GRUPA E (RUNDA I)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Group Stage Cup Zobacz poprzedni temat

Kto zajmie 4 miejsce premiowane awansem?

Tak tak tak 1. awans z grupy w oficjalnym xD
1. gol dość szybko. Ok 15. minuty Forlan podaje na 17 m. Chevantonowi ten strzela płasko i jest bramka. Nie popełniłem błędu z poprzednich meczów i przeszedłem do 4-3-3B. 30. minuta Forlan do Recoby a ten podwyższa na 2-0 !!. Radość i szał kibiców zmąciła mocno wątpliwa czerwona kartka dla Los Santosa w 35. minucie meczu. Trener Urugwaju natychmiast zmienił ustawienie na wypróbowane już w takich sytuacjach 4-2-1-2. Mecz nudny ala kristowski. Piłki górne do Chevantona i Zalayety ( wprowadzony za Forlana na podwyższenie zbijania Wink ). W 70. minucie mocny strzał zza pola karnego kogoś z USA wpada do bramki, wcześniej odbijając się od słupka. 80. minuta mecz Chevanton uderzył bardzo mocno z 20 metrów, ale Tim Howard wypiąstkował piłkę na słupek i rzut rożny. I to by było na tyle w strzałach 6-13.