GRUPA A - Portugalia

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Historyczne Pojedynki Zobacz poprzedni temat
cebula

Dołączył: 11 Maj 2007
Posty: 140

Skąd: West-Pomerania

cebula 3:2 Kaberlem

Dobry, szybki meczyk. W strzałach 9-5. Najpierw ja wychodzę na prowadzenie, ale przeciwnik strzela 2 bramki i zrobiło się niewesoło (dla mnie:( ). Około 80 minuty wyrównuję, a po 3 minutach strzelam zwycięską bramkę.

Dzięki i powodzenia dalej

Ostatnio zmieniony przez cebula dnia Czw 17:45, 14 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 17:44, 14 Lut 2008 Zobacz profil autora
EloZiomKonin

Skąd: Konin

EloZiomKonin (Portugal) - Sirbartek (Portugal) 3:2 (2:0)

W sumie to bardzo nudny mecz, w większości atakowałem ale musze powiedzieć że Sirbartek umiejętnie wychodził z oresji, w końcu pokonuje bramkarza, potem strzelam drugą bramke tuż przed końcem drugiej połowy. Po przerwie odpuszczam, z czego od razu korzysta Sirbartek strzelając bramke na 2:1, będąc ostatnio w bardzo słabej formie wynik i tak mnie zadowala więc nie szarżowałem zbytnio, 4 minuty przed zakończeniem spotkania zaskakujący gol na 2:2. Wkurzony przebiegiem spotkania przeprowadzam ostatnią akcję, podanie do C. Ronaldo ten przebiega kilka metrów i strzela, bramkarz popisuje się wspaniała paradą ale wybija wprost pod nogi mojego piłkarza który strzałem po ziemi strzela zwycieską bramkę. Dzięki

Czw 20:21, 14 Lut 2008 Zobacz profil autora
kaberlem

Dołączył: 28 Sie 2007
Posty: 114

Skąd: Z daaaaaaaaaleka

kaberlem - ciosek 6:0

Niech wynik mówi sam za siebie! Przeciwnik nie wiedział wogóle co sie na boisku dzieje...
Pią 21:03, 15 Lut 2008 Zobacz profil autora

Od dnia dzisiejszego wszystkie mecze gramy na patchu 2.2. Dotyczy to zarówno tych nierozegranych w obecnej fazie, jak i tych w fazie pojedynków i play offach. Przypominam także iż dziś każdy musi mieć rozegranych 5 meczów.
Nie 11:36, 17 Lut 2008 Zobacz profil autora
sirbartek

Dołączył: 07 Lut 2008
Posty: 37

Ciosek 0:0 sirbartek

Mecz grany trochę wcześniej, ale nie chciało mi się wpisywać zdzier
Mecz wyrównany, kilka niewykorzystanych sytuacji.
Nie 20:41, 17 Lut 2008 Zobacz profil autora
cebula

Posty: 140

cebula 2:1 sirbartek

Jeden z tych meczy o pietruszkę, które po prostu trzeba rozegrać. W pierwszej połowie sirbartek strzela gola po wrzutce, był to jego pierwszy strzał w meczu i od razu gol. W drugiej połowie 2 strzały ronaldo zza pola karnego zmieniają losy meczu. Sirbarek próbował, próbował...ale szczęście mu nie sprzyjało, choć oddał więcej stzrałów na bramkę. Dzięki
Nie 20:44, 17 Lut 2008 Zobacz profil autora

Dziękuje za rozegranie wszystkich meczów w terminie. Gratuluje tym, którzy wywalczyli awans i przypominam, że kolejne mecze gramy na patchu 2.2.
Pon 8:32, 18 Lut 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Historyczne Pojedynki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)