GRUPA E (RUNDA I)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Group Stage Cup Zobacz poprzedni temat

Kto zajmie 4 miejsce premiowane awansem?

_____________PAMIĘTAJCIE również, że:
Termin na rozegranie wszystkich spotkań grupowych mija 16 stycznia o 23:59. Jeśli do 13 stycznia do 23:59 którykolwiek z graczy nie będzie miał rozegranych 2 spotkań, zostaje usunięty z turnieju, a w jego miejsce wchodzi rezerwowy!

5.kaimada_______5_____2-0-3____06-07____6 AWANS

5.Minio__________5_____1-1-3____10-11____4
6.Cobeer________5_____1-0-4____07-15____3

[/color]

Można grać, wygrywać i pięknie mecze opisywać!! Gole też wrzucać! (mogą być sstatesy, sam przerobię je na AVI) Wink

Ostatnio zmieniony przez Cobeer dnia Czw 18:11, 17 Sty 2008, w całości zmieniany 19 razy
Sob 2:07, 12 Sty 2008 Zobacz profil autora

kaimada 1-2 $liwa
Nienawidzę takiego czegośzdzier mecz wyrównany przeciwnik poza 1 główką nie doszedł do żadnej sytuacji. 85 minuta 25 m strzał w okno neutralny
Sob 10:55, 12 Sty 2008 Zobacz profil autora
$liwa

Dołączył: 18 Kwi 2006
Posty: 147

prawda mecz wyrownany ale... ze wskazaniem na mnie 11:6 w strzalach wink gdyby nie moj blad przeciwnik by nie strzelil gola szczęśliwy ale fakt faktem ciezko mi sie gralo zagubiony dzieki za mecz i powodzenia!!
Sob 11:17, 12 Sty 2008 Zobacz profil autora

Cobeer - zmień nazwę tematu na poprawną. Wink
Sob 14:48, 12 Sty 2008 Zobacz profil autora

Minio- michal697 4-1
ciekawy mecz, trzy bramki rezerwowego eda, jedną dorzucił adu. choć wynik spotkania otworzyli ukraince a konkretnie-?? <shewczenko>
dzieki.

----------------------
Minio- $liwa 2-2

bardzo szczęścliwy remis, choć to meksykańce musieli gonić wynik, bynajmniej więcej gonili toteż az 17 razy uderzali na bramke (amatorzy) aby zdobyć 2, natomiast USiA oddało tych strzałów aby ubić dwie bramki tylko 7 (profesjonaliści)
dzięki śliwka, pecha miałeś ale takie życie radosny

Ostatnio zmieniony przez Minio dnia Sob 19:37, 12 Sty 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 19:14, 12 Sty 2008 Zobacz profil autora

michal697 3:0 Cobeer

Dobry szybki mecz. Obie strony miały swoje sytuacje bramkowe. Lecz w tym meczu lepsi okazali się gracze Ukraińscy.

dzięki za mecz i powodzenia dalej...

Ostatnio zmieniony przez michal697 dnia Sob 19:55, 12 Sty 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 19:38, 12 Sty 2008 Zobacz profil autora
$liwa

Posty: 147

Minio (USA) 2:2 $liwa (Meksyk)

Jestem bardzo nie zadowolony z tego wyniku mecz byl pod dyktando meksyku sporadyczne wypady graczy USA na moja polowe zakonczyly sie strzeleniem 2 goli (z mojej winy rowniez). Statystyki w strzalach: 17-7 dla Meksyku. Malem sporo sytuacji ktorych nie potrafilem wykorzystac zagubiony trudno... Minio zycze powodzenia dalej wink

Ostatnio zmieniony przez $liwa dnia Sob 19:43, 12 Sty 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 19:39, 12 Sty 2008 Zobacz profil autora

marky_ramone (Grecja) 2:1 (USA) Minio

Niezły meczyk, grany na 2 podejścia, wczoraj zagraliśmy pierwsze 10 min. w tym czasie Minio strzelił niesamowitą bramkę z nożyc w okienko, potem jednak pzrerwaliśmy i postanowiliśmy że dokończymy dziś. Tym razem wyszedłem na boisko z nożem na gardle, grałem z jedną bramą w plecy, w dodatku u rywala same dobre strzałaki, u mnie trzech czołowych niebieskie, zacząłem z grubej rury, już na początku pakując piłkę w samo okienko po pięknym strzale vryzasa zza pola karnego, potem mecz sie wyrównał, miałem jeszcze pare dobrych sytuacji w pierwszej połowie, drugą bramkę strzelam charisteasem tuz po wznowieniu gry, od tej pory juz nie szarżuję i staram się dowieść korzystny remis, Minio mógł spokojnie wyrównać bo miał pare dogodnych sytuacji, jednak jak stwierdził po meczu limit szczęscia na dzień dzisiejszy wyczerpał, 3 pkt. trafiają na moje konto.

dzienks za meczyk i powo dalej

Sob 19:59, 12 Sty 2008 Zobacz profil autora
$liwa

Posty: 147

$liwa(Meksyk) 2:1 michal697 (Ukraina)

Meczy w miare wyrownany piewszego gola strzelil michal697, wiec musialem wziasc sie ostro w garsc jeszcze w 1 polowie zdozylem wyrownac. W drugiej polowie postawilem na atak nieustne akcje pod polem karnym Ukrainy zaowocowaly golem na 2:1 pod koniec meczu michal mial 3 100%akcje po ktorych nie padl zaden gol lool najlepsze bylo to ze moj bramkaz o malo co nie strzelil sobie bramki z pietki szczęśliwy michal miales pecha ogromnego w koncowce juz myslalem ze bede musial klawiatura zucac ale jak to sie mowi szczescie sprzyja lepszym... wink pozdro i powodzenia wykrzyknik
Sob 20:29, 12 Sty 2008 Zobacz profil autora

kaimada 2-1 Cobeer
To Nigeryjczycy już w 3. minucie meczu wyszli na prowadzenie. Wrzutka z rogu strzał głową i gol. W 10. minucie meczu powinni podwyższyć. Obafemi Martins nie umiał dobić strzału partnera mimo, że stał jakieś 7m od bramki. W 15. minucie piękny gol Chevantona i 1-1. W 35. sam na sam wykorzystuje strzelec 1. gola dla Urugwaju i prowadzę! W przerwie zmiany taktyczne obu trenerów. Obaj w 2. połowie mieliśmy sytuacje, ale nic nie wykorzystaliśmy. Najbardziej wkurzyłem się gdy przy kosie od tyłu gdy wychodziłem sam na sam nie było gwizdka, ale to standard w tej grze jest Wink
Sob 22:35, 12 Sty 2008 Zobacz profil autora

michal697 2:1 kaimada

Wyrównany mecz. Obie ekipy miały dużo sytuacji bramkowych, ale to Ukraińcy byli lepsi w tym spotkaniu o ta jedną bramkę radosny Po pierwszej połowie myślałem, że już przegram, przez głupie błędy w obronie kaimada mógł prowadzić nawet 3:0, ale na całe szczęście bramkarz o dziwo wybronił dwie sytuacje po błędach radosny;/

marky_ramone (Grecja) 1:0 (Urugwaj) Kaimada

wyrównany mecz, strasznie duzo prostych błędów i głównie z tego sytuacje bramkowe, brame strzelam koło 30 min. potem kaimada próbuje coś strzelić ale miał troche pecha.

marky_ramone (Grecja) 2:3 (Ukraina) michał697

mecz zdecydowanie na remis, pierwszy strzelam brame po koronkowej akcji już w 2 minucie, potem szybko odpowiedź rywala, nastepnie koło 25 min. dostaje czerwo, lekka załamka, ponadto michał strzela na 2:1 po wspaniałym podaniu piłeczki do nogi przez mojego obrońcę, ogólnie pierwsza połowa dla rywala, w drugiej sie wyrównało bo michał też dostaje czerwo, ja odrabiam straty dość szybko i staram sie stzrelić drugą, jednak michał miał tym razem ogromne szczęscie, w oststaniek akcji meczu ruszył prawym skrzydłem dośrodkował, nagle sie znalazł jakiś ukrainiec i tak dziwnie jakoś stzrelił 2:3 i koniec meczu.
Nie 13:28, 13 Sty 2008 Zobacz profil autora

Zgadzam się wyrównany mecz. W sytuacjach 3-2 dla mnie tyle, że 2 razy pięknie obronił bramkarz Ukrainy.

kaimada 0-1 marky
Nie mogę już z tą grą mam jej dość.... 3 sytuacje Recoby, które bosko wybronił bramkarz to nic przy tej z 75. minuty.... Recoba podaje do Chevantona, ten sam na sam strzela Nikopolidis piąstkuje do boku piłkę przejmuje Recoba obraca się strzela Nikopolidis podnosi się, wyskakuje jakoś dziwnie podbija piłke do góry, leży podbiega Chevanton 3m do bramki uderza główką Nikopolidis się podnosi i broni....
Nie 15:42, 13 Sty 2008 Zobacz profil autora

bramka w meczu z marky ramonem

Ostatnio zmieniony przez Minio dnia Nie 20:33, 13 Sty 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 20:33, 13 Sty 2008 Zobacz profil autora
$liwa

Posty: 147

$liwa(Meksyk) 2:1 Cobeer(Nigeria)

10-10 w strzalach w 1 polowie Niegeria miala sporo sytuacji do strzelenia gola i 25 min zdobywa gola na prowadzenie 1:0. w tej samej polowie skladnia akcja Meksyku i po strzale Zinhi za pola karnego w okienko jest 1:1. W 2 polowie przewaga Meksyku co owocuje golem na 2:1 strzal odbija bramkarz dobiega do pilki Morales podanie na 6metr i precyzyjny strzal w dlugi rog R.Garcia. Nigeria miala jeszcze szanse po strzale jednego z napastnikow za pola karnego ale pilka przechodzi kilka centymetrow obok slupka radosny Mecz wyrownany zawodnicy Meksyku byli wolniejsi od zwawych Nigeryjczykow ale mieli wiecej szczescia... wink Pozdrawiam Cobeer i powodzenia wykrzyknik
Nie 20:45, 13 Sty 2008 Zobacz profil autora

Minio- Cobeer 2-4
spaliłem sie a mogłem już mieć awans(...)* Mecz ciekawy zrobił sie na samym końcu zdzier

Cobeer napisał:

W tym spotkaniu poszedłem na żywioł. Standardowe moje ustawienie, czyli 4-4-2B z małymi korektami. Wiedziałem, że Michał gra świetnie (w końcu to Szerszeń Wink ) do tego ma w składzie Szewczenkę, Rebrowa i innych niezłych grajków.Liczyłem max na remis. Szło mi nieźle i gdyby Martins strzelił co miał na początku może mecz byłby inny. Niestety Michał bezlitośnie wykorzystał to, że kiepskiego bramkarza. Strzelił na 1:0 i później punktował jak wytrawny bokser. Zasłużona porażka.

NIGERIA-URUGWAJ
1:2

W meczu z kaimadą liczyłem na trzy punkty. Choć początek był super. Małe przemeblowania w składzie dały efekt już w 4 minucie. Yobo strzela gola [link widoczny dla zalogowanych]czyli jest zgodnie z planem. W 7 minucie powinno być 2:0. Martins dobija nad poprzeczkę. Plan wygrania z Urugwajem posypał..."ręcznik" w bramce. Pierwszy gol to ładny strzał z dystansu który powinien być sparowany... drugi to szczurek koło nogi spóźnionego golkipera. W przerwie stawiam na ofensywę, przeciwnik za to stawia "zasieki"(4-2-1-2). Nie dałem rady ich przejść...choć było blisko. Mecz na remis.

Po dniu przerwy przeanalizowałem w głowie błędy. Zauważyłem, że nie potrafię wykorzystać największego atutu Nigeryjczyków. Szybkości. Do tego mała ilość strzałów dawała mało goli od mało celnych napastników. Postanowiłem coś zmienić.

NIGERIA-MEKSYK
1:2

W tym meczu kompletna zmiana taktyki. 4-1-3-2 z mocno pracującymi skrzydłami. Liczyłem na spore lanie od $liwy. Jednak początek znowu piękny jak z Urugwajem. Podobny gol jak Yobo z Urugwajem.(Okocha ma dobry pass z rogów) I niestety końcowy wynik też jak z Urugwajem... Załamka. Tym razem jednak zabrakło naprawdę niewiele.O porażce przesądziła nieskuteczność Aghahowy (masakryczne 2 pudła!!). Mecz na remis. Ale zauważyłem postęp...

NIGERIA-USA
4:2

Od Minio też spodziewałem się porażki (już mi wszystko jedno było) jednak kontynuuję granie 4-1-3-2. Może tym razem napastnicy będą skuteczniejsi? Byli. Choć z 2:0 i 3:1 zrobiło się 3:2 (gol na 3:2 moim zdaniem był ze spalonego ) i myślałem, że umknie mi wygrana w końcówce. To szczęście udało się strzelić na 4:2 [link widoczny dla zalogowanych] i spokojnie czekać na końcowy gwizdek...Zasłużona wygrana.

Wnioski?
- Nie lubię ekip z Afryki ( a mam je w 95% oficjalnych Turów).
- Nie lubię grać ekipami których dobrze nie znam (obiecuję poprawę Wink )
- fajne były by Tury z wybieraniem ekip...(jak w EURO'08 SIM.)

Ostatnio zmieniony przez Cobeer dnia Nie 23:50, 13 Sty 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 23:46, 13 Sty 2008 Zobacz profil autora

marky_ramone (Grecja) 6:1 (Nigeria) Cobeer

Rywal miał tu walczyć o zwycięstwo, mi do awansu wystarczał remis, jednak zagrałem na maksa, szybko strzelone 4 bramki podłamały Cobeera i od tego momentu mecz już raczej toczony jako zabawa a nie poważna rozgrywka, w strzałach 15:7, bramek mogło paść znacznie więcej ale z racji wieku mojego rywala i w trosce o jego zdrowie poprzestałem na sześciu radosny

dzienks za meczyk i powo w kolejnych turach

p.s - nie licząc tego meczu powinienem mieć w tabeli 5:4 w bramkach a nie 5:6.

Ostatnio zmieniony przez marky_ramone dnia Pon 22:30, 14 Sty 2008, w całości zmieniany 2 razy
Pon 22:27, 14 Sty 2008 Zobacz profil autora

NIGERIA-GRECJA
1:6

Nie obiecywałem sobie wiele przed meczem z marky. Do tego browarek i sympatyczne zakupy przed meczem (mam nowego kompa:) tylko budę muszę mu znaleźć) totalnie mnie wyluzowały. Gole w 4 i 15 minucie i mój słupek w 7 doprowadziły do odpuszczenia meczu za co mojego rywala przepraszam. Bramek było by mniej gdyby nie "ręcznik" na bramce.

Cóż odpadłem i to w kiepskim stylu. Za to Minio i kaimada mają bezpośredni pojedynek o wyjście z grupy. Dzięki za wszystkie wspólne mecze. Dzięki za opisy. Powodzenia dalej!

P.S. Zdrówko mam jak dzwon, a takie mecze wzbudzają u mnie uśmiech Wink
P.S.2. Ostatni Wniosek: Nie kupujcie kompów przed ważnym meczem Wink
Wto 0:16, 15 Sty 2008 Zobacz profil autora

marky_ramone (Grecja) 3:2 (Meksyk) $liwa

Mecz o nic, no może o pierwsze miejsce w grupie, grałem już na kompletnym luzie, rywal chyba też nie zademonstrował całych swoich umiejętności. Grecy zagrali świetnie w obronie, dopiero w drugiej połowie tracąc dwie bramki, ale obydwie przy moim spokojnym prowadzeniu, można powiedzieć że kontrolowałem wynik.

dzienks za meczy i powo w następnej rundzie

Wto 11:01, 15 Sty 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Group Stage Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)