Grupa G [I Faza Grupowa]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Christmas Surprise Cup Zobacz poprzedni temat

OGÓLNY REGULAMIN

Witam w Grupie G Pierwszej Fazy Grupowej turnieju mam nadzieję że uczestnicy tej grupy będą rywalizować ze sobą w miłej i przyjaznej atmosferze! Namiestnikiem tej grupy jest chyzio [link widoczny dla zalogowanych]

8. HIMEN - Wenezuela [link widoczny dla zalogowanych]

Tabela aktualna na 22 grudnia 16:13. Wszystkie wyniki wpisane i wszystko obliczone.

POGRUBIONYM DRUKIEM SA MECZE WPISANE JAK KTOS ZAUWAZY BLAD PISAC NA GG

Termin na rozegranie wszystkich meczy grupowych mija 21.12.08 o 23:59 a do 18.12.08 do 20 każdy z graczy musi rozegrać minimum 3 spotkania

Prosimy o nagrywanie swoich goli, to jest proste po strzeleniu bramki w czasie powtórki wystarczy wcisnąć F1, następnie umieścić w tym dziale. Tam znajdziecie dokładne instrukcja jak i pomoc. Również zapraszam do nagrywania całych spotkań w tym dziale. wszysko jest wyjaśnione. W razie problemów proszę pytać - w obu tematach są zamieszczone gg, na które możecie kierować dodatkowe pytania.

Ostatnio zmieniony przez chyzio dnia Pon 17:13, 22 Gru 2008, w całości zmieniany 98 razy
Pon 21:26, 15 Gru 2008 Zobacz profil autora
LGZuczek

Dołączył: 22 Maj 2007
Posty: 1192

Skąd: Wolne Miasto!

Łatwy mecz. Jako ze gramy ja jak i Himen jakimis ogorkami Wink To jakos idzie strzelam bramke pod koniec 1 połowy i pozniej Gram jak z nut w obronie i nie oddaje zwyciestwa do konca meczu. Chodz po jedenej z Akyjki było by krucho ale Wenezuela ma zinkla;)

LGZczek 4-1 HIMEN

Zaczym najgorzej jak moge trace bramke. Ale sekunde pozniej Wyrownuje pozniej Y.Kone Bania strzela w okno i mamy 2-1 poniej ja sobie kontrolluje dorzucam 2 bramki i komplet leci do Burkina Faso. Czarny Ladzik

LGZuczek 3-1 KrG
LGZuczek 5-0 KrG

Mecze pod moja Kontrola strzelam szybko Bramke potem jakos leci 2 i 3 rywal trafia honorowa. Lecz ma zadatki na swietnego gracza. 2 Mecz to juz moja dominacja i Y.Kone strzela z Lewej Prawej i Głowki szczęśliwy Dobry jest ten Murzynek radosny W sptrzałach Duzo do Mało szczęśliwy Jedno Bramke jeszcze strzel Zaundi

Ostatnio zmieniony przez LGZuczek dnia Wto 22:56, 16 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 21:36, 15 Gru 2008 Zobacz profil autora
chyzio

Posty: 169

cały mecz prowadzil Zuczek w pierwszej polowie trafil mi 2 bramki z kolei ja jedna. druga polowa wygladala tak ze zuczek atakowal ja robilem kontry po chwili bylo juz po 2, moi zawodnicy nie mogli wykonczyc akcji bramka co chwile trafiali w slupek lub na pusta bramke nie mogli trafic. wkoncu na koniec meczu szybka kontra i 3:2 dla mnie:)

chyzio 1-3 LGZuczek

W tym meczu zawodnicy szwajcari juz kompletnie nie mieli cela w pierwszej polowie 2 akcje ktore POWINNY zakonczyc sie bramka ale oczywiscie slupek lub strzal po za bramke.. w pierwszej polowie 2:0 druga polowa zaczela sie szybko trafilem bramke na 2:1 i byla jeszcze nadzieja ze uda sie przynajmniej zremisowac ale w ok. 80 minucie zuczek trafia brmke na 3:1 i to byl juz moj koniec w tym meczu. dzieki za mecze i powo dalej

Ostatnio zmieniony przez chyzio dnia Wto 9:44, 16 Gru 2008, w całości zmieniany 12 razy

wynik 2-3

co tu duzo mowic ta wenezuela to pomylka gorszym zespolem nie gralem...Wracajac do meczu zaczal sie dobrze bo w 23 min objelem prowadzenie 1-0ale 2 min pozniej bylo juz 1-1 pozniej bramka za bramke niestety soniak byl lepszy strzelil 2 i skonczylo sie 2-3.Mecz z przewaga dla przeciwnika zoabczymy jak bedzie w rewanzu:)

wynik 3-2

Tu bylo troszke lepiej wkoncu wygralem ale zespol pomylka ...No i w rewanzu udalo mi sie naprawic a jednoczesnie zrewanzowac i wygralem po dosyc zacietym i rownym meczu tym razem toja wygralem 3-2 i chodz ciut poprawilem sytuacje mojej ragicznej Weni:P Dzieki powo

Ostatnio zmieniony przez HIMEN dnia Wto 1:10, 16 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 0:24, 16 Gru 2008 Zobacz profil autora
dzidzi

Dołączył: 03 Maj 2007
Posty: 2750

Skąd: P-ce

Co to ma byc ? zabij
Jeśli nie zobacze opisów porządnych to niestety posypią się kary.

1 mecz tragedia...wiec opisze 2 mecz.
w sumie oba mecze zaczalem fatalnie na poczatku nie wiedzialem co sie dzieje ...zlekceważylem przeciwnika i tak wyszło jak wyszło....
na początku obu meczy straciłem bramki... i później już ciężko było odrabiać w 1 meczu
a w 2 meczu po 30min było 0:2 i trzeba było odrabiać straty... jakoś mi to szybko przyszło strzeliłem na 1-2,2-2,3-2... i myśle sobie wszystko idzie po mojej myśli zaraz miało być 4-2... niestety idzie kontra nie wiem czemu wogule nie atakowalem przeciwnika a ten wchodz 3 napastnikami na bramkarza i mamy 3-3 nagle 3-4 po podobnej sytuacji... i juz nie grałem... olałem mecz straciłem bramkę na 3-5 dzięki i pozdro powo dalej.

Ostatnio zmieniony przez Shatko dnia Wto 1:42, 16 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 1:10, 16 Gru 2008 Zobacz profil autora
kristo2323

Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 2003

Skąd: Nankatsu

Prosze namiestnika o zamieszczenie w pierwszym poście linków do regulaminu turniejowego oraz ogólnego - luknij w inne grupy jeśli nie wiesz jak to zrobić. Umieść notkę z terminem rozegrania grupy i zaglądnij w ten temat , tam są rozporządzenia dla namiestników ostatni post.
Wto 10:45, 16 Gru 2008 Zobacz profil autora
chyzio

Posty: 169

mecz calkiem udany gralem 5 w obronie i liczylem na kontry poniewaz jestem zmeczony. pod koniec meczu ladna wrzutka i wykonczenie szczupakiem Freia:)

chyzio 1-3 HIMEN

ten mecz raczej juz nie udany z mojej strony. HIMEN od poczaku gra typowo ofensywnie. po strzeleniu bramki przechodzi na defensywny tryb i za chwile strzela druga bramke. druga polowa strzelam bramke na 1:2 i staram sie strzelic jeszcze jedna lecz nic mi nie wychodzi. okolo 60 min HIMEN strzela na 3:1 i juz po meczu.
Wto 22:10, 16 Gru 2008 Zobacz profil autora
KrG

Dołączył: 22 Maj 2008
Posty: 39

KrG 0 - 1 HIMEN

Opis: Mecz bardzo wyrownany z optyczną przewagą Wenezuli prowadzonej przez Himena. Gra głównie toczyła się w środku pola choć przyznam szczerze, że lepiej z akcjami radziił sobie Himena raz po raz oddając jakiś strzał w kierunku japońskiej bramki. Od czasu do czasu japońcu piłkarze kwapili się do kontrataku, które kończyły się na obrońcach Wenezuelskich. W drugiej połowie po dobitce padła bramka dla Wenezueli po której japońcy gracze już się nie podnieśli pomimo ciekawych akcji w końcówce spotkania.

KrG 1 - 7 HIMEN

Opis: Mecz, który roztrzygnął się w pierwszych dwudziestu minutach. W przeciągu tego czasu Wenezuelski atak popisał się kapitalną skutcznością zdobywając trzy bramki. Pod koniec pierwszej połowy pojawiało się światło w tunelu dla Japońskich graczy, ponieważ kontaktową bramkę strzelił z głowy rosły napastnik Oguro. Lecz na tym Japonia poprzestała i w drugiej połowie przeciwnik dołozyl 4 bramki i było po meczu.

Dzieki i powodzenia dalej.

Ostatnio zmieniony przez KrG dnia Czw 17:40, 18 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz

soniak 1:3 shatko

Pierwszy mecz bardzo wyrównany. Pierwszego gola strzela przeciwnik. Musiałem gonić wynik. Postraconej bramce przejąłem na troche inicjatywe i stzreliłem dwie bramki. Później mecz się znowu wyrównał.
Drugie spotkanie to już zasłużona porażka. Nie potrafie wyjaśnić przyczyny tak fatalnej postawy. W strzałach 15:2 dla przeciwnika ale w meczu nie było widać aż takiej przewagi.

soniak 7:1 chyzio

soniak 1:1 chyzio

Pierwszy mecz już się roztrzygnął w pierwszej połowie. Piłkarze schodzili do szatni przy stanie 4:0. Tuż po przerwie przeciwnik stzrela honorównke i tylko na to było go stać. Dokładam kilka bramek i mamy juz pogrom.

Następny mecz taki sam jak pierwszy. Totalna przewaga lecz na drodze stał bramkarz który wyjmował dosłowie wszystko. Przez długi czas wygrywałem 1:0 aż do felernej 80 minuty spotkania. Wtedy to chyzio przeprowadził błyskawiczny ataki i w ten sposób straciłem cenne punkty.

Dzieki za mecze
Śro 19:49, 17 Gru 2008 Zobacz profil autora
LGZuczek

Posty: 1192

shatko 0-0 LGZuczek

Mecz wyrownany nawet.Bardzo jedenak nikt z nas nie potrafił dosc do tego alby strzelic to pierwsza bramke. I mecz zakonczony remisem. Chodz jedena bramka dawała by komus 3 pkt.

LGZuczke 1-5 shatko

Co to był za mecz prowadze gra idzie mi dobrze rywal nagle dostaje czerwo i .... Zaczyna grac mam za wol,knych graczy by doginili jego Napastnika Ktory ma Wiecej 17 niz moj cały zespol. Maskara ale ja gram jakimis ogorami !
Śro 19:59, 17 Gru 2008 Zobacz profil autora
Horvi

Dołączył: 21 Sty 2008
Posty: 84

Skąd: Dzierżążynia

Horvi 4:1(1:1) chyzio

Na początku meczu kilka groźnych strzałów przeciwnika, jednak żaden z nich nie znajduje drogi do bramki. Potem wychodzę z kontrą Occean mija obrońcę i mamy 1:0. Pod koniec 1 połowy przeciwnik podaje do Yakina, ten obraca się z piłką i do przerwy jest remis. Po przerwie zaciekłe ataki z obu stron, w końcu udaje mi się strzelić na 2:1. Po 10 minutach kopia mojej pierwszej bramki, tyle że teraz Occean minął 2 obrońców. Wreszcie w 85 min. spotkania Radzinski pieczętuje zwycięstwo strzałem zza pola karnego.

Horvi 2:2(1:2) chyzio

Ten mecz zaczął się dla mnie koszmarnie. W 2 minucie tracę bramkę, po błędzie obrońcy i puszczeniu rywala sam-na-sam z bramkarzem. 5 minut później strzałem z dystansu tracę drugą bramkę i już w 7 minucie spotkania dostaje 0:2. Bramkę kontaktową udaje mi się strzelić dopiero pod koniec pierwszej połowy. Po przerwie cały czas atakuje, nic nie wpada. Na dodatek w 75 min. był oos i dogrywamy 15 min. W końcu w 13 minucie(czyli w 8cool mam rzut rożny. Wrzucam w środek bez żadnego celowania, połowa mocy... Pod piłkę wbiega Radzinski i trafia w długi róg nie do obrony. Przyznaję że ta bramka to typowy "fuks". Szczęśliwie, ale zasłużenie zdobywam punkt w tym meczu i jestem nawet bardziej zadowolony niż z poprzedniego zwycięstwa. radosny
Śro 20:07, 17 Gru 2008 Zobacz profil autora
HIMEN

Posty: 91

HIMEN - Horvi

Wyniki 5-1 , 2-3 ( przegrana w zaje... lagach cos pieknego grac najgorszym zepsolem i w lgach przez co porazka ...no comnet )

Mecz 1 pod moje dyktando Kanada tylko kontrowala i wlasnie w ten sposob strzelila w 5 min bramke .Szybko wzielem sie do odrabiania co przynioslo skutek najpierw 1-1,2-1,3-1,4-1 i w 90 min 5-1 popis dobrej gry najgorszym zespolem w grupie dziwny traf

Mecz 2 to kompletna pomylka w 1-10min trace dwie bramki gdy nagle pojawiaja sie lagi a caly 1 mecz byl bez nich.Gdy tylko chwile przestaje lagowac strzelam na 2-1 .I historia wraca do normy znowu lagi Kanada strzela bramke na 3-1 lagi uspokoily sie strzelam na 3-2 nom i tyle bo nie bylo juz czasu ...
Śro 20:54, 17 Gru 2008 Zobacz profil autora
LGZuczek

Posty: 1192

LGZuczek 3-1 Soniak

LGZuczek 3-5 Soniak

Pierwszy mecz pod moja kontrolą całkowita. Ja rozdawałem karty i moim pikarze byli w "formie"
2 mecz to juz jest całkowita dominacja Soniaka co zrobisz jak najlepszy Obronca ma speed 15 i defens 16 ;] Lecz zasłużone zwycięstwo mojego rywala radosny podział pkt w tych meczach myślę ze zasłużenie
Śro 21:21, 17 Gru 2008 Zobacz profil autora
kristo2323

Posty: 2003

Proszę namiestnika o podliczenie tabeli dzisiaj to jest 18.12.08 po godzinie 20, bo gracze którzy nie rozegrali minimum 3 spotkań zostaną zastąpieni w piątek rezerwą.

robo13-KRG 4-1

Przypominam o 12 punkcie ogólnego regulaminu i bardzo go proszę przestrzegać. Opis meczu minimum 50 słów, proszę poprawić.

Edit by kristo2323

1 mecz bardzo wyrownany. strzal z dystansu i nieudana interwencja bramkarza. Dużo kontratakow, mogl zwyciezyc jak jeden tak drugi- skonczylo sie 1-0.
2 mecz i szybko strzelona bramka przezemnie. pozniej dolozylem jeszcze 3 i szale zwycieztwa byly przesadzone. pod koniec padla honorowa bramka dla KRG. skonczylo sie- 4-1. Ogólnie dwumecz konczy sie podzialem po 3 punkty.

Ostatnio zmieniony przez robo13 dnia Czw 15:46, 18 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz

Win 2 mecze HIMEN

Mecze przebiegaly pod dyktando (Weni) od poczatku do samego konca . w 1 meczu bramki padly w 23 i 44 min nie wspominajac ze miedzy czasie nie wykorzystalem szczerze mowiac nie wiadoma ilosc 100 sytuacji to dzieki bardzo ,,silnemu" zespolowi ktorym gram i beznadziejnymi formami. W strzalach bylo 22-4 .

Mecz drugi podobna sytuacja do pierwszego meczu moja dominacja tylko tu z bramkami bylo nieco lepiej chociaz sytuacja sie powtorzyla 1/3 sytuacji wykorzystana Bramki padaly w 16,25,35min 1 polowy oraz w 9,13,40 min 1 polowy Wyniki jak najbardziej zasluzone w strzalach w meczu : 24-2 dzieki powo napewno sie przyda

Ostatnio zmieniony przez HIMEN dnia Czw 16:24, 18 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 15:55, 18 Gru 2008 Zobacz profil autora
Horvi

Posty: 84

Horvi 4:2(3:2) Robo13

Na początku meczu dużo groźnych ataków z mojej strony ale to przeciwnik strzela bramkę z dystansu. Chwilę później przed mój błąd w obronie strzela kolejną. Wziąłem się mocno za atakowanie i do przerwy jest 3:2 dla mnie. Pod koniec 2 połowy po sfaulowaniu przez bramkarza mojego napastnika dokładam 4 bramkę z rzutu karnego.

Horvi 5:0(3:0) Robo13

Tu już nie pozostawiłem złudzeń przeciwnikowi. Od początku do końca meczu zaciekle atakowałem bramkę rywala. Po strzeleniu 3 bramek grałem już spokojniej i kontrolowałem spotkanie w 2 połowie kilka strzałów z dystansu mojego przeciwnkia. To wszystko na co było go stać w tym meczu.

Dzięki
Czw 17:05, 18 Gru 2008 Zobacz profil autora
soniak

Posty: 639

soniak 1:0 KRG

soniak 1:1 KRG

Mecze wyglądały podobnie. Przeciwnik zagrał pięcioma obrońcami oraz dwoma defensywnymi pomocnikami. Dlatego też bardzo trudno było mi się przebić przez jego obronę. KRG czychał tylko na kontry. Byłem zmuszony grać bardziej ofensywnie aby coś stzrelić dlatego zmieniłem taktyke na 3-5-2.

Dzięki za mecze
Czw 17:34, 18 Gru 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Christmas Surprise Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)