Grupa A ( I Faza Grupowa )

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Christmas Surprise Cup Zobacz poprzedni temat

_______________

Witam wszystkich w grupie A. Życzę Wam awansu do kolejnej fazy turniejowej. W temacie podajemy wyniki spotkań wraz z opisami, nie pogardzimy nagranymi bramkami itp. Mam nadzieje, że nie stworzycie żadnych problemów radosny

___________________________Regulamin Turnieju

Macie czas na rozegranie swoich spotkań do 21.12.08r. do godziny 23.59.

W razie błędów lub pytań pisac [link widoczny dla zalogowanych]

ŻYCZĘ WAM POWODZENIA I MIŁEJ ZABAWY!!!!!!!!

Ostatnio zmieniony przez Krzysiuk dnia Pon 19:13, 22 Gru 2008, w całości zmieniany 17 razy

Strzały 17:7

Mecz całkowicie pod moją kontrolą. Przemas momentami potrafi stworzyć zagrożenie pod moją bramką. Strzela pierwszą bramkę, lecz zdążam otrząsnąć się z tego wyniku i w ostatniej minucie strzelić bramkę dającą zwycięstwo. Miałem ogrom sytuacji, ale bramkarz Przemasa broni lepiej niż Boruc. Wyciąga dosłownie wszystko.

shearer14 0:3 Przemas

Strzały 12:11

Znów mam więcej strzałów a mimo to przegrywam. Gra bardzo wyrównana, zdekoncentrowałem się trochę przed drugim meczem i zacząłem popełniać trywialne błędy w obronie. Mój bramkarz nie reprezentuje wysokiej klasy i wpuszcza 3 bramki. Natomiast Przemas ma szczęscie mieć dobrego golkipera w swojej jedenastce, a ten potwierdzając swoją wysoką klasę broni kilka bardzo groźnych strzałów które mogłyby zmienić końcowy rezultat spotkania.

Ostatnio zmieniony przez shearer14 dnia Pon 22:03, 15 Gru 2008, w całości zmieniany 2 razy
Pon 22:01, 15 Gru 2008 Zobacz profil autora
ptakms

Posty: 108

Skąd: Głogów

Przemas 1:4 ptakms

Totalna dominacja na boisku w strzałach 16 do 5 Pierwsza bramka wpadła po stałym fragmencie gry to jest rzucie rożnym koleinie rywal mój strzela na 1:1 następnie szybko odpowiadam pięknym lobem i jest już 2:1 dorzucam, jeszcze 2 bramki i jest po meczu pierwsze 3 pkt na moim koncie radosny

dzięki za mecz i czekam na rew radosny

kaimada 0:3 ptakms

W tym meczu była dziwna sprawa strzeliłem gola jak zwykle u mnie oos on mój rywal twierdzi ze nie widział bramki ale jak wiadomo ja nie mam nigdy oosów przed strzeleniem tylko po golu. Wiec ta 1 bramka wpadła po wrzutce z lewej strony boiska i mój gracz z dyńki walnął bramkę następne 2 bramki wpadły po bezlitosnych kontrach szczęśliwy

Ostatnio zmieniony przez ptakms dnia Pon 22:52, 15 Gru 2008, w całości zmieniany 2 razy
Pon 22:11, 15 Gru 2008 Zobacz profil autora

Tomek vs Krzysiuk 1-0

Szczęśliwe zwycięstwo rywala. Do przerwy w strzałach 1-4, a rywal prowadzi 1-0 zdzier po golu z rzutu wolnego. Wiem, że jeden gol to mało ale Algieria nie była dobrze dysponowana. Nie mogła oddać groźnego strzału, który pokonał by bramkarza. Myślę, że mecz wyrównany ale ze wskazaniem na mnie ale to rywal zgarnia 3 pkt. Powiada sie, że szczęście sprzyja lepszym. W tym meczu szczęście miała Arabia Saudyjska, która wygrywa to spotkanie. Gratuluje wykrzyknik

Krzysiuk vs Tomek 3-1

Mecz taki sam jak poprzedni. Nieskuteczność obu zespołów. Tym razem rywal nie strzela z wolnego gola. Więc jest szansa na korzystny wynik. Niestety pod koniec I połowy zgarniam drugą żółtą kartkę a w konsekwencji Czerwoną. Nie dobrze nie dobrze. W pierwszej połowie rywal oddał więcej strzałów. W II połowie strzelam gola po mojej klasycznej akcji. Po tym golu worek z bramkami sie otworzył. Później gol z wolnego bardzo zły diabeł . Pod koniec meczu rywal strzela honorowego gola.

Dzięki za mecze, powodzenia dalej wykrzyknik

Ostatnio zmieniony przez Krzysiuk dnia Wto 9:14, 16 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 9:09, 16 Gru 2008 Zobacz profil autora

Przemas 1:2 Tomek

Mecz zdecydowanie na remis. Ja marnuje 2 akcje sam na sam, podczas gdy przeciwnik wykorzystuje wszystkie swoje sytuacje i w końcówce również marnuje akcje sam na sam. Spore lagi.

Przemas 1:1 Tomek

[Kilka przekleństw]...Ogromne lagi przez całe spotkanie, przeciwnik wykorzystał chyba swoją jedyną akcję i strzelił gola po dobitce. Ja nie potrafiłem trafić w akcji sam na sam i po dobitce w momencie kiedy mój piłkarz miał przed sobą pustą bramkę, przez zasrane lagi nie wcisnął się strzał.

Ostatnio zmieniony przez Przemas dnia Wto 16:35, 16 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 16:33, 16 Gru 2008 Zobacz profil autora
banan

Dołączył: 14 Gru 2008
Posty: 4

Ptakms 2-0 Banan

Mecz troche szczesliwy dla przeciwnika zmarnowalem pare okazji. W pierwszej polowie moglem strzelic juz w 6 min ale sie nieudalo mialem jeszcze pare akcji w pierwszej ale nieudalo sie strzelic. A przeciwnik wykorzystywal swoje akcje bardzo dobrze mialem pecha.

GRATULACJE!!!
Wto 19:02, 16 Gru 2008 Zobacz profil autora
ptakms

Posty: 108

ja dodam screena bez opisu do meczu bo kolega nie potrafi tego zrobic

ptakms 2-0 Banan

Ostatnio zmieniony przez ptakms dnia Wto 19:28, 16 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 19:27, 16 Gru 2008 Zobacz profil autora
shearer14

Posty: 265

shearer14 1:0 Banan

strzały 7:11(?)

Mecz bez hisorii. GRaliśmy na mydevil ping w okolicach 55 i trochę czułem opóźnienie i taki jakby to nazwać.... dyskomfort, który uniemożliwiał przyjemne granie chociaż nie było zwiech i cięć. Obaj gracze grają nieskutecznie w obronie. Banan miał więcej szans, lecz widać, że gra od niedawna i brakuje mu jeszcze doświadczenia.

shearer14 1:1 Banan

strzały 8:8

Mecz równy ja strzelam pierwszy w pierwszej połowie, a raczej strzela Kanoute przy słupku półgórną piłkę z 10m metra. W drugiej połowie Banan bierze się do roboty strzela lecz nieskyutecznie. W końcu udaje mu się strzelić po dobitce na pustą bramkę. Później obie drużyny miały swoją stuprocentową sytuację jednak brakowało, albo umiejętności, albo odrobiny szczęścia.
Wto 19:35, 16 Gru 2008 Zobacz profil autora
ptakms

Posty: 108

Mecz wyrównany dużo sytuacji bramkowych z jednej i 2 strony ale to mi przypadła ta przyjemność strzelić więcej bramek. Pierwsza moja bramka wpadło chyba po rzucie rożnym następna wpadła po zamieszaniu w polu karnym a 3 nie pamiętam zdzier

Jak na razie bez porażki szczęśliwy szczęśliwy szczęśliwy kto wygra zemną zdzier i bez remisu szczęśliwy szczęśliwy szczęśliwy

ptakms 3:2 kaimada

Ostatnio zmieniony przez ptakms dnia Śro 15:19, 17 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 15:15, 17 Gru 2008 Zobacz profil autora
Tomek

Posty: 2162

Skąd: Dembiohammer

__________________ Tomek vs. kaimada
_________________________________2:2

Mecz zaczął się spokojnie badaniem przeciwnika. Jednak już w czwartej minucie kaimada przystąpił do ofensywy. Mecz zakończył by się zupełnie innym wynikiem gdyby nie bramkarz arabów, który kapitalnie bronił, nawet strzały w słupek, które trafiały go w głowę skutecznie wybijał na aut. Piłkarze Arabii saudyjskiej mogli się pochwalić kontratakiem, który zmarnował im tylko bramkarz gości rzucając się prosto na mojego napastnika. W 19. minucie po wrzutce i główce napastnika Serbii, piłka uderza w poprzeczkę a następnie ląduje pod nogami Serba, który wykorzystał nieporozumienie obrońcy z bramkarzem i popycha lekko piłkę za linię bramkowa.
Na początku drugiej połowy zaczynam atakować bramkę rywala, co przyniosło mi bramkę. Później nic ciekawego się nie wydarzyło, aż do 36 minuty 2 połowy kiedy to kaimada zdobywa drugą bramkę. Po stracie bramki przestawiłem się na ofensywę. W końcówce meczu kaimada fauluje mnie na 39 m. Yasser przykłada się do strzału, strzela i..... od poprzeczki wpada piłka do bramki. Tym samym udało mi zemścić na kaimadzie za porażkę w ostatniej minucie naszego meczu w Regular Leauge w zeszłym roku. szczęśliwy

_________________________________1:1

Mecz podobny do pierwszego. Pierwsza połowa należała do kaimady, wtedy zdobył też bramkę. Starałem się jakoś wyrównać i w końcu udało mi się. Ogólnie rzecz ujmując mogło być więcej goli w tym meczu. Dużo akcji nie zostało wykorzystanych po obu stronach. Tym samym po tym dwumeczu można powiedzieć, że taktyka Blitzkriegu się udała (byle nie przegrać szczęśliwy), a Fuhrer (tak nazwał mnie kaimada przed meczem) odniósł sukces remisując w meczach, w których było wyraźnie widać, że Serbia przeważała.

Dzięki za mecze i powodzenia dalej.

Ostatnio zmieniony przez Tomek dnia Śro 18:45, 17 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 16:57, 17 Gru 2008 Zobacz profil autora
ptakms

Posty: 108

Tomek 0:3 ptakms

Pierwszy mecz pod moje dyktando Tomek nie miał za bardzo nic do powiedzenia szczęśliwy strzeliłem szybko 1 bramkę nie z przed pola karnego od słupeczka wpadła ledwo co zdzier następne 2 bramki nie pamiętam jak wpadły zdzier

ptakms 1:0 Tomek

W tym meczu mój rywal grał już lepiej ale i tak nie mógł mi strzelić bramki szczęśliwy Ja tez nie moglem mu trafić gola aż do 70 chyba minuty gdy strzeliłem jak ja to sobie nazywam biedaka po ziemi szczęśliwy i było już po meczu szczęśliwy

Dalej niepokonany !!!! szczęśliwy szczęśliwy

Śro 17:51, 17 Gru 2008 Zobacz profil autora
idler

Dołączył: 10 Sie 2008
Posty: 71

idler - banan 1:0 i 1:0

Wczoraj w Xmasie grałem Liverpoolem, a tu przesiadka na Zimbabwe. Ciężko się przestawić. Na początku pierwszego meczu mój napastnik nie trafia sam na sam. Potem marnuje jeszcze dwie setki. Ostatecznie moja cierpliwa gra popłaciła i około 60 min. zdobywam upragnionego gola. Do końca gra w środku. Ostatnie pół godziny mi się strasznie dłużyło. Strzały 12:2

Drugi mecz to kopia pierwszego znowu nie wykorzystane sytuacje. Tym razem jednak banan jest groźniejszy w ataku. Ja mniej ponieważ najlepszy gracz ofensywny Chinyama ma białą strzałkę. Gola zdobywam w 46 min.
W 90min. nie trafiam w bramkę z rzutu karnego.

idler - Tomek 2:0 i 1:3

Po pół godziny prowadzę już 2:0. Tomek próbuje odrabiać straty, ale w miarę łatwo rozbijam jego ataki. Jakoś nie zapadł mi ten mecz w pamięć.

W drugim meczu Tomek szybko obejmuje prowadzenie. Potem około 30 min. następuje kluczowa sytuacja meczu. Wykładam piłkę na pustą i z metra zamiast strzelić naciskam przycisk podania. Najgorsze, że wyszło do tyłuradosny. Od razu dalekie wybicie i napastnik przeciwnika sam na sam, sytuacja ta zpstaje pewnie wykorzystana. Później dostaje jeszcze 3 bramkę. Na osłodę mocne uderzenie Mwaruwariego z pola karnego i 3:1.

Śro 19:03, 17 Gru 2008 Zobacz profil autora
ptakms

Posty: 108

Banan 0:1 ptakms

Mecz taki sobie ogolnie nudny cisłem przeciwnika ale wpadła tylko 1 bramka niestety Miałem kilka dogodnych sytlacji do strzelania bramek ale sie nie udało szczęśliwy Ja oddałem 20 strzałow na bramke a przeciwnik tylko 5 szczęśliwy

idler - ptakms 2:0 i 5:0

Ptak obrósł w piórka, to musiałem go sprowadzić na ziemie. Mecze jednostronne, ze strony ptaka 2 i pół sytuacji w dwumeczu. A ja spokojnie zdobywałem bramki. Nie ma o czym pisać. Nielot zdzier

Ostatnio zmieniony przez idler dnia Śro 20:21, 17 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 20:19, 17 Gru 2008 Zobacz profil autora
ptakms

Posty: 108

I tak na 1 miejscu w grupie szczęśliwy
Śro 20:23, 17 Gru 2008 Zobacz profil autora

Przemas 2:2 banan

Znakomity mecz głupków z Bośni. Do 87 minuty spokojnie prowadzę, mam przewagę na boisku, ale któryś z debili ode mnie z drużyny potrzebował trochę emocji i w swoim polu karnym zamiast wybić piłkę daleko, to podbił ją do góry, a ta trafiła do przeciwnika. Rywal oddaje treningowy strzał, który ledwo leciał po ziemi, ale bramkarz niestety ubzdurał sobie, że musi się na nią rzucić, i piłka przeleciała mu pod brzuchem.

Przemas 5:0 banan

Zgodnie z planem. Pewne i zasłużone zwycięstwo, mogło być dużo więcej. Rywal kończy mecz w 9.

Ostatnio zmieniony przez Przemas dnia Śro 20:56, 17 Gru 2008, w całości zmieniany 2 razy
Śro 20:54, 17 Gru 2008 Zobacz profil autora

Krzysiuk - banan 1-0

Raczej mecz z moją przewaga. Algieria znowu razi nie skutecznością. Udało sie jednak strzelić tego jednego gola jak ze cennego. Pod koniec meczu pojawia sie OOS. I trzeba dokańczać te 10 minut. Rywal zaatakował ale zwyciestwo zostaaje w algieri.

Krzysiuk - banan 2-0

Jak dobrze pamiętam to I połowa dla rywala. Niestety dla niego nie mógł nic trafić. Ja strzelam bramkę po jakimś kontrataku. W drugiej połowie udało sie podwyzszyć i cieszyć sie z cennych 3 pkt, które dają mi możliwość walki o awans.

Dzięki za mecze !

Ostatnio zmieniony przez Krzysiuk dnia Czw 18:00, 18 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 21:22, 17 Gru 2008 Zobacz profil autora

Proszę namiestnika o podliczenie tabeli dzisiaj to jest 18.12.08 po godzinie 20, bo gracze którzy nie rozegrali minimum 3 spotkań zostaną zastąpieni w piątek rezerwą.
Czw 3:24, 18 Gru 2008 Zobacz profil autora
shearer14

Posty: 265

shearer14 0:2 kaimada

Spotkanie grane w raczej dobrych warunkach. Czasem tylko jakiś zastój. Pierwsza połowa bardzo równa, obie drużyny miały swoje niewykorzystane sytuacje. Druga połowa była dograna. Zdarzyła się bardzo głupia sytuacja. Rozpocząłem mecz i wyskoczyło mi po prawej stronie na dole jakieś okienko InstalShield Wizard Update, po czym straciłem kontrolę nad swoimi zawodnikami (tzn. gra nie reagowała na przyciski pada) i kaimada zabrał mi piłkę ja nacisnąłem ESC, wyszedłem z gry a kaimada powiedział, że strzelił mi gola. Ostatecznie gola nie uznaliśmy jednak kaimada zachował się nieładnie pisząc.... no nie ważne. Druga połowa zdecydowanie dla kaimady. Strzelił 2 bramki deklasując rywala.

shearer14 1:1 kaimada

Przez cały mecz niewielką przewagę miał kaimada. Jego drużyna uderzała częściej, ale nie przełożyło się to na jakość. Ja strzelam pierwszy na sam koniec połowy, lecz nie potrafię utrzymać tego prowadzenia. Bramkę tracę w ok. 70 minucie spotkania po tym jak kaimada trafia w słupek i piłka odbija się od pleców mojego bramkarza. Przy tej bramce kaimada miał dużo szczęścia i uratował remis dla swojej ekipy jednak trzeba zaznaczyć, że ja powinienem stracić w tym meczu conajmniej 2 bramki.

Czw 20:19, 18 Gru 2008 Zobacz profil autora

Przemas 3:1 kaimada

Pierwsza połowa wyrównana. Najpierw ja po lekkim strzale na bramkę Serbów wychodzę na prowadzenie, a 5 minut później kaimada po błędzie mojej obrony zdobywa gola. Druga połowa to moja przewaga, którą potwierdzam strzelając 2 bramki.

Przemas 1:0 kaimada

Pierwsza połowa tym razem dla kaimady, jednak ani razu nie udaje mu się pokonać mojego bramkarza. W drugiej połowie już dużo lepsza gra z mojej strony i przewaga na boisku. Decydująca o wyniku bramka pada w 65 minucie, po dobitce strzału, który najpierw trafił w słupek.

Przemas 3:0 ptakms

Wyrównany mecz, jednak to ja okazałem się skuteczniejszy. Na początku drugiej połowy mogłem strzelić przepiękną bramkę, po rzucie wolnym z połowy boiska, ale przeciwnika uratował słupek. radosny

Ostatnio zmieniony przez Przemas dnia Czw 21:15, 18 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 20:53, 18 Gru 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Christmas Surprise Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)