GRUPA C (I runda)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Eliminacje&Baraże / Eliminacje do I sezonu Ligi WEOL Zobacz poprzedni temat

Odrodzony feniks radosny

Ostatnio przeżywałem duży kryzys formy.. Przegrywałem wszystko co mogłem. A do Eliminacji podchodziłem z wielkimi obawami.
Całe szczęście coś się zmieniło, zaczynam wygrywać, wszystko jest po mojej myśli, obawiam sie tylko czy to przebłysk dobrej gry, czy w końcu to jest to co zgubiłem jakieś pół roku temu, mniejsza z tym, ważne, że gra znów wygląda świetnie.

Adam.zip 2:1 pawjel

Ciężkie spotkanie, tym bardziej, że nie wiedziałem na co stać rywala. Szybko strzelona bramka, po główkowym lobie. Po czym rozgrywałem swoje. Około 30 minuty pawjel mocno przycisnął. Słupek, dużo zamieszania w moim polu karnym, ale udało się wyjść obronną ręką z tej jakże trudnej sytuacji.. co sie odwlecze... i do szatni pawjel strzela.. Troszeczkę mnie to obudziło. Zmotywowany do lepszej gry rozpocząłem drugą polowe, wzajemne ataki, tudzież to ja skonstruowałem czystą sytuację, przerzut nad obrońcą, sam na sam i zdobywam 3pkt. Rywal miał jeszcze swoją szansę jednakże znów słupek..

Adam.zip 3:0 Stary

Dominacja.. Mecz od początku ułożył się, szybko strzelona bramka ustawiła mecz. Stary popełniał wiele błędów, na pierwszy plan wyróżniały się niecelne podania. Te błedy pozwalały na stwarzanie licznych sytuacji sam na sam.. Następne gole były formalnością..

Dzięki wszystkim za mecze.
Śro 21:33, 24 Paź 2007 Zobacz profil autora
pawjel

Dołączył: 20 Lip 2007
Posty: 75

pawjel-Tomek1:0

Mecz bardzo zacięty.Piłka wędrowała z pod jednego pola karnego do drugiego.Każdy miał swoją sytuacje na strzelenie bramki.Wynik po pierwszej połowie był 0:0 więc wszyscy mieli nadzieje że coś sie uda strzelić w drugiej połowie jednak nie było to takie proste.Mimo to na 10 min przed końcem ładnym strzełem z przed pola karnego popisął sie Sisoko,no i mamy 1:0.Do końca starałem sie juz utrzymać wynik,no i udało sie:)radosnyradosny

Pozdro i powodzenia
Czw 7:35, 25 Paź 2007 Zobacz profil autora
sheva7

Posty: 96

sheva7 (Ekwador) 4:2 sowa (Ghana)

Wyrównany mecz dwoch godnych siebie ekip radosny lepsze wykonczenie akcji spowodowalo ze mecz wygrala ekipa Ekwadoru:)
Czw 17:36, 25 Paź 2007 Zobacz profil autora

Czarny 2:1 sheva7

Mecz z moją przewagą. W strzałach było 10:1 dla mnie. Byłem nieskuteczny, miałem 2 słupki.

Czarny 2:1 Cziken

No mecz feeeest był fajny czarny kontrolowoł mecz feeeest strzelił 2 bramki, 1 lata ale to juz yno by mi złomało i bych ciepnał tym pierónstwem i by było flaszka wodki w plecy... No ale pod koniec mi sie udało klejznonc bala do siaty i jakos wyszło jo tak naprowda nie chciol tego klejznac samo wyszlo radosny

FEEEEEEST! powodzenia dalij i czekom na nastepnego hahora co bydzie chciol zagrac se...
Czw 18:54, 25 Paź 2007 Zobacz profil autora

Adam.zip napisał:
Adam.zip 2:0 sowa

Ciekawy mecz, rywal mnie zaskoczył swoją bojową postawą, jednakże szybko wychodzę na prowadzenie i staram się kontrolować wydarzenia. Przeciwnik grał mądrze, ładne crosowe przeżuty, widział co się dzieje na boisku, jednak jeszcze gorąca głowa.. Wink
W końcówce zaryzykowałem i rozgrywałem dość długi czas piłkę pod polem karnym oponenta, byłem świadomy, że może zakończyć się to groźną kontrą, gdyż już zaangażowałem w tą akcje całą drużynę… opłaciło się, ostatecznie znalazłem czystą pozycję i pewnie umieściłem piłkę w siatce.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

sowa napisał:

michu 2:4 sowa
Pierwsza bramke strzeliem ja nastepnie glos nalezal do micha stzrelil szybko 2 bramki i przy stanie 2:1 dla niego skosli mojego zawodnika w polu karnym za co zostal ukarany czerwem wykorzystujac karnego bylo 2:2 nastepnie michu grajac w oslabieiu nie zagrazal juz mi i w konsekwencji przegral 4:2 moglo byc wiecej ale wyszedl z gry. prosze go nie karac za to wyjscie z gry!!
michu proszę ustosunkować sie do tego...

Eh trochę mnie poniosło mecz rozgrywnay był w katastrofalntch warunkach, pod koniec meczu nie szło już w ogóle grać, z tego co pamiętam wyszedłem już w doliczonym czasie gry, wiem że to mnie nie usprawiedliwia zachowałem się bardzo źle za co przepraszam i obiecuje że to już nigdy sie nie powtórzy, jeżeli będzie taka wola admina mogę dograć te parę minut.
Pią 12:32, 26 Paź 2007 Zobacz profil autora

Termin na rozegranie I fazy grupowej mija w niedziele 28.10.07 o godzinie 20:00!!!
Jeżeli do czwartku 25.10.07, godzina 20:00 dany gracz nie będzie posiadał rozegranych przynajmniej 3 spotkań, to w jego miejsce zostanie dopuszczony rezerwowy!

W wyniku tego punktu nikt z tej Grupy nie zostaje usunięty z Eliminacji do Ligi WEOL wykrzyknik
Proszę o sprężenie się z rozegraniem swoich meczów, ponieważ zostało niewiele czasu wykrzyknik
Pią 14:07, 26 Paź 2007 Zobacz profil autora
Tomek

Posty: 2162

Skąd: Dembiohammer

Mistrz Europy zagra w Okręgówce

michu 5:2 Tomek

Dla mnie był to mecz o wszystko, gdyż remis z jednym z silniejszych przeciwników w grupie to duży krok w kierunku 3 ligi. zdzier Mecz zaczeliśmy spokojnie wkrótce michu strzela pierwszą bramkę , jakies 5 minut po tym wyrównuję z dobitki (piłka wturlała się obok bez radnego bramkarza) 2 bramkę michu strzela w Loss Time w pierwszej połowie. 2 częśc rozgrywki zaczął michu 2 golami z rzędu po mojej bez radnej próbie podania piłki w środek pola ( piłka trafiła w napastnika micha). W 16 minucie 2 połowy sędzia dyktuje rzut rożny bezpośredni dla Grecji z 52 metrów, spokojnie przymierzam się do strzału, piłka leci prosto na okienk i .... piękną paradą popisał się Kingston bramkarz micha. Pod koniec meczu obydwaj strzeliliśmy po bramce.

Jak wszystkie niemieckie zespoły ( w tym wypadku trener ) walczyłem przez całe 90 min. radosny

Zasłużonym zwycięzcą został michu ze swoją Ghaną.

Dzięki za mecz i powodzenia dalej. Wink

Tomek 0:0 kaberlem

W tym meczu przeważałem ja choc nie odzwieciedliło się to w strzelonych bramkach.
Kaberlam miał też kilka dobrych sytuacji. W strzałach 9:4. Ostatnie minuty spotkania były bardzo nerwowe co chwile zabieralismy sobie w srodku pola lub tuż pod polem karnym piłkę zdzier Wynik mógł byc całkowicie inny gdyby napastnik Grecji w Loss Time próbowałby strzelic z przewrotki a nie z główki.

Pią 16:52, 26 Paź 2007 Zobacz profil autora
sowa

Mam problem z rozegrniem meczu Czikenem. Cziken jak chce grac to on nie moze a moze ja tez nie bede mial czasu i chcialbym wszystko zagrac i miec z glowy jak mozecie popedzcie ich.

Stary 0:4 sowa
Mecz jednostronny pod dyktando graczow z Ghany.
Pią 20:08, 26 Paź 2007

Czarny 0:2 Adam.zip
Mecz walki, Adam.zip przeważał, mi trochę nie wchodziło, nie mogłem się przebić przez bardzo dobrą obronę Mali. To był chyba mecz liderów naszej Grupy, mam nadzieję, że wyjdę z 2 miejsca Wink
Sob 13:36, 27 Paź 2007 Zobacz profil autora
Stary

Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 58

Stary 0-3 Czarny

W strzałach 8-11 dla Czarnego. Myślę, że chociaż bramka honorowa mi się należała. Po moim strzale z wolnego bramka przeszła przez słupek zszokowany powinien być gol. Dzięki i powodzenia dalej.
Sob 14:38, 27 Paź 2007 Zobacz profil autora
kaberlem

Dołączył: 28 Sie 2007
Posty: 114

Skąd: Z daaaaaaaaaleka

kaberlem - Czarny 2-2

Na początku Czarny zaatakował i trafił w słupka. Później moja odpowiedź i 1-0 dla mnie. Chwilę później zespół Peru grał już w dziesiątke. Jednak czarny zdołał wyrównać wynik. Kilka minut i poszła kolejna moj akcja i strzeliłem bramkę na 2-1. W drugiej połowie Czarny próbował odrobić stratę, ale ja też miałem kilka dobrych okazji. Dopiero w 87 minucie strzałem z za szesnastki Czarny wyównał na 2-2. Takim wynikiem mecz już się skończył.

Dzięki za mecz i powodzenia dalej
Sob 15:01, 27 Paź 2007 Zobacz profil autora

Trener Peru na Zakończenie I Rundy Eliminacji
Dziękuję wszystkim za bezproblemowe rozegranie meczów ze mną! Mam nadzieję, że z naszej Grupy wyszli najlepsi gracze. Mój bilans to 8:1:1, zremisowałem z kaberlemem, przegrałem z Adamem.zip. Mam nadzieję, że następna Runda będzie dla mnie i moich zawodników równie udana Wink
Sob 15:14, 27 Paź 2007 Zobacz profil autora

Malijskiego Piekła ciąg dalszy...

Adam.zip 2:0 kaberlem

Był to dla mnie ciężki mecz, miałem kilkudniową przerwę od meczy Eliminacyjnych i straciłem trochę pewność siebie. Moją niepewność powiększył obraz formy piłkarzy przeciwnika, prawie wszyscy z "czerwoną strzałką". W pierwszych minutach prezentowałem poziom mojego rywala. Taki stan rzeczy podniósł mi ciśnienie, musiałem sobie wmówić "jesteś najlepszy z tej grupy i nie możesz pozwolić sobie na stratę punktów z outsiderem grupy". Podziałało jak magnes, przejąłem inicjatywę. Zacząłem rozgrywać piłkę w swoim stylu i tuż przed zakończeniem pierwszej połowy aplikuje gola kaberlemowi. 50minuta, znów dogodna sytuacja do zdobycia bramki, jednakże minimalnie obok słupka. W dalszej części zdołałem zamknąć wynik spotkania. I tu pojawiła się chwila dekoncentracji, dopuściłem do kilku groźnych strzałów oponenta, na szczęście bez szkody dla moich podopiecznych...

_______________________________________________________________________________

Adam.zip 4:0 michu

Po jakże potrzebnym "prawie treningowym" spotkaniu z kaberlemem, przystąpiłem do tego co najważniejsze, spotkanie z michu.
Rywal rozpoczyna widowisko, prowadzi zgrabnie piłkę, jednak na tym kończy się pozytywny aspekt rozpoczęcia spotkania dla micha. Już w 4 minucie przeprowadzam piękna akcję, klasyczny przerzut nad obrońcą, po czym Kanoute umieszcza pewnie piłkę w prawy górny róg bramki. michu zaskoczony, dopuszcza do podobnej sytuacji, tudzież podanie nie było tak precyzyjne i Kanoute wpada na przyjmującego obrońce, znajduje się w sytuacji sam na sam i myślę, że to już był koniec meczu. W drugiej odsłonie dodaje jeszcze dwie bramki. Statystyka strzałów 13-14, jednakże rywal strzelał często z sytuacji, w których nie mógł zdobyć gola, ani nie przypominam sobie zdarzenia w którym miał sytuacje sam na sam..

________________________________________________________________________________

Statystyki z niektórych moich pojedynków Eliminacyjnych:

Z Czarnym:

Z sową:

Ze Starym:

Z Tomkiem:

Zostały mi tylko 2 spotkania, praktycznie na triumf w Grupie C wystarczy remis z Czikenem.
Ciekawostką jest to, że straciłem tylko 1bramkę w 7spotkaniach.
Dzięki za mecze..
Sob 16:42, 27 Paź 2007 Zobacz profil autora

Dla mnie ta runda eliminacji już sie skończyła. Słaba forma plus brak szczęścia nie pozwoliły mi zdobyć wielu punktów. Na szczęście z moich obliczeń wynika że awansuje do następnej fazy eliminacji, w której mam zamiar pokazać na co mnie stać wink Dzięki wszystkim za mecze i powodzenia w następnej rundzie.
Sob 19:48, 27 Paź 2007 Zobacz profil autora

Koniec złudzeń.. Przypieczętowanie zwycięstwa w grupie.

Adam.zip 3:2 sheva7

Chyba najlepszy dotychczasowy mecz Eliminacyjny. Zawrotne tempo. sheva rozpoczął od groźnych ataków, wybronienie sam na sam. Szybko wyciągnąłem lekcje z tej przestrogi i z łatwością obejmuje prowadzenie, następnie drugie i trzecie uderzenie. Rywal łapie oddech, a raczej pewnie niszczy coś co ma pod ręką. radosny
W drugiej części gry sheva zabrał się za gonienie rezultatu. Strzela pierwszą, a ja nadal nie reaguje i próbuje grać swoje. Zrobiło się gorąco, bo w pojedynku biegowym Ekwadorski napastnik jest szybszy od mojego bramkarza i przeciwnik strzela kontaktową. Dalszy przebieg to wzajemne ataki, jednakże myślę, że to ja już byłem bliższy podwyższenia rezultatu.
Sob 22:26, 27 Paź 2007 Zobacz profil autora

Proszę o jak najszybsze rozegranie pozostałych spotkań.
W przypadku braku kontaktu z przeciwnikiem, proszę podać screeny z próbami nawiązania kontaktu, bądź wklejki z gg. W innym przypadku, nie będę miał podstaw, by przyznać WO na korzyść jednego z graczy, a co za tym idzie, zostanie wystawione WO bez punktowe.
Termin mija dziś (niedziela 28.10.07) o 20:00!!!

Posty: 2162

Również nie mam kontaktu z Czikenem. Wieczorem wrzucę wklejki bo na tym kompie z którego aktualnie korzystam nie mam ich.

EDIT: [link widoczny dla zalogowanych]

Ostatnio zmieniony przez Tomek dnia Nie 21:13, 28 Paź 2007, w całości zmieniany 1 raz
Nie 18:53, 28 Paź 2007 Zobacz profil autora