciałem za wszelką cenę wygrać ten mecz, ale od początku nic się gra nie chciała kleić. Pierwszy na prowadzenie wychodzi bodajże mój rywal ja natomiast kombinuje jak tu coś ustrzelić. Udaje mi się ty i pod koniec meczu, kiedy to już myślę że wywiozę punkt zostaje z niczym i dzielimy się po trzy punkty z rywalem. Dzięki i powo dalej Wink

rymp@lus13 0:0 mati

Mecz na początku zdominowała drużyna Kostaryki, ale szczęśliwie dla mojej ekipy bronił Mucha i zatrzymywał Kostarykańczyków. Kiedy to oni opadli z sił swojego szczęścia próbowali Słowacy, ale podobnie jak im rywalom im też te strzały niewychodziły najlepiej. Później mój rywal miał parę okazji z których mogły paść bramki, ale w każdym razie najlepszy był w tym meczu Mucha.

rymp@lus13 2:1 mati

Od początku wyraźna przewaga Kostarykańczyków, ale tak jak w pierwszym meczu tak i tu szans na bramkę podopiecznym matiego nie dawał Mucha. Kilka przerażających interwencji, ale dobra wrzutka i Gomez przyjmuje piłkę i pakuję ją milimetry nad Muchą do bramki. Gdyby to mój bramkarz wyjął to było by cudownie. Po tej bramce nadal ataki Kostarykańczyków, a ja dopiero w loss timie oddaje pierwszy strzał i kończy się to bramką dającą remis. W drugiej połowie chciałem śmielej zaatakować, ale mało co wychodziło, a Mucha jak odstawiał parady tak dalej to mu wychodziło. Około 70minuty spotkania rozgrywam piłkę na 20metrze, ale odbierają mi ją obrońcy rywala. Obrońca próbuje przerzucić na drugą stronę ale drugiego obrońce wyprzedza Nemeth i pakuje piłkę do siaty. mati odrazu wszedł do formacji i wszystkich off...Ale od tej pory niemiał dobrych okazji a ja wynik utrzymuję do końca i zgarnuje 4 pkt niezasłużenie. Dzięki i powo dalej Wink

Ostatnio zmieniony przez rymp@lus dnia Śro 19:12, 17 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 23:19, 16 Gru 2008 Zobacz profil autora
RONALDO 1

Posty: 1017

robsson19 1-4 RONALDO 1

Mecz grany wczoraj.Po pierwszej połowie prowadziłem już 3:1 ponieważ rywal fatalnie gra w obronie i to był najmniejszy wymiar kary jaki mógł dostać.W drugiej połowie to już wyrównane spotkanie lecz rywal nie dochodzi do sytuacji strzeleckich a ja strzelam kolejnego gola który daje kolejne 3 punkty.

RONALDO 1 1-1 robsson19

Tak jak pierwszy mecz był rozegrany wczoraj późnym wieczorem.W pierwszej połowie naciskam rywala ale on znakomicie gra tym razem w obronie i nie daje sobie strzelić gola do szatni.Druga połowa to kolejne groźne akcje z mojej strony lecz rywal się broni aż do 30 min kiedy to strzelam gola dającego prowadzenie.Gdy wydawało się że kolejne 3 oczka powędrują na moje konto rywal strzela gola za pola karnego.Komentarz po tym meczu-ja gram rywal strzela
Śro 19:58, 17 Gru 2008 Zobacz profil autora

Proszę namiestnika o podliczenie tabeli dzisiaj to jest 18.12.08 po godzinie 20, bo gracze którzy nie rozegrali minimum 3 spotkań zostaną zastąpieni w piątek rezerwą.
Czw 3:15, 18 Gru 2008 Zobacz profil autora

rymp@lus13 2:0 pele22

Zacznijmy może od dobrych wiadomości. Na meczu reprezentacji Słowacji pojawił się prezydent Słowacji, który po poprzednich meczach stwierdził że reprezentacja ma dużą szansę na awans. Doc. JUDr. Ivan Gašparovič CSc. na szczęście nie zbłaźnił się tak jak prezydent Polski Lech Kaczyński podczas meczu Mistrzostw Europy z Austrią, trzymając szalik odwrotnie. Ale może przejdźmy do meczu...Składy ustawione przez swoich trenerów i zaczynamy mecz. Pierwszy gwizdek sędziego Mejuto Gonzaleza i Słowacy w pierwszej akcji meczu obejmują prowadzenie za sprawą Mintala. Kolejne minuty meczu to większość walka o piłkę w środku boiska. Mało się już działo w pierwszej połowie. W drugiej połowie to samo, ale to Słowacy w 53minucie rozgrywają akcję i sam na sam wychodzi Mintal i jest już 2 do 0. Mecz zakończył się takim wynikiem.

rymp@lus13 5:1 pele22

Słowacy pod wodzą rymp@lusa13 grają z meczu na mecz coraz lepiej i tak też dzieje się i w tym meczu. Znowu szybko, bo już w 6minucie na jednobramkowe prowadzenie zespół Słowacki wyprowadza Mintal. Druga bramka to ładna klepka pomiędzy paroma zawodnikami i ostatecznie Hodur znalazł się w środku "16" bez krycia i niemiłosiernie to wykorzystał. Lekka przewaga Słowacji i pada 3 bramka autorstwa Holoski. Później to gracze Konga zdobywają bramkę, ale też szybko tracę czwartą bramke a autorem Mintal. Piąta bramka pada pod koniec meczu a strzelcem Holoska. Gwiazda dwumeczu:

Pajujo 1-2 pele22
po raz 3 z rzędu trace bramkę na początku spotkania...gra toczona w dość szybkim tempie..przed przerwą udaje sie wyrównać...po przerwie wyrównana gra z obu stron lecz...znakomity strzał głową Nondy daje prowadzenie które udaje się utrzymać do końca spotkania..
Pajujo 2-1 pele22
dziwny mecz...przełomowy moment spotkania to czerwona kartka dla zawodnika ...Togo ,pózniej jak na złość nic nie wychodzi zawodnikom z Konga..bramka na 1-0 dla zawodników Togo...i pózniej przysłowiowe bicie głową w mur zawodników z Konga ..gdy udaje sie wyrównać ..natychmiastowa odpowiedż i 2-1..
dzieki i powodzenia
Czw 17:45, 18 Gru 2008 Zobacz profil autora
RONALDO 1

Posty: 1017

RONALDO 1 4-2 X-ViD

Mecz rozpoczyna się od dwóch goli które dają mi bezpieczne prowadzenie i do pierwszej połowie wynik nie uległ już zmianie.Druga połowa z pewnością przejdzie do historii.Gdy wydawało się że piłkarze Wali mają zwycięstwo w kieszeni Tunezja strzela gola kontaktowego a tuz po nim zdobywa wyrównującego gola.20 minut do zakończenia spotkania i wynik brzmi 2-2 lecz to ja biorę się ostro do pracy i zdobywam szybko 2 gole i mamy 4-2 radosny

X-ViD 1-2 RONALDO 1

W tym meczu było trochę mniej emocji lecz nie można powiedzieć że spotkanie było nudne.W pierwszej połowie może i tak ponieważ kibice nie zobaczyli nawet 1 bramki.W drugiej połowie kibice Wali doznali szoku kiedy to Tunezja wyszła na prowadzenie lecz nie na długo bo po jednej akcji ze strony Wali znów był remis.W 35 min. strzelam gola który daje mi 3 pkt szczęśliwy
Czw 17:48, 18 Gru 2008 Zobacz profil autora
robertooo

Dołączył: 26 Wrz 2008
Posty: 42

sorka chlopaki, ze nie gram ale nie mam kompa, bo mam maly remont, ale jutro juz komp bedzie i bede mogl grac, teraz pisze od kumpla, nie wiem niech admin to rozwazy najwyzej wylece z turnieju:)
Czw 17:58, 18 Gru 2008 Zobacz profil autora
RONALDO 1

Posty: 1017

pele 22 1-5 RONALDO 1

No myślałem że gracz rozstawiony coś pokaże w tym meczu ale jak widać myliłem się.Do 45 min rywal grał jeszcze jako tako i przegrywał tylko 1 golem ale po przerwie strzeliłem mu 4 bramki a on zdołał tylko odpowiedzieć jednym trafieniem po rzucie rożnym w końcu ta gra przestała mnie wkurzać bardzo zły diabeł

RONALDO 1 4-1 pele22

Rywal podrażniony wynikiem z pierwszego meczu zmienia trochę styl gry(nie gra już na wrzutki tylko stara się atakować środkiem ale niestety dla niego ja strzelam w 30 min i 33 2 bramki które ustalają przebieg dalszej gry.Na początku drugiej połowy strzelam gola numer 3 po którym rywal natychamist odpowiada.No ale końcówka należała do mnie którą udokumentowałem bramką zdzier

Dzięki panowie za mecze teraz chyba pozostaje mi czekać na kolejna fazę xmas2
Czw 18:47, 18 Gru 2008 Zobacz profil autora
mati

mati 2:2 pele22

Dziwny mecz dużo okazji na zdobycie gola przez drużynę z Kostaryki ale tylko 2 strzelone bramki.
Za każdym razem na prowadzenie wychodził pele22 a to ja goniłem wynik. Bramki strzelone w samej końcówce pierwszej połowy i w 40 min drugiej dają cenny remis.

pele22 0:4 mati

W drugim spotkaniu bezsprzecznie na boisku rządzili gracze z Kostaryki. Przeciwnik nie miał chyba żadnej dogodnej sytuacji na zdobycie gola. Dwie bramki do przerwy dwie brami po i wynik 4:0

mati 1:0 pajujo

Mecz bardzo wyrównany, mało sytuacji z obu stron. Obie drużyny grały bardzo defensywnie. Po pierwszych 45 min wynik 0:0, bez wyraźnego wskazania na którąkolwiek z drużyn. Druga połowa wyglądała podobnie jak pierwsza, dopiero w ostatnich minutach po błędzie obrony pada zwycięska bramka. Pajujo chyba w szoku po przegranej nie zagrał drugiego meczu.

Dzięki za mecze radosny
Czw 22:59, 18 Gru 2008 Zobacz profil autora
robertooo

Posty: 42

robsson19 - bartas811 1:2

Mecz z poczatku wyrownany, duz gry w srodku, malo sytuacji strzeleckich, z czasem bartas przewaza co za tym idzie strzela bramke, lecz po krotkim czasie gry udaje mi sie wyrownac. 1 polowa konczy sie remisem, 2 polwa podobna do 1 bartas z lekka przewaga strzela druga brmake, niestety nie udaje mi sie zremisowac i przegrywam mecz.

robsson19 - bartas811 3:0

Mecz zdecydowanie dla mnie sama statystyka strzalow 19-1 mowi za siebie, Mecz zaczynam od poczatku agresywnie probuje odebrac pilke na polowie rywala udaje mi sie to i strzelam bramke, suzo sytaucji nie wykorzystanych, naprawde bede musial pocwiczyc skutecznosc i strzaly<lol>.
Szkoda ze tylko 3 bramki, mogle odrobic straty bramkowe z poprzednich meczy.
Czw 23:59, 18 Gru 2008 Zobacz profil autora
bartas811

Posty: 22

bartas811 - rymp@lus13 2 : 4

mecz poczatkowo wyrownany. ja jako pierwszy obejmuje prowadzenie lecz rywal odpowiada natychmiastowo. druga polowa rowniez bardzo ciekawa i znow ja strzelam jako pierwszy lecz rywal odpowiada i w dalszej czesci meczu stzela kolejne dwie bramki. mimo licznych szans ni minimalizuje strat i przegrywam roznica dwoch bramek.

bartas811 - rymp@lus13 1 : 1

tutaj mecz wyrównany i takim wynikiem sie zakonczyl. przeciwnik strzela jako pierwszy lecz mnie udaje sie odrobic straty przed zakonczeniem polowy. druga polowa mimo wielu sytuacji z obydwu stron nie przynosi kolejnych bramek. mecz konczy sie przy stanie 1:1

Ostatnio zmieniony przez bartas811 dnia Sob 0:20, 20 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 0:10, 20 Gru 2008 Zobacz profil autora

Witajcie drodzy gracze, po co tu jestem zapewne pytacie ?
Cały wór prezentów niosę by obdarować Was szczęśliwym losem.
Tak oto wyciągam z wora wielkiego ( 3 punkty, 5 punktów) by Życzyć Wam wszystkiego dobrego !

5 punktów - X-ViD
5 punktów - robsson19
3 punkty - pele22
3 punkty - bartas811
3 punkty - Pajujo
3 punkty - rymp@lus13

Świątecznych prezentów nadszedł czas, nagrodę dostanie prawie każdy z Was. Im słabiej tym większa prezentów moc by pomóc wam wygrać i zyskać coś. Więc zajrzyj do worka i raduj się gdyż punkty dostaniesz... a może nie.

Namiestnika proszę o dodanie wyznaczonej ilości punktów do tabeli.

Sob 1:55, 20 Gru 2008 Zobacz profil autora
bartas811

Posty: 22

mecze rozegrane wczoraj poznym wieczorem:)
bartas811 - pele22 1 : 1

mecz wyrównany. pele jako pierwszy strzela bramke w koncówce pierwszej polowy i takim wynikiem konczy sie pierwsza czesc spootkania. w drugiej polowie naciskam aby odrobic straty i udaje sie to ale dopiero pod koniec meczu. wynik koncowy 1:1

bartas811 - pele22 5 : 2
tutaj od poczatku narzucam swoj rytm gry. duza role w zwycienstwie odegraly rowniez 3bramki w pierwszej polowie. w drugiej polowie pele stara sie odrobic straty i strzela dwie bramki. ja odpowiadam tym samym i mecz konczy sie wynikiem 5:2
Sob 18:52, 20 Gru 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Christmas Surprise Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)