KOLEJKA 4

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / DeathMatch Zobacz poprzedni temat
KOLEJKA 4

Post KOLEJKA 4
KOLEJKA 4

3 kolejka minela niespodzianek nie zabraklo. Niestety trener Lisekx111 musial wycofac sie z turnieju z powodu podanego w temacie z 3 kolejka. RONALDO powrocil do formy zobaczymy czym jeszcze zdola nas zaskoczyc. Talent i inteligencja w parze niechodza niestety i dla tego trenera nie ma wyjatku Wink Pozdrawia zawsze wierny i oddany WEOL'owy lubelski Marvik.

Jako organizator turnieju doszedłem do wniosku, że będe dawał turniejowe ostrzeżenia dla graczy, którzy nie rozegrają meczy w terminie jezeli bedzie sytuacja, ze ktos sie z kims mija to ostrzezenie idzie dla obu graczy, a jezeli jeden bedzie bez przerwy odmawiał/unikał gry arz w koncu minie czas to po okazaniu dowodu w formie rozmów z gadu czy z kaillery nie zostanie mu przyznane ostrzezenie. Jezeli ktoś będzie miał 2 ostrzeżenia pod rzad lub 3 ostrzezenia w ciagu calego turnieju zostanie wydalony z turnieju, a wszystkie jego mecze, ktorych nie zdazył rozegrać zostaną zamienione na WO na korzysc rywala!!

Gracze nagrodzeni ostrzeżeniami:

Snake - 1 ostrzezenie!!

Termin na rozegranie 2 kolejki turnieju DEATHMATCH mija 19 pazdziernika o godzinie 23:59. Za nie rozegranie meczy w terminie grozi walkower bez bramkowy lub jezeli bedzie uzasadnienie z jednej ze stron to zostanie przyznany walkower na czyjas korzysc.

Edit:
Jak ktos widzi jakies bledy w terminarzu piszcie w off topie!!

Ostatnio zmieniony przez Marv dnia Sob 9:26, 20 Paź 2007, w całości zmieniany 11 razy
Nie 21:29, 14 Paź 2007 Zobacz profil autora
RONALDO 1

Posty: 1017

Skąd: Orzesze

RONALDO 1 5:2 marky_ramone

Wynik mówi sam za siebie po prostu jestem w formie.

Ostatnio zmieniony przez RONALDO 1 dnia Pon 12:59, 15 Paź 2007, w całości zmieniany 1 raz
Pon 12:48, 15 Paź 2007 Zobacz profil autora

heh zabawne, jesteś w formie bo raz wygrałeś ? wieczorem przegrasz z kimś to napiszesz pewnie że było to spowodowane brakiem formy. Co do meczu, wynik jest bardzo nieadekwatny do wydarzeń boiskowych, oddałem 2 razy wiecej strzałów, miałem 4 niewykorzystane stówy, choć grałem w połowie rezerwowym składem i jeszcze ruud dostał kontuzji po tym jak w sytuacji gdy biegł sam na sam brutalnie skosił go od tyłu obrońca arsenalu, za co otrzymał zaledwie żółtą kartke. rywal strzelił 2 bramki po podaniach pod nogi od moich obrońców, miał karny z kosmosu (faul na piłce), reszta to schematyczna gra na henrego i liczenie na jego umiejętności.
Jak to nazywasz formą to jesteś żałosny.
Pon 12:58, 15 Paź 2007 Zobacz profil autora

totomiX 1-3 Czarny

Mecz wyrownany do pewnego czasu. Pierwsza polowa bardzo zacieta, obie druzyny oddaly po okolo 5 strzalow, tylko ze w tym L'pool nie strzela zadnej bramki, a mial dwie 'setki' po ktorych pilka dwukrotnie ladowala na slupkach. Man Utd w tej polowie strzela 2 bramki po strzalach Sahy i Rooney'a, a oba te gole strzelone byly z ostrych katow przy ktorych bramkarz mogl zachowac sie o wiele lepiej. No nic, w drugiej polowie staralem sie wyrownac, udalo mi sie strzelic bramke na 2-1 i gdy myslalem, ze pojde za ciosem Czarny strzela mi gola po skladnej akcji. Druga polowa w moim wykonaniu byla nieco chaotyczna, Czarny natomiast dobrze sie bronil i spokojnie kontrolowal uzyskana przewage. Strzaly na koniec 7-13.
Jak narazie jest to moja pierwsza porazka w deathmatch, mam nadzieje ze ostatnia zdzier

Dzieki za mecz i pozdro.

Ostatnio zmieniony przez totomiX dnia Wto 16:58, 16 Paź 2007, w całości zmieniany 1 raz
Pon 13:56, 15 Paź 2007 Zobacz profil autora

Rafal62174:1Ronaldo1

Czyżby spadek formy bardzo zły diabeł , a tak apropos, kupiłem pada szczęśliwy i odrazu lepiej sie gra szczęśliwy

Rafal62170:0marky_ramone

Mecz wyrównany, po kilka sytuacji z obu stron, i grany był na raty szczęśliwy , ale udało się zagrać, marky miał kilka grożnych sytuacji podbramkowych, a ja raczej prowadziłem grę w środku pola, miałem najgroźniejszą sytuacje Messim, ale nie udało się pokonać bramkarza, pika minimalnie chybiła.

Dzięki za mecz. Powodzenia!

Ostatnio zmieniony przez Rafal6217 dnia Śro 21:42, 17 Paź 2007, w całości zmieniany 4 razy
Pon 15:27, 15 Paź 2007 Zobacz profil autora
RONALDO 1

Posty: 1017

RONALDO 1 1:4 Rafal6217

Mecz wyrównany z letką przewagą gości.Pierwszy mecz który przegrałem od 2 tyg. no ale coż tur sie jeszcze nie kończy i trzeba walczyć
płacze
Pon 15:28, 15 Paź 2007 Zobacz profil autora

50ml-spox 5:0
Robeen z czrwona strzalka i jest po meczu szczęśliwy ,moglo byc zdecydowanie wiecej(min.niewykorzystany karny w koncowce przez Drogbe),poczatek meczu wyrownany,po bramce Robeena w 30 minucie juz tylko ja gralem
thx za mecz,powodzenia
spox

Dołączył: 26 Mar 2007
Posty: 459

Skąd: Kielce

No dokładnie ja też miałem sytuacje które powinenem wykorzystać na początku meczu a poźniej to już nic nie zrobiłęm 0 formy..... to źle wróży przed eliminacjami ligi. smutny
Pon 15:44, 15 Paź 2007 Zobacz profil autora
EloZiomKonin

Skąd: Konin

EloZiomKonin (Roma) - Kaimada (AC Milan) 6:1
Pon 17:00, 15 Paź 2007 Zobacz profil autora

1. połowa Roma 5 strzałów 4 gole. Dida jak Canizares oO. W 2. połowie grałem all off i efekty były 0-6 w Loss Time neutralny Na szczęście superpippo wykorzystał sam na sam w ost minucie meczu.
Pon 17:01, 15 Paź 2007 Zobacz profil autora

Grzehu92(Inter) 2:1 Rogal(AS Roma)

Dobry i szybki mecz, wymiana ciosów z obu stron, aczkolwiek to Inter miał więcej dogodnych sytuacji. Prowadzenie objęła Roma i wydawło się że Rzymianie pójdą za ciosem, ale bardzo szybko wyrównał Adriano. Potem zaczęło się już oblężenie bramki Rogala, ale wpadł tylko jeden gol.

Rogal- Czarny 1:4

Mecz z przewaga Czarnego.Obaj konczylismy mecz w dziesiątke....
Wto 15:26, 16 Paź 2007 Zobacz profil autora

totomiX 3-1 Rogal

Mecz z moja potezna przewaga. Do przerwy w strzalach 5-0 dla mnie, ale goli nie bylo. Worek z bramkami otworzyl sie w drugiej polowie, strzelilem w krotkim odstepie dwie bramki, gdy myslalem, ze pojde za ciosem Rogal oddaje pierwszy strzal w meczu i pilka wpada do siatki. Na koniec udalo mi sie jezcze strzelic jedna bramke, i wynik na koniec meczu brzmial 3-1. Warto odnotowac, ze bramkarz AS Romy bronil w nieprawdopodobnych sytuacjach. Strzaly na koniec meczu 12-2.

Wto 17:01, 16 Paź 2007 Zobacz profil autora
VinEX

Posty: 221

Skąd: Świony

Grzehu92 0 - 3 VinEX

mecz z moja przewaga od poczatku do konca. Robben czerwona strzalka i chlopak nie do zatrzymania (wspolczuje Grzehowi bo naprawde nie dalo sie go zatrzymac , wyprzedzal obroncow jak chcial). 3 bramki dla Chelsea bardzo pieknej urody.

dzieki za mecz i powo dalej radosny
Wto 20:30, 16 Paź 2007 Zobacz profil autora

Średnie warunki do gry...
Sheva i Drogba u Adam.zip'a mieli czerwo to troche sie przestraszyłem przed meczem,ale jak widac niepotrzebnie bo przeciwnik tego nie wykorzystał wink

dzięki za mecz i powodzenia dalej
Wto 20:33, 16 Paź 2007 Zobacz profil autora

kaimada 1-0 50ml
U mnie wszyscy mieli strzałki zielone oprócz Ronaldo ( za którego wszedł Giladrino z czerwoną) ze strzałką niebieską i Simića z czerwoną. zdzier. 1. sytuacja dla mnie to po rogu w 30. minucie gdzie główkował Inzaghi ale piłkę na lini bramkowej najpierw próbował sobie do bramki wrzucić Cech ale nie pozwolił mu na to Ferreira i wybił piłkę przed siebie poszła kontra 3 na 2, ale chamstwo Robbena i jego niecelny strzał powodują, że wciąż jest remis. Przewaga 50ml, ale nie miał jakieś wyśmienitej sytuacji ( za wcześnie strzelał mógł wbiegać w PK a strzelał z 20-16m). Doliczony czas 1. połowy mocny strzał Kaki piąstkuje na róg Cech. Z rogu wrzuca Pirlo piłkę wybijają obrońcy, piłkę na 20m w PK główkuje Gattuso, a tam niepilnowany Gilardino lekkim strzałem pokonuje Cecha ( czerwoną strzałke miał Czech zdzier). 2. połowa to się cofnąłem wciąż ataki 50ml, ale to ja miałem najgroźniejsze sytuacje. 1. to niska wrzutka Seedorfa, Gilardino wyszedł przed obrońcę, ale z 5m nie trafił główką do siatki ( gdyby to był Inzaghi...). 2. to przerzut Kaki i wolej Gilardino i znów piłka tylko musnęła słupek.
Śro 16:18, 17 Paź 2007 Zobacz profil autora

kaimada popisal sie lepsza skutecznoscia,"czerwony Cech" robil co mogl,ale to "czerwony Gilardino"okazal sie lepszy,kazdy mial sytuacje,i jedna z nich kajmada wykorzystal
thz za mecz,powodzenia dalej
Śro 16:24, 17 Paź 2007 Zobacz profil autora

kaimada 4-1 spox
1-0 1-1 2-1 3-1 4-1. Fajne techniczne gole. Ciekawostka jest taka, że spox prowadził w shootach 10-8 Wink. No i mamy komplet zwycięstw zdzier

Śro 17:04, 17 Paź 2007 Zobacz profil autora

EZK jako, ze dostal sie na czarna liste wypada z turnieju i zeby nie robic jakis zmian co do tych ktorzy pozegnali sie turniejem dzieje sie to samo co w wypadku mALo i liska!!
Śro 17:48, 17 Paź 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / DeathMatch Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)