Grupa C [I Faza Grupowa]

Odpowiedz do tematu    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Division & LM / Dywizja 3 Zobacz poprzedni temat
Adrian1993

Dołączył: 02 Lis 2007
Posty: 930

Skąd: Kalisz

Adrian1993 - licnoln 4:3

Ach cóż to był za mecz. Zacznijmy od tego że miałem dylemat kogo wystawić w ataku Lua Lua z niebieską czy Mendrinos (zero 17) z żółtą. Postawiłem na tego drugiego. Odwdzięczył mi się golem na samym początku meczu. Później przycisnał linc i strzelił dwie bramki. Po przerwie ruszyłem do ataku, Mendrinos zdobywa dwa gole. Lincoln strzela bramkę na 3:3 po tym jak mu podaje piłkę w polu karnym. Podirytowała mnie ta bramkę i już minutę później Mendrinos mija dwóch rywali, zagrywa do Kovacevicia, a ten z 20 metrów nie daje szans Quimowi! 4:3!

Biszkopt 1:2 Polonista

Mecz bardzo wyrównany ale to przeciwnik strzela gola pierwszy. Potem przycisnąłem mocniej ale wpierw Bakari Kone potem Niang nie potrafili pokonać bramkarza gości. Przeciwnik dokłada drugiego gola po panicznym wybiciu piłki na [] potem centra i bramka. Strzelam gola kontaktowego dopiero w loss time drugiej polowy.

Musiek07 4-2 glazunio2 (12:8 )

Dobry szybki i wyrównany mecz ale tylko w pierwszej polowie... po raz kolejny trace szybko 2 bramki.... ;/;/ de denerwuje sie juz od poczatku... bo miałem pozniej 2 słupiki.... pozniej strzelam kontakta i jest lepiej ... gram coraz pewniej i strzelam na 2;2 .... w 2 polowe to juz ja przewazyłem strzelilem szybko 2 bramki i kontrolowałem reszte spotkania... dzieki radosny
Sob 21:54, 22 Lis 2008 Zobacz profil autora
Biszkopt

Posty: 764

Biszkopt 0:0 seba21990
Mecz nudny do przerwy 3:3 w strzałach w drugiej połowie zaatakowałem odważniej ale moi napastnicy grzeszyli skutecznością. Każda z drużyn miała sytuacje ale nie potrafiła ich wykorzystać. Szkoda bo na tym straciło widowisko a niektóre akcje były naprawdę dobre.

lincoln 2-1 Biszkopt

Zagrałem bardzo słabo w tym meczu, rywal był lepszy a mimo to ja wygrywam. Do tego spotkania nie mogłem wystawić kilku podstawowych graczy z powodu bardzo słabych form, mianowicie: Lusiao, Edcarlos, Leo oraz Di Maria. Mocno to skomplikowało moją gre zwłaszcza w obronie. Na szczęście z przodu mimo żadnej 100% sytuacji Mantorras i Nuno Gomes zdobyli po bramce. Dzięki za grę i powodzenia dalej.
Sob 23:24, 22 Lis 2008 Zobacz profil autora
Biszkopt

Posty: 764

Biszkopt 2:1 Musiek07
Mecz z moją przewaga jednak moje akcje nie mają zakończenia w bramce rywal dopiero po pewnym czasie jednego potem drugiego gola. Pod koniec meczu przeciwnik ustawił sie bardziej ofensywnie i strzelił gola jednak było już za późno i trzy punkty zagarnąłem ja zdzier
Nie 10:34, 23 Lis 2008 Zobacz profil autora
PoLoniSta

Dołączył: 26 Kwi 2008
Posty: 15

PoLoniSta 2 - 2 Musiek07

Mecz ogólnie był bardzo wyrównany. W pierwszej połowie dominował przeciwnik, który strzelił szybko 2 bramki. Do przerwy wynik 2 : 0. Na początku drugiej połowy strzelam kontaktową bramkę. Za chwile następną. Do końca już dominowałem ale niestety niewykorzystałem 100 %- owych akcji.

Dzięki powodzenia

PoLoniSta 2 : 0 seba21990

Od pierwszych minut atakowałem i strzeliłem szybko pierwszą bramkę. Atakowałem dalej ale nie umiałem pokonać bramkarza przeciwników, do przerwy wynik 1 : 0. Przeciwnik po pierwszej połowie miał zaledwie 1 strzał. W drugiej połowie mecz wyrównał się przeciwnik nie umiał wykorzystać dogodnych sytuacji i to się na nim zemściło. W ostatnich minutach strzeliłem bramkę na 2 : 0.

Dzięki za mecz.

Ostatnio zmieniony przez PoLoniSta dnia Nie 15:15, 23 Lis 2008, w całości zmieniany 3 razy
Nie 13:18, 23 Lis 2008 Zobacz profil autora
Malin87

Dołączył: 17 Lis 2008
Posty: 11

Skąd: Chełm/Lublin

Malin87 1-4 Musiek07

Ostatnio zmieniony przez Malin87 dnia Nie 23:19, 23 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 22:43, 23 Lis 2008 Zobacz profil autora
lincoln
Tur Mod

Posty: 649

lincoln 3-0 Malin87

Mecz z moja zdecydowana przewaga, mimo że po raz kolejny zagrałem bardzo słabo. Stwarzam sytuacje ale nie moge ich wykorzystac, tragedia ze skutecznoscia. Na szczescie w 72 minucie pada wreszcie bramka a zaraz po niej jeszcze dwie. Przyznam szczerze ze odetchnalem z ulga bo mocno sie meczylem zeby wykorzystac ktoras z setek. Dzieki za gre.
Pon 14:43, 24 Lis 2008 Zobacz profil autora
Malin87

Posty: 11

Malin87 2-1 Seba21990

Ostatnio zmieniony przez Malin87 dnia Pon 20:25, 24 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 20:17, 24 Lis 2008 Zobacz profil autora
Musiek07

Posty: 274

lincoln 1-2 Musiek07

Dobry wyrównany mecz .. lecz lekko z lincolna przewaga w niektórych sytuacjach i tylko w 1wszej polowie ;p... bo w 2 to juz ja chyba bylem góra tak mi sie wydaje.... ale bardzo widowiskowy mecz... szybko trace bramke ... pozniej moge stracic znowu lecz bramkarza paruje pilke na slupeek... ufff .... nasytepnie strzeam ja gola po swietnej akcij Bobb strzela na 1:1... pozniej Bobb z 20 metrow silnym strzalem w dolny róg bramki pokonuje bramkarza... odziwo wygralem... awans z 1 miejsca stal sie faktem szczęśliwy dzieki...
Pon 22:55, 24 Lis 2008 Zobacz profil autora
PoLoniSta

Posty: 15

Malin87 0 : 2 PoLoniSta

W tym meczu Malin87 niemiał nic do powiedzenia. Przez cały mecz strzelił zaledwie raz na moją bramkę. Na początku meczu strzeliłem bramkę atakowałem dalej ale niestety strzelałem nieskutecznie, do przerwy wynik 1 : 0 dla mnie. Już na początku drugiej połowy miałem kilka 100 % - owych akcji których nie umiałem wykorzystać. W końcówce udało mi się podwyższyć wynik na 2 : 0.

Dzięki za gre

Ostatnio zmieniony przez PoLoniSta dnia Wto 0:32, 25 Lis 2008, w całości zmieniany 2 razy
Pon 23:36, 24 Lis 2008 Zobacz profil autora
lincoln
Tur Mod

Posty: 649

lincoln 5-3 PoLoniSta

Mecz zagrany w ostatniej chwili. Zagrałem piach straszny w obronie. Najpierw po bledzie w obronie przegrywam 1-0. Pozniej po błędzie w obronie trace bramke na 2-2. Po nastepnym błędzie trace bramkę na 3-3. Na szczescie rywal z kolejnych bledow juz nie skorzystał i na kolejne dwie moje bramki nie odpowiedzial zadna. Dzięki za grę.
Wto 0:57, 25 Lis 2008 Zobacz profil autora
Biszkopt

Posty: 764

Malin nie dodał meczu a napisał ze doda.
Tak więc pisze. Wygrałem chyba 2:1 ale nie pamiętam dokładnie bo mecz grany wczoraj radosny

dzięki

E: pamiętam jedną rzecz lagi...

Ostatnio zmieniony przez Biszkopt dnia Wto 15:58, 25 Lis 2008, w całości zmieniany 2 razy
Wto 15:57, 25 Lis 2008 Zobacz profil autora
Odpowiedz do tematu    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Division & LM / Dywizja 3 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)