GRUPA C (1 Runda) [GroupCup]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Group Stage Cup Zobacz poprzedni temat

____________

Witam Wszystkich w grupie C. W tym temacie wpisujemy oczywiście wyniki spotkań a także ciekawe opisy. Pamiętajcie aby mecze rozgrywać w duchu Fair Play.

Termin na rozegranie wszystkich spotkań grupowych mija
16 stycznia o 23:59. Jeśli 13 stycznia o 23:59 którykolwiek z graczy nie będzie miał zagranych mniej niż 2 spotkań, zostaje usunięty z turnieju, a w jego miejsce wchodzi rezerwowy!

____________________kolar 0 - 5 Krystiaan

* Jeżeli interesuję Cię przebieg wydarzeń danego spotkania. Wystarczy kliknąć na wynik w terminarzu a zostaniesz przeniesiony do wybranego meczu.

Ostatnio zmieniony przez burza-lukas dnia Czw 15:50, 17 Sty 2008, w całości zmieniany 16 razy

Krystiaan - Justyn 2:2 strzały 11:5

W 12 minut strzelam 2 bramki i jest 2:0, pierwsza połowa to jeszcze duża moja przewaga i kilka sytuacji bramkowych w tym poprzeczka. W drugiej połowie na początku trace bramke po ładnej akcji. Justyn przeważa, ale ciezko mu się dostać pod bramkę czego wynikiem jest 'tylko' 5 strzałów. w 70 minucie trace 2 bramke bo zle przełączylem zawodnika i za późno sie zorientowałem (nie był to duży bład i nie wiadomo czy bym zdązył dobiec), Justyn szybko pobiegł po skosie i strzelił przy słupku. W samej końcówce jestem cały czas pod bramką Chorwacji, ale nic z tego nie wyszło.
Pozdrawiam i

Powodzenia

Ostatnio zmieniony przez Krystiaan dnia Sob 15:48, 12 Sty 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 14:55, 12 Sty 2008 Zobacz profil autora

50ml-kolar 1:1
szkoda gadac,nie dosc ze male czarnuchy wyprzedzaly mnie prawie za kazdym razem to kolar oddal jeden strzal ktory...wpadl zdzier zły ,ogolnie to dominacja pod kazdym wzgledem,Charisteas zmarnowal z 3 setki,10:1 w strzalach
thx,powo

Ostatnio zmieniony przez 50ml dnia Sob 15:12, 12 Sty 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 15:12, 12 Sty 2008 Zobacz profil autora

burza-lukas 0 - 0 kolar

Ehh. Bardzo duża nominacja na boisku drużyny Urugwaju, ale co z tego wynikło, zabrakło szczęścia. kolar praktycznie nie oddawał strzałów na bramkę zaledwie kilka w meczu. Urugwaj zaś nawalał bez przerwy tyle co kolar miał szczęścia w tym pojedynku to pożal się Boże. Bramkarz WKS czasami działał mi już na nerwy wyciągając niemalże piłki niemożliwe. Pod koniec spotkania przycisnąłem jeszcze bardziej wręcz wciskając przeciwnika w pole karne, lecz nic nie dało sie zrobić z prześladującym mnie pechem a wielkim szczęściem kolara. zagubiony

PS..
Nie odwalajcie takiej maniany z tymi opisami meczów
wykrzyknik wykrzyknik wykrzyknik

Ostatnio zmieniony przez burza-lukas dnia Sob 17:11, 12 Sty 2008, w całości zmieniany 2 razy
Sob 15:20, 12 Sty 2008 Zobacz profil autora

justyn-50ml 2:1
mecz w sumie wyrownany,ze wskazaniem na justyna i mysle ze zasluzenie wygral chociaz remis tez spokojnie mogl pasc,ale h*j mnie strzela jak moich 2 obroncow ktorzy maja ponad 190cm zachowuja sie jak 2 zagubione tyczki,dobrze ze sam sobie bramy nie wjeba**m bo czasami takie podania odchodzily ze szok zaskoczony w sztrzalach 15:8
thx,powo

50ml-burza(-)lukasz 4:0
mecz w pelni pod moja kontrola,burza nie oddal chyba zadnego groznego strzalu,worek z bramkami rozwiazal sie w 2 polowie,moglo byc wiecej(np.przebieglem kolo slupka pustej bramki szczęśliwy ),13:5 w sztrzalach
thx,powo

P.S.fajna sprawa burza z tymi przeniesieniami do opisow meczy,moim zdaniem lepiej bybylo zeby odrazu na tej samej stronce to bylo

Ostatnio zmieniony przez 50ml dnia Sob 17:31, 12 Sty 2008, w całości zmieniany 2 razy
Sob 16:17, 12 Sty 2008 Zobacz profil autora

MartiniTSW 6:1 burza

Mojemu przeciwnikowi cos nie wyszedl mecz...
Sob 17:44, 12 Sty 2008 Zobacz profil autora

burza-lukas 1 - 7 MartiniTSW

Po tym meczu mogę powiedzieć tylko jedno. To już koniec, długo to rozważałem ale w końcu doszedłem do wniosku, że gra ta nie sprawia mi przyjemności bo wcale mi sie nie podoba. Dlatego to mój pożegnalny turniej, gra sie fajnie bo z ludźmi ale cóż co to za gra jak się ciągle wszystko przegrywa w ostatnim tygodniu. Już lepiej kupić sobie PESa 2008 i zagrać przez sieć. Co do meczu, to miałem kilka ciekawych sytuacji ale nie potrafiłem ich wykorzystać. Martini za to przeważał pod każdym względem i potrafił wykorzystywać prawie każdą sytuację. No cóż nie dla mnie ta gra i pora przerzucić się inną piłkę gdzie idzie mi znacznie lepiej bo gram w nią codziennie. (PES 2208)
Powodzenia i dzięki za mecz.

Sob 17:50, 12 Sty 2008 Zobacz profil autora

Burza ja tez CI powiem ze teraz gra nie sprawia mi juz tej przyjemnosci co kiedys, ale po zrobieniu przerwy tygodniowej nawet chcialo mi sie wrocic. I mysle ze tak za kazdym razem bedzie, ostatnio mialem problemy z netem i zeby moc zagrac mecz wiecej musialem sie nawkurwi*c niz to wszytsko warte wiec moze to tez przez to. Ale podsumowujac to jest taka gra do ktorej zawsze chce sie powrocic wink
Sob 18:56, 12 Sty 2008 Zobacz profil autora
kolar

Posty: 335

kolar1-4MartiniTSW

Mecz pod dyktando MartiniTSW, zasłużona wygrana. Paragwaj szybko objął prowadzenie, następnie WKS wyrównuje, ale później bramki strzela tylko Paragwaj.

dzieki i powodzenie
Sob 19:02, 12 Sty 2008 Zobacz profil autora
Krystiaan

Skąd: Tychy

Mecz szybkiej bramki

Krystiaan- kolar 5:0

Nazwałem ten mecz, meczen szybkiej bramki. Bo chwile po rozpoczęciu padł pierwszy gol dla mnie, który jak sie później okazało otworzył drzwi do zwycięstwa i następnych goli. Drugą bramke strzelam kilka minut po wznowieniu gry przez kolara, po 20 minutach jest już 3:0, a kolar zawitał w pierwszej połowie tylko raz. W drugiej połowie dorzuciłem jeszcze 2 bramki a gol na 5:0 to szybkie wyprzedzenie obrońcy i bramkarza, który już miał złapać piłkę, ale ostatecznie przeleciała mu nad głową. Kolar miał coraz to wiecej rzutów rożnych po odbiciach od moich obrońców. Pod koniec mógł strzelić, ale nie wykorzystał 100% sytuacji, przy tym duza zasługa bramkarza Tureckiego.
Powidzenia dalej

Sob 21:29, 12 Sty 2008 Zobacz profil autora
kolar

Posty: 335

kolar0-3justyn

Justyn doskonale dobrał taktykę na to spotkanie, wyłączył moje skrzydła które w każdym meczu stwarzały najgroźniejsze sytuacje, w konsekwencji nie oddałem nawet strzału! Świetnie bronił mój bramkarz, który uratował mnie parę razy przed stratą gola. W pełni zasłużona wygrana justyna. Taktyka Chorwacji 10\10.

dzięki i powodzenia
Pon 11:05, 14 Sty 2008 Zobacz profil autora

kolar napisał:
Justyn doskonale dobrał taktykę na to spotkanie

To nie była taktyka tylko na te spotkanie , cały czas gram taką radosny

Ostatnio zmieniony przez justyn dnia Pon 11:42, 14 Sty 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 11:42, 14 Sty 2008 Zobacz profil autora
kolar

Posty: 335

To masz bardzo dobrą taktykę, ciężko stworzyć dobrą akcję skrzydłami.
Pon 12:14, 14 Sty 2008 Zobacz profil autora

burza-lukas 0 - 3 justyn

Mecz potoczył sie pod dyktando justyna, dużo składnych akcji i ładnych goli. Mi niestety zabrakło tych właśnie składnych akcji, ciężko było rozegrać piłkę, prawie każde podania kończyło się przejęciem piłki przez przeciwnika. Pozostaje tylko czekać na mecze Krystiaana z jego rywalami i liczyć że wszystkie przegra choć mała szansa. Muszę się pożegnać z turniejem w beznadziejnym stylu kończąc go na ostatnim miejscu

Pon 14:25, 14 Sty 2008 Zobacz profil autora

MartiniTSW 4:3 50ml

Mecz dosc zaciety z duza iloscia akcji podbramkowych.

Pon 17:16, 14 Sty 2008 Zobacz profil autora

burza-lukas 0 - 0 Krystiaan

No i co. Odpadłem na ostatnim miejscu. Lepiej zostawić to bez komentarza. Tylko po prostu zakończyć przygodę z WE2002
Pon 17:25, 14 Sty 2008 Zobacz profil autora

50ml-Krystaian 6:2
przegrywalem 0:1 i 1:2,wyrownalem przed koncem pierwszej polowy,w 2 tylko ja juz gralem czego skutkiem byly 4 bramki
thx,powo

Ostatnio zmieniony przez 50ml dnia Wto 19:37, 15 Sty 2008, w całości zmieniany 2 razy
Wto 19:26, 15 Sty 2008 Zobacz profil autora

Proszę o rozegranie ostatniego meczu w grupie: MartiniTSW - Krystiaan, lub o jakiekolwiek wyjaśnienia.
Śro 21:33, 16 Sty 2008 Zobacz profil autora
Krystiaan

Skąd: Tychy

No wiec dziś Martini był strasznie...
Nie napisał mi już potem nic. Pisałem jeszcze o 20, ale nie odpisuje
Śro 21:43, 16 Sty 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Group Stage Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)